Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Ja75h wiesz co to tam gdzie miałam wycinane pod pacha to na tej piersi mam takie zgrupienie choc juz jest mniejsze jak było ale Wasilewska chce jednak zrobić usg no chyba ze za dwa tyg nie bede miala śladu to wtedy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czekam na wynik tego tłuszczaka czy wszystko będzie ok to myślę ze wtedy juz bede miala zakończenie leczenia doktor mówiła ze gdyby sie okazało ze to jeszcze jest guzek to wytnie mi go na znieczuleniu miejscowym ale jak narazie nie panikuje☹ musi byc ok może to byc również grudka krwi ktora sie rozpuści i tego sie trzymam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donia cyculki masz sliczne to i slicznie sie zagoja,nie martw sie bedzie dobrze...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia bedzie dobrze :) ja wczoraj przez przypadek wpadłam do sklepu ze stanikami :) i kupiłam sobie , co prawda taki trochę babciny, ale zależało mi żeby był bez fiszbin i bawełniany w rozmiarze .... 75C :) :) a takie duze mi sie wydaja ;) chyba juz zapomniałam jak to było jak dwa balony nosiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba tak jest jak nosiłyśmy cały czas takie wielkie to moje tez mi sie juz duze wydają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki co taka cisza sie zrobiła co słychać jak wasze mowe cuda moje bosko oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Ja 75h tez na razie nosze troche babcine biustonosze bo chciałam miękki bez fiszbin , jestem bardzo wrażliwa na wszelkie niedogodności na ciele tak z natury także dla mnie jak mnie coś uciska to od razu wymiękam . Z fiszbinami tylko od lepszych okazji zakładam . Pewnie z rok mi zejdzie zanim przerzucę sie na bardziej seksowne biustonosze . No to masz rozmiar 75 c , podobno najbardziej upragniony przez większość kobiet na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi 71
Cześć Donia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi noooo i oby nic sie nie zmieniło :) ale wiecie co dzisiaj sie wzięłam za szufladę ze spadochronami ... Sporo z nich wylądowało juz w koszu, cześć w spadku przejęła moja mama, ale są też modele co do których mam poważny dylemat .... :( Wszystkie one maja miękkie miski a te miski sa mega elastyczne :) fakt nie sa one wypchane po brzegi (spokojnie włożyłabym tam co najmniej z 10 skarpet do każdej z osobna) ale okalają cała pierś bardzo dokładnie, nic nigdzie nie wyłazi a do tego miedzy piersiami wygląda genialne .... i co ja mam z tym fantem biedna zrobić :( ??? Buuuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Ja 75h , ale ze w jakim sensie co masz zrobić ? Jak biustonosze do d**y to na śmietnik , ale jak sie ewentualnie przydadzą to te zostawić na razie . Za jakiś czas i tak je wyrzucisz ale na razie niech jeszcze poleżą . żal po stracie cycków trzeba jakoś przejść ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia super ze twoje cycki bosssssko :) i oby tak dalej ... U mnie nastąpił przełom - przełamałam sie, chyba je pokochałam i to ze wzajemnością :) odkąd zaczęłam je masować, mietosić i ugniatać :) a czasami tez zagaduje do nich ;) to odrazu widać efekty ... zaczął sie skubaniec goić :) 65nn a co u ciebie ??? Aggie ty tez mogłabyś coś tu naskrobabać od czasu do czasu ;) Kurcze strasznie nas tu mało sie zrobiło :( nie ma tu żadnych oczekujących ... chyba pora zawiesic sie i zadomowić w jednym miejscu :) tam i tak większość z nas jest aktywna :) a kto nie jest niech sie uaktywni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Dziewczyny usunęli mi wczoraj szwy. Dr Wasilewska zadowolona. Trochę szczypalo. Teraz pojawiło mi się trochę ropy na prawej piersi. Donia zrobie dzis zdjecie i ci przesle. Podczas zdejmowania szwow weszla do gabinetu jakas baba z pytaniem czy dr ja przyjmie. Dr probowala ja wyprowadzic nie wytrzymałam i k rzyknelam na nią ze ma wyjść. Masakra. Dobrze ze dr szybko zaciagnela parawan bo pod gabinetem było mnóstwo osób. Czekali na dr Żukowska która się apozniala a połowa osób miała zapytać czy dr ich przyjmie. Ja miałam być zapisana do dr wasilewskiej ale nie byłam. Dr jest cudownym człowiekiem sama poszła do recepcji mnie do siebie przepisać. Mam jeszcze jedna kontrolę na 12 października tak dr chciała by mieć pewność że wsYstkie szwy się rozpuscily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Ja75h. Ile jesteś już po zabiegu ze możesz już masowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Ja75h. Ile już jesteś po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Judyta gdzie byłaś u wasilewskiej na oddziale czy w przychodni ? Bo ja chce do niej pójść sie pokazać tylko Niechwiej jak mam to zrobić technicznie . Napisz mi jak do niej poszłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddianam
Witam kobietki te przed - jak ja i te po :) Ja jestem jeszcze na samym początku tej długiej drogi...waham się między zrobieniem prywatnie a NFZ... czytałam wątek wyrywkowo..ale powiem że nie wiem od czego zacząć i jak ruszyć do przodu :( ręce mi drętwieją, mam skopany dosłownie odcinek kręgosłupa szyjnego - wynik rezonansu masakra i o mały włos byłby ucisk na rdzeń :( rozmiar mam 65 HH w porywach do I/J i jest ciężko strasznie...kark drętwieje...a praca siedząca. Mam kilka pytań i czy ktoś mógłby mi udzielić odpowiedzi ? Czy któraś z was orientuje się jak jest w szpitalu Orłowskiego w Warszawie na NFZ? Jak to wygląda i jaki jest termin oczekiwania na wizytę? Dodam ,że do W-Wy mam ok. 500 km.... Myślałam juz w desperacji ze zrobię prywatnie, nawet już mam upatrzoną klinikę LUXMED...opinie dobre , tylko kasa. Ale jak będę miała czekac na NFZ 3 lata to idę prywatnie...juz nie mogę wytrzymac bólu i patrzeć na nie....jestem taka zdesperowana, że odliczam , choć nawet nie mam terminu....Pozdrawiam wszystkie odważne kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Ja czekam....jadę w niedzielę:) ddianam- terminy to ok rok-półtora. W Warszawie tyle się czeka. Musisz iść do lekarza ogólnego który ma umowę z NFZ czyli panstwowo po skierowanie do poradni specjalistycznej czyli chirurgia plastyczna. Na skierowaniu musi być kod rozpoznania N62 czyli przerost sutka. Z tym i wszystkimi badaniami typu rezonans usg piersi lub mammografia udajesz się do poradni. W Warszawie bylam zapisana na zabieg ale dlugo czekałam na konsultacje.W Łęcznej za to konsultacja szybciej ale terminy na operację trochę dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ddianam...ja robilam prywatnie w Poznaniu,pytaj o co chcesz...odpowiem...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donia kiedy bedziesz miala wynik tego tluszczaka ? Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za odzew :* Jagoda65K ale termin na konsultacje to rok-półtora???? Toż to masakra jakaś :/ a potem załatwianie itp.. szok. a prywatnie to jak myślicie..do końca roku bym sie wyrobiła? ile schodzi na badania? a jeśli z prywatnej kliniki dadzą skierowania, to wtedy musze dodatkowo płacić z własnej kasy? a jeśli skierowania na badania na NFZ to fundusz pokrywa wszystkie badania? ale to z kolei długi czas oczekiwania na wyniki.... jest jeszcze jedne problem...dymiący :( i chyba musze rzucić co? a raczej wypadałoby nie? ;) mam poleconą jeszcze jedną klinikę w Warszawie od chirurga plastyka z Olsztyna ( bo ja z okolicy), dr. Lewko, on juz nie operuje, bo coś tam, bo dyrekcja szpitala msw sie zmienia i nie będą patrzyli przychylnie na chirurgów plastyków i polecił mi małżeństwo" Molscy", którzy maja prywatną klinike w Wa-wie...Ja jestem generalnie i tak rok w plecy, bo rok temu po bojach z mężem podjęłam decyzje o zmniejszeniu, bo tak w zasadzie od zawsze sobie obiecywałam że sobie kiedyś zrobię operacje - jak będę duża i bogata :D i ten czas nadszedł... mam troje dzieci i więcej mieć nie zamierzam. Tak więc niedługo po tym ręka zaczęła mi drętwieć i skierowanie od neurologa dostała na rezonans - jako pilne, czekałam pół roku i w czerwcu miałam rezonans. Wynik paskudny i bałagan w kręgosłupie potężny. Moja ciotka jest lekarzem w Olsztynie i miała mi pomóc troche to ruszyc , załatwić neurologa by dał skierowania do operacji.... ale k.. wciąż czekam i czekam i doszłam do wniosku że umiesz liczyc - licz na siebie i ruszam do boju :P A powiedzcie mi jeszcze czy jakies zaświadczenie od psychologa jeszcze sie przydaje do NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze pytanko. czy jeśli bym poszła prywatnie do ortopedy to by mi dał skierowanie i zaswiadczenie takie które jest ważne na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Ddianam przeczytaj uważnie forum tam masz odpowiedzi na wszystkie pytania. A jest co czytać. Dr Wasilewska przy wypisów kazała mi się zapisać na 27.09. A 27.09 kazała na 12.10. 27.09 miała być dr Bugaj ale mi tylko chodziło o usunięcie szwow. 26.09 zadzwoniła do mnie ze dr Bugaj nie będzie a w zastępstwie będzie dr Żukowska a dr Wasilewska przyjmie 3 opatrunki. Więc powiedziałam że to mój lekarz prowadzący i mi pasuje. Na miejscu okazało się ze dr Wasilewska przyjmuje dzieci no i mnie też przyjęła. Zamieszanie maja tam straszne ciągle zastępstwa. 12.10 też może być różne ale mi to nie przeszkadza bo na kogo bym trafiła i tak jest ok lekarzem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie ten wynik ok jeszcze tygodnia a mam sie wstawić 10.10i juz dr. Mówiła ze będzie i ma nadzieje ze będzie dobry ☹ no co do bałaganu to fakt non stop mają zastępstwa nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddianam możesz mieć zaświadczenie od wizyty prywatnej i starać sie o operacje na nfz skierowanie musi byc od lekarza rodzinnego z nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Cześć Karmi, Donia pozdrawiam wszystkie dziewczyny-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aako
Didiana- palenie rzucasz 2 tyg przed zabiegiem. Terminy prywatne zależy od kliniki, od 2 tyd do roku ale musisz porobić badania oraz szczepienie na wzwB. Aggie nadal jesteś zadowolona? Mam zabieg w środę, więc jeżeli masz jakieś uwagi do kliniki to dawaj... Ps dziewczyny nie przenoście się na fb. To forum jest naprawdę wsparciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Aggie,możesz przypomnieć swój adres albo może jesteś na fb, napisałam na priv, mam kilka pytań do Ciebie, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Napisałabym miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddianam
Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×