Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość 85E
za tydzien mam zabieg i az mi niedobrze sie robi ze strachu czy wszystko pojdzie tak ,jak sobie wymarzylam,trzymajcie za mnie kciuki,napewno Wam napisze,jak bylo...zabieg bedzie mnie kosztowal 8000zl,ale decyzje juz podjelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej przed
bedzie dobrze, na poczatku piersi nie beda wygladaly tak jak po 3-6 miesiacach a nawet roku po operacji....i psychicznie badz przygotowana na blizny, zmiany opatrunkow itp..;osobiscie jak pierwszy raz zobaczylam w lustrze "pozszywane" cialo to zrobilo mi sie slabo.....ale warto bylo i jeszcze raz gdybym musiala to podjelabym taka sama decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka.26
Bedzie dobrze- moje nie wygladaly tak zle po operacji ale lekarz mnie przygotowal na to co zobacze. I napewno drugi raz tez bym podjela taka decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa cienkie jasne linie, bo lekarz zastosowal wlasciwe szwy, ja natomiast mialam operacje brzucha poltora roku temu, a moja szeroka i nierowna blizna prawie sie nie zmienia. Dlaczego? Bo pan prof. JETHON w klinice MODEL - MED, ktory na pewno uczy studentow takich operacji, zastosowal prostackie, grube szwy, jak przy operacji slepej kiszki. Ciagna sie one przez cala szerokosc brzucha az do plecow. Malo tego, nie odessal mi tluszczu, tylko scial zwisajacy fald z przodu, a pepek przesunal ku gorze, przy okazji przemieszczajc go 3 cm w prawo. Kolega po fachu JETHONA, prof. STRUZYNA, poparl koncepcje nieodsysania brzucha, twierdzac, ze mam taki maly kobiecy tluszczyk, moze 2,5 cm. Po wielu awanturach oraz interwencji pana STRUZYNY prof. JETHON operacje powtorzyl, ale polegalo to tylko na tym, ze odcial mi troche wiecej tluszczu - bez odsysania. Teraz podobno obaj w MODEL - MED nie pracuja, bo pewnie boja sie skandalu - jak czytalam, SANEPID zamknal im te bude, wiec dzialaja jako cichociemni. Zauwazcie jednak, jak na tym forum reklamuje sie pewnego lekarza, ktory jako jedyny pozostal w MODEL - MED i tez robi ludzi w konia. Sprobujcie dac uwagi krytyczne, to Wam moderator nie przepusci. Wszystkie jednak klakierki, ktore tak wychwalaja dr B., jakos nie nadmieniaja, gdzie on pracuje...Widac wiedza, co jest grane, ale jednoczesnie napedzaja mu ludzi. NIE OPERUJCIE SIE w MODEL - MED, bo pozalujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa77
A czy ktoś słyszał o doktorze Kuczyńskim z Lublina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa77
A czy jest szansa ukryć zabieg zmniejszenia piersi przed rodziną? Mam zamiar zrobić operację zmniejszenia tylko 1 piersi(lewej), gdyż bardzo cierpię z powodu asymetrii piersi. Jak się czułyście po zabiegu, i co można robić a czego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTRZEGAM - nie robcie sobie piersi w klinice MODEL - MED, bo to partacze i oszusci. Wydalam 7.5 tys. na operacje brzucha i tak mi ja spapral prof. JETHON, ze zal na to patrzec. Poczytajcie wiecej na ten temat na tym forum, zanim zdecyduje sie ktoras oddac w ich lapska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co
czy was pop....???????ja bym chciala duze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka.26
Duże ok ale wielkie to straszny ciężar- uwierz nam-wiemy co piszemy. U mnie jak na razie to nikt nie zauważył co sie zmieniło- wszyscy mówią że schudłam :))- to znaczy widzą ze coś jest inaczej ale nie wiedza co, wiec myśle że możesz to ukryć. Ja też powiedziałam tylko 4 najbliższym osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa77
Dzięki Nitka za odpisanie. A jak jest z kwestią mycie,ubieranie itp? Znajoma straszy że nie można ręką ruszać po zabiegu-czy to prawda. Cały czas zastanawiam się nad operacją, ale dochodzę do wniosku że jest to dla mnie jedyne rozwiązanie aby pozbyć się mojego problemu. A te opatrunki to bardzo uciążliwe do zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka.26
Opatrunki to jedynie mycie, smarowanie maścią i polożenie na to gazy i założenie stanika sportowego- tak było u mnie. I jak wyszłam do domu to wszystko robiłam sama- do lekarza poszłam tylko na zdjęcie szwów. Nie miałam problemu z ruszaniem rękami- no może jedynie nie mogłam za wysoko podnieść do góry ale jakoś szczególnie to nie przeszkadzało. I oczywiście przez jakiś czas nie można ciężkich rzeczy nosić. Po samej operacji też jakoś szczególnie mnie nie bolało. Tylko szwy troszke przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULKOTKA
JAK WYGLADAJA BLIZNY. JAK WPLYWAJA NA WIELKOSC AUREOLKI SUTKA. SA JAKIES POSZERZONE. ZNIEKSZTALCAJA LUB FALDUJA JAKOS PIERS. JAK TAKIE PIERSI WYGLADAJA JAK SIE LEZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULKOTKA
CZY JEST TAM KTOS KTO MIAL TAKA OPERACJE????? ZMNIEJSZANIA PIERSI????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkOTKA
