Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Pszczolka1988
czy ja tez mogę poprosić o zdjęcia? karola.pawelec@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja też poproszę o fotki :-) kwiat77@wp.pl pozdrawiam Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
hej dziewczyny :) ja jestem prawie 3 miesiace po operacji :) jeśli któraś z was chce zdjecia dajcie znać :) jeśli mozecie ja poprosze o wasze ola1990-buziale@wp.pl ( operacje miałam w Polanicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola ja bardzo proszę marta7770@vp.pl dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda Są, piękne,to co u Ciebie wykonał Ulatowski to po prostu cudeńka,chciałabym mieć takie ładne cycki. Pozdrawiam Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_domi
Ja też poproszę :) zmniejszam@onet.pl Dziewczyny, byłam dzisiaj u Ulatowskiego, nastawiłam się baaardzo pozytywnie, jednak mam niedosyt. Byłam u niego prywatnie i jednak trochę czułam, że jestem na prywatnej wizycie u lekarza, który po prostu bardzo chętnie mnie prywatnie zoperuje. Nie zrozumcie mnie źle- uważam, że jest bardzo sympatycznym, fajnym gościem, poświęcił mi dużo uwagi, wszystko cierpliwie wytłumaczył, powiedział że operacja jest zasadna, szczególnie podniesienie i lekka redukcja (tu już mnie trochę zmroziło na tę "lekkość", bo mam rozmiar 65I, rozmawialiśmy o miseczce C, potem stwierdził że to byłaby redukcja o 1/4-1/3... no nie wiem, jak dla mnie to raczej o połowę...?). Ja chciałabym takie skromne C; chciałabym średnie, jak nawet nie maławe piersi, takie sympatyczne i wciąż apetyczne, które jednak zmieszczą elegancko się nawet w taki stanik z samej koronki bez fiszbin jak tu: http://www.oysho.com/pl/pl/ubrania/biustonosze/bielizna/koronkowy-biustonosz-bez-fiszbin%C3%B3w-c1196590p4282753.html?typeCategory=1196596 Co jest z tymi chirurgami, że pełne D to dla nich minimum, a mniejsze uważają już za dziwny pomysł i coś nieproporcjonalnego do sylwetki? :) Bo gdy spytałam, jaki w takim razie najmniejszy rozmiar wchodzi w grę, powiedział, że to na koniec dnia moja decyzja i będziemy po prostu rozmawiać, że może zrobić tak małe jak chcę, ale "A to chyba nie chcemy". No niby nie, ale najbardziej chciałabym dobrze rozumiane C, a to nie są pełne, duże piersi, tylko takie do rączki... Przeprowadził dokładny wywiad, pokazał mi zdjęcia przed i po, odpowiedział na pytania, dał skierowanie na badania (typowe typu kreatynina czy grupa krwi oraz EKG z racji mojej wady serca), także wszystko super. Jednak zdziwiło mnie bardzo to, że dość szybko wygasił moje pytanie o NFZ: "to się robi na fundusz tylko w skrajnych przypadkach", "musiałaby pani mieć ponad kilo do zredukowania" itd. Planuję nie rezygnować, choć oczywiście dopuszczam myśl, że to może być jednak głównie problem estetyczny, wtedy rozumiem- chcemy ładniej, to trzeba zapłacić. Niemniej dotyczą mnie te wszystkie problemy, co Was- dolegliwości bólowe, szczególnie w obszarze kręgosłupa piersiowego, skrzywienie kręgosłupa, podrażnienie od fiszbin, ciężar, garbienie, trzymanie ich przy każdym podskoku, nawet jadąc samochodem najeżdżając na progi zwalniające; nie mówiąc o asymetrii, wielkości sutków czy trudnościach z doborem bielizny i garderoby, bo to już własnie jako problem estetyczny medycyny nie interesuje, ok. Nie czepiam się. Doktor utrzymywał, że redukcja refundowana jest tylko przy dużych przerostach, rzędu tych 2 kilo, o których wszystkie wiemy, że się kwalifikują. Tylko że wszystkie wiemy również, że jeśli mamy zdrowotne dolegliwości, to również możemy się o nią starać. b_domi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
b_domi - może popełniłaś błąd uderzając prywatnie ? Może trzeba było od razu do niego do Poradni w Orłowskim ?? Mi zostało pół roku czekania Może ktoś wyśle mi zdjęcia ?? Szczególnie interesuje mnie właśnie kunszt Ulatowskiego, bo jeszcze nie widziałam ... alimes@interia.pl Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz rację... naiwnie liczyłam, że to nie ma znaczenia :P No nic, i tak nic nie straciłam, tylko trochę mi dzisiaj nieprzyjemnie, a do poradni w Orłowskim i tak jestem umówiona na czerwiec, co prawda nie mam pojęcia do kogo (w poniedziałek- może któraś wie kto tam w poniedziałki przyjmuje? :) ). Chciałam po prostu już wcześniej pogadać z chirurgiem, zadać parę pytań, poczuć się potraktowana poważnie itd. Może w takim razie spróbuję umówić się na konsultację też w na Wołoskiej, tak żeby mieć opcje zapasowe na każdym kroku. Ma któraś z Was do polecenia wyrozumiałego ortopedę w Warszawie w luxmedzie, który nie powie, że w d***e się poprzewracało, tylko rzetelnie oceni czy może mi wypisać skierowanie i opinię? Bo tym też się muszę powoli zająć. Jeśli podanie nazwiska na forum to problem- zmniejszam@onet.pl Mam 2-3 typy, ale nie chcę się szlajać po kilku, bo to widać w systemie i nie chcę wyjść na wariatkę jak trzeci ortopeda spojrzy w komputer, zobaczy że byłam w krótkim czasie u dwóch innych, dowie się o co proszę i popuka się w czoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę zmniejszać piersi na NFZ. Praktycznie bez problemów i wielu skierowań. Operację mam w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczolka1988
