Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Karmi czy po trzech tygodniach przy podnoszeniu rąk do góry bolą ciebie piersi czy tylko przy ucisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Bozka mnie piersi bolą tylko przy ugniataniu ich po prostu czuje ze w środku jest jeszcze czule wszystko . Natomiast ręce mogę podnosić bez problemu już od dawna. Oczywiście oszczędzam sie jak na mnie i staram sie tego nie robić . Chyba najbardziej zakazane jest podnoszenie ciężkich rzeczy . Te piersi to nie bolą mnie cały czas tylko przy masowaniu je czuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Bozka ja dokładnie nie powiem Ci tych wymiarów pojemników tj mniej więcej i chyba raczej trochę mniej niż Ci napisałam . Może zobacz w internecie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kiedy smigacie do szpitala w poniedziałek??? ale fajnie pewnie położą was razem na pokoju powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonię może na oddział i zapytam się pielęgniarek o te wymiary. To prawda to już w poniedziałek -4 dni!!!! Jak wrócimy do ludzi damy znać co i jak z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi martwię się tym podnoszeniem do góry bo jestem fryzjerem a szykuje się do pracy w sierpniu na powrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Bożka po miesiącu każdy już wraca do pracy. A rąk przy fryzjerstwie nie podnosisz aż tak do samej góry. Za miesiąc dasz radę tylko dźwigać nie można. Mnie nic nie boli przy żadnym ruchu rąk. Ale po operacji oszczędzaj się maksymalnie to wtedy szybciej wrócisz do siebie. I mam jeszcze jedną podpowiedź dla was dziewczyny. W szpitalu codziennie robią zastrzyki przeciwzakrzepowe, mnie pielęgniarka pytała czy chcę w ramię czy w brzuch, ja się strasznie boję i wybierałam ramię i wiecie co przez 3 tygodnie chodziłam z siniakami na rękach jak ofiara przemocy. Aż głupio lato codziennie krótki rękaw i siniaki na przedramieniu. Także w okresie letnim polecam poprosić o zastrzyki przeciwzakrzepowe tylko w brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
wielka;) ? ale cycki to to ja mam małe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Karmi ty to jesteś chudzina z małymi cyckami-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
I chciałam dodac ze te zastrzyki przeciwzakrzepowe mniej bolą w brzuch niż w rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Spoko fraxyparyne mam wycwiczona, mogę sobie sama wkluwac. Robilam mężowi miesiąc lo operacji codziennie. I fakt, w brzuch nie boli bo jest tluszczyk :) ej wyszedł mi żyłam na nodze... :/ Trzeba mieć jakieś potwierdzenie ubezpieczenia? I kiedy dająL4? Przy wypisie? I czy miesiąc razem z tym tygodniem w szpitalu czy od wyjścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Bożka wentylator extra, super pomysł! Miało być zylak, nie żyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Narrow dają ci e-zwolnienie na pobyt w szpitalu i 30 dni poszpitalnego nie potrzeba ci żadnego zaświadczenia o ubezpieczeniu wszystko sobie sprawdzają i jak masz to świecisz na zielono-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 75H gość
Bozka i co dzwoniłaś w sprawie tych drenow? Żebyś teraz nie przegięła w drugą stronę ... :) :) Karmi jak dla nas jesteś Wielka przez wielkie W :P a wlasnie te zastrzyki przeciwzakrzepowe podają tylko w szpitalu czy w domu jeszcze przez jakiś czas tez trzeba je sobie robić? Bodzia a ty jak sie czujesz? Wszystko zagojone tak jak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Zwolnienie dają przy wypisie ze szpitala z kartą informacyjną, a teraz ubezpieczenie sprawdzane jest w systemie EWUŚ. Najpotrzebniejszy jest dowód osobisty, wpisują tylko pesel i wyskakuje automatycznie czy jesteś ubezpieczona, na zielono właśnie:) No widzicie a ja głupia te zastrzyki w rękę chciałam bo myślałam, że mniej boli....i chodziłam jak idiotka z tymi siniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Zastrzyki przeciwzakrzepowe tylko w szpitalu dają, w domu trzeba chodzić, a ja ze 2 razy wzięłam w kapsułce bo mnie dziwnie po nogach jeb... o .