Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Spróbuję tam jutro zadzwonić i dowiedzieć się ile się teraz czeka. Fajnie byłoby bliżej domu bo kontrole itd. Jak się w ogóle czujesz po zabiegu? Mocno boli? Jak długo sie dochodzi do siebie po operacji? Jestem tak rozmarzona że nie mogę o niczym innym myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny faktycznie w Łęcznej 3 sierpnia najbliższy termin konsultacji. Ja mam trochę daleko .....ale jeszcze się zastanawiam czy się nie zdecydować . Wiecie ile się czeka w Orłowskim na ta operację ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Orłowskim czeka się ok. 10 m-cy, zależy jeszcze do jakiego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Przeraza mnie termin w Łecznej na 2020.. Szkoda ze w Orłowskim nie ma szybciej konsultacji.. Teraz taka niepewnosc do lutego..10 miesiecy od konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka_C80
Dzisiaj mija drugi tydzień :) ból jest do zniesienia (ale wiadomo, że każdy ma inny program), przeciwbólowe odstawiłam zaraz po powrocie do domu. Szwy jakie miałam ściągane to na 3 dobę i to po drenach tylko. Reszta szwów jest rozpuszczalna. Goi się bardzo ładnie (co u mnie jest nowością) i szybko. Ale to też dzięki podejściu i zmianom opatrunków. Dźwigać nie mogę (zakaz) a nawet jak się zapomnę to czuć delikatne ciągnięcie, ktore nie boli jakoś mocno, rąk nad głowę też nie wyciągnę (włosy muszę myć z pomocą innych) no i nie wyprostuje się do końca jeszcze. Opuchlizna i siniaki już minimalne zostały. Z aktywnością fizyczną też trochę ciężej, lekarz zalecił mi małe spacery żeby pomału wracać do sił. Nie wiem co jeszcze mogłabym napisać. Jak coś chcecie wiedzieć to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bema wpadł mi jeszcze jeden pomysł do głowy- trzeba zapytać czy można na jedno skierowanie zapisać się do dwóch Poradni??? Przynajmniej wiedziałybyśmy jak konsultacja wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
siula_u tez już o tym myslalam ;D ale musiały byśmy mieć drugie skierowanie.. a nie wiem czy moja lekarka jest az taka tolerancyjna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zabiegi chirurgi plastycznej u dr Joanny Jedrys bo naprawdę robi dokładnie i profesjonalnie - piersi - powiększanie przy użyciu implantów, podniesienie piersi (po porodzie) - jest miło polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na pewno trzeba mieś drugie skierowanie. Chodzi w sumie o dostarczenie , nikt nie powiedział, ze to ma być oryginał. Trzeba w poniedziałek spróbować zadzwonić i dowiedzieć się, czy tak można. Niestety wczoraj cały dzień dzwoniłam do Orłowskiego - nie dodzwoniłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Moje posty wchodza normalnie. Watpie zeby to przeszlo. Napewno sie nie zgodza zeby odbyc dwie wizyty na jednym skierowaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od lat borykałam się z dużymi piersiami :(. Na zabieg zdecydowałam się dopiero po ciąży. Długo zastanawiałam się gdzie zrobić zabieg. Koleżanka poleciła mi Marka Ciesińskiego. Wprawdzie robiła u niego implanty, ale była bardzo zadowolona. Kilka miesięcy temu zdecydowałam się, choć z wielkim strachem (była to pierwsza moja operacja w życiu)....... dziś jestem zachwycona efektem ;). Dr Ciesiński to wspaniały konkrety fachowiec jak widać nie tylko od implantacji ale również pomniejszenia piersi. Kiedyś nosiłam rozmiar 75G, dziś cieszę się rozmiarem D. Zabieg wykonałam w Zabierzowie. W Alma-Medica spotkałam się z przemiłą Panią anestezjolog która rozwiała mój strach przed znieczuleniem ogólnym. W ogóle personel tam jest …... pełen ciepła i wyrozumiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa......... i jeszcze jedno ja zbierałam kasę, ale można się wspomóc ratami chyba mediraty czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łęcznej 2020 rok operacja? Ciekawe jak jest w innych miastach ? Może wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Tak 2020 podobno.. Ja mam kwalifikacje w Orłowskim 1.02.2018 ale z tego co mi powiedziala pani w rejestracji to pozniej na operacje czeka sie miesiac okolo. Nie wiem czy to mozliwe .. Powiedziala ze nie jest pewna . Do Wroclawia sie nie moglam dodzwonic zeby zapytac o terminy. A jesli chodzi o operacje za kase to jesli sie nie zakwalifikuje to napewno rozwaze platnosc na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika344
