Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
O, jest! Fajna szwagierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama, niemożliwe, Ty myślałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo! :( Ma tryb pracy 24/48. Wróci rano. Jak się czujesz gadając sama ze sobą? Na oko naliczyłam dziś ze 3-4 role, w które się wcielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale troli namnożyło się na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
emilia78 , madzik77 jak przygotowania? stresujecie sie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Oj kasiol - bardzo. A ty robiłaś w Łęcznej ?? Zadowolona jesteś ?? Masz fotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
emilia78 ja w orlowskim, z wygladu jestm zadowolona, z bliznowca nie, fotek juz nie mam, jak mi sie komp zepsul i dawalam do naprawy to wykasowalam wszystkie kompromitujace zdjecia :) po 20 czerwca jade na konsultacje, lekarz ma podjac decyzje co z bliznowcem, mam nadzieje,ze mi go wytnie. mam tez za wysoko przyszyte sutki,ale tego juz sie nie da poprawic, czasem w bardziej wycietym staniku 1/3 sutkow wystaje mi ze stanika, moj maz twiedzi,ze to tak specjalnie zebym go szczula :P w jaki dzien masz operacje? teraz to jedyne co cie ratuje (zeby sie tak nie stresowac) to wyszukiwanie sobie duzej ilosci zajec, ja sprzatalam cale mieszkanie a pozostala czesc dnia staralam sie spedzac z dziecmi poza domem, jak wracalam wieczorem do domu, to bylam tak padnieta ze czasem to juz nie mialam sily myslec o czymkolwiek. na jaki rozmiar liczysz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Kasiol - ja mam operację w środę - ale we wtorek mam być już w szpitalu. Madzik77 wyjechała już dziś do Warszawy. Wiadomo że chciałabym D (obecnie mam 70/75 H), ale będzie mnie satysfakcjonować E, a nawet małe F. Stresuję się bardzo, aż biorę wspomagacze na uspokojenie. Dziś mam urodziny córki - a jutro będę szykować się na podróż. Niby zajęć bez liku, ale myślę cały czas, nie mogę się od tych myśli odczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
oj Kama, Kama cóż za zadufanie w sobie.... czy myślisz, że specjalnie dla Ciebie wcielam się w różne role nie śpiąc o północy? Nie pochlebiaj sobie. Mam dużo ciekawsze rzeczy do roboty w sobotni wieczór ;-) Weszłam tu tylko z Ciekawości przed położeniem się spać, co znowu wymyśliłaś, bo o ile Twój pierwszy wpis mnie zdenerwował, to teraz te kolejne niezmiernie mnie bawią :)) Nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności. Brnij w to dalej, robi się coraz weselej :))) Emilia trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Emilia 78 Trzymam kciuki szczęściaro Ty w środę, ale mi tez już czas leci i za 6 miesięcy to będę już po hihihihihi !!!!!!! Bardzo mi zależy na wszystkim co napiszesz o całej operacji, czekam na twoje wpisy. GOGUSIA czytam o bliznowcu - nie fajnie, ale po za tym , wszystko ok nawet USG robiłaś to ekstra, a będziesz jeszcze w szpitalu? bo przecież jesteś już 2 miesiące po, napisz czy jeszcze jakieś kontrole przed tobą czy koniec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
masakra! nic tylko wzajemne oskarżenia na tym forum.szkoda, jak tu trafiłam całkiem fajnie się pisało z dziewczynami a teraz nawet nie chce się tego czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Ififi Mnie prowadziła dr. Magda, ale rysował dr. Mądry. Przy operacji była cała czwórka. Wygoiłam się szybko i bez żadnych komplikacji. gość (nie wiem który) Ja jestem zadowolona ze swojego X zrobionego w Łęcznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Przepraszam Was za wczorajszy dzień. Uważam, że czas najwyższy był na to, żeby oczyścić atmosferę na forum. A jeden dzień horroru był niczym w porównaniu z kilkoma ostatnimi miesiącami. Reakcja koleżanki i pojawienie się tych wszystkich gości, utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że od dawna miałam rację. Każda z Was może to ocenić sama. A każdy gość, atakując kogokolwiek powinien wiedzieć, że nigdy nie jest do końca anonimowy, zdradza go język, interpunkcja, reakcje na stresujące posty itd. Na tym kończę ten temat. Obiecuję nie pisać więcej elaboratów. Madzik77 Strasznie mi przykro, że przegapiłam Twój wyjazd. Jutro będę tak ściskać kciuki, że mi kostki zbieleją. Jestem z Tobą, tak jak Ty byłaś ze mną w listopadzie. Emilia Najgorsze dziś i jutro. Potem wszystko będzie się toczyć własnym torem, już jakby obok Ciebie. A za kilka dni obie będziecie super laski, czego Wam z całego serca życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
