Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gośćAako
Dzięki dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako odezwij sie jak juz bedziesz mogla...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka_271
Cześć dziewczyny, ja już na sali leżę. A jutro o 8 będą już kroić ;) Stres juz nawet nie jakiś straszny, tylko jeszcze nie mogę pojąć ze to tak szybko minęło i ze to juz jutro. Także trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Jestem po, minęło szybciutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Aako,wyśpij się, kochana, i czekamy na szczegóły. Zazdroszczę Ci tego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Tola, warunki pierwsza klasa, właśnie widziałam efekt i zastanawiam się czy to bajka? Ubrali mi stanik, przy oddychaniu żadnego bólu, już chodzę a operacje miałam o 9.00. Wycięli mi ok 1kg w sumie z obu, lewy był większy wiec z niego ok600. Póki co jestem bardzo szczęśliwa. 013.30 już dzwoniłam do męża. Zobaczymy jak będzie dalej, ale póki co to żałuje tylko ze tak długo czekałam, ale do każdej decyzji trzeba dojrzeć. Raz tylko chciałam uciec jak kazali mi położyć się na łóżko by przeprowadzić operacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka_271
Ja w Gdańsku, w Akademi Medycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) aako witamy w naszej bajce :) teraz juz tylko do przodu .... Natalka strach ma wielkie oczyska ... Zanim sie obejrzysz bedzie po wszystkim - oczywiście duchem bede z tobą :) Donia jestem, jestem :) A ja dzisiaj byłam na kontroli .... i dostałam zaświadczenie o zakończeniu leczenia i od jutra .... Koniec laby - do pracy rodacy ! Donia tak jak ty musze koniecznie zrobić USG tych jajek i pojawić sie z wynikiem u nich ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75h a gdzie byłaś w Łęcznej? Usg masz tam dowieść mi Wasilewska mowila ze zrobi na miejscu jak sie uda pewnie to ile byłaś na zwolnieniu ja niewiem właśnie czy da mi dalej bo mam wlasnie do 10 a paprze mi sie pod ta piersią prawą ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako....zuch dziewczyna...kup sobie drugi stanik na zmiane przed wyjsciem do domu...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola50
Natalka_271 kto Cię będzie kroił? Aako,dzielna dziewczyna, kiedy do domu idziesz? Kiedy te dreny Ci wyjmą?Może jednak w piątek? Tak,na oko, masz teraz B?C? Można tam kupić stanik na miejscu,żeby mieć na zmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia tak dostałam skierowanie na USG. Mam je zrobić we własnym zakresie i przyjechać do nich z wynikiem. W sumie to dobrze bo jestem ciekawa co powie lekarz który na codzień nie ma nic wspólnego z takimi piersiami jak nasze :) a pracuje na onkologii i specjalizuje sie w cyckach. Po pierwszym l4 dostałam kolejne na m-c. Czyli w sumie leniuchowalam ponad 2 m-ce :) dzisiaj byłam na kontroli i domagałam sie powrotu do pracy :) pewnikiem to czy ci przedłuża zależy od charakteru pracy jaka wykonujesz ... Ja duuuużo jeżdżę i bardzo często musze coś dźwigać :( tzn nie musze, ale taka Zośka jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tola50...mozesz kupic stanik na zmiane tylko powiedz im wczesniej :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia tak byłam w Łęcznej. Dzisiaj była tam jakaś masakra :( przyjęła mnie dr.Bugaj. Ona podobno jest matka chrzestna moich cycosiow :) Bynajmniej ona mnie malowała. Nie martw sie tym papraniem. Ponoć występuje w 90% przypadków. Czas jest najlepszym lekarzem ... Mi gojenie zajęło ponad 1 m-c :( Jak robiłam opatrunki pisałam ci juz na priv. Dzisiaj jest pod cyckiem jest z***biscie został juz tylko maleńki strupek wielkości główki szpilki .... Ale żeby nie było kolorowo .... Ze dwa dni temu kawałek szwa zrobił sie czerwony i podpuchnięty :( w dużym powiększeniu widać było ze coś sie tam