Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Jagoda65K
Dziunia86 To bierz się do załatwiania sprawy. Ja też za długo czekałam, a zaraz mija miesiąc jak jestem po. Wiedziałam że będą mniejsze, ale ze takie kształtne i jędrne to się nie spodziewałam :) Dziewczyny, Warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Jagoda65k 8grudnia mam pierwszą wizytę u Mądrego. Skierowanie już wysłałam do Łęcznej i oświadczenie od ortopedy też mam. Myślę ze to wszystko chyba ? Jak o czymś zapomniałam to piszcie!!! Ale widze że terminy na operację długie ale trudno poczekam już zdecydowałam. Mam nadzieję,że się zakwalifikuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Jagoda65k 8grudnia mam pierwszą wizytę u Mądrego. Skierowanie już wysłałam do Łęcznej i oświadczenie od ortopedy też mam. Myślę ze to wszystko chyba ? Jak o czymś zapomniałam to piszcie!!! Ale widze że terminy na operację długie ale trudno poczekam już zdecydowałam. Mam nadzieję,że się zakwalifikuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emapatka
Hej Donia841, Jestem już po. Zabieg miałam w czwartek. Przeszłam to całkiem nieźle. Piersi wiedziałam wczoraj. Jestem trochę przerażona. Wydają się takie małe. Długo mnie rysowali przed zabiegiem bo miałam duże piersi, takie spore po bokach i zrośnięte na mostku. Cięcia są przez to duże- i daleko pod pachą i między piersiami. Dziś wyjmą mi dreny i założę stanik pooperacyjny. Nic tak nie boli jak te pozwijane bandaże na plecach. Pozdrawiam wszystkich. Napiszę za jakiś czas jak postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Emapatka to w takim razie czekamy na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Emapatka To super ! Najważniejsze że jesteś już po. Mi też moje wydają się bardzo małe ale ostateczny kształt i rozmiar ma być po 6 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny operowane w Polanicy powiedzcie proszę kiedy i jaką drogą dostaliscie potwierdzenie o terminie zgloszenia sie do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 001
Dzirwczyny operowane w Polanicy napiszcie proszę ile przed i jaką drogą dostaliscie potwierdzenie daty zgłoszenia sie do szpitala? Bardzo bardzo prosxe o informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Witajcie dziewczyny, Proszę o wypowiedź która z was była operowana w Orłowskim i jakie są wasze wrażenia. Ja mam termin na 31 stycznia i strach zagląda mi w oczy. Nawet czasami zastanawiam się czy nie stchorze. Mój rozmiar aktualny to zwisajace 80I, od kilkunastu lat myślę o zmniejszeniu, ale teraz kiedy do wyznaczonej daty coraz bliżej nachodzą mnie wątpliwości. odpowiedzcie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnC
Foca byłam operowana w Orłowskim w lutym 2015, baaardzo pozytywnie. Operacja bez powikłań, proces gojenia również. Jedyne co tak naprawdę wspominam średnio to reakcja na narkozę. Po przewiezieniu z sali pooperacyjnej całą noc leżałam jak kłoda, było mi bardzo niedobrze przy jakiejkolwiek próbie zmiany pozycji. No i z drenami średnio wygodnie. A poza tym wszystko naprawdę na 5+, lekarze i pielęgniarki na Oddziale mili i pomocni. Będzie dobrze, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. czy któraś slyszala o doktorze Tomaszu Sirek z Bielska Białej?? To syn tego Sirka co otworzył szpital w Bielsku. właśnie mam tam mieć zmniejszane piersi na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foca Strach ma wielkie oczy. Dzisiaj mija równo 5 tygodni od mojego zabiegu (w Orłowskim). Gdybym zrezygnowała chyba nie darowałabym sobie do końca życia - a miałam pod górkę i byłam bliska zmiany terminu lub rezygnacji. Ja właściwie bałam się tylko narkozy (jakiś schiz, że się nie obudzę), no i stresowałam się, żeby jakiegoś choróbska nie złapać w ostatniej chwili, żeby mnie nie odesłali. Kilka razy byłam pytana, czy jestem zdrowa - a u mnie z gardłem od tygodnia było trochę niewyraźnie i miałam wrażenie, że przeziębienie stoi u drzwi. Na szczęście końskie dawki wit. C pomogły i nic się nie rozkręciło. Foca nie stresuj się, dasz radę i będziesz kolejną zadowoloną posiadaczką małych, ślicznych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
AnC, Lawenda15 dziękuję, dziękuję, postokroc dziękuję. Uśmiech pojawił mi się na twarzy po przeczytaniu waszych wpisów. Mam nadzieję że zoperuje mnie ten przystojniaczek który mnie przyjmował ;-) i będzie tak jak piszecie. Jak długo zostaje się w szpitalu i jak długo potem dochodzi się do siebie? Gdzie kupowałyscie i jakie staniki pooperacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
