Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
A kiedy byłaś na wizycie? Długo się czeka na operację? Ja mam pierwszą wizytę na początku sierpnia. Wysłałam im już skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wizycie kwalifikacyjnej byłam 21 lipca 2016r. , więc półtora roku czekania na operację, skierowanie też wysyłałam pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz rozmiar biustu i jakie wymiary piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz rozmiar biustu i jakie wymiary piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg Gardenii mam 75M a Panache 75K/L przy wzroście 158cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez problemu się zakwalifikujesz na zmniejszenie. Ja mam polskie 75 H/I, mój wzrost 167. Jeśli mogę Ci coś doradzić, to nie jedź na konsultację do Antonowa, bo to podobno gbur (tak pisały tu dziewczyny). Poczytaj sobie też forum na wizażu- dużo wartościowych informacji. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam konsultację u Dr Mądrego. Jak mam się do tego przygotować? Będę miała mammografię i usg piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Barbarham nie ma mozliwosci zebym zrezygnowala ;) nie dam sie hehe. Jak juz wyslalam skierowanie to tez musze zabrac nastepne skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Mi jednak tez postow nie dodaje.. Nie dam sie . nikt mi tego z glowy nie wybije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
Dziewczyny czy któraś z Was orientuje się który lekarz w Krakowie jest godny polecenia w celu zmniejszenia piersi. ??? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
Dziewczyny czy któraś z Was orientuje się który lekarz w Krakowie jest godny polecenia w celu zmniejszenia piersi. Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
Hej ja jestem 3 lata po operacji w Łęcznej. Do dokumentów warto mieć opinię od ortopedy że taka redukcja jest wskazana ze wzgl. na kręgosłup. Dr.Mądry to przemiły człowiek konsultacja sama w sobie nie trwa długo jednak czasem czeka się w poczekalni trochę bo przyjmuje też pacjentów po operacjach na kontrole i przed zmiana opatrunków (z oddziału rekonstrukcji) którzy byli operowani. Więc może pójść szybko ale nie koniecznie najlepiej bądz wcześniej i czekaj jeśli czas na powrót masz ograniczony. Chyba że się coś zmieniło :) Trzymam kciuki nie martw się WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za info. Będę w Łęcznej rano, więc o 10-tej mogę być pod gabinetem i czekać na swoją kolej :-) A to zaświadczenie od ortopedy postaram się uzyskać. Mam wizytę za kilka dni - mam nadzieję, ze mi nie będzie robił problemów. Mam jeszcze pytanie - czy są wskazania do schudnięcia, do operacji? Jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama zmniejszała piersi u dr Jędrys w Krakowie. Wyszły super! Śmiałam się, że ma teraz lepsze niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ;) jestem tutaj nowa , jestem 2 tygodnie po operacji zmniejszenia biustu , miałam pomniejszane z miseczki K na miseczkę D , czy kogoś po operacji szczypały sutki , takie dziwne uczucie mam od kilku dni ? Miałam robione na szczypule , wszytsko pięknie się goi , tylko te nieprzyjemne uczucie szczypania , czy to normalne ? Bardzo proszę o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, u mnie kwestia pieniędzy nie gra roli, a nie idę na operację, bo się boję! Co robić żeby to przezwyciężyć? Ten strach. Lata lecą(mam 40l) będę kiedyś tego żałowała wiem o tym. Bardzo chcę a bardzo się boję. Strach wygrywa jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka_C80
