Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Józefa123
Dzisiaj byłam na konsultacji u dra Charytonowicza w Orlowskim. Mam termin na 05.09.16 Były wcześniejsze ale maj lub czerwiec to nie bardzo mi się widziało 3 miesiace chodzić w zabudowanym staniku...mam stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co Józefa123 podpytaj innych znasz czy kotos u niego robil? bo ja widzialam 2 panie ktore u niego mialy robione na zdjeciach i powiem ci jakos srednio to wygldalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
SYLA80K Dzięki za foty, Super, moje cycki bardzo podobne i przed i po, jak już będę miała zdjęte opatrunki też Ci wyśle fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
karmi71 jestem 3.5 tyg po operacji, kurcze goi się nie bardzo, wczoraj wymaz brął bo cos tam wycieka, nie długo lece na drugi koniec świata i musze się szybko wyleczyć koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Kobietki ja juz za 3 dni jade!!! Aaaaaa!!!! Krzycze z radosci!!! W pracy wlasnie wypisalam wniosek urlopowybwiec wracam od 1 lutego do pracy...takuej przerwy to ja nie mialam nigdy ;) jak tu sobie pozniej poradzic z powrotem po takim czasie nieobecnosci ;) czy w łecznej jest tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefa123
Dziękuję Gość poszukam. Chociaż na tym forum coś znaleźć to masakra. Może ktoś inny się wypowie?A jakie są terminy w Łęcznej? Bo jak się okaże że faktycznie kiepsko robi to wszystko od początku muszę załatwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
gość a po co sama mam robić jak mam pod nosem przychodnię i super opatrunkową pielęgniarkę, która to zrobi, mój chirurg który jest na miejscu tak powiedział wiec chodzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Łeczna...pol roku oczekiwania, przynajmniej ostatnio tak bylo ;) wydaje mi sie ze to nie dlugo jak czasem dziewczyny pisza ze z rok czasu w innych placowkach. Mnie zlecialonie wiem kiedy, nie wierze ze to juz za kilka dni :) powiem szczerze ze majac taka pielegniarke tez bym raczej korzystala. Skoro to nie problem to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Dorota kurcze podziwiam Ciebie i zycze szybkiego wyleczenia choc wiem po sobie ze szybko i dobrze to nie idzie w parze....sama lecisz ktos Ci bedzie targal rzeczy podczas podrozy... A jak tam sie zacznie babrac myslalas o tym... jak tam lecisz to praktyka samemu z opatrunkami nie myslas o tym jest dobra tak osobiscie pomyslalam? Tak w lecznej jest Tv wez duzo 2zl ;) Co do opatrunkow ze srebrem ja pytalam w lecznej bo tez o tym czytalam gdzies to mi zabronili.... Bo one sa raczej na oparzenia...mi powiedziano i nie mam kombinowac.. Tworza wilgotne srodowisko.... Stosowalam bactigras octanisept alatan szare mydlo i zadnych wyciekow Bogu dziekowac nie mialam.... A szare mydlo i alatan wykorzystalam miesiac po na tatuaze☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
Zauwaz kolezanko ze wlasnie z lecznej teraz duzo info a o wawie cisza... Jak by mniejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izar
Witam. Wczoraj byłam w Łęcznej na konsultacji, zabieg 5.07.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
o kurcze to tak jak mi mowil jak 1 raz dzownilam Antonow im dalej pod koniec roku to beda dluzsze terminy i tak widze jest ( ja czekam 2 miesiace od maja do lipca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Izar ale szybko minie-warto czekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
To pewnie glupie pytanie ale nie lezalam nigdy w szpitalu, generalnie nie pamietam kuedy bylam nawet u kogos...ten tv to jest w kazdej sali czy gdzies na zewnatrz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
Ania daj maila wysle ci fotki W kazde sali masz Dwa lozka Tv Lazienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
iwapoz Lecę sama ale mój ukochany przyjedzie mnie odebrać z lotniska, do opatrunków mam wszystko co trzeba, i wiem jak robić, nie używam już bactigrasów tylko smaruje sutki wazeliną, kazał mi je natłuszczać, co do rany to mam nadzieje ze się zagoi i przestanie sączyć do wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izar chyba musiałaś wejść przedemną :) tez byłam wczoraj na konsultacji i termin mam...... na 1 sierpnia :( dziewczyny powiedzcie mi proszę (bo emocje wzięły gore i nie dopytalam) - jeśli termin na kartce mam wpisany 1 sierpnia to: a/ 1 sierpnia mam sie stawić w szpitalu a zabieg 2 sierpnia b/ 31 lipca mam sie stawić a 1 sierpnia będzie zabieg Z ta kartka idę na izbę przyjęć (ogólną) ? Czy są określone godziny przyjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Iwapoz anna.misztal@onet.pl dziekuje i czekam na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodziłam jako pierwsza na konsultacje, w miętowy sweterku. Cała przerażona czy się uda bo miał być dr Korzeniowski a w zastępstwie była bardzo mila pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izar