zbiera ... Wczoraj wieczorem wyglądało to jak pryszcz .., potraktowałam to coś gaza nasączona octaniseptem i pękło .... Wylało sie coś żółtego z krwią :( i zrobiła sie dziurka :( chyba za porada Karmi potraktuje to tribiotykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze Wam powiem :) bo pewnie znowu zamilkne na jakiś czas ;) pytałam jak długo mam jeszcze nosić tą moją zbroję ... ;) w odpowiedzi usłyszałam jeszcze min 2-3 tygodnie (czyli w sumie 3 miechy) a najlepiej jak najdłużej wytrzymam. Cycki kształtują sie od 1/2 do 1 roku. W dzień mozna po 6 tygodniu pofolgować sobie trochę (no chyba że boli lub sa niezagojone ranki to wtedy nie) ale w nocy powinno sie spać w tym naszym staniku. chodzi o zbieranie ich do kupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 75h dzięki za odp kurna 3 msc a ja juz marze zeby stanik zakupić normalny☹ goi sie mi pomalutku ale jakos idzie jestem dobrej myśli nie panikuje specjalnie mam tak tylko w jednym miejscu wiec niema tragedi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Kochane jesteście, dzięki za doping. Prosiłam o duże C i chyba takie są. Teraz są spuchnięte, siniaków jeszcze nie widać. Co do drenów to mam nadzieje ze wyjmą jutro bo niewiele leci, ale jeszcze zobaczymy. Stanik kupię :-) wiecie, wiem ze pewnie jeszcze będę miała dola ale narazie jestem szczęśliwa. Ale UWAGA lekarz pokazał mi w internecie tatuaż na blizny , rewelacja, tatuaż w kolorze skóry, wygląda super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako czy wiesz jaki masz przeszczep ? Na szypule czy calkowity ? Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Aggie nie wiem jaki przeszczep, jutro zapytam. A co do tatuaża to wpiszcie w internecie tatuaż blizny przed i po. Np ktoś miał bliznę na twarzy i zrobił na niej tatuaż w kolorze skóry, efekt super . Nie wiem tylko czy robią w Polsce... To jest raczej zabieg medycyny estetycznej a nie studia tauażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Jednak samo wpisanie tatuaż i blizna nie wystarcza bo wychodzą rysunki na bliznach a tu chodzi o to, ze pigment jest w kolorze skóry i nie widać tej blizny. Jedynie jak się opalisz jest różnica. Może jutro zapytam na jakiej to było stronie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako prosze pozdrow odemnie salowa Ewunie (niziutka blondyneczka w okularkach) Powiedz buziaki od Agnieszki z Anglii.Wszystkie dziewczyny sa super w Klinice napewno to zauwazylas...a jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Aggie, jezeli będzie to pozdrowię bo była wczoraj. W klinice bardzo miłe dziewczyny. Mimo,ze w drenach malutko krwi mam je mieć jeszcze do jutra lub poniedziałku. Czy Tobie tez tak spuchły piersi? Mam je prawie pod brodą :-)) Co do bólu to wczoraj dostałam kroplówkę na noc a dzisiaj jeszcze nic, bo nie bolą, wezmę dopiero na transport samochodem-pojadę z mężem. Muszę uważać żeby nie podnosić rąk do góry, bo nie czuje bólu i zapominam. Aha, gardło mnie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Tola raczej się nie zobaczymy, bo jezeli będę miała puste dreny to mam być między 12.00a17.00. Trzymam za Ciebie kciuki i daj znac po wizycie. Z zewnątrz może tego nie widać ale sala operacyjna, pooperacyjna i sala do rekonwalescencji na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Aggie Ewa pozdrowiona, bardzo się ucieszyła, masz pozdrowienia.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Aggie przeszczep miałam na szypule :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako...dziekuje serduszko...piersi tez mialam spuchniete az po gardlo,wygladaly jak balony,gardlo mnie tez bolalo ale po kilku dniach przeszlo,napewno dostaniesz antybiotyk do domu to gardziolko przejdzie :-) Jak sie lezalo na podgrzewanym lozku operacyjnym ? Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×