Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Paula75L
Narrow buahahaha pokładam się ze śmiechu hahahahahahh nie mogę z siebie palcze że śmiechu. Bo ani ja ani Pani dr nie skojarzyłysmy a tak napisała na skierowaniu hahahah dr Mądry padnie że śmiechu. Jak jakaś bladi choć nią moe jestem... Rozsmieszylam choć troszkę Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaJed
Paula ja byłam u jakiejś młodej lekarki, nie wiem jak się nazywa, byłam tak zestresowana, że nawet nie spojrzałam na nazwisko. Tylko to chyba bez różnicy u kogo się zapisuje. Jako szpital robią max. 1 zmniejszenie na tydzień. Ona miała taki kalendarz i leciała tygodniami, patrzyłam i w każdym tygodniu była jakaś operacja piersi wpisana więc na te tygodnie już nie mogła zapisać, więc inne lekarz też chyba nie może. Chyba ciężko się zapisać do konkretnego lekarza bo raczej jeszcze nie mają grafiku na 2018 rok. W tym kalendarzu miała przy każdej operacji kod i były różne z przewagą N62 i M15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75L
Nie mogłam od wczoraj wysłać tu napisać nie wiem czemu :-( Marta ja mam N62 i M47. A może ta Twoja lekarka robi operacje raz w tyg bo dziewczyny miały dzień po dniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Panie :) Czy któraś z was była u doktora I.Łatkowskiego? Ponieważ mam dwie różne piersi, i zastanawiam sie nad wyrównaniem (pomniejszeniem) jednej. Czytałam wiele pozytywnych opinii, ale chciałabym porozmawiać z kimś żeby dowiedzieć się co i jak, bo wciąż mam obawy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Narrow pewnie juz zdjęli ci ten okropny bandaż i dreny . Ja czułam sie jak nowonarodzona jak mi biustonosz założyli . Mnie plecy w tym bandaży bolały potem juz wcale . Nie przyszłam do Was bo zapomniałam (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75L
Dziewczyny pytanie moje czy za ten biustonosz trzeba zapłacić prawda który zakładają po wyciągnięciu drenow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula tak trzeba kupić sobie samemu oni nie dają Tobie kupujesz i bierzesz ze sobą do szpitala lubo kupujesz jz w Łęcznej ja tak zrobię koszt ponad 200zł czarny a biały z tego co laski pisały niecałe 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75L
Donia powiedz mi jaki to ma być ten stanik to może kupię sobie go przed operacja.. By zabrać ze sobą już i mężowi nie kazać kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaJed
Byc moze Paula ona nie mogla zapisac, a ten dr Madry bedzie mogl, zycze jak najszybszego terminu. Ja sie ciesze ze w ogole juz mam to za soba i spokojnie sobie bede czekac. Juz mi te piersi mniej przeszkadzaja jak zyje z mysla, ze sie ich pozbede :D co dopiero bedzie po.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Paula stanik mozesz spokojnie kupić sobie wcześniej . Tylko żebyś wiedziała jaki rozmiar . Te w Lecznej sa fajne większość dziewczyn kupuje rozmiar z miseczka B-C. On jest spory o elastyczny. Jeszcze gaza sie mieści pod spodem . Ale to zależy jakie masz wyjściowe piersi oraz jaki preferujesz rozmiar po operacji . Ja mam spore C i ten biustonosz z Lecznej w rozmiarze b-c i 75 pod biustem jest na mnie dobry . Taki troche luznawy pod biustem ale ja nie mogę jak mnie coś gniecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Paula a po biustonosz do sklepiku na dół to spokojnie sama sobie zejdziesz . Zakładają dopiero na 3 dzień o wtedy juz sie chodzi . Ja 3 razy wymieniałam i latałam sama na dół . A panie pielęgniarki mi zakładały i zdejmowały . Bo ważne jest zeby ten biustonosz był dobrze dobrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w lecznej tez robia jak masz roznice - ja mialam jedna wieksza druga mniejsza a jak mi zmniejszyli to oba sutki sa na wysokosci 21cm od wcięcia szyjngo mostka czyli od tej dziurki na szyj co mamy bo od tego miejsca do sutka mierza na jakiej wysokosci ma byc 20-22cm sa idelane cycki:) ponziej to juz zwisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi i jak po kontroli ? co powiedział lekarz na tą jedną większą pierś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Karmi no racja, az mnie glowa rozbolala z wrazenia i ciesnienie skoczylo ;) ulga nieziemska, czlowiek wraca do zycia. Szkoda, ze nie wpadlas. Bozka wyszla. Dziewczyny nie nastawiajcie sie na 2 panie do cyckow tygodniowo, bo dopiero co dziewczyna pisala, ze dyrektor szpitala kazal ograniczyc cycki. Teraz jestesmy poupychane bo sezon urlopowy. 3dni temu byli w szpitalu senatorowie i profesorowie z calej Polski od oparzen. Struzyna powiedzial, ze chce sie skupic na oparzeniowce glownie. Gosc z Poznania, ktora miala calkowity przeszczep, kiedy zdejmuja opatrunek z sutkow?? i po jakim czasie one zrobily sie czarne? zawsze tak jest? bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75L
Tak zrobię poczekam spokojnie i kupię na miejscu jak coś zawsze można wymienić. Narrow mówisz jednak że jedna tygodniowo gdzieś no coś pojadę za miesiąc będę wiedzieć co i jak. Marta nie dziwię się że Ci lżej z tą myślą mi także mam je ogromne i jak zdejme stanik to straszne męża normalnie.. On także się już nie może doczekać cycuszkow do rączki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75L
