Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ania_niki23
Izar moj maz znalazl noclegi doslownie w odleglosci 2 km od szpitala w lecznej. To pensjonat Emocja...brzmi ciekawie, pasuje do calej sytuacji. Oby te emocje byly pozytywne ;) Cena tez spoko bo placil 100zl za nocleg ze sniadaniem/ doba . Wejdz sobie na booking.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
aniu najprawdopodobniej najpierw cię przyjmą na oddział a potem porobią badania..tak jest zazwyczaj w szpitalach co prawda ja byłam w lublinie ale procedury zawsze te same.. pozdrawiam,, nie denerwuj się będzie dobrze...ja miałam taka motywację że nic się nie bałam prawie , myślałam tylko żeby już się na stół położyć i oczywiście żeby się obudzić w nowej rzeczywistości,,, warto!!!! przypomnij aniu z jakiego rozmiaru startujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Syla teraz mam 70g-h ale pewnie rozmiar i mogloby sie pojawic z niektorych firm. Mam bardzo okragle piersi i powiem szczerze ze wcale nie sa bardzo nisko tak jak u niektorych dziewczyn ale mimo wszystko sa ogromne. Mam 160 cm wzrostu i waze 56 kg (do niedawna 52-3 kg) wiec moj biust przy mojej figurze wyglada komicznie...ale licze na to ze juz za...kilkadziesiat godzin zmieni sie wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Na pewno...pozdrawiam Nie denerwuj się będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Syla teraz mam 70g-h ale pewnie rozmiar i mogloby sie pojawic z niektorych firm. Mam bardzo okragle piersi i powiem szczerze ze wcale nie sa bardzo nisko tak jak u niektorych dziewczyn ale mimo wszystko sa ogromne. Mam 160 cm wzrostu i waze 56 kg (do niedawna 52-3 kg) wiec moj biust przy mojej figurze wyglada komicznie...ale licze na to ze juz za...kilkadziesiat godzin zmieni sie wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Ania skąd jestes (jesli mozna wiedzieć) bo ja też mam 200 km do Łęcznej. I dziekuje za informacje jutro pokicam do lekarza żeby się zaszczepić. Tak będzie bezpiecznie chociaż jak w ubiegłym roku operację miałam na nerki to nikt mie pytał czy bylam szczepiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Ja juz przyjeta na oddzial...krew do badania pobrna i czekam ;) Pani dr powiedziala mi ze rozpisze na jutro operacje. Oddzial cichutki , czysciutko, wszystko zadbane ;) Pani pielegniarka tez potrafila rozbawic jak powiedzialam ze boje sie igiel ;) spac mi sie chce strasznie bo od 4 rano jestem na nogach. Stres siadl mi na cisnienie i jak mi zmierzyla pielegniarka to bylo 150/100... Czulam ze tak bedzie bo zawsze jak sie zestresuje to skacze dosc mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Ania jak samopoczucie? Odstresowalas się już trochę? O której będziesz miała operacje. Będę trzymać jutro mocno kciuki. ..... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Bodzia U mnie ok. W szpitalu spokoj i cisza. Jestem zmeczona te dzisiejsze wrazenia daly mi w kosc i strasznie boli mnie glowa. Badania nie wiem jak ale chyba w porzadku bo mam byc jutro wykapana na 7:30 i przyjda przed 8 mnie malowac :) nie wiem o ktorej bede operowana ale wiem ze jestem druga w kolejnosci :) troche szkoda ze nie pierwsza bo wolalabym miec to jak najszybciej z glowy. Wiem tez ze moim lekarzem prowadzacym jest dr Weronika. Mloda lekarka z chirurgii dzieciecej...mam nadzieje ze nie spieprza mi cyckow!!! Nadal mam wrazenie ze to nie dzieje sie na prawde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Acha...i bylam dzis w tym sklepiku dopytac o staniki i najmniejsze obwody maja 80 wiec zupelnue nie dla mnie bo ja mam 70. Nawetvdr Weronika powiedziala ze na bank bedzie za duzy. Powinnam miec max 70d ;) i to mi sie podoba ;) bede musiala chyba meza w srode wyslac do lublina zeby mi gdzies kupil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza93
Ania trzymam za Ciebie mocno kciuki :) ja mam operacje za tydzień też w Łęcznej :)Na pewno wszytko pójdzie dobrze, wiem to, więc się nie stresuj. Napisz do nas jak już będziesz miała siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Dziewczyny dostałam z PZU kasę za pobyt w szpitalu. Napisałam im oświadczenie że był to zabieg nie upiększający a Konieczny że względu na obciążenie kręgosłupa i refundowany przez nfz.Miałam ksero kartotek od rodzinnego ..,ortopedy i neurologa..Odwołujce się ...warto to wasze pieniążki. ..na stanik będzie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izar
