Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość SYLA80K
pozdrawiam cię aniu!! zdrowiej. zobaczysz z kazdym dniem będzie lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
TAK iwa ma rację ,, ja tez zażywałam przed i do dziś biorę rutinoscorbin...PRZY OKAZJI chciałam wam powiedziec że plastry ze srebrem ładnie goją brodawki widzę to po tygodniu stosowania..polecam.można zamiennie z bactigrasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny mam pytanie, jestem 7 tygodni po operacji wdzystko dobrze sie goi .Pisalyscie o wakacjach i o opalaniu ze nie moxna ale jtak sobie mysle o solarium teraz przed sylwestrem czy mozna by bylo isc tak na pare minut z tym ze oczywiscie piersi jak najbardxej schowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem mi lekarz jak pytalam powiedzial wprost po roku na slonce nie wczesniej wiec po takim czasie to sie dziwie ze wogole myslisz o solarium lepiej wez chusteczki samopoalajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Moim zdaniem na solarium za wcześnie. ..odradzam..w końcu to promienie UV. Oczywiście możesz spytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze kolezanko wystraczy poczytac w necie: 4. Rana lepiej goi się i schnie na słońcu MIT Zabliźniającej się rany nie należy wystawiać na słońce! Niektórym wydaje się, że słońce dobrze suszy ranę, zapominamy jednak, że miejsce to jest całkowicie bezbronne w obliczu niebezpiecznych promieni UV. Zdrowa skóra bez urazów w kontakcie ze słońcem zaczyna produkować pigment ochronny, melaninę. W miejscu powstającej blizny ten proces jest jednak nieco zaburzony, dlatego też ekspozycja rany na słońce może wywołać oparzenia bądź też stałe przebarwienia. Miejsce, gdzie mamy bliznę, najlepiej chronić przed słońcem nawet sześć miesięcy po operacji - w ten sposób unikniemy brzydkich przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki zaopinie . Tak myslalam, kupie sobie jakis balsam albo vo innego bo tak tylko na sylwestra vhcialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Mnie dzis dr Weronika wyjela dreny. Nic nie bolalo...w szoku bylam normalnie ze nic poczulam, nawet nie wiem w ktorym momemcie to zrobila. Staniczek 75 c jak na razie nie zalozony bo przy tak duzych opayrunkach nie chce sie dopiac ale jutro jak zalozymy mniej tej gazy to powinno byc ok. Na dodatek ubrudzilysmy go juz przy zakladaniu wiec i tak nie bede miala go jak wymienic ;) pisalyscie wczsniej ze sutki da mega tkliwe...oj tak ...3 dni po operacji to masakra jakas...oby to minelo jak najszybciej. W ogole to mam jakas schize bo jak sa opatrunki i bandaze to jest ok ale jak ide na zmiane opatrunku to mam takiego stersa ze boje sie na nie spojrzec a ne mowie juz o dotykaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ania dzielna dziewczynka jesteś, teraz to wszystko to już pikuś, dasz radę będzie coraz lepiej. dziewczyny no właśnie ja tez mam straszne dylematy z tym słońcem i opalaniem. Istnieje duża szansa, ze będę ,, musiała" :) pojechać na wakacje, będzie to 9 tygodni po operacji. No i nie wiem czy to w ogóle jest możliwe . Nie mówię tu oczywiście o pływaniu , na słońcu też z umiarem pod parasolką. Ale napiszcie mi jakie są wasze doświadczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Zuzza93 kiedy Ty przyjezdzasz do lecznej? Operacje masz w pn czy wtorek? Ja jestem tu do poniedzialku albo wtorku najprawdopodobniej wiec moze sie zobaczymy jeszcze na oddziale? Na wekend mnie nie wypuszcza ale ciesze sie nawet ze mnie dluzej przytrzymaja bo ani jeszcze nie umiem tych opatrunkow robic, boje sie na to patrzec nawet...glupua jestem wiem...mam teraz fajne cycki!!!w sumie to mam nadzieje