Ja miałam takie nieprzyjemne szczypanie :) ale z czasem to ustępuje. Nie ma co się martwic, lekarza mi powiedział że to normalne bo goi się wszystko. Ja jestem już 3tyg po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie te szczypanie trzyma się już półtora tygodnia , tez już aktualnie jestem 3 tygodnie po , lekarz napisał mi ze do 6 tygodni napewno wszytsko ustąpi także narazie czekam cierpliwie ;) Bo wszystko zewnątrz się pięknie zagoiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie napiszcie jaki macie wygląd cycków po operacji zmniejszenia.Cy wyglad przypomina przed operacją.?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przypomina tego z przed pomniejszenia , piersi są jędrne, małe i porostu cudowne ! Te przed operacja gorzej niż tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć trochę zaniedbałam kafeterię... wakacje w końcu........:_) Bema tak trzymaj ja tam tez już nie zrezygnuję. Nawet jak mi Orłowski nie wyjdzie, to wtedy zrobię prywatnie. Ty zdecydowałaś w końcu Warszawa, czy Łęczna? A z postami różnie , czasami zupełna zawiecha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarham widzę, że wracasz do zdrowia. Jak się czujesz trochę czasu minęło... ile to już 3 tygodnie. Czytałam, że po operacji trochę czasu potrzeba na całkowite dojście do siebie. Ostatni byłam w sklepie sportowym i nawet oglądałam staniki sportowe zastanawiając się jak dobrać odpowiedni rozmiar.... czy to nie wariactwo nawet jeszcze konsultacji nie miała..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bema pytałaś " Jak juz wyslalam skierowanie to tez musze zabrac nastepne skierowanie? "- nie musisz, wręcz nie możesz bo wysłałaś je pocztą , lekarze nie wystawiają tego dokumentu w 2 egzemplarzach. Teraz Poradnie specjalistyczne mają taki standard, że po rejestracji telefonicznej skierowanie trzeba dostarczyć we skazanym terminie- w naszym przypadku była możliwość dostarczenia pocztą. Poradnia rejestruje i zachowuje ten dokument w twoich aktach. Tak dostajesz numerek i swoją teczuszkę :) Ja dla pewności wysłałam za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, żeby nie zginęło na poczcie - zwrotka wróciła więc wiem, że doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Siula_u Warszawa. Ja wyslalam za potwierdzeniem ale sms i niby tez doszlo. Pozostaje tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z Kolezanek moze polecic lekarza ze Szczecina u ktorego robila zmniejszenie piersi z podniesieniem ? I jest zadowolona oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie robiłam w Szczecinie zmniejszenia , ale na konsultacji byłam u doktora Śliwińskiego i byłam bardzo zafowolona z podejścia do mojej osoby , wszytsko wyjaśnił , omówił wszelkie powikłania , alternatywy itp byłam zdecydowana nawet miałam termin na 26.06 ale jednak się rozmyślałam ze względu na cenę 17 tys zł strasznie duża suma jak dla mnie . Wiec zaczęłam szukać innego rozwiązania i znalałam wspaniałego doktora Martina Paciorka z Czech cena o 7 tys taniej , piersi wyglądają pięknie i ogólnie mam swoje brodawki przeniesione na szypule , czucie miałam od razu po zdjęciu opatrunku , doktor Śliwiński nie chciał mi zbytnio robić na szypule gdyż stwoerdzil Że przy takim zwisie napewno brodawka się nie przyjmie a jak nawet się przyjmie to nie będę miała czucia ;) co do doktora Sliwinskiego to napewno tez pięknie robi piersi bo zdjęcia widziałam na konsultacji , pięknie szyje blizny są bardzo mało widoczne ale szukałam czegoś tańszego i powiem ze Paciorek nie odbiega to w ogóle pracom Śliwińskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Kolezance za komentarz o doktorze Sliwinskim. Mozesz powiedziec jeszcze o ile rozmiarow mialas zmniejszany biust i czy cene dr Sliwinski uzaleznil wlasnie od tego ,czy tyle kosztuje bez wzgledu na rozmiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zmniejszony biust o 7 rozmiarów z K na D . Co do ceny doktora Sliwinskiego wydaje mi się ze on ma niestety stała cenę , moja znajoma chciała zrobić nos i powiedział jej taka sama cenę jak mi za zmniejszenie... 17 tys - 200zl za konsultacje wiec operacja wynosić będzie 16800 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To ty jednak tak wiele nie cięłaś i startowo nie miałaś strasznie... Ja mam 75K, tyle, że angielskie, przy 160 cm wzrostu do tego. Jak mi się uda mieć po ok. 75G to będę szczęśliwa... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×