KAMA69 MASZ RACJĘ NIEKTÓRZY LUDZIE LUBIĄ BYĆ W CENTRUM UWAGI A JAK ZAINTERESOWANIE TĄ OSOBĄ MALEJE DOSTAJĄ ATAKU SZAŁU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
Oj ty Sherlocku Holmesie za dychę, jesteś żałosna. Nie zapominaj jeszcze, że każdy komputer ma swoje ID. Może po tym też sprawdzisz, że to ja podszywam się pod tych gości co? Wybacz, ale mam 46 lat i dużo ciekawsze zajęcia niż zabawianie się w mącenie na tym forum i podszywaniem się pod kogoś. Nawet do głowy by mi coś takiego nie przyszło. W jednym się z Tobą tylko zgodzę: to było kiedyś naprawdę fajne miejsce, ale to se ne vrati :( Dlatego żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Tak wiem, oby przetrwać dziś i jutro. Ale dopóki nie poloze się na stole operacyjnym to nie uwierzę że będę mieć małe cyrki :). Madzik77 77 będzie mieć operacje we wtorek, ja w środę. Trzymajciekciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiol2013 kiedy dokładnie będziesz w Orłowskim ? Ja będę 23 czerwca na wizycie kontrolnej. Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emilia78 , madzik77 bedzie dobrze :) Madzik Ty jedziesz do Wawy z daleka. ... jestem ciekawa jak Cię wypuszczą... kiedy ?bo mnie wypuscili we czwartek, ale w poniedziałek kazali na kontrolę :) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00
do dziewczyn po operacji w orlowskim: czy jestescie zadowolone? macie rozmiary takie jakie chcialyscie? trudno dostac sie tam na nfz przy rozmiarze f/g i dosc sporej "obwislosci" ? kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona. :) mam D/E miałam nasze polskie K/L kilka miesięcy czekalam na wizytę, a na samą operacje chyba 3 miesiące :) polecam dr Ulatowski :) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
grejs ja bede 24 czerwca :) szkoda, ze sie miniemy gosc 00 ulatowski i kulicki - z tego co wiem u tego drugiego jest kilka ladnych m-cy czekania ale rezultat sliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiol2013 oj szkoda; ( moze z madzik uda mi sie spotkac, bo ja operuje ten sam dr: ) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, które miały całkowity przeszczep brodawki i duże redukcje proszę czy mogłybyście się ze mną wymienić na maila fotkami? Ja już tu pisałam, miałam operacje pod koniec kwietnia - prywatnie. Chciałam żeby piersi wyszły C/D ale wyszło duzo mniejsze. Teraz troszkę kszałtu nabrały ale nie wyglądają dobrze, przynajmniej tak mi się wydaje oglądając zdjęcia w necie. Jedna jest mniejsza, jeden sutek jest zupełnie płaski, jedna otoczka brodawki jest bardzo wypukła, pod jedną pachą mam bardzo dużo skóry/piersi - mam wrażenie, że szew jest zły... Chciałabym z kimś porównać bo zaczynam sie martwić... to mój mail: ellana@op.pl proszę Was, wyślę pierwsza swoje zdjecia bo zdaje sobie sprawę z tego, że jestem dla Was obcą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
hi hi ale sie usmialam czytajac te detektyiwstyczne posty Kamy na temat goscia, ale to dlatego ze faktycznie podobienstwo w postach goscia i Zdesperowanej jest UDERZAJACE!!!! Juz nie chodzi o te dwukropki czy cudzyslowia ktore tez mowia za siebnie, ale sam sposob wypowiadania sie. Mnie ta cala afera z gosciem malo interesuje, nawet nie wiem od czego sie zaczela ani kim jest Monia, ale na prawde trzeba przyznac Kamie ze bylby z niej dobry detektyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
ps. Emilia 78 pare stron wczesniej pytalas do kogo ide na konsultacje tego 18.6. Oczywiscie do Korzeniowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina, nie zaczynaj. Z Kamy detektyw jak z koziej doopy trąba :) Ile razy jeszcze mam napisać, że nie jestem Zdesperowaną? Nijak nie dociera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kim jesteś ??? No zdradź wreszcie . Nie daj się prosić dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam już kim jestem. Poczytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wybiorę jakiś durny nick to już będziesz wiedziała kim jestem? jestem kobietą, która szuka info o operacji zmniejszenia piersi, a że reaguję na głupotę to niektórych razi. Tyle! Nie mam zamiaru wymyślać, że jestem Fruzia czy Rózia, czy Zmartwiona, czy Załamana, czy Z Depresją, czy Bez Depresji. Jaki to ma sens? Czym różni się Gość od Fruzi? wg mnie niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu ciekawe czemu tak ci zalezy zeby dotarlo do nas ze nie jestes zdesperowaną :) jakbys nie byl(a) to bys to miala w dupie i sie z tego smiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×