W Warszawie świetny specjalista doktor Lembas ze szpitala Lux Med na Puławskiej. Z moim problemem poradził sobie wspaniale. Od razu odżyłam po operacji zmniejszenia piersi i kręgosłup odpoczął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, w czwartek wróciłam ze szpitala Orłowskiego z bardzo małym biustem w rozmiarze D... chirurg usunął 1100g tkanki co w moim przypadku dało 8 rozmiarów w dół. Sama operacja trwała ok 4 godz, potem kolejne 6 na sali pooperacyjnej. Pobyt w szpitalu trwał tylko 4 doby, doktor wypisał mnie do domu gdy dreny się osuszyły i ładnie wszystko się zaczęło goić. Mnie najbardziej zdziwił fakt, jak mało bolą piersi po zabiegu...zaraz po operacji pielęgniarki dawały środek przeciwbólowy, potem nie było potrzeby. Jestem pod wrażeniem fachowości, ale także kultury osobistej, delikatności lekarzy pracujących tam. Miło mi było widzieć tez podejście pielęgniarek do pacjentów, życzliwe, pomocne i pełne szacunku. Na pewno pierwsze dwie doby po zabiegu do łatwych nie należą, ale warto cierpliwie przeczekać by potem czuć się lekko i proporcjonalnie... Musze się chyba przyzwyczaić bo po rozmiarze 70 l teraz czuje się, jakbym piersi nie miała...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Barbarham dobrze slyszec takie opinie o tym szpitalu ;) powiedz mi ile czekalas na kwalifikacje a pozniej na operacje? Jak wogole poszla twoja kwalifikacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Barbarham cofam pytania przeciez juz mi to opisywalas ;) mam tylko nadzieje ze po mojej kwalifikacji nie bede musiala dlugo czekac za operacja jesli sie zakwalifikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bema czy Barbarham pisała o kwalifikacji w postach... Bardzo jestem ciekawa jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarham fajnie, że jesteś już po operacji i fajnie, że jesteś zadowolona. Ja też zapisałam się do Orłowskiego więc podwójnie miło słyszeć dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Tak na 712 stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie ile czasu trwała pierwsza wizyta u chirurga plastycznego w Łęcznej? Pytam ponieważ mam tam wizytę i jestem uzależniona od środków lokomocji . Na pierwszą wizytę wybieram się pociągiem - a do domu będę miała 600km. Daleko ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bema, nie pamiętam ile czekałam na pierwszą wizytę u chirurga, ale krótko ok. miesiąca. Na sam zabieg, po zakwalifikowaniu, czekałam ok. 10 miesięcy, ale była ze mną na sali dziewczyna, która czekała tylko od listopada do czerwca, baaardzo krótko, i to na pewno nie ze względu na stan zdrowia... Dokumenty, które musiałam zebrać to jak pisałam tylko skierowanie od rodzinnego, zaświadczenie od rodzinnego i zaświadczenie od ortopedy, na którym nie ma żadnego kodu nfz. Wczoraj jeszcze upewniałam się czy aby nie jest konieczny, ale dr. Nowak zaprzeczył. Ja o zmniejszeniu piersi myślałam już w liceum i całe życie wiedziałam, że przyjdzie taki dzień, kiedy wreszcie to zrobię. Naprawdę nie było dnia żebym nie myślała o tej operacji, bo przecież stanik wkładamy codziennie, dlatego Bema jeśli jesteś zdecydowana na 10000% to polecam ci sz. Orłowskiego bo,z tego co widziałam na oddziale, dla lekarzy, którzy tam pracują operacja redukcji biustu jest łatwa, mało skomplikowana...Oczywiście trzeba liczyć się z ewentualnymi komplikacjami, ale chyba nie są one zbyt częste. Dziewczynie, która ze mną leżała na sali zrobił się krwiak na piersi, ale dr. Charytnonowicz świetnie sobie z tym poradziła i dziewczyna przeszczęśliwa z piersiami w roz. D wyszła do domu. Dziewczyny, nie warto czekać w nieskończoność, im wcześniej tym lepiej. Mnie po tygodniu przestał boleć kręgosłup, a piersi wyglądają..... dziewczęco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o to ile jest się w gabinecie u lekarza? Jeżeli lekarz przyjmuje tylko w godzinach 12-14-stej to musi mieć określoną liczbę pacjentów. Stąd moje pytanie. Ile czasu lekarz poświęca konkretnie jednej pacjentce w gabinecie przy pierwszej wizycie. ? Może ktoś pamięta? To dla mnie ważne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam około 10 minut. Lekarz pyta z czym przychodzisz, wklepuje dane do kompa i robi pomiar piersi. Później jeszcze klika pytań o choroby, papierosy, wagę. Wpisuje wszystko w komputer i drukuje kartkę z terminem operacji i Twoimi danymi i daje ci ją. jeśli masz dużo pytań, to wizyta się przedłuża. Ja nie miałam, bo wszystkiego dowiedziałam się z tego forum, za co bardzo dziękuję forumowiczkom :) Dokumenty, które miałam na konsultacji to skierowanie do poradni chirurgii plastycznej z kodem N62 i mammografię. Nic innego nie chciał, a miałam jeszcze wynik prześwietlenia kręgosłupa i zaświadczenie od ortopedy o schorzeniach i wskazaniach do redukcji. Spojrzał tylko na te dokumenty i mi je oddał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie byłaś? Bo jadę do Łęcznej. Tak bez niczego Ciebie zakwalifikował? Szczęściara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Łęcznej, kwalifikował mnie dr Mądry, operację mam w styczniu 2018r. Wszystkie potrzebne dokumenty miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×