Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość malajasmutna2
rozmawiałam z dwoma dobrymi chirurgami i zdecydowałam ,że zmniejsze jednak ;) póki co czekam aż skoncze 18 lat.Nie mogę się doczekać tego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivin23
do ART DERM macie stronke internetowa albo fotki z wykonanych zabiegów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adunia89
wszyscy mowia ze duze piersi sa modne ze tak bardzo podobaja sie facetom i wogole ...nie prawda ...oczywiscie sa amatorzy duzych piersi ale najdziwniejsze jest to ze wiekszosc z nich jak widzi duzy biust to poprostu sie smieje a ich dziewczyny sa plaskie jak deska ... mnie naprawde meczy to :( mam 18 lat i rozmiar d75 ":( ilekroc patrze w lustro mam ochote plakac:( to jest naprawde meczace...w koncu chcialabym moc wlozyc kolorowa bluzke i sie nie wstydzic ...nosze czarne bluzki w szczegolnosci bo niby nie widac tak odznaczajacych sie piersi ... ogolnie jestem szczpla i niska osoba ... czyli duze piersi odznaczaja sie dwa razy bardziej :( mecza mnie uwagi ...ale maciora idzie i wogole :( nie powiem mam powodzenie u facetow ale zawsze znajda sie osoby ktore mnie zdoluja ... czuje sie masakrycznie we wlasnym ciele :( poza tym dochodza problemy zdrowotne ... mam kifoze piersiowa ... problemy z sercem ... w szpitalu zapisali mi specjalna diete ... lekarze sie o mnie martwia ... nie wiem juz co ma robic :(jak patrze na te wszystkie ceny zabiegow to generalnie rycze :( pomozcie mi :(jak bedziecie mieli jakies wiadomosci na ten temat piszcie do mnie ... moje gg 615638 ... pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ART-DERM
www.laserclinic.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaje
jak myślicie ,który chirurg robi najlepsze cycuszki ? Wójcik Skupin Szczyt ?? ?? Ja myślę o Szczycie a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszkowa
O matko, ja nie wiem.. naprawdę, dziewczyny, C czy D to nie są wielkie cycki! Ja mam 75F i moja miseczke moge sobie wsadzic na glowe :D taka jest wielka :) Myslalam o operacji, ale narazie nie jest tak tragicznie. Jesli chodzi o podnoszenie, czy zmiejszanie, to na poczatku musialabym i tak chodzic przez caly czas w specjalnych biustonoszach. Poza tym wole miec duze cycki niz jeszcze wieksze blizny po operacji, dookola sutka. Wydaje mi sie ze to szpeci bardziej. Chociaz kazdy oczywiscie ma inne zdanie. Jeszcze tak bardzo mnie nie mecza, chociaz plakalam przez nie wiele razy. Tymczasem zakupilam wspaniale staniki i biust wyglada w nich prawie rewelacyjnie :) Bez stanika jest , wiadomo, obwisly, sutki tez mam wielkie. I nago troche sie tego biustu wstydze, ale jesli facet ma mnie pokochac, to pokocha bez wzgledu na to jakie mam piersi. Tak mysle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duzy-Balonik
Widzieliscie kiedys piersi 75 G? To wlasnie taki horror nosze pod bluzka. Pod biustem mam 72 cm a w biuscie prawie 100. Musze zamawiac staniki przez internet z Anglii. Jako nastolatka kilka lat temu nie mialam takiej mozliwosci i kupowalam staniki o obwodzie nawet 90cm, poniewaz miseczka byla wieksza. Jak latwo sie domyslic strasznie mnie obcieraly i ranily, ciagle sie drapalam i to dyndanie dwoch arbuzow bylo moim zyciowym koszmarem. Podczas gdy moje kolezanke mogly podbiec np. do autobusu, ja musialam isc powoli, inaczej oszlalabym z bolu jaki daje podskakiwanie dwoch ciezkich arbuzow. Kiedys jak bieglam do autobusu i juz mialam wsiadac jakis kretyn zagrodzil mi droge reka i wrzasna do kolegi: patrz jakie cycy. Wtedy autobus odjechal a ja zostalam na przystanku z tymi debilami. Teraz mam ogromne szczescie, ze internet i angielskie staniki uratowaly mi zycie, ale i tak czesto boli mnie pod piersiami i czesto sie drapie bo stanik mnie odpaza, szczegolnie w lecie. W Polsce