Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Narrow co tam jeden dzień. Najważniejsze, że przez ten cały bałagan do domu Cie nie odesłali, a jak już Cię zostawili to bardzo dobrze. Wypoczywaj dzisiaj jeszcze i nic się nie przejmuj, pomyśl, że dziewczyny muszą ponad rok czekać a Ty tylko jedną nockę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ten gość wyżej do Narrow to Karmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
haha Karmi dzieki. Dzis na serio mam relax i nie przejmuje sie nic a nic ;) jutro pewnie zaszczekam zebami w drodze na operacyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izarus
Narrow, bywam na wizażu. Dziś zaczęłam kompletowac rzeczy do szpitala. Pracuje w szpitalu i znam realia przesunięc zabiegów i tego też się obawiam. Bo to czekanie jest straszne. Trzymaj się. Jutro Twój wielki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Izarus to Ty masz termin na poniedzialek? i jeszcze jedna dziewczyna tez, wiec tez beda podwojne cycki. Widac przed scislym sezonem urlopowym chca sie obrobic, zeby potem miec wiecej luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izarus
Tak. Przyjeżdżam w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
izarus to sie spotkamy, bo ja na bank do poniedzialku zostane jak pelen przeszczep i dopiero jutro operacja. Zreszta nie bede sie pchac do domu jak tu taka super opieka i moge w spokoju wypoczywac ;) jestem jutro druga w kolejnosci, wiec mysle 10-11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izarus
Powodzenia, trzymam kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka jak tam??? Narrow i o której śmigasz już pomalowana jesteś? trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Żyje, mam się dobrze, sAmopoczucie ok, tylko rany trochę bolą, ale da się przeżyć :) operowalo mnie więcej osób, ale chyba Mądry był i Wasilewska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75N
Cześć dziewczyny! Po krótce opowiem swoją historię mam ma imię Paulina lat 29 Rozmiar biusty 75N niestety :-( odległość od barku do Sutka 41 cm. .tak bardzo boląmke plecy w odcinku piersiowym że dziś płacze z bólu. 12.07 już Panią neurolog, która wypisze mi skierowanie do chirurga plastyka Teraz moje pytania są takie Mieszkam w Łodzi chce mieć operacje w Łęcznej proszę o pomoc nie mogę się tam dodzwonić by umówić wizytę czy któraś ma namiary tam? mam przeswietlenie kręgosłupa piersiowego oraz szyjnego coś jeszcze monografia piersi czy usg będzie mi potrzebne? Ile czekalyscie Na konsultacje potem na operację? Pozdrawiam wszystkie Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow to super a jak biust pewnie plaska jestes tak jak laski piszą odrazy po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
no plaska;) ale pancerz taki, ze nie widze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NUMERY DO ŁECZNEJ PROSZE TUTAJ NUMER DO PORADNI http://www.szpital.leczna.pl/jednostki-wspolpracujace/poradnie-specjalistyczne-w-lecznej.html TUTAJ MACIE KIEDY JAKI LEKARZ PRZYJMUJE JAK JEDZIECIE JA OCZYWISCIE ZAPISAŁAM SIE W CZWARTEK I CHCIALAM TYLKO WTEDY Z OCZYWISTYCH WZGLEDOW http://www.szpital.leczna.pl/jednostki-wspolpracujace/poradnie-specjalistyczne-w-lecznej/poradnia-chirurgii-plastycznej.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TUTAJ NUMER DO PORADNI I ZAPISUJEMY SIE DO PLASTYCZNEJ Rejestracja telefoniczna od godz. 9:00 REJESTRACJA GŁÓWNA - 752 62 00 ja mialam przy sobie od rodzinnego skierowanie do poradni oraz od ortopedy kregoslup i neurologa nic wiecej pozniej dowiozlam juz na operacje usg piersi i grupe krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 75N
Właśnie tam dzwoniłam i albo zajęte albo przełączaja gdzie rozmowa wraca. Dzwonię od tygodnia :-( Dziękuję gość za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 75N
A długo czekałas ma konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi a jak ze spaniem na boku? Duzo czasu upłynęło zanim zaczęłaś przekręcać sie na boczek ? Paula próbuj do skutku ... Na wizytę (zależy do którego lekarza) czeka sie Max do 2 tyg. Dziewczyny sie nie odzywają - pewnie podsypiaja jeszcze cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 75N
Dr Mądry podobno jest dobry że słyszenia tylko wiem. U Nas w Łodzi to nie ma lekarza niestety. A na operację ile czekałas? Dziękuję za pomoc. Ale Wam zazdroszczę że już niektóre są po Wszystkim tak bym chciała e końcu poczuć się normalna kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia40
Karmi. Możesz napisać jakim Alantanem się smaruje maścią czy kremem,bo już się z pogubiłam :) Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 75L
Donia aż tak odległy termin rany..u mnie w też rok ale myślała że w Lublinie krócej. Trudno będę czekać. Nie wiem czy jest tu dziewczyna która na rozmiar L jak ja ( w poście mi się pomyliło nie N tylko L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75L
Tzn w Łecznej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75L
Tzn w Łecznej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Madry ma najwieksze doswidczenie zreszta wystarczy wejsc na strone dr Kuczynskiego z Lublina ja przed operacja zrobilam male dochodzenie kto gdzie i jak :) (jest u niego nawet w zespole i operuje koszt zabiegu pow.12tys) takze jak nie chcialam zapisywac sie do innej osoby a jechalam z umowiona wizyta dostaam numer komorke i jak mialam po zabiegu jakiekolwiek zapyta dr zaraz oddzwanial jak nie odebral to samo na stronie znany lekarz sprawdzam zawsze opinie ja dzownilam do poradni kilka razy i na szczecie nie czekalam jakos dlugo ale najlepiej dzownic w godz chyba 10-14 bo wtedy ja meczylam moze teraz wiecej dzowni i ciezej sie dodzownic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75L
Gość a długo czekałas / czekasz na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Klaudia alantan plus maść , zielona tubka jest najlepszy polecają po zrobieniu tatuażu . Ładnie natłuszcza i goi jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Ja 75H na boczku delikatnie kładłam sie tak ze 2 tygodnie po operacji ale na krótko i tylko na tyć cycku co jest zdrowy. Teraz jestem miesiąc po operacji o kładę sie na zdrowym boczku i na mim chyba zasypiam . Ja nigdy nie spałam na brzuchu tylko na boku lub na wznak to specjalnie nie ucierpiałem z tego powodu . Paula musisz sie uzbroić w cierpliwość i czekać do terminu operacji około półtora roku . Takie realia niestety , ale nie masz raczej wyjścia . Najważniejsze ze zaczęłaś coś robić w tej sprawie . Teraz doprowadź wszystko do końca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka13
Wczoraj miałam kryzys psychiczny ale jest dziś lepiej niestety po operacji wymiotowalam i bardziej mnie bolał brzuch niż cycki, cały czas głową mnie boli, najgorsze to te spanie na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×