Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ewa3004
Za miesiąc mam mieć operację i nadal nie wiem co mam robić.Z jednej strony bardzo chce je zmniejszyć,a z drugiej boję się bólu i że pójdzie coś nie tak :( 28 stycznia 2015 mam mieć operacje o 7:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rezygnuj będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Milena
W Gdyni robię u dr muraszko Kuzma , podobno zna się na swojej pracy:) a może któraś z Was u niego robiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na NFZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anamagdalena
Ja juz wyszlam ze szpitala .Bylam w normalnym szpitalu,potrzebna byla natychmiastowa operacja ze wzgledu na grozbe amputacji calej piersi ,bo martwica sie poglebiala. Amputowana zostala brodawka wraz z piersia 4 cm w glab,tzn,zostalo cos co trudno nazwac piersia,przypomina to raczej bezksztaltna mase ,z dziurskiem i miesem na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całym sercem jestem z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można po tak rozległym zabiegu pacjenta wypisywać do domu na drugi dzień. Brak rozsądku nad chęcią maksymalnego zysku. A powikłanie najprawdopodobniej z powodu krwiaka lub żle zaplanowanej szypuły Chirurg w tym przypadku powinien nad tobą skakać a wmówiono ci że może to twoja wina a tak w ogóle to nie wiadomo skąd. Acha była miła to rekompensuje wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
Ana bardzo Ci współczuję i trzymam kciuki za to żebys trafiła w końcu na odpowiedzialnych lekarzy. Moje szwy także się rozchodzily a z brodawek sączyla się ropa ale w porę zareagowano. W tej chwili mam dużego bliznowca,blizny są bardzo duże,szerokie i bolesne ale walczę z tym. Sutki przypominają jajka sadzone ale.. Mimo to nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam te wasze przygody,to coraz cześciej chwytam sie na tym żeby nie isć robić tego zabiegu.A już za miesiac mam być po,nadal nurtuje mnie pytanie co ROBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem prawie 8 miesięcy po i nie żałowałam ani sekundy to była najlepsza decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
dziewczyny, nie bójcie sie zabiegów, to naprawde jest najlepsza decyzja jaka mozecie podjac. ja jestem 3.5 miesiaca po operacji i jestem najszczesliwsza na swiecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej potwierdzam Olcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po operacji i jestem w ciąży. nic się z piersiami nie dzieje, mam wrażenie że wręcz przeciwnie są jędrne i jakieś takie ładniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANA co u ciebie ? Jak sobie radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Milena podaj maila, wyślę Ci zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny kiedy można pójść na basen ?> saune ? siłownie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
mi lekarz powiedział ze basen i sauna ok 6 miesiecy po z siłownia zalezy od gojenia tak delikatnie mozna zaczynac tez po 6 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakich miesiacach? chyba chcialas napisac tygodniach :) tak mowil mi lekarz i tak mam napisane w wypisie, itak dduzo osob twierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na basen poszłam po 7 tygodniach, spokojnie. ale z siłownią lepiej chyba poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZ
Kiciucha, zajrzyj na pocztę, Załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
mi powiedzieli ze po 6 miesiacach ale to tez sprawa bardzo indywidualna, wiele zalerzy od tego jak sie goi i jak duza była resekcja u mnie było to 4kg tkanki wyciete i przez miesiac po operacji jedna piers mi ciagle krwawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
hej, Mnie zostało 20 dni do operacji, którą będę robiła w Gdańsku.. aż nie wierzę, że wreszcie doczekam tego momentu:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa3004
Pszczoła 1988 to tak jak mi 22 dni zostały,ja robię pod Częstochową,boję się bardzo czy wszystko pójdzie ok.Bo jak czytam niektóre wypowiedzi to mi słabo.Pozdrawiam was serdecznie buzki,ciekawi mnie ile czasu dziewczyny co juz sa po operacji mialy ograniczony ruch ręka itp,Jak z kąpielą itp piszcie bo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez miesiąc byłam na zwolnieniu. nie robiłam prawie nic. nie podnosilam rąk do góry. nie dzwigalam dobrych parę miesięcy. prysznic mogłam wziąć jak zdjeli szwy. ale bez nadmiernego moczenia. kąpiel w wannie dopiero jak odpadły wszystkie strupki. jestem po operacji 9 miesięcy. wszystko się pięknie wygoilo. nie miałam żadnych powikłań. robiłam w warszawie w orlowskim. Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Grejs Witaj, miesiąc na zwolnieniu to długo,ogólnie źle się czułaś czy po prostu potrzebowałaś odpocząć.Napisz proszę kiedy zaczęłaś w miarę normalnie funkcjonować przy prawidłowym gojeniu się,takim bez powikłań,jak było z ubieraniem się gdy nie mogłaś podnośic rąk. Jak długo byłas w szpitalu po operacji Ja mam za tydzień operację w Orłowskim ,bardzo bym chciała aby się dobrze goiło,nie wiem czy sama dam sobie radę,czy może dobrze mieć pomoc jak będę już w domu .Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika napisz do mnie kwiat77@wp.pl do szpitala poszłam w poniedziałek. we wtorek operacja. w czwartek wyjęcie drenów i do domu. miesiąc zwolnienia mówisz ze długo. możliwe, ale przynajmniej w spokoju doszłam do siebie. myślę że tak po dwóch tygodniach można samemu juz funkcjonować. ja jestem panikara więc wolałam jak ktoś był przy mnie i mi pomagał. Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anamagdalena co dzieje się z Tobą? Czy wreszcie ktos Ci pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×