Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Wiecie dziewczyny może macie rację z tym przewodzeniem po 8zadzwonię do pokoju pielęgniarek, wczoraj akryl juz zdjęłam miałam zamiar przezroczysty lakier nałożyć ale faktycznie lepiej dopytac Ja 75 kanary chętnie ale w przyszłym roku najwcześniej, Boże dziewczyny właśnie pomyślałam że będę mogła w przyszłym roku piękny kostium plażowy mieć a nie taki który na moje cycki wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Bodzia no chciałam troche przytyć bo po szpitalu to każdy mi mówił ze szczupła jestem pewnie przez te cycki zmniejszone ale teraz widzę ze brzuch mi wywaliło i ciasno mi w spódnicy a jak zaczęłam tyć to juz może poleciec szybciutko u mnie . A na siłownie nie pójdę to muszę zarzucić juz te lody i czekolady bo niedługo będę mała gruba i z małymi cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataD
Dziewczyny powiedzcie mi cos jeszcze o rekonwalescencji po zabiegu. Jak szybko mozna wrocic do pracy ( jestem managerem w hotelu i pracuje po 4-5 h dziennie - wiec praca nie jest ciezka)... ale na pewno nie moge wziasc sobie 2 czy 3 tygodni zwolnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataD
I czy wchodzi w gre jazda samochodem (do pracy mam tak 7-10 minut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RenataD nie wiem ale dla mnie to tydzien lezysz w szpitalu chcesz tydzien l4 i isc do pracy? czy wogole wyjsc ze szpitala i isc do pracy prosto skoro piszesz ze 2-3 tyg nie mozesz miec wolnego ... jak czytasz kazdy goi sie inaczej - z zewnatrz masz laserowo wszytko ciete dopiero pod skora sa szwy ktore rozpuszaja sie w 3 miesiace nie wiem czy o tym wiesz -osobiscie jestem zdania 3-4tyg to minimum l4 odpoczynk uwolnego itd ja z zewnatrz po miesiacu bylam ok stosowalam masci juz z silikonem ale cukier z najwyzej polki to jak wzielam to czulam bol i kłocie zaraz pod pacha wiec operacja biustu to nie jest mały zabieg i z tym sie musisz liczyc oraz z tym ze mozesz sie ladnie goic lub rownie dobrze miec pooperacyjne komplikacje ktorych jak widac nie da sie czasami uniknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam wiec pojemniczki sa 200 ml podobne do piersiówki więc ok jest a co do paznokci to może być przezroczysty lakier hybrydowy lub zwykły przezroczysta odżywka do paznokci chociaż po operacji przez pierwsze dni pewnie będzie nam wszystko jedno jak wyglądamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Renata jeśli będziesz goiła się prawidłowo to na pewno będziesz mogła wrócić do pracy , która nie jest fizyczna po 2 tygodniach spokojnie. Ja 2 tygodnie po operacji wróciłam do pracy dodatkowej na umowę zlecenie, fakt praca przy komputerze, ale i chodziłam też sporo. Na pewno nie możesz nic nosić i za dużo rękami robić, ale na kierownicze stanowisko to bez problemu jak się będziesz ładnie goiła. Trzeba zrozumieć, że nie w każdej pracy można sobie brać 5 tygodni wolnego, takie są czasy. na stronach prywatnych klinik pisze wyraźnie, że po 2 tygodniach można wracać do pracy umysłowej. Nie to żebym lekceważyła zalecenia lekarskie, ale trzeba indywidualnie podchodzić do każdego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
No ja wracam do pracy po 6 tygodniach, bo mam zaległy urlop jeszcze. A pracę mam fizyczna, mimo że kierownicze stanowisko, więc i tak będę musiała się oszczędzać. Ja wczoraj dwie godziny pilowalam żel, czuje się gola bez zrobionych paznokci, ale trudno. Moja mamę zawsze ochrzaniali przed operacją za odżywkę, więc nie ryzykuje. Laski, to ostatni weekend z 70K, nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Dziewczyny co po niedzieli idą do szpitala. Ja w przyszły czwartek jadę do poradni chirurgii plastycznej na konsultację bo mam nadal jeden cycek większy i chcę żeby ktoś to obejrzał, a poza tym wystają mi jakieś małe nitki i sama ich nie usunę, dlatego wolę pojechać do Łęcznej. W związku z tym jak się uwinę szybko to przyjdę Was odwiedzić na oddziale:) Jak nie macie nic przeciwko oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
No niestety fizycznie to raczej szybko nie da się popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia40