Termin z kartki to termin przyjęcia do szpitala. Zabieg jest następnego dnia. Na izbie przyjęć trzeba być ok 8-9 rano. Więc wyrusza już w podróż ok 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Ja75h Musisz byc tego dnia co masz na kartce napisane a drugiego dnia zabieg :) stawic trzeba sie miedzy 8-9:00 rano na sor.ja np nie dostalam tej kartki i tak sie stresowalam ze moge miec problem z przyjeciem mnie na oddzial ale dzwonilam ze 2 mies temu do sekretariatu i pani powiedziala ze tam juz czeka moje skierowanie :) I znow dzien do przodu...juz w poniedzialek :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Izar Co za zgodnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
dorota, spróbuj na te sączace rany ten opatrunek ze srebrem atrauman ag jest na recepte. ja dzis zmieniałam opatrunek po 2 dniach właśnie ze srebrem i powiem że jest różnica ładnie goi i wyciąga całą wydzielinę z bakteriami,,, jako pielęgniarka polecam,,!! mimo ,że iwa pisała że łęczna nie poleca ja sprawdziłam na sobie tak jak mi mój znajomy chirurg polecił,,,,pozdrawiam, ps. dzis pójdę z receptą do apteki to powiem ile kosztuje bo miałam teraz gratisowy,. polecam też acesil żel na blizny tani i dobry ok 30zł 100g tubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
hej czytam was na bierząco, a nie piszę bo na razie nie miałam co. Ja mam zabieg 26.01.16r. w Warszawie w orłowskim byłam na konsultacji u wspomnianego dr Charytonowicza. Ja nie znalazłam żadnych szczególnie negatywnych opinii na jego temat. Jeszcze trochę i będę się za badania zabierać. jestem pozytywnie nastawiona i nie mogę się doczekać, u mnie nikt prócz męża nie wie o moich planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Syla a one faktycznie wychodza tak tanio? na doz Atrauman, opatrunek z maścią, 5 x 5 cm, 10 szt 19,90zl, Bactigras, 5cm x 5cm, opatrunek parafinowy, jałowy, 50 szt 69,99zl...moze w innych jest taniej aptekach (ja na d o z czesto kupuje bo wydaje mi sie ze tam maja najtaniej jak szukam zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
a ten ATRAUMAN AG ze srebrem 5x5 cm op. 10 Szt. to w aptekach 40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
SYLA80K Hej lekarz dał mi receptę na maść ze srebrem ARGOSULFAN 40 zł tubka, rana jest od tego że przebijają szwy wewnętrzne, jeśli do poniedziałku rana się nie zasklepi to podetnie te szwy, krwiak na szczęście się wchłania, sutki goja się super, jeszcze trochę i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
iwona byłam dzis w aptece, na recepte ze znizką na 30% za 1 sztuke 10x20 płaciłam około 4 złote , 1 sztuka starcza na 2 zmiany opatrunków co 3 dzień czyli 4zł na tydzień, jak dla mnie tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
a czyli go nosisz kilka dni ten plaster jeden ? a jak się myjesz 2 x dziennie to znowu go przykładasz ten zużyty? a nie pomyślałaś skoro na to jest recepta od lekarza znajomego co podejrzewam plastyka biustu sie nie zajmuje - tez lekarz poleca bo mu sie to oplaca... tak robia lekarze... w sumie co lekarz bedzie zalecal co innego - ja zmienialam codziennie opatrunki po prysznicu rano i wieczorem na świeże bo latem mialam zabieg i raczej nie chciala bym nosic cos na cyckach 2-3 dni i jak mi odradzili w Łecznej a tam robili mi zabieg to nie stosowałam w ale skoro pomagają Tobie to oczywiscie nie mowie by nie korzystać... poprostu jeden testuje drugi nie ja chyba naleze do 2 grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
co ty iwa wogóle piszesz? jak można drugi raz zużyty plaster naklejać? ja jako osoba w branży miałabym być takim flejtuchem?? nigdy nie moczę się cała pod prysznicem. myję się delikatnie płynem ze środkiem dezynfekcyjnym omijając okolice sutków jeśli mam plaster z opatrunkiem, zmieniałam teraz co 2 dzień z ciekawości...i jest ok... nikogo nie namawiam pisze o swoich doświadczeniach. ...mam swój rozum,,, rzeczywiście widzę ,że nie ma po co dyskutować ,,,,,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×