(jak to mój kolega mówi) ;) Bodzia już nie jestem taka chudzina przytyłam ponad 2, 5 kg w 2 tygodnie i brzuch mi wywaliło, wiedziałam, że jak sobie ,,pofolguje" z jedzeniem to tak będzie:( ale co lodów pojadłam to moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ja 75H już widzę siebie jak sobie robię te zastrzyki w domu :):):)NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI. Bożka a Ty na razie nie stresuj się kiedy dojdziesz do siebie bo to bardzo indywidualna sprawa i u każdego jest inaczej. Pamiętam jak zapytałam tutaj czy po 2 tygodniach dam radę wrócić do pracy bardzo lekkiej i biurowej. Wtedy jakaś laska nasiadła na mnie, że chyba oszalałam, bo 2 tygodnie po operacji to będę chodziła zgięta w pół i musiała ciągle opatrunki robić. A tu proszę zgięta wpół to chyba nawet w dniu operacji nie chodziłam, a 2 tygodnie po, to już nie robiłam żadnych opatrunków bo byłam zagojona i tylko masowałam blizny. Także nikogo nie słuchaj ( mnie też) sama zobaczysz jak to będzie u Ciebie przebiegało. Jak nie dasz rady w pracy to weźmiesz jeszcze wolne, chyba Cie za to nie wyleją tak od razu. A może będziesz się super czuła i wrócisz do pracy bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lody dobre na wszystko zwłaszcza sorbet truskawkowa do szpitala nie dzwonilam ale jutro rano zadzwonię, dzisiaj byłam na woskowaniu nóg jutro pedicure i manicure przezroczysty co by lekarz nie uciekł odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Oj Bozka coś mi się kojarzy, że na rękach to nic nie powinno się mieć, jak będziesz dzwoniła na oddział to dopytaj, żebyś potem nie musiała skrobać tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, wiem że muszą być przezroczyste, ale wiesz zawsze trochę lepiej kobieta się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Bozka na paznokciach nie mozna mieć lakieru bo on nie przewodzi impulsów a na palca masz zakladany klips od monitora także nie maluj lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozka ależ ty sie szykujesz kobieto, jakbyś conajmniej na kanary sie wypuszczała :p :p Wydaje mi sie ze Karmi ma racje - łapki powinny być bez niczego ... dopytaj .... I daj znać Karmi Brutusie toż masy nabrałaš :) te bez cycków zawsze mówiają"oby mi w cycki poszło" .... Czego Wam i sobie nie życzę :p Narrow rajtuzki dostaniesz :p za karę na tęgo żylaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
No mi sie kojarzy właśnie ze to nie chodzi tylko o kolor ale i o przewodzenie. W szpitalu przed operacja to raczej nie zaponujesz lekarzowi pomalowanymi paznokciami a raczej przeciwnie ;)najlepiej mieć czyściutkie własne paznokcie . A malowanie po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Ja 75 h a żebyś wiedziała ze masy nabrałam przy moim 154 cm wzrostu każde pół kilo widać . Najpierw w brzuch mi idzie potem w boki . Te lody mnie pogrążają i nie mogę przestać ich jeść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Ja 75H u mnie małymi kroczkami do przodu nie goje się tak za......cie jak Karmi ale coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Karmi a wcześniej wspominalas ze chcesz przytyć-:) ja też uchodowalam wczesną ciążę ale jak wrócę do pracy to się jej pozbede. Narazie korzystam z wolnego i się opierdzielam a 4 lipca do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi wiem co mówisz i łączę się w bólu :( podobnie jak tobie wzrostu mi pożałowali ... Co więcej nabrać szybciutko - zgubić o matko i córko .... :) ja póki co jestem mega obrażona na słodycze ... I Aż sie boje myślec jak będzie wyglądało nasze godzenie sie :p Przy obecnej masie i cyckach wyglądam jakbym dopiero co urodziła :p Bodzia :( ale co .. Paprze ci sie ..? Na zewnątrz ? W środku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×