Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

jak się bardzo ciasno zmierze to nawt mam 69 / 70 cm ale mam dosyć pełną pierś i szeroką nie wiem czy te miseczki nie będą za wąskie nigdy nie kupowałam 65 cm pod biustem biustonosza; oni niechętnie sprowadzają takie rozmiary w sklepach internetowych; a wmojej mokolicy nie sklepu z taką bieluzną; :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonika2, bo trzeba kupować w dobrych sklepach internetowych ;) Tu masz listę polecanych: http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/ Sklepy stacjonarne z obwodami 65 czy 60 są w Krakowie (Intimo), Poznaniu (Avocado) i Warszawie (Avocado, Bellissima). I miseczki za wąskie na pewno nie będą, tylko pamiętaj by dobrze zgarniać całą pierś spod pachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki serdecznie właśnie zamówiłam w Bellisima i tam mi Pani te z doradziła 65 F; ale jestem ciekawa jaki będzie :) jeszcze podobają mi się z Freya tej firmy i Fantasie czy znasz może te ich rozmiarówki? pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuje za pomoc to forum dla biuściastych jest super bardzo dużo praktycznych porad i te tabeli super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiary podane przeze mnie czy panią z Bellissimy odnoszą także do Freyi czy Fantasie (to obok Panache, którego Bellissima jest dystrybutorem, główne marki angielskie) , więc też celuj w 65(30)F. Tylko tabelki to jedno, a staniki i biusty to drugie ;) - trzeba mierzyć :) Życzę owocnych zakupów i cieszę się, że mogłam pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak patrzyłm teraz na stronie biel to wg tych tablelek to mi wyszł miska GG lub H ale to chyba przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy znasz może firmę Rigby&Peller czy ona jest dobra, ja tam rozmiarówka wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rigby&Peller robi bieliznę świetną i śliczną, ale drogą - to luksusowa marka (to oficjalny dostawca dla brytyjskiego dworu). Tu znajdziesz trochę opinii: http://tiny.pl/index.php Rozmiarówka brytyjska (to ten sam \"koncern\" co Freya), ale chyba lepiej celować w obwód oczko niższy a miseczki o nr wieksze, z tego co piszą dziewczyny. A co do tabelek: jeśli chodzi o marki brytyjskie to polecam tę na stronie Bellissimy, i w dodatku radzą jak się mierzyć i jak z tej tableki korzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobidik
nie ma mowy o skierowaniu od lekarza rodzinnego? zeby nie obciazalo kosztami? bo narazie mnie nie stac na konsultacje za 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobidik
nie ma mowy o skierowaniu od lekarza rodzinnego? zeby nie obciazalo kosztami? bo narazie mnie nie stac na konsultacje za 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to dokładnie jest ale słyszałam że jeżeli jedna pierś waży 2 kg to można na kase chorych czy fundusz jakto się tam teraz nazywa; musisz się dowiedzieć co jest refunfowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best_bra zakupiłam 65 F ale zapinam się od razu na najciaśniejszy obwód; fiszbina okala całą pierś ale od góry robią się bałe bułeczki, czy to może być związne ztym że ten biust mój jest pełny ale miękką mam skórę; jaki mam wybrać ten rozmiar ????; kurcze ale mam problem, jaszcze mieszkam na wsi i całe życie nosze złe biustonosze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmians
do sonika możesz coś wiecej napisac o swoim zabiegu .. an czym polegał, co zmieniłas , jaki był wyglad przed a jaki jest po. czy jesteś zxadowolona . napsiz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becikI
Dzidza27 i dziewczyny, którym udałao się dokonać refundowanego przez NFZ zabiegu zmniejszania piersi CZY TO MOŻLIWE i jak to zrobić? Proszę napiszcie coś więcej. to, że trzeba przebrnąć przez lek. rodzinnego i ortopedę już wiem, jakie trzeba spełnić warunki czy moje 80 G w porywach F zakwalifikuje się na refundację? A jake Wy miałyście rozmary wyjściwe i co zostało po operacji, czy jesteście zadowalone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonika2, jeśli się robią bułeczki to miska jest za mała. A jeśli obwód zapinasz na najciaśniejszą haftkę to trzeba pomyśleć o węższym (w tym modelu biustonosza, bo z modelu na model ściśliwość obwodu i wielkość miski może się nieco różnić). Spróbuj wymienić ten stanik na 60GG i zobacz, co się będzie działo. Za luźnego i bułkującego nie ma sensu zatrzymywać, bo po dobraniu dobrego rozmiaru często bywa tak, że w biuście odrobinę przybywa, a w obwodzie ubywa – piersi wracają na swoje miejsce :) Napisz jeszcze, co to za stanik (marka, model i kolor) – może trafiłaś na „rozciągliwca” (taka jest np. Freya Arabella).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best-bra tak właśnie trafiłam na arabekle i czekam na 60 G z niej zobaczymy; sądze że 65 powinno normalnie byc dobre bo ta 60 to chyba za mało; a mam jeszcze zamówione kilka innych modeli w różnych rozmiarach, na cóż trzeba popróbować może coