Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Czy któraś stosowała peeling kawowy na rozstępy na biuście? Czy nie jest szkodliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susel, 85C nie mają prawa być specjalnie wielkie, a tym bardziej sprawiać kłopotów. No, chyba, że jak 80% kobiet nosisz źle dobrane staniki :( Zmierz się proszę porządnie: pod biustem bardzo ciasno i na wYdechu, w biuście luźno. Na 85C powinnaś mieć ponad 90cm pod biustem (95 nawet), a w biuście 101-103 cm. Jeśli otrzymałaś inne wyniki, to problemem nie jest biust, tylko ewidentnie zły stanik. Wtedy podaj tu wyniki pomiaru, albo zajrzyj na www.biusciaste.prv.pl - doświadczone biuściaste pomogą dobrać stanik, a i sklepy się znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
czesc vanili a sa takie kremy do pomiejszania biusty?vbo nieslyszalam o takich kremach,no przez tabletki tez biust niestety rosnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
ja nigy sie niesmarowalam czyms tam z kawy:D ale slyszalam ze pomaga,na roztepy dobry jest galanic elancyl naprawde super tylko troche drogi:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
czesc best bra.ok dzieki za stronke.zmierze sie tez napewno ale jak bede w polsce :)bo tutuaj niemam jak.a ty niemasz tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nieee... Ja zdecydowanie z tych małobiuściastych jestem: 70D/65E :) Ale często widziałam na Lobby dziewczyny, które po odnalezieniu właściwego rozmiaru i kupnie dobrych biustonoszy zaczęły lubić swój spory biust i przestały o nim myśleć jak o skaraniu boskim, dlatego zwracam na to uwagę i podsuwam linka do forum. Wielu myślącym o operacji prosta zmiana stanika może to pomóc uniknąć niepotrzebnego bólu i kosztów :) Poczytaj sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
to masz dobrze ja bym chciala miec malo piersi zebym mogla choc czasem wyjsc bez stanika i beda ladnie staly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 18 lat i rozmiar 80 D, choć noszę taki rozmiar, ponieważ miseczki są dobre, ale obwód trochę za szeroki. Według idealnego dopasowania powinnam nosić 75 E lub F. Ale nie mowa o tym. To, że mam duży biust jestem z tym oswojona i przyzwyczajona. Ponieważ już od początku dojrzewania miałam wieksze piersi od koleżanek. Chociaż i tak często widzę na sobie wzroki mężczyzn jak i chłopaków. Czasami też usłyszę niemiłe komentarze. Jest mi przykro, ale się z tym oswoiłam. Jednak mój problem to nie jest ich wielkośc, ale kształt i asymetria. Prawą pierś mam większą od lewej, różnica jest ok. jednego rozmiaru. Tą różnice bardzo widac bez biustionosza, a z biustonoszem i w bluzce również ją widać.Nie dość, że piersi mam asymetryczne to tez trochę obwisłe, choć mam dopiero 18 lat. I to jest mój główny problem. Wolę nie mysleć co będzie, gdy skończę dojrzewać, albo gdy będę w ciąży. Nie dość, że biust mi się powiększy to ogromnych rozmiarów, to będzie po karmieniu chyba do pasa :( Niestety nie pomniejszę sobie go teraz ani nie podniosę, ponieważ chcę mieć dzieci i je karmić piersią. I nie mówcie mi o moim facecie, który mnie akceptuje, bo takiego nie mam i nigdy nie miałam. Z resztą nigdy nie byłam atrakcyjna dla chłopaków i nawet wątpię w to czy kiedykolwiek znajdę tego jedynego... który zaakceptowałby mnie taką, jaka jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, ale jeśli dalej będziesz się upierać przy tym 80D zamiast dobrego rozmiaru (może nawet nie 75 ale 70 by się przydała?), to piersi jeszcze bardziej będą tracić jędrność. By zachować swój kształt muszą one być dobrze podtrzymywane, a za potrzymanie odpowiada ciasny obwód stanika i odpowiednio duża, obejmująca całą pierś miseczka (pamiętaj, że dobierasz ją do większej piersi - różnicę przy mniejszej wypełniasz wkładką). Kup sobie jakiś śliczny koronkowy stanik w Twoim właściwym rozmiarze (zobacz, jakie to ważne: http://tiny.pl/51k3 ), i głowa do góry... biust też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam zamiar kupić sobie nowy biustonosz z mniejszym obwodem. Mam już dosyć wpijania mi się ramiączek, które sa napięte na maksa i zostawiaja mi doły w ramionach i czerwone ślady i dosyć podciągania się tyłu biustonosza niemal na łopatki. Ale mieszkam niestety w średniej wielkości mieście i idąc do sklepu panie oferują mi rozmiar właśnie 80 D. A nawet jak poszłam do samoobsługowego, to rozmiary zaczynające się od E to naprawdę rzadkość. Chociaż może i znalazłam parę rozmiarów E, ale niestety za drogie jak na moją kieszeń. Jestem nastolatką i niestety nie mogę sobie pozwolić na biustonosze w cenie koło 80 zł i wzwyż. Do tej pory kupowałam biustonosze w cenie ok. 40- 50 zł, ale oczywiście w rozmiare 80 D. No i co mam teraz zrobić? Nie rozumiem czemu biustonosze w rozmiarach E i dalej muszą być tak drogie. Przecież ilośc materiału niekoniecznie jest większa, od tych \"normlanych\" rozmiarów A-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znasz internetowy sklep Melissa? Mają staniki w cenie do 70 zł - może troszkę zbyt zabudowane, ale nie strasznie \"babcine\" (tylko spójrz dobrze w ich tabelkę, bo chyba ich rozmiary się różnią troszkę od np. Triumpha). Do 80 zł da się też coś znaleźć w Comeximie. Może zerknij też na allegro? Nie wiem, jak powinnaś mieć rozmiar po zmniejszeniu obwodu, ale jest np. Fantasie 75F i 75G do 50 zł, są i Allesy 70G np. (ale dziewczyny skarżą się na ich jakość). A biustonosze w dużych rozmiarach wcale nie są specjalnie droższe w produkcji (melissa zwiększa cenę tylko o 5-6 zł i to w miseczkach powyżej J), tylko wielu producentów nie zadaje sobie trudu ich produkcji (po co robić 150 rozmiarów, jak można 70 a \"przeszkolone\" ekspedientki wcisną w nie większość klientek). A nawet jak są produkowane to polskie sklepy nie zawracają sobie głowy ich istnieniem i jak już jakieś zabłąkane, babciowate E czy F się trafi, to cena idzie w górę za \"rarytność\" rozmiaru :( Błędne koło głupoty i naciągactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwiedziłam strony tych sklepów i rzeczywiście niektóre modele są naprawdę bardzo ładne, a i ceny też w miarę przystępne. Tylko martwi mnie jedno, wiadomo, że lepiej biustonosz zmierzyć. Czy nie ma jakichś większych problemów z wymianą na większy bądź mniejszy rozmiar? Czasami nawet rozmiar wydaje się być odpowiedni, ale jakoś nieładnie się układa. PS. Tak na marginesie trochę off-topujemy, ale niemniej dziękuję za fachowe porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno pytanie, ponieważ nie wiem czy dobrze się mierzę. Obwód pod biustem mierzymy tak bardzo ciasno? Na wdechu czy na wydechu, wiem że może to śmieszne pytania, ale to mi robi naprawdę dużą różnicę. Tak samo z obwodem z biuście, czy się go mierzy ciasno, czy troszkę luźniej. Gdy uda mi się dobrze zmierzyć, to może w końcu dobiorę sobie odpowiedni rozmiar. Dlatego proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obwód pod biustem mierzysz bardzo ciasno i na wydechu (bez powietrza), a otrzymany wynik zaokrąglasz w dół. Tak otrzymujesz obwód potrzebnego Ci stanika (czyli