czy ja tez mogę poprosić o zdjęcia? karola.pawelec@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola, Twoje piersi to cos pięknego, naprawdę :) b_domi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zastanawiam się nad zmniejszeniem piersi. Strasznie nie lubię swojego biustu, bo mam dopiero 25 lat, a biust mam jak kobieta 50 letnia po trzech ciążach. Nie mogę dobrać żadnego biustonosza, ostatnio pani w sklepie z bielizną powiedziała, ze musze szukać rozmiaru 74E! Masakra. Coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem zminejszenia piersi (http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/modelowanie-piersi/). Chciałabym, zeby były mniejsze i jędrne, a nie obwisłe i ciężkie jak u starej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
74 E? puknij się w czoło kobieto nie jedna marzy o E po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama puknij się w czoło. Każdy ma prawo mieć problem ze swoim rozmiarem. Nie nasłuchalaś się dosyć zniechęceń i uwag i kpin żeby wykazać trochę więcej zrozumienia i tolerancji? b_domi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sobellka gdzie w Warszawie miałaś operacje i kto operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
b_domi :) dzieki bardzo, a co do biustów są osoby które marzą o E a są takie dla któreych E to udręka, nie oceniajcie nikogo tak szybko, chyba juz zapomniałyście jak wy sie czułyście twierdzac ze macie za duze . to kwestia indywidualna, Ty marzysz o E, ok oby sie spełniło, a tym dla których E to za duzo życzę by udało się zmniejszyc :) dla mnie E to też dużo, gdy dowiedziałam sie ze takie bede miec po operacji, choc porównując do KK to i tak dobrze, całe szczescie mam piękne C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja już jestem na etapie noszenia plastrow na blizny sa rewalacje blizny robia się mniejsze i bledna pozdrawiam wasz wszystkie Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Nikt mi nie pokaże swoich piersi po Ulatowskim ??? alimes@interia.pl Koleżanko z Polanicy Zdroju dziękuje za fotki - redukcja duża. B_domi - konsultacja w Orłowskim dopiero na czerwiec ?? Naprawdę - tyle czasu ??? Jezuuu. Ja miałam teraz w sierpniu i czekałam 3,5 m-ca - a na operację 10 m-cy - jeszcze zostało mi pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle wiecie dziewczyny dziś czytałam o kobietach które zrzeszają i poznają się też na takich forach, ale w zupełnie innych tematach. Akurat czytałam a tych co mają raka jajnika ... i to takich które już zaniechały leczenia bo nie mają szans. Przy nich to my nie mamy problemów tylko fiku miku :) Właściwie tylko się cieszyć że wylądowałyśmy na tym forum a nie na tamtym. Ja poznałam tu dużo fajnych dziewczyn - Grejs, Monie, Madzię, Kasiol, Kamę itd. Z wieloma mam kontakt telefoniczny. Takie miejsca to świetna sprawa. Pomagamy sobie - i to dosłownie - dzięki raz jeszcze Grejs :) Teraz kojarzę jeszcze Ciebie Paulino lino - jak możesz prześlij mi fotki po Łęcznej. Fajne dziewczyny jesteście - a różny przekrój wieku tylko dodaje uroku temu miejscu :):) Miseczka E - ja rozumiem że może przeszkadzać - ale na NFZ nie będzie miała szans ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty się je**ij no nie mówice mi że E to dużo!!! moja znajoma ma 65 pod biustem jest płaska prawie i musi nosić D czasem E bo ciężko jej dostać stanik masakra idz do brafiterki bo pewnie nie masz E tylko G czy H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
Emilia78 :) Podaj maila i od razu wysylam :) Tez uwazam ze takie forum to super sprawa, gdyby nie ono w zyciu bym sie nie zdecydowala a nawet nie dowiedzial o takiej mozliwosci! Jeszcze tylko czekam na takie forum o operacji opadajacych powiek na NFZ i bede juz zupelnie szczesliwa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
To znowu ja, jutro ide sciagnac ostatnie szwy, teraz na wypisie ze szpitala widze ze 4 tyg po zabiegu mam uzywac jakichs opatrunkow silikonowyhc na blizny . Uzywalyscie tez??? Patrze na ceny na necie i sa z kosmosu, no chyba ze zle szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
hej, mi lekarz zalecil tylko maść sylikonową cena ok 30-40 zł ale stosować ją możesz dopiero gdy bedziesz miala juz tylko blizny bez ran i strupkow. moje pionowe blizny nie cale 3 miesiace po operacji sa juz prawnie nie widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Emilia78 zgadzam sie z Toba, dzieki temu,ze jest to forum, kazda z nas ma obraz jak wyglada cala procedura przygotowania do operacji i to co dzieje sie po niej. gosc ja tez podejrzewam,ze mozesz miec wiekszy rozmiar a nie tylko E,a poza tym jak biust jest obwisly, to nawet E wydaje si ogromne, sprobowac nie zaszkodzi, moze sie uda. paulina lina jak znajdziesz forum o zmiejszaniu brzucha na NFZ to daj cynk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
forum nie widzialam, ale w Lecznej mi dali na sale pania ktora wlasnie przyjechala na zmniejszanie brzucha na nfz! Z tym ze ona miala naprawde duzy, no i tez byla juz po zmniejszeniu piersi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
paulina lina okresl co masz na mysli mowiac naprawde duzy brzuch, pamietasz z jakiego powodu miala na nfz? odparzenia itp? czy cos innego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×