Ania, trzymam kciuki. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Niki 23 No i nastał twój dzień :) bądź dzielna kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Dziewczynki dziekuje za mile slowa :) ja jz pomalowana i czekam teraz , jestem druga w kolejce :) sciskajcie mocno kciukasy!!! Buziole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ania wszystkie mocno trzymamy kciuki za Ciebie, będzie dobrze. Jak dojdziesz do siebie to napisz co pamiętasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Tak jest Aniu trzymamy kciuki choc pewno już jestes po.. Dorota jak tam się goi ? Jest poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Ania ty już po......pewnie jesteś szczęśliwa ale i obolala daj znać jak juz się pozbierasz. Opisz wszystko jak dasz radę W pracy trzymalam mocno kciuki za ciebie.trzymaj się cieplutko i napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goanielica1986ść
Kobietki. Dzwoniłam dzisiaj do szpitala gdzie mam mieć operację, bo w grudniu miałam się dowiadywać terminu - byłam zakwalifikowana na 2016 rok Mam być w szpitalu 4 września - trochę szkoda, że nie w pierwszej połowie roku, ale zleci czas - mam nadzieję. Zazdroszczę tym, które są już bardzo blisko operacji albo po. Ciekawa jestem efektów. Mogę prosić o fotki przed i po?? angelikawlodarska@o2.pl Będę wdzięczna :) Jeszcze 9 miesięcy i będę też po :) o ile wszystko pójdzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Dzis czuje sie fatalnie. Jak leze jest ok ale jak wstane to dramat tak mi sie kreci w glowie i poty mam okropne. Ale juz po z kazdym dniem bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ania to na pewno efekt narkozy. Leż jak najwięcej z czasem te objawy minął. Najważniejsze, że jest już po , teraz tylko trzeba trochę czasu, a niedługo z uśmiechem będziesz wszystko wspominać. Pozdrawiam Cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
Hej:) Ja byłam dzisiaj na ściągnięciu szwów z brodawek. Dziewczyny czy wy też po operacji nie miałyście prawie czucia w piersiach?Dzisiaj przy tych szwach to prawie nic nie czułam, w ogóle mam tylko takie mrowienie w piersiach. Kiedy zaczęłyście nosić stanik pooperacyjny? Po zdjęciu wszystkich szwów czy trochę wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciucha2
Martynka stanik pooperacyjny trzeba zakładać jak najszybciej, praktycznie zaraz po zdjęciu opatrunkow. Nosimy goi dzień i noc minimum przez 1 miesiąc od operacji. Piszesz ze nie masz czucia w brodawkach, ja mam odwrotnie , mam tak wrażliwe ze aż bolesne. Czy któraś z Was tak miała? Kiedy to minie? Miałam pomniejszenie na szypule. ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
ja też mam bardzo tkliwe piersi nawet przez ubranie jak się gdzies dotknę....minęły 3 tygodnie,, stanik nosze na zmianę mam kupione dwa na dzień i noc..zaczynam spać trochę na bokach,,,mam wrażenie że te staniki coraz ciaśniejsze,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kiciucha2 ja miałam zabieg 7 tygodni temu, też na szypule, tkliwość na początku jest nie do wytrzymania ale teraz wszystko się uspokoiło, jest czucie tak jak trzeba, nie ma tkliwości do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciucha2
Dzięki dziewczyny, trochę mnie uspokoilyście. Najgorsze że nie mogę przez to dziecka przytulić. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Jestem 3 miesiące po i na początku nie miałam tak tkliwych sutków jak teraz jeatem po przeszczepie. Myślałam, że po takim czasie to już można prawie normalnie dotykać. Jak to jest u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Ania jak się dzisiaj czujesz już lepiej? Pozbieralas się już trochę. Ja też zrobilam kolejny krok bo wczoraj zaszczepilam się na zoltaczke. Już naprawdę nie mogę doczekać się operacji bo moje cycki coraz bardziej dają mi w kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Witajcie, u mnie lepiej. Mialam miec dzis wyjete dreny ale niestety jeden sie przytkal i zostaja do jutra. Nie ma duzych dolegliwosci bolowych tyle ze to ciagnnie mocno te szwy i rekami ciezko ruszac. Najberdziej przeszkadza mi wenflon w rece i gardlo bo bardzo mi wymeczyli przy intibacji maly jezyczek w gardle i jesy strasznie siny i obrzekniety. Zwisks mi bardzo i do czuje w gardle normalnie taki duzy. Mam nadzieje ze on zmaleje bo jeszcze bede misiuala go skracac...cycuszki widzialam, stercza i nie sa najgorsze jak na drugi dzien po zabiegu. Tylko krwiaki mi sie porobily na obydwu piersiach i szyla mi pani dr jeszcze brodawke bo jakby brakowalo jednego szwu. A poza tym co...nudze sie strasznie ale ciesze sie ze az tak bardzo nie boli. Oby tylko te krwiaki mi zeszly. C robilyscie zeby sie ich pozbyc?kazali mi kupic lioton 1000 ale nie wiem od kiedy mam tym smarowac. Moze jutro m posmaruja przy zmnianie opatrunkow.plecki faktycznie bola od ciaglego leznie na plecach wiec staram sie chodzic ;) staniczek kupilam bialy silimia 75 c ale miezylysmy na opatrunki to sie nie dopinal ale jak nie bedzie bandazy to moze sie zmieszcze ;) jak cos to bede wymieniac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Kolezanko duzo wit C na naczynia krwionosne ja 1,5 miesiaca przed zabiegiem 2x dziennie bralam tabletki i po zabiegu tez wiec mysle ze moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×