raz kupilam stanik 75G firmy Felina i kosztowal "tylko" 300 zl. Pani w sklepie powiedziala mi, ze takie staniki praktycznie nie istnieja i w calym na prawde ogromnym sklepie byly tylko 2. To podobno byl najwiekszy sklep Feliny i Triumpha na Dolnym Slasku. Nie wyobrazam sobie kobiety w mojej sytuacji, ktora mieszka w malym miescie. Przez wiele lat myslalal o operacji, ale nie chce miec jakis okropnych blizn na ciele i przede wszystkim powiedziano mi, ze kanaly mleczne zostana przerwane co oznacze, ze nigdy nie bede mogla karmic piersia. Moze wiec zaczekam az bede miec dziecko, a potem pomysle o operacji. Czy slyszalyscie o pewnych tabletkach, ktore dzialaja podobno na tkanke tluszczowa tylko piersi, a wiec pozwalaja na ich zmniejszenie przy dluzszym braniu. To aa amerykanskie tabletki, bardzo drogie, czy ktos o nich slyszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam duuuzy problem rozmiar mojego stanika to 75 H NIENAWIDZE MOJEGO BIUSTU!!!! STANIKI MUSZĄ MI ROBIĆ NA ZAMÓWIENIE INACZEJ POŁOWA WYPŁATY POSZŁABY NA JEDEN STANIK Z TRIUMPHA bod biustem..cóż..mam odpazenia ijestem troche obszorowana i mam juz tego dosyć i zaczynam myślec co raz bardziej powaznie o operacji best-bra a Ty jaki masz rozmiar biustu ??? bo jezeli o połowe mniejszy od mojego to nie wmawiaj tu ze dobry stanik wszystko załatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, mam maly biust (nosze 70D/65F), ale mam tez na koncie kilka biusciastych (wiekszosc bardziej biusciastych od Ciebie) kolezanek, ktore przekonalam do wlasciwego rozmiaru biustonosza i nagle - o cudzie - przestaly one miec odparzenia (bo w dobrym staniku piersi sa uniesione i nic odparzac nie moze), zapomnialy o wrzynajacych sie ramiaczkach, bolach kregoslupa i podobnych \"atrakcjach\". Poza tym przemawia przeze mnie doswiadczenie Lobby Biusciastych (www.biusciaste.prv.pl ) - wejdz tam i zobaczysz, ze dziewczyny z biustami o wiele wiekszymi (wiele z nich ma po 110-120 cm w obwodzie biustu, przy np.75 cm pod i nosza np. angielskie 70J i wiecej, co w Triumphie jakies 70N by dalo) ani nie narzekaja na problemy z biustem, ani nie robia stanikow na zamowienie - przeciwnie, kupuja produkowane seryjnie koronkowe i kolorowe cudenka, o jakosci nieporownywalnej z przereklamowanym Triumphem. I nie kosztuje to polowy pensji. A Ty narzekasz, majac jakies 80-85 pod biustem i 101-103 w biuscie (to sa wymiary na polskie 75H, pamietajac, ze pod biustem mierzymy bardzo ciasno i na wydechu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becikI
och, co to jest 75 D, ja mam 80 F w porywach G , i to jest dopiero ciężar, noszę sie z zamiarem zmniejszenia. Koszty mnie poraziły, ale wiem, że kliniki umożliwiają kredyty, ale z tego co czytam to spokojnie łapię się na refundację. obecnie jestem w ciąży z drugim dzieckiem (i cycki też rosną), ale po porodzie jeśli wielkośc moich piersi się nie zmieni, abo nie daj boże powiększą się to na 100% zmniejszam, ale chyba oddam nerkę:( żart - coś MUSZĘ wymyśleć. Mój mąż jest oczywiście przeciwny, ale on ich nie nosi, a ja znajduję coraz więcej argumentów za operacją. Zgodziła bym się nawet być "królikiem doświadczalnym", bo taki BIG CyC to przecież rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miło by było
gdyby topik trwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZU MIEM WAS
JA TEZ MAM TEN PROBLEM BOWIEM MAM 163cm,WAZE OK 55 A MISECZKE MAM 80D.PO PROSTU MASAKRA.WE WSZYSTKIM MI TO PRZESZKADZA...ZERO KOMFORTU A NAJGORSZE SA TE SPOJRZENIA FACETOW;/I WCIAZ NIEWIEM CZY SA JESZCZE JAKIES INNE SPOSOBY POMNIEJSZENIA POMIJAJAC OPERACJE KTORE SA DROGIE;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Biuściaste Kobietki !!! czy istnieje możliwość żeby przy miseczce 70 E biust nie był wogóle oklapnięty i sterczał do przodu powiedzmy tak jak ma Dada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika87