Narrow nie pomogę w tej sprawie. Kupcie stanik w Łęcznej lepiej zmierzyć i dopasować. To jak piszesz Narrow że jedna na tydzień to długo będę czekać trudno... Marta też się cieszę że zaraz mi termin wyznaczy lekarz i będę żyła z myślą już niedługo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po wypisie dzisiaj się już dobrze czuje cycunie piękne teraz tylko żeby dobrze się goiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Bozka to super ze u ciebie już lepiej. Teraz odpoczywaj i dbaj o swoje nowe piersiatka-:) narrow a jak ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaJed
Paula na prawdę sama myśl, że masz termin to już wielka ulga, szczególnie po tym jak przez kilka lat czyta się o operacji i o niej marzy i wydaje się ona prawie niemożliwa, odkładanie kasy, którą nagle trzeba wydać na coś innego i wciąż to samo od początku. Czytywałam forum od czasu do czasu jak miałam gorsze dni, ale wydawało mi się, że nie mam szans na nfz, a jednak udało się to załatwić. Czytałam wpisy dziewczyn, które też pisały, że tyle czekania, a teraz zdają relacje jak to jest z małym biustem i kamień mi spada z serca :) Czy dziewczyny, które są po operacji mogą napisać jaką miały odległość od mostka do sutka przed i po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Marta ja niestety Ci nie pomogę bo nie pamietam tych moich wymiarów . W każdym razie cycki miałam do pępka prawie . No faktycznie terminy sie znacznie wydłużyły . Ja zapisywałem sie w listopadzie i czekałam pół roku . Wtedy podlamalam sie ze operacja w lecie bo myślałam ze 2 miesiące będę czekać a tu pół roku . jeezcze mnie troche dziewczyny tu przestraszyły ze całe lato opatrunku będę robiła i cierpiała . A tu proszę to wszystko wyglada całkiem inaczej .Minal miesiąc a ja juz całkiem zdrowa na wakacje mogę jechać nawet . Wczoraj juz zaliczyłam pierwsze zakupy w triumphie , no nie mogłam sie oprzeć i kupiłam 2 biustonosze z fiszbinami ;) i jeden sportowy. Co za uczucie co zakładasz to dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
hej Wam No ja juz czuje sie super w biustonoszu i bez drenow i co chwila ogladam sie w lustrze ;) dziewczyny warto walczyc o swoje. Ja juz mialam chwilami takie mysli, ze moze jednak nie, ze trudno bede sie meczyc. I to by byla najglupsza decyzja w moim zyciu. Nie wiem jeszcze jak sie bede goic i jak przyjmie sie przeszczep, ale zycie na pewno o 180 stopni sie zmieni. Ja mialam 33 do sutka od obojczyka i 18cm od dolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Ja 75H na wizycie była młoda doktorka . Obejrzała wszystko i powiedziała ze nie widzi nic niepokojącego . Właściwie nie potrafiła mi powiedzieć co z tym większym cyckiem . Powiedziała Jedynie ze różnica jest minimalna. Mówi ze jest jeszcze obrzęk troche i w ogóle nie mam sie nic przejmować bo i tak jest ekstra . Jakby co to zapisałam sie na sierpień do dr Mądrego na konsultacje jeszcze . Poza tym wyjęli mi jakieś resztki szwów , dostałam pozwolenie na jazdę na rowerze i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Karmi a jakie masz te triumphowe rozmiary???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Narrow ja pamietam jak mi wyjęli te dreny i bandaż to dopiero zaczęłam żyć . Tak jak Ty dopiero poczułam sie super . Oczywiście tez mi sie wydawało ze sa strasznie małe i prawie nic mi nie zostawili :) jaki miałaś robiony rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narrow no właśnie dziwne bo oni chyba maja malutka rozmiarówkę bo ja sądziłam ze mam 75 c a tu nie pasowały . Kupiłam 2 sztuki 70 E ale D tez były prawie dobre . Ale chciałam zeby mi całe piersi przykrywało bo na myśl o wystających cyckach po bokach w biustonoszu mam nerwice . Wystarczy przez te wszystkie lata wylewającego sie biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Na gorze to ja Karmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmi czyli po miesiącu od operacji można już smigac na rowerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
karmi mi to sie wydaje, ze C to bedzie za rok ;) a mi dr Antonov tylko powiedzial, ze zrobi male bo " takich srednich sie u mnie nie da" ;) a ten sportowy jakie wzielas? tez E? ten triaction?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Gościu z 20 doktorka pozwoliła mi bez problemu . Na razie nie jadę bo zaraz będę miała okres i obolała jestem . Ale po niedzieli pierwsza próba . Oczywiście sportowy biustonosz obowiązkowo . Jak pojadę to napisze jak było . Jasne ze na siłownie jeszcze nie polecę i nosić ciężarów tez nie będę z czystego rozsądku ale generalnie miesiąc po operacji można w miarę normalnie żyć jak wszystko sie dobrze goi oczywiście . Jak ja tu pisałam jeszcze jesienią to akurat byly wtedy dziewczyny które raczej studziły moje zapały. Zapytałam czy 9 tygodni po operacji będę mogła jechać na wakacje . Pisały mi ze nie . A ja mogłabym jechać nawet teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×