W Łęcznej w zależności czy robią z całkowitym przeszczepem czy bez. Jeśli bez to np jak we wtorek zabieg to wypuszczają w piątek a jak z całkowitym to w poniedziałek. Pytaj o stanik w aptece szpitalnej albo w sklepie medycznym. Wcześniej nie ma sensu bo nigdy nie wiadomo jaki rozmiar ci zrobię. Dziewczynki ja dziś wracam do pracy. Dziś pierwszy raz włożyłam normalny stanik rozmiar C :) strasznie jestem podekscytowana bo wszyscy będę dziś do mnie zaglądać by zobaczyć efekt :) mam kochane dziewczyny w pracy które mi przez cały czas kibicował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Hej dziewczęta mam pytanie i mam nadzieję że mi pomożecie. Chciałabym dowiedzieć się jak zmierzyć biust. I ile cm kwalifikuje dr. Mądry? Mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Hej dziewczyny:) chciałabym Was zapytać jak zmierzyć biust? I ile cm trzeba mieć żeby się zakwalifikować? Mam nadzieję że mi pomożecie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam do gość pytanie od kiedy w klinice dr Sirka robią operacje zmniejszenia piersi na NFZ pierwsze słyszę skąd takie informacje i czy wiarygodne proszę o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Do gość proszę napisz od kogo ta informacja ze w klinice dr Sirka robią operacje zmniejszenia piersi na NFZ nędzę wdzięczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na konsultacji u dr Sirka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chcesz więcej informacji proszę napisz slonecznaplaza@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
U mnie w pracy też mi kibucuja i mówią że sobie mnie nie wyobrażają z mniejszymi cycochami,;-). A jeszcze mam pytanko do was ile trwa rekonwalescencja na L4 bo ja to pracoholik jestem i nawet na stole będę o pracy myśleć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
U mnie w pracy też mi kibucuja i mówią że sobie mnie nie wyobrażają z mniejszymi cycochami,;-). A jeszcze mam pytanko do was ile trwa rekonwalescencja na L4 bo ja to pracoholik jestem i nawet na stole będę o pracy myśleć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Ja miałam po szpitalu 30 dni a potem 2 tygodnie od rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Judyta83 i to tyle potrzeba? Wcześniej człowiek nie nadaje się do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foca na początek kupiłam ten stanik (polecany na forum) http://www.biustanasze.pl/biustonosz-kompresujacy-silima-cara-id-127.html - sprawdził się idealnie. Stanik zapobiegliwie zabrałam ze sobą do szpitala, w Orłowskim nie ma sklepu medycznego, a ja nie miałabym kogo wysłać do sklepu. Operowana byłam we wtorek (całkowity przeszczep), do domu mogłam iść  w środę ale nie chciałam bo do domu miałam daleko. Wyszłam w czwartek. Moje sąsiadki z sali po zmniejszeniu były dłużej - 4-7 dni. Każdy lekarz ma inną metodę leczenia pooperacyjnego Co do L4 - ja od razu po zabiegu czułam się dobrze, do pracy wróciłam po 20 dniach. Mogłam zdecydować ile potrzebuję chorobowego ale lekarka powiedziała, że minimum dwa tygodnie powinnam wziąć. Nie ma co się spieszyć, chyba że masz lekką pracę. Ja teraz trochę żałuję, że nie wzięłam więcej bo jestem trochę słaba a w pracy nie ma taryfy ulgowej. Który przystojniaczek Cię przyjmował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Lawenda15, dziękuję za podpowiedź. Właśnie Silime mam kupić. Przyjmował mnie doktor Ulatowski i jeżeli to nie on mnie będzie operowal to uciekam. A ciebie kto operowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foca no właśnie on mnie operował - razem z dr Kaniewską, która później się mną zajmowała. Lepiej nie mogłaś trafić, będziesz w dobrych rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Jestem w szoku. Lawenda jak to możliwe skoro po operacji 24h przebywa się na sali P ooperacyjnej ze względu na zagrożenia zapalenia możliwość gorączki itp. A dreny nie założyli Ci dren. Opatrunek na brodawkach który doszywaja po kilku dniach. Ja byłabym się iść dzień po do domu. To nie jest metoda lekarza ale lekceważenie zdrowia i życia pacjenta. Omijalabym taki szpital z daleka. Zabieg miałam we wtorek w sobotę usunęli mi dreny w niedzielę opatrunki z brodawek A w poniedziałek podjęli decyzję o wypisie. To jest pelnacopieka pooperacyjna. Jeśli chodzi o zwolnienie to tyle potrzebowałam. W stanik pooperacyjnym chodzi się 6 tygodni a ja mam w pracy Biała koszule pod która taki stanik by wyglądał nie fajnie. Pozatym pod piersiami na zszyciu miałam ranę która wolałam doleczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Ja również zostałam wypisana na drugi dzień po zabiegu. Na wyjęcie drenów i zmiany opatrunku wróciłam po 5 dniach. Zabieg miałam prywatnie. Nie uważam, żeby było to lekceważenie ze strony lekarza. Gdybym poczuła się gorzej mogłam pisać, dzwonić lub przyjechać do kliniki. Zdecydowanie wolę przechodzić rekonwalescencję w domu niż w szpitalu. Oczywiście, jezeli do szpital miałbym kilkaset kilometrów byłabym dłużej w szpitalu, ale nam blisko. Do pracy wróciłam po 10 dniach, mam pracę biurową. Nie należy przesadzać w żadną stronę. Powodzenia dziewczyny, życie nabiera kolorów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Wiem ze te pytanie bylo juz na forum ale ciezko znalec wsrod tych 700 stron. chce zrobic zmniejszenie piersi prywatnie najlepiej w Bialymstoku. Czy moze ktoras z was ma jakies doswiadczenie lub rekomendacje? Ew Warszawa tez moze byc. W ogole duzo z Was robilo zabieg prywatnie? Pozdrawiam i gratuluje wszystkim juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×