Cycuszkowa a gdzie kupiłas świetny stanik??? bo ja mam rozmiar 75F czasami G i jest mi cięzko dostać dobry stanik z większości zazwyczaj mi się \"wylewa\". Byłabym wdzięczna z informacje o dobrych sklepach z bielizną w trójmiescie i nie tylko, częto bywam w Warszawie:). I mam tez takie pytanko do osób które juz przeszły operacje, wiecie może czy osoby z łuszczycą moga poddać się pomniejszeni biustu czy sa jakies przeciwskazania??? pozdro dla wszystkich kobiet noszących ten sam ciężki problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
witam ja tez mam ten sam problem co wy moj biust to jest moje utropienie odkad pamietam mam 170cm a biust 80d:(jest wlasnie problem ze stanikami bo trudno kupic jakgby byl wiekszy wybor tych wiekszych rozmiarow to by bylo moze nam latwiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo, informacje o sklepach dla kobiet biusciastych: http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/ A tu o producentach: http://tiny.pl/583k A tu wybicie z glowy, ze 75F czy 80D to jest duzy biust - bo NIE JEST: http://tiny.pl/5rr8 W ostatnim linku zobaczycie tez co zrobic, zeby biust nie byl \"oklapniety\" i co owo oklapniecie powoduje (Sonika2, polecam!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczkaaa15
ja mama rozmiar 70-75 g:) i wcale nie jest zakapleksiona a mam 16 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedz; jak wyeksponować biust w biustonoszu i gorseciku wiem żeby był uniesiony ale ja chciałam się jeszcze dowiedzieć czy bez biustonosza te piersi mogą sterczeć jak u dody (ale to tylko przykład żeby było wiadomo o co mniej więcej chodzi) czy one zawsze muszą już leżeć troszkę na żeberkach? bo nie wiem czy to obesją ale bardzo ubolewam nad tym że one tak nie sterczą; pozdrawiam wszystkie Biuściaste !!!! ja uważam że 70 E to bardzo ładny rozmiar biustu i mozna spokojnie w 36 jeszcze wskoczyć !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam jeszcze jedno pytanie : czy ta blizna pionowa przy zmniejszaniu lub plastyce (bo o plastyka mi po głowie chodzi) to jest bardzo potem widoczna? bardzo zależy mi na szczerych odpowiedziać i dziękuję z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobidik
wlasnie mnie ciekawi czy wlasnie po zmniejszaniu piersi i np po utyciu (po operacji) biust na nowo sie powiekszy i czy beda z tym zwiazane powrotne powiklania np rozstepy i powiekszenie brodawek. i czy w ogole po operacji jest koniec z rozstepami (na okolo piersi)- bo ja np mam duze piersi 80d i mam duze rozstepy :( chce zrobic sobie operacje i napewno ja sobie zrobie aby nie byly zwiodczale i tak dalej. ale czy moje rozstepy znikna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80D? Czyli pod biustem masz co najmniej 85 cm (mierzone bardzo ciasno i na wydechu) a w biuscie luzno ok 100 cm? Watpie, bo nie nazywalabys tego duzym biustem. Wymierz sie, zajrzyj na biusciaste i po dobry stanik biegiem marsz, moze jeszcze da sie cos uratowac bez operacji! Sonika, naturalne piersi nigdy nie beda wygladac jak silikony (na szczescie). Jesli nosisz dobre biustonosze (wymiary na polskie 70E to ponad 75cm pod biustem, 90-92 cm w biuscie) i piersi \'leza na zebrach\' to taka ich uroda - zaakceptuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobidik
tak, przedchwila sie zmierzylam i mam dokladnie jak napisalas 85 pod biustem i 100 w biuscie. Dla mnie to duzy, bo przeszkadza mi w wielu rzeczach, nie moge sobie nawet swobodnie pobiegac. Pozatym jest nieksztalyny, juz jak zaczal mi rosnac to pojawily sie rozstepy i w ten sposob skora stala sie zwiodczala brodawki sie powiekszyly. Nie sa kobiece, dla mnie sa defektem, nie moge patrzec w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm... taki biust czy nawet sporo większy biust nie powinien przeszkadzać w bieganiu. Jeśli podskakuje, porusza się etc. to powinnaś pomyśleć o lepiej trzymającym staniku: 75G polskie, 75E/F z Melissy (polecam), albo 75(34)E z marek angielskich. Ewentualnie, jeśli piersi przeszkadzają w ćwiczeniach, o dobrym staniku sportowym (np. Shock Absorber), tu rozmiar 80D powinien wystarczyć. W dobrym biustonoszu nawet sporo większe piersi zachowują się grzecznie ;) Zajrzyj tutaj by ocenić, czy Twoje staniki wymagaja zmiany: http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma w biuście 92 cm a po dbiustem 71 cm; to jaki rozmiar powinnam nosić? kupiłam jeden z Anity jest super a dwa inne są za duże pod biustem; z jakiej firmy są sprawdzone biustonosze żeby dobrze leżały? cena nie gra roli !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobidik
Ale przeciez tu tez nie chodzi tylko o dyskomfort- jak mam zaakceptowac cos co na moim ciele nie wyglada normalnie? Wiem jak wygladaja kobiece piersi- sterczace, male brodawki wysoko osadzone- ja nie mam takich. Skora jest bardzo rozciagnieta, moje piersi po zdjeciu stanika skierowane sa ku dole- i mam to zakryc stanikiem? Do konca rzycia? Mam dopiero 18 lat a juz myslalam o samobojstwie z tego powodu, wlasnie przez piersi nienawidze mojego ciala i siebie. I widze ze jest rozwiazanie- pomniejszanie. Nigdy nie czulam sie i tak z tym rozmiarem dobrze. Zastanawialam gdzie mam sie isc z tym zbadac, bo najpierw chcialabym udowodnic przynajmniej rodzicom, ze jest z tym problem- ze to wymaga korekty, chodzby nie wiem za jaka cene, bo psuje to moje zycie fizyczne, a co gorsza psychiczne. Gdzie mam z ty isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobidik
Co do stanikow- tak masz racje, np z ta miseczka. Czasem "wyplywaja" czesciowo z miseczek i powstaje taka "gulka". Nie rozumiem tylko jednego- dlaczego skoro mam 80D to czemu mam nosic G- a nie stanik przeznaczony dla D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mobidik operacje plastyczne są dla ludzi; nie wiem tylko czy zmniejszanie może plastyka narazie wystarczy - jest to zabieg o wiele prostszy od zmniejszania bo nie narusza się gruczołu; zwykle konsultacja kosztuje ok 100 zł może idź dowiesz się wszystkiego; ja jestem po plastyce ale nie takiej radykalnej bo tylko wokół otoczek i już jest lepiej pozdrawiam Cię ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobidik
ale gdzie? gdzie mam isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cirurga plastycznego wpisz w wyszukiwarce google fraze plastyka piersi albo zmniejszanie piersi i wyświetlą Ci się różne kliniki; zadzwoń u umów się na konsultacje dowiesz się wszystkiego; zabieg wiąże się to ingerencją w gruczoł dlatego musisz to dobrze przemyśleć jesteś jeszcze młoda a po takim zabiegu raczej nie możan karmić piersią; na tych stonach klinik masz odrazu cennik pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mobidik, bo nie ma \"stanikow przeznaczonych dla D\" - miska o tej samej literce rosnie wraz ze wzrostem obwodu, mozesz to z latwoscia stwierdzic w kazdym sklepie z bielizna (porownaj np. 70B, 80B etc.). Zas rozne literki przy roznych obwodach to paradoksalnie taka sama objetosc miseczki - gdyby miska w 80D i np. w 75G byly nieprzemakalne to wlalabys podobna ilosc wody ;) Tylko proprcje tych stanikow sa zupelnie inne, przy wezszym obwodzie miska jest glebsza, lepiej zbiera biust zas sam obwod lepiej piersi podtrzymuje. Zajrzyja na stanikomanie w zakladke biust tygodnia - dziewczyny pieknie to udowadniaja :) I jesli robi Ci sie bulka to ewidentny znak, ze miseczka jest za mala i nalezy siegnac po wieksza :) -------------- sonika2, polecam na poczatek mierzenie 65F (30F) w markach angielskich i Avocado albo 65G w Melissie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×