jeśli w pomiarze wyjdzie Ci dajmy na to 78 cm to maksymalnym obwodem dla Ciebie jest 75, a najprawdopodobniej lepszy będzie 70) Obwód w biuście mierzysz luźno. Od zmierzonego obwodu w biuście odejmujesz otrzymany wyżej OBWÓD STANIKA, co daje Ci miseczkę. Albo po prostu patrzysz w tabelkę danego producenta. Jeśli w biuście masz np. 103 cm, to w Melissie powinnaś mierzyć 70K i 75G. Jeśli się wahasz, podaj wyniki pomiaru, a jeszcze lepiej spytaj tutaj: http://tiny.pl/5pgm Pamiętaj by przy mierzeniu dobrze zgarnąć całą pierś do miseczki, zwłaszcza spod pach: http://tiny.pl/59cb Potem sprawdź, czy wszystko leży idealnie: -tricki stosowane by udać, że zły stanik dobrze leży: http://tiny.pl/5pmz - dopasowanie: http://tiny.pl/5pgq http://tiny.pl/5dwp Problemów z wymianą nie ma żadnych. Melissy przychodzą w ciągu 3-4 dni roboczych (zresztą staniki z Anglii często też), na zwrot masz 10 dni. Tylko Bellissima ma czasem opóźnienia. Tu jest dokładniej o zakupach netowych: http://tiny.pl/5pm3 http://tiny.pl/5pgx Wiem, że off topujemy, ale myślę, że to są przydatne informacje w tym wątku. Może pozwolą niektórym gotowym iść pod nóż kobietom zobaczyć inną możliwość i oszczędzą im bólu, kosztów i ryzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję Ci best_bra za tyle wskazówek i rad. Mam nadzieję,że w końcu uda mi się dobrać właściwy rozmiar i w końcu polubić swój biust mimo tej asymetrii i kształtu.Napisałam na tamtym forum swoje wymiary, mam nadzieję, ze dostanę odpowiedź. Niech to wszystko będzie radą dla wszystkich kobiet, które chcą zmiejszać sobie biust, że w odpowiednim staniku będzie wyglądał pieknie, nie ważne jakiego jest rozmiaru. Ja nie będę sobie nigdy pomniejszać biustu, postaram się zaakceptować go takim jaki jest. Z resztą uważam, że duży biust jest cząstką mnie, przez to jestem inna od koleżanek i nie mam zmiaru tego zmieniać. Zmniejszając go nie czułabym się sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
jest tu reklama kliniki w kalińngradzie . poczytałam , pisza tam , ze przy zmnijeszaniu lub oidnoszeniu piersi , zdarza się , ze skutkeim ubocznym jest zanik czucia .......... czy rzeczywiscie zdarzas ię tak, czy moga napisac osoby po zabiegu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
jest jakiś bład w podanej stronie. nie otwiera się .. jesli mozesz jeszcze raz podać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjueee
Mam pytanie do dziewczyn PO operacji zmniejszenia piersi. Czy jeżeli przytyje sporo kg to piersi się powieksza czy nie zmienia swojego rozmiaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaggii
mam taki sam problem ,już nie chodzi że mnie to krępuje ale nie moge dobrać sobie żadnych ubrań.a może są jakieś ćwiczenia żeby choć troszke je zmniejszyć? błagam pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajasmutna2
Za rok mam w planach operacje pomniejszania biustu bo póki co jestem niepełnoletnia.Mam strasznie duże niekształtne brodawki i niewiem czy taka wielkosc jest normalna,oraz długie obwiśniete piersi rozmiar C .Dotąd miałam zawszę małe B,ale przytyłam dużo i strasznie mi urosły i dostałam rozstępy ! W lato nie kąpie się,na wycieczki na basen nie jezdze,nie pokazuje sie w bluzkach bo wstydze sie ,widać te rozstepy ! pozatym w staniku jeszcze jakoś wyglądaja,ale bez tragedia.... Powiedzcie mi czy jest możliwe : Pomniejszenie do rozmiaru A ,przytym podniesienie piersi oraz usuniecie rozstępów i po operacyjnych blizn by nic nie bylo widać ?? Proszę o pomoc....nawet nie wiece co czuje ::((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaagii, a na forum www.biusciaste.prv.pl już byłaś? Tam dziewczyny prowadzą wątki nie tylko o stanikach (dobieraniu, rozmiarach, producentach etc.), ale i o ubraniach \"biustoprzyjaznych\". Zapraszam :) malajasmutna2, Ciebie też zapraszam na powyższe forum. Żaden \"rozmiar C\" nie może być długi i obwiśnięty, to jest niemożliwe fizycznie ;) Najprawdopodobniej - jak 80% Polek - wciskasz piersi w zły stanik, co w znacznym stopniu przyczyniło się do ich obecnego stanu :( Zobacz tutaj, że nie należy bać się liczb i literek, i że dobry stanik działa cuda: http://stanikomania.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?361780 Więc gorąco zapraszam na forum z mojej sygnaturki (biusciaste), a tam do wątku \"Jaki powinnam nosić rozmiar\". Może dobrze \"ostanikowane\" piersi odwiodą Cię od myśli o operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajasmutna2
nie ja już zdecydowałam wszystko jest zle przez cycki... chce miec takie by nie nosic stanika ;) jak zazdroszcze kumpelom które maja takie małe ryczec mi sie chce...tylko musze wybrac najlepszą klinikę jaką polecacie,ale naj naj lepszą m,cena nie liczy się..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajasmutna2
mam prośbe : mozecie dać fotki przed i po operacji cycuszków ?? i czy te blizny po operacji mozna usunąć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko zacytuję kogoś: \"Po pierwsze jestem mega zadowolona bo po siedmiu miesiącach od zakończenia karmienia mój biust wreszcie przestał przypominać zwiędłe uszy spaniela. Na pewno pomogło smarowanie ale NA NIC BY SIĘ TO NIE ZDAŁO gdyby nie WY moje drogie i DOBRE STANIKI :-) No możecie wierzyć albo nie ale SKÓRA JEST ELASTYCZNA A ON SAM SIĘ PODNIÓSŁ !!!\" Źródło: http://tiny.pl/1m41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu zmniejszenie piersi robią na nfz w klinice chirurgii plastycznej na ul,szwajcarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuściastaGG
malajasmutna2, nienoszenie stanika zemści się przy każdym biuście, tylko na jednym wcześniej, na innym później - grawitacja działa na każdego, a nasza skóra jest bardzo rozciągliwym materiałem. I uwierz mi, że gdybyś miała dobrze dobrany biustonosz to : 1. nie nazywałabyś swego biustu C (swoją drogą, jakie masz wymiary?) , bo "C" to jest maleństwo. 2. nie twierdziłabyś, że "wszystko jest zle przez cycki" 3. poważnie byś zastanowiła nad operacją ...o czym zaświadcza biuściasta nosząca 70J/75GG (pod biustem 80 cm, w biuście 110)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajasmutna2
biust C to niby mały :> ? Ta jasne.... juz to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mały. Bardzo mały. Żeby nosić prawidłowo dobrany stanik 70C trzeba mieć pod biustem 75-80 cm (mierzone ciasno i na wYdechu), a w biuście 86-88. Na 75C - 80-85 pod biustem, 91-93 w biuście, na 80C - 85-90 pod, 96-98 w biuście etc. Czyli maksimum 13 cm różnicy między obwodami!!! Popatrz tu i pooglądaj jak naprawdę wyglądają różne biusty (w idealnie dobranych stanikach!) i skonfrontuj to z Twoimi wyobrażeniami o literkach: http://tiny.pl/5rr8 A potem odejmij sobie od tego 70J jakieś 9 miseczek (ok. 23 cm w obwodzie biustu): otrzymasz \"ogromne\" 70C. Od 60F odejmij 10 cm w obwodzie (4 miseczki) - otrzymasz jeszcze ogromniejsze 60C. Dziewczyno, przestań myśleć stereotypami, obejrzyj podlinkowaną stronę, użyj wyobraźni a potem wymierz się porządnie i wyrzuć to \"C\" na śmietnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×