ze sa fajne bo jeszcze sie im dobrze nie przyjzalam. Od dzis jestem sama na sali, troche nudno ale z drugiej strony tez potrzba mi teraz spokoju. Mowie wam jaka ulga bez tych cholernych drenow , mam nadzieje ze wreszcid dzis uda m sie porzadnie wyspac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Spokojnej nocki Ania. Myślę, że lepiej Ci będzie samej na sali. Ja też boję się opatrunków zmieniać i wcale Ci się nie dziwię. Pisz jutro jak nocka minęła i czy już widziałaś swoje nowe śliczne cycuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, do szpitala mam się zgłosić w poniedziałek rano, więc pewnie się zobaczymy jeśli zostajesz do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Witajcie, dzis pogoda ponura i mokra...nie chce sie wstawac z lozka ;( dzis tez meczylo mnie strasznie to gardlo w nocy i srednio spalam ale dopiero co sie zwleklam z wyrka wiec troche polezalam przynajmniej. Teraz czekam na wizyte poranna ;) w pon poprosze chyba o wizyte u laryngologa bo ten jezyczek nie daje mi normalnie zyc :( dzis jak sie odwaze to poprosze zebym przed nowymi opatrunkami mogla psryknac sobie zdjecie ;) pisalyscie ze macie bardzo slabe rece po zabiegu, ze ciezko Wam cos w dloni utrzymac. Ja nie mam takiego problemu.podnosze rece do gory normalnie.nawetvbluzke przz glowe zaloze bez problemu . To mnie cieszy bo mam malo rozpinanch ubran...w zasadzie w ogole.we wtorek byla operacja a ja czwartek mylam glow sama pod kranem wiec jesli chodzi o sprawnosc ruchowa to jest dobrze. Przeciwbolowych tez jyz w czwartek nie dostalam bo nie chcislam. Po co skoro nie boli :) nawet pielegniarki sie dziwily ze nie chce...na prawde Pani nie chce, serio juz nie boli- pytaly zdziwione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izar
Aniu tylko tak dalej. Poczujesz się dużo lepiej jak już wrócisz do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania czytam to co piszesz i nie mogę wyjsć z podziwu - dzielna i silna z ciebie babka :) to co i jak piszesz ur******* moja wyobraźnie , aż w brzuchu mnie ściska :( chyba bede miała podobnie jak ty - raz ze nie bede mogła na nie spojrzeć dwa nie mówiąc o ich dotykaniu - boze na sama myśl słabo mi sie robi. a to jeszcze tyle czasu :( to już stres !? Syla jak Twoje newsy ? :) Do dziewczyn które sa trochę dłużej po zabiegu (na pewno jest tu was sporo) już wygojone - jaki finalnie, realnie macie rozmiar ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
ja tez nie miałam problemu z rękami, na 3 dzień sama myłam głowę...przeciwbólowe też nie były konieczne ale zaczął mnie kręgosłup boleć od leżenia na plecach więc brałam po 1 tabletce długodziałającej dziennie, potem w domu czasem tez brałam bo czułam na zmianę pogody chyba takie rwanie, ale przyznam że było to znośne i nie musiałam brać tabletki ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Heh...kobitki!!!! Mam zalozony staniczek ;) no nie wierze zmiescilam sie w 75c????? Tak...wlasnie tak!!! Uczucie i widok bezcenne!!! I powiem Wam ze moglby byc nawet ciut ciasniejszy bo pod biustem to ja zawsze 70 nosze i ten 75 nie jest az tak bardzo sciskajacy jak myslalam. Z boku to wygladam na plaska deske a z przodu lux!!! Jak wszystko nabierze ksztaltow to bedzie miodzio. Taka jestem szczesliwa ze...Pani dr ktora mi dzis zmieniala opatrunek mowi ze bardzo ladny ksztalt i idealna wielkosc ;) nawet pielegniarka pytala co oni robia ze rak stercza super. Pytala czy jakas siatke tam wsadzaja ale lekarka powiedziala ze nie chcialabym miec tej siatki ;) nie wiem o co chodzilo ale najwqzniejsze ze wszystko ok. Pouciskala mi tez biust dosc mocno zeby sprawdzic chyva cxy nie ma tam zgrubien w srodku