Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Bodzia74
Bozka Narow trzymam kciuki za was powodzenia-:) jutro i obyscie były szczęśliwe we wtorek już po tak jak my z Karmi -:)-:)-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Bożka ja też, z tym, że o 3 wyjeżdżam :) do zobaczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
no i nas nie dali na jedna sale ;( podpisalam wlasnie zgode na operacje, dziwne uczucie, taki cyrograf troche ;) beda mi robic przeszczep calkowity, dr Antonov powiedzial,ze nie ma szans na szypule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
donia bo bylo duzo przyjec i zamieszania troche a jakas jedna pani musi byc sama w pokoju i tak wyszlo. Poza tym Bozka byla wczesniej ja jakies 20 min.pozniej. krew pobrali mi dopiero o 12 jak poszlam do pani pielegniarki ja ublagac ze juz nie moge z glodu. Ale panie bardzo mile i z takim fajnym wschodnim akcentem ;) z Bozka juz sobie pogawedzilysmy, a nasi mezowie spia w jednym pensjonacie ;) hehe. Najadlam sie i od razu swiat piekniejszy.teraz odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow gdzie jesteś ja po konsultacji z doktorem Antonow i będę miała na szypule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia to taki p Piotr wynajmuje pokoje z dostępem do kuchni ale ważne ze blisko szpitala bardzo miły zresztą ale zapytam go czy na forum mogę podać tel do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski a moze pomyslalyscie nie dali was na jednej bo tak sie nie robi zazyczaj - jak dwie leza z cyckami to nawet jedna drugiej jak by co podac poprawic moze byc trudniej jak jedna lezy np z palcem a druga z cyckami to np zawsze moze byc latwiej ja np tez lezala z pania co miala zupelnie inny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izarus
Ja również proszę o namiary na Pana Piotra bo pensjonat w okolicy trochę drogi ake wstępnie już zarezerwowany. 587887@interia.pl Ja ruszam za tydzień......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
izarus a Ty jestes na wizazu? gosc, mozliwe ze tak jest, ze mna lezy pani, ktora jutro wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
nie mam jutro operacji :( nagle przypadki wskoczyly i nie dadza jutro ze mna rady. Bozka sie zalapala, ma mniej do wychlastania ;) smutno mi, bo maz moze tylko do jutra zostac, ale trudno, i tak po narkozie bede spac. Takze jutro dzien leniwca, leze i odloczywam caly dzien i jak to pielegniarka powiedziala, pojem sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
wyniki mam jak mlody bog. Jedno z tych dzieci odpadlo, bo jest przeziebione i na 90% mam jednak operacje. Nie nastawiam sie za bardzo, bo nie chce sie znow zawiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow nie smuć sie :( nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło :) ale to co powiedzieli ci kiedy?? Teraz tylko trzeba byc dobrej myśli żeby na weekend cię wypuścili :) jaki masz rozmiar ? I co powiedział doktor na pomiarze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
jutro raczej, ale dowiem sie rano. Ja75h teraz mam 70K brytyjskie. 33 cm od mostka do sutka i 18 cm od spodu do sutka. Tylko przeszczep calkowity wchodzi w gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Narrow super ze sie wyjaśniło , teraz mocno trzymamy kciuki , ale nawet gdyby sie okazało ze musisz dzień poczekać to noc strasznego . Ale na pewno będziesz miała jutro jak dzieciak chory . Bozka a Ty jak tam przygotowania nic nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie obudziłam się po cudownej tabletce mam być w gotowości od 8:30 no i to jest ten dzień tak jak narrow napisała u mnie mniej do wchłaniania bo po pomiarze mam 30cm z góry i od dołu 13 i będą mi robić na szypule, ale narrow tez jest przygotowywana wiec trzymajcie kciuki żeby się zalapala -wszyscy!!! Boże moje cycki będą wreszcie piękne i jak to moja córeńka powiedziała :stanik to będzie dla ciebie fanaberia, oby się te słowa spełniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem juz w ubranku przedoperacyjnym będzie mnie oferował Dr Mądry trzymajcie kciuki idę na 8:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka trzymamy kciuki bardzo bardzo:-)będziemy czekały na recenzje:-)Powodzenia Narrow a ty jak tam kiedy się dowiesz co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Bozka sobie drzemie po operacji, ja sie niestety nie zalapalam dzis ;( musieli by mnie teraz dopiero brac na sale operacyjna, a to juz za pozno. Dostalam obiad, wypilam kawe i odpoczywam dalej. Dr Wasilewska obiecala,ze jutro juz na pewno, jestem druga w kolejce, najpjerw pani do wyluskania ropnia z rany po mastektomii, potem ja. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
narrow a jak Bożka? dobrze się czuję pewnie odpoczywa sobie rozmawiałyście już? spokojnie jutro będziesz też sobie odpoczywała już z nowym biuścikiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka napisała że dr. Mądry będzie ją operował a on nie jest na urlopie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA 75Hgość
O matko i córko :) jak Bożce dobrze ... jutro już będzie biegała jak nowo narodzona :) i co więcej z cyckiem jak u zdrowej 18 ;) Narrow to pewnikiem jutro się za ciebie wezmą z samego rana .... :) może to i dobrze, dzisiaj faktycznie jest już poźno a co nagle to po diable .... tylko że to czekanie może dobijać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×