Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Mi powiedział lekarz jak się pytałam odnośnie karmienia,że lepiej nie karmić bo piersi mogą się zdeformować. I żeby w czasie trwania ciąży nosić biustonosz sportowy i generalnie nic nie powinno się zadziać. Drogi gościu w 7 miesiącu ciąży jak reagują Twoje nowe piersi? powiększyły się bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dopiero początek ciąży więc nic się nie dzieje, troszkę bolą jak na okres. to moja druga ciąża, przedtem stare piersi mi nie urosły, nie karmiłam. teraz też nie mam zamiaru karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam że 7 miesięcy po zmniejszeniu a nie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to przepraszam źle odczytałam. Daj znać jak to wszystko przebiega w późniejszym etapie ciąży. Sama się staram o dziecko więc jestem zainteresowana tym tematem. Powodzenia i wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie szkodzi. a ile jesteś po zmniejszeniu? dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anamagdalena -jesli moge cos podpowiedzieć to polecam Łeczną.Tam jest oddzial chrurgii rekonstrukcyjnej i tam chyba pomogliby w sprawie rekonstrukcji brodawki i pozbycia się martwicy.Opieka jest super i dobrzy specjalisci.Nie wiem gdzie mieszkasz, ale warto spróbować. Nikt Cię stamtąd nie wypisze jesli cos bedzie nie tak.Postaraj się o skierowanie do poradni plastycznej i działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
Jak ja bylam drugi raz w Lecznej to w dniu wypisu mi dali na sale Pania ktora tez miala miec rekonstrukcje brodawki. Takze sprobuj tam! Wogole nie wyobrazam sobie ze miala bym wyjsc po operacji ze szpitala na nastepny dzien!!!! Tak jak dziewczyny pisza- ja 2 dni mialam dreny, nie wspomne o tym ze dopiero 3 dzien po operacji probowalam wstac z lozka i od razu mi sie zakrecilo w glowie i prawie zemdlalam. I ogolnie wyszlam ze szpitala tydzien po operacji wiec przez tydzien mialam codziennie kontrolo-zmienianie opatrunku. Po tym co tu czytam nigdy bym sie nie zdecyodowala na operacje prywatnie!!! Ja mialam komplikacje, obydwie piersi do ponownego szycia, i bez gadania mnie od razu w Lecznej przyjeli i lezalam tam 2 tygodnie za darmo!!! ps. uwielbiam komentarze od Eryk1 ,haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej moze jest jakas dziewczyna ktora bedzie sie wybierac albo sie dopiero namysla czy isc na operacje? JA moze do lecznej, ale jak jest ktos z poludniowego - wschodu niech napisze agatka.c@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anamagdalena
Chirurg dzisiaj mnie wlasnie powiadomil o koniecznosci 2 operacji,bo mam krwiaki w obu piersiach i beda wycicnac kawal skory z martwica,piers mi po prostu gnije.A moj chirurg z kliniki prywatnej w zaparte idzie ,ze wszystko sie dobrze goji,a widok tej piersi jest naprawde drastyczy.Szkoda slow.Bede prosic chiruga ,zeby mi pomogl dostac sie do Lecznej,na 2 operacje juz mnie nie stac.Ale powiem wam ze faceci sa bardziej wyrozumiali,chirurg jest mily,pociesza,a pielegniarki sfochowane,niemile,ach bo taka nasza fanaberia z tymi operacjami piersi.Jeszcze troche i uwierze ,ze to kara za proznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja leżałam w Orłowskim to pielęgniarki były mega serdeczne, uprzejme i pomocne. Na prawdę szpital na wysokim poziomie. I to był zabieg na NFZ. Widziałam Twoje zdjęcia.. ja bym tego lekarza do sądu podała! nie dość,że prywatnie to jeszcze mówi,że nic się nie dzieje...gołym okiem widać,że coś jest nie tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ana gdzie się operowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anamagdalena nawet tak nie myśl, po prostu masz pecha bo trafiłaś na jakiegoś ignoranta a nie lekarza. Wiadomo, teraz najważniejsze