i tyle. Balam sie strasznie jak je tak mietoliła ale powiedziala ze nie moge sie bac bo bede sama musiala je od przyszlego tygodnia masowac. Jutro tez wejde pod prysznic i bede mogla wreszcie sie porzadnue wymyc...bo narazie jade na chusteczkach i takim tam podmywaniu tego i owego. Zdjecia mam z malowania potem z opatrunkow, doszly nowe ze staniczka wiec po niedzieli beda nowe foty golych cycuszkow ;) chetnie sie pochwale efektami wiec jak chcecie dawajcie maile to wysle Wam hurtowo za kilka dni ;) a niedawno to ja do wszystkich pisalam: prosze wyslijcie mi fotki swoich starych i nowych piersi ;) a teraz sama wam moge wyslac swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Ania to super że już tak dobrze u ciebie Z każdym dniem coraz lepiej dobrze ze juz masz to za sobą o i najgorsze już przetrwalas dzielna dziewczyno.-:) ja poproszę o fotki na maila bozena.miskiewicz@onet.pl z góry dziękuje będę podziwiać. .....i zazdrościć (ale tak pozytywnie) ze masz już to za sobą. Ja czekam dalej cierpliwie do maja Dziewczyny czy któraś z Was też ma termin na 23.05.2016 było by mi raźniej. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izar
Również proszę o zdjęcia. Ja czekam do 4 lipca. 587887@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Ja czekam do 1 lutego,to już niedługo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
ja czekam do 26 stycznia :) jest ktoś przede mną? Coraz bardziej się boję, nie tyle operacji ale jak to wszystko ogarniemy, mam małe dzieci, ale jakoś damy radę, jestem bardzo szczęśliwa że się tych cyców pozbędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Bodzia ja mam termin na 30 maja jeśli zostaniesz w szpitalu do następnego tygodnia po operacji to się spotkamy:) Ania no tak myślałam, że tylko 2-3 dni przetrwasz, a potem juz same ):):):) będą. Wiesz my tu wszystkie duchem jesteśmy z Tobą i szczerze się cieszymy bo któż jak nie my Cię lepiej zrozumiemy. Nowiutkapanienka wygląda na to, że pierwsza z nas idziesz pod nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Nowiutkapanienka masz w Łęcznej operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Aniu o mnie też pamiętaj. sylwia913@op.pl. . U mnie już 4 tyg po operacji.prawy cycuszki już elegancki prawie bez strupków a lewy jeszcze się slimaczy ale od początku był gorszy po przeszczepie...może tak jak mówiła jedna z koleżanek że 1 robi mądry a drugi studenci....co do malowania to mi nic o tym lekarze na wspominali...a innym dziewczynom po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Miało być co do masowania to nic nie wspominali lekarze. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Mam operację w Warszawie w szpitalu orłowskiego, tak jakoś teraz większość o Łęcznej pisze, ja mam tam za daleko, tym bardziej że będę dojeżdżać koleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Syla o co z tym malowaniem chodzi bo nie bardzo rozumiem o co pytasz? Ja dzus na zmianie mam tego dr Sergieja Antonova czy jak mu tam...taki srednio sympatyczny lekarz w porownaniu z tymi ktorych tu zdazylam poznac. A ze to ndz to pielegniarka te jedna i tez akurat ta najbardziej niesympatyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
dziewczyny ja jutro idę na zdjęcie reszty szwów. Z brodawek ciągle mi się sączy lekko, powiedzcie mi kiedy zaczynałyście stosować coś na blizny, jak już wam się całkiem zagoiły ranki czy jeszcze jak się coś sączyło? Mam już stanik, ale chyba włożę go dopiero jutro po zdjęciu szwów. Ogólnie najgorsze, że nikt w szpitalu nawet za bardzo nie poinstruował mnie jak mam pielegnować te piersi i tak za bardzo nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×