PYTANIE DO TYCH KTORE JUZ MIALY TE OPERACJE, JAKIEGO TYPU??? BO PRZECIEZ SA 4 ROZNE OPERACJE . 1 WOKOL SUTKA MOZNA PODNIESC PIERS O 4 CM 2 Z CIECIA PIONOWEGO BLIZNA PIONOWA I NAOKOLO SUTKA 3 W KSZTALCIE LITERY L Z KULKIEM U GORY 4 W KSZTALCIE LITERY T PYTANIE MOJE JAK WYGLADA TA BLIZNA PIONOWA CZY JEST ONA JAKAS POSCIAGANA ALMO SZEROKA CZY TA WOKOL SUTKA CIOGNIE SUTEK I TYM SAMYM POWIEKSZA AUREOLKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka.26
Ja mam blizny w kształcie odwróconego T. Są cieniutkie, nie ściągaja piersi- są mało widoczne. Te wokół brodawki również nie ściągają piersi, również są mało widoczne i już prawie się zlewaja z reszta ciała a operacje miałam niecałe dwa miesiące temu. Troszke szersze są te pod piersiami ale ich normalnie nie widać wiec w niczym nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
Nitka 26.. czy mozesz przesłąc zdjecia przed i po ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa77
A czy któraś z Pań zmniejszała tylko jedną pierś??? np. z powodu asymetrii i jak to się ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciatko
Nitka26 czy moglabym Cie prosic o pzresłanie mi adresu lekarza u ktorego robilas zabieg lub dac jakiekolwiek namiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciatko
podłaczams ie rowniez do pytania nieszczesliwej77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka26
dr Artur Śliwiński, w Szczecinie Aesthetic Med

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka duża
Jak sądzicie czy istnieje jakieś ograniczenie co do maksymalnego pomniejszenia? Mam naprawdę olbrzymie, szczególnie bez stanika. Jastem już po karmieniu piersią i zrobiły się do tego obwisłe. Mój rozmiar to coś większego od 85 I ale takie kupuję bo mie ma większych. czy da radę zmniejszyć na małe D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety chyba
raczej nie da się o tyle zmniejszyć. sa pewne granice. przy dużym zmniejszeniu jest ryzyko obumarcia gruczołu, albo martwica brodawki... wydaje mi się ze max co możesz uzyskać to duże E. wszytko też zależy od stopnia opadnięcia piersi, bo im bardziej tym wyżej trzeba je podnieść i przesunąć otoczkę. ale wydaje mi się że musisz pójść na konsultację do plastyka i wszystkiego sie dowiesz. z takim rozmiarem nie ma na co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety chyba
🖐️ 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 75 g na 75 d
zmniejszyłam sobie piersi 2 lata temu. miałam wtedy 21 lat i wcale nie żaluje. moje zycie obrocilo sie o 360 stopnii!!! co prawada nie moge karmic piersia bo miałam tez przesunięta brodawke. cięcie miałam pod cała piersia i wzdłuż czyli obrócona literaz T. zapłaciłam jakoś 6200zł, operacja trwałaok 6 godzin i wycieli mi w sumie 1,5 kg . teraz nie bola mnie plecy, nie garbię sie, nie mam komplexów - jestem inna osobą! juz nie nosze luxnych bluz i siedzac nie martwie sie czy moje cycki nie sa przy pepku lub " na kolanach"...idac ulica nie mysle juz o tym ze wszyscy gapia sie na moje cycki i nie jestem juz spostrzegana jako "ta z dużymi cyckami"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa77
A czy zostały Ci blizny i jak widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 75 g na 75 d
wiesz co...szczerze mówiąć to miałam naprawdę mocno pocharatane te cycki i w jednymmiejscu długo sie goiło, blizny są badziutkie i pewnie tylko ja zwracam na nie uwagę. oczywiście jestem na tyle durna ze nie zasowałam ich po operacji wieć tteraz pewnie ne byloby ich w ogóle. Moje piersi były dla mnie taka zmora ze obojętne jakie blizny by nie były i tak NIE żAłUJE I ZROBIłABYM TO JESZCZE RAZ BEZ WZGLęDU NA WSZYSTKO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobraAK
Mam problem:( Mam duże piersi określe to tak najpier idą one a potem ja. Chciałabym się coś dowiedzieć o tej refundacji może mi ktoś pomoże gdzie mam pojść bo jeszcze trochę a złamie mi się kręgosłup:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w pierwszym rzędzie dobrze dobierzcie bieliznę! Jest parę firm, które robią bardzo duże miseczki, polskie firmy też! Trzeba pamiętać, żeby brać ciasny obwód, bo to obwód głównie podtrzymuje duży biust i ulży kręgosłupowi. Najlepiej mierzyć się ciasno (bo miarka się nie rozciąga, a materiał biustonosza tak) i jeszcze zaokrąglić w dół. Z polskich firm tańszych (czyli tak po 60-70 zł) duże miski mają Dalia, Gaia (do I), Melissa (www.melissa.nazwa.pl - oni mają do HH) i inne, a zagranicznych firm jest multum, można kupić wcale nie tak drogo w sieci, na ebayu angielskim albo w angielskich sklepach z wyprzedażami, są i po 10-15 funtów, a przesyłka idzie szybko. Jeśli ktoś jest zdecydowany na operację, to i tak zrobi, ale dobrą bielizną przynajmniej sobie teraz ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
no własnie , o to chaiłam zapytać , ale .. pewnie tylko lekarz moze odpowiedzieć . a moze któraś z was wie. czy jest takaq możliwosc,że po operacji zanika czucie w przesuniętej otoczce??? czy wręcz jej obumarcie ? czy zdarza sie tak ? ja nie musze miec zbyd duzo zmniejszonych , moge miec jedynie przesuniąta otoczkę , bo są skierowane ku podłodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×