jest Twoje zdrowie. Ale nie odpuszczaj, jak poczujesz się lepiej to dochodź swoich praw choćby w sądzie. Nie może tak być że lekarz zrobi operację, zgarnie kasę i już nic go nie interesuje. Wiadomo, zawsze mogą się zdarzyć komplikacje czy nawet jakiś błąd, ale wszystko można naprawić, a nie traktować pacjentki jak intruza bo coś się dzieje i zostawiać samej sobie. A czy wiesz co jest przyczyną Twoich komplikacji? Czy to błędy techniczne lekarza czy może Ci wszczepili gronkowca albo jakieś inne świństwo i stąd takie powikłania. Trzymaj się kochana, na pewno wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anamagdalena -dobrze , że decydujesz się na Łęczną.Nastaw się na dłuższy pobyt.Tam na pewno Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anamagdalena- a kto Cię operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam ponieważ ja też byłam operowana w Mediklinice w Szczecinie i mam całkiem inne wrażenia... Operował mnie dr Piotrowiak był bardzo kompetentny. Od początku wiedziałam że jeżeli będę chciała zostać dłużej to jest taka możliwość za dopłatą. Kontakt z doktorem był bez problemów -kiedy miałam jakieś wątpliwości to mogłam zadzwonić a nawet wysłać zdjęcia. Kontrolę pierwszą miałam po tygodniu następną po 2. Nic mi się nie sączyło ani nie rozchodzi zagoiło się poprostu super. Nie oglądał mnie też żaden inny lekarz w zastępstwie! Może on Ci pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie to zalezy na kogo się trafi, ja robiłam prywatnie i miałam opiekę cały czas zapewnioną, kontrole co tydzień, pielęgniarki dzwoniły i pytały jak się jak się czuję także chyba nie można wrzucać wszystkich do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talilali
Witam Was. Przejrzałam trochę wcześniejszych komentarzy ale jest tego cała masa. Mój aktualny rozmiar to 75G, mam 19 lat i piersi są dla mnie bardzo dużym obciążeniem, są duże i ciężkie przez co zaczynam się garbić ( bo tak jest po prostu lżej). Wiem że trzeba się zgłosić do ortopedy po skierowanie, ale czy zrobić to prywatnie czy na nfz? Czy Waszym zdaniem w ogóle mam szanse na refundacje operacji? Chciałabym zobaczyć efekty takich operacji, więc gdyby ktoś chciał się podzielić to bardzo proszę o zdjęcia talilali@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 3citi
W poniedziałek, po blisko 1,5 roku oczekiwania przeszlam operacje zmniejszenia piersi. W ramach nfz. We wtorek wypuscili mnie do domu. Z drenami. Szok! Nieszczegolnie boli, chyba ze przy wstawaniu z lozka. Dzis zaczelam odczuwac lekkie mrowienie w piersiach. To chyba dobrze? W piatek zmiana opatrunkow i zobaczymy, co dalej. Zegnaj rozmiarze 75L! Witaj nowa, lzejsza rzeczywistosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina lina
masakra!!! nie wiem jak mozna kogos wypuscic po takiej operacji do domu po dniu!!! Ja lezalam jeszcze kilka dni pod kroplowka a tu ludzi z rdenami wypuszczaja!! talilali jasne ze idz na nfz do ortopedy, a czy sie kwalifikujesz - o tym zdecyduje chirurg, pamietaj o tym. Ja tez zaczelam do operacji wszysstko zalatwiac rok temu jak bylam w Twoim wieku a teraz juz jestem niecycata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paulina bo są kliniki jednego dnia, ja też miałam zabieg w sobotęrano a w niedzielę wieczorem byłam w domu, robiłam prywatnie nie mam żadnych komplikacji pięknie zagojone a z tego co czytam na nfz większość macie komplikacje więc o co tu chodzi? nie wkładajcie wszystkich do jednego worka . ja wybierałam klinikę blisko domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_domi
Dziewczyny ale nikt tu nie mówi że NFZ zdecydowanie lepszy i koniec. Ktoś spytał o opinie i po prostu się udzielamy, jak uważacie że prywatnie lepiej to po prostu napiszcie tak i sensownie to uargumentujcie :) Przy czym to, że ktoś miał prywatnie i nie ma komplikacji, a ktoś inny w szpitalu i jest słabo nie wydaje mi się argumentem- wiadomo, że to nie jest zerojedynkowe. Kiedy zwracam uwagę, że w szpitalu trzymają dłużej to jest to jakaś prawidłowość świadcząca według mnie na jego korzyść- ok, dowiadujemy się że w klinice za opłatą też można i jest to jakaś sugestia np. dla osób które się nie kwalifikują na NFZ, ale chcą prywatnie operację zrobić, żeby o to dopytać, uwzględnić w wyborze placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey zazdroszczę Wam , ze jesteście już po. Ja mam operacje zmniejszenia 26 stycznia w gdyni , trochę się boje ale nie mogę się doczekać . Gdyby znalazła się któraś tak miła to poproszę o przesłanie zdjeć po operacji . Pozdrawiam milenamodzelewska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też robiłam prywatnie, leżałam w klinice dobę, wszystko się pięknie zagoiło, po pół roku blizny mam prawie nie widoczne, brodawki żywe i nie wyobrażam sobie leżeć tydzień w jakimś szpitalu i łapać wszystkie zarazki latające tam w powietrzu. Szpital to jest szpital, różne choroby, mnóstwo ludzi,a w domu może też sterylnie nie jest ale przynajmniej nie ma zagrożenia chorobotwórczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zabieg na NFZ i wyszłam ze szpitala następnego dnia po zabiegu. Bez problemów podczas zabiegu i późniejszego gojenia. Po co polemizować o długości rekonwalescencji w szpitalu? Wszystko zależy od pacjentki i jej stanu. Jak ktoś się ze sobą pieści to będzie leżał i 2 tygodnie. Nie ma reguł i przepisów, które mówią ile ma się przebywać na oddziale w szpitalu czy klinice prywatnej. Połowa opisanych komplikacji na tym forum to przypadki nieodpowiedzialnośc***acjentek i beztroskiego podejścia do kwestii zmian opatrunków czy braku odpowiedniej higieny rany lub braku uciskowych staników pooperacyjnych. Do tego dochodzi brak myślenia bo jeśli dzieje się coś niepokojącego to kontakt z lekarzem operującym jest bezwarunkowo konieczny ale jak można zauważyć niektórzy preferują forum jako wyrocznie w dziedzinie medycyny plastycznej. Sorry ale takie są realia i pewnie za chwilę wyleje się tu wiadro pomyj na moja opinię ale jak czytam wpisy to mi się nóż w kieszeni otwiera na pomysły kupowania pierwszego stanika pooperacyjnego on line bez przymierzania lub zapytania co stosować na świeżą ranę i co zrobić jak się nie goi. A jak jest problem to lekarz jest winny bo partacz i konował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
Witam ponownie. Znów miałam wizytę w szpitalu gdzie byłam operowana...Lekarka oglądnęła blizny...a raczej cos co powinno być cienką blizną pooperacyjną a nie tworem ,który wylewa się poza jej obręb.No cóż...taki mój pech...ponownie usłyszałam ,że jest niewielka szansa pozbycia się tego czegoś...Pozostaje czekać,masować,wcierać maści,przyklejać plastry itd.W tej chwili gdy patrze na siebie,nie widzę olbrzymich, wiszących piersi ale kształtne ale zeszpecone wielkimi bordowymi bliznami,szerokimi nawet na 1,5cm.Sutki sa obrzydliwe,mają wygląd jajek sadzonych,gdzieniegdzie krwiaczki,sińce... Jak czuć się kobietą gdy marzenia zamieniają się w koszmar..? Miało być tak pięknie,pozbyłam się balastu ale otrzymałam coś w zamian... ;( Nie stać mnie na laser,który byłby ratunkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety zabieg mam przełożony na pierwsze dni stycznia. Może to i lepiej bo święta będą bez problemu w domu. Piszecie o swoich powikłaniach , oby ich u mnie nie było. Ja jestem tą która ma zabieg w Poznaniu na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam zwrot z ubezpieczenia za operację pobyt w szpitalu i l4 łącznie 4tys wiec jeżeli macie dodatkowe ubezpieczenia to warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×