Karmi. A wiesz moze kto przyjmuje w czwartek za dr Madrego, bo dzwoniłam koło wtorku i nie zapisywali na konsultację na 30.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Klaudia ja dzwoniłam w środę ale powiedziałam, że mi obojętnie do kogo kto zastępuje Mądrego, bo szwy to mi każdy zdejmie i cycka obejrzy i zapisali mnie na 30.06.16. Oni chyba na bieżąco kogoś dadzą kto ma czas z oddziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Chyba jeszcze raz zadzwonię jutro żeby potwierdzić czy jest wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Karmi Jasne, że możesz, przynajmniej jeśli o mnie chodzi :) wbijaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia40
Karmi. Dzięki. Pewnie tak jest jak piszesz bo w rejestracji nie wiedzieli kto będzie za doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBunny
Dziewczyny jakie najlepsze plastry na blizny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmi będzie nam miło że nas odwiedzisz będziemy czekać narrow to juz 3 dni zostało , tak jak mówiła karmi każda goi sie inaczej ja narazie daję sobie do końca lipca czas ale jak będzie trzeba to i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćBunny ale zaraz po operacji na szybsze gojenie czy potem po zagojeniu żeby blizny były mniej widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBunny
Dziewczyny jakie najlepsze plastry na blizny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBunny
Po zagojeniu=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zadne nie pasowaly sutrikon 100zl za 5szt jeden przecinalam na pol i na cycki wiec nosilam dwa dni - niby je mozna znowu przykleic i nosic do 5 dni ale mi nie udalo sie drugi raz przykleic go znowu wiec jak mialam te 5 szt na 10-15 dni to max wiec olałam temat i tak uwazam ze na blizny najlepszy jest dermatix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pisały tutaj że dobry jest maść contractubex i ważne aby masować żeby blizny nie stwardniały i jak zdrowa sucha skóra po zagojeniu to natłuszczać linomagiem lub wazeliną , ale to z mojej strony tylko teoria bo ja przed jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Dziewczyny ja wpadnę do Was na chwilę nie martwcie się nie będę wam psuła wypoczynku:) A jeśli chodzi o blizny to ja właśnie jestem na etapie zbierania informacji i wywnioskowałam, że na początek najlepiej używać żelu z silikonem czyli może być dermatix, bliznasil lub fajny żel z Oceanic ( Bodzi w aptece w Łęcznej polecono ). Te żele tworzą film na bliźnie i na początek sa najlepsze ( przy wypisie ze szpitala tez tak pisze ) Następnie można stosować ten contactubex, on działa podobnie jak cepan tak bardziej rozjaśniająco to myślę że może trochę później, lub ten krem z pereł No Scar chyba się nazywa lub podobnie. Najważniejsze na początku żeby nie zrobiły się grube blizny i dlatego lekarz poleca te silikony bo utrzymują się długo na bliźnie i hamują kumulację kolagenu, który tworzy te blizny. To są oczywiście są wiadomości z internetu, które tak z grubsza posumowałam i myślę, że to ma sens. W czwartek jak będę na wizycie pewnie będzie jakąś młoda pani doktor to na spokojnie porozmawiam z nią jak ona to widzi. Te młode panie doktorki są fajne bo chętnie wszystko mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Faktycznie dermatix jest bardzo polecany ale podobno ma ten sam skład co bliznasil. Ale zapytam w czwartek jak to jest bo cena dermatixu to kolo 120 zł a bliznasilu 25 zł. Tubki są niewielki 15 g także trochę tego pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze bliznasil klei sie jak plaster na muchy i ciagle bylam lepka z nim a dermatix zwlaszcza ten ultra szybko wysycha tego na ulotce juz nie doczytasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ja mam właśnie bliznasil i faktycznie lepi się, zobaczę może kupie ten dermatix, ale coś czuje, że mi tubka na długo nie wystarczy. Jeśli różnica byłaby tylko w tym lepieniu to jakoś dałabym radę, ale czasem przydałoby się żeby się nie lepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Dziewczynki spakowane już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza.... to pewnie sie pakują :) matko oby im sie trochę ochłodziło ... Inaczej współczuje z całego serca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Siema, już wszystko gotowe, tylko wyrzucić do torby :) biorę wentylator ze sobą, więc chyba będzie ok. Ale zapowiadają ochłodzenie. Matko, żebym ja dokumentów nie zapomniała! Idę włożyć do torby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już jestem blisko Łęcznej w Chełmie dzisiaj wycieczka rowerowa była i jutro wstaję o 6 i do Łęcznej narrow ja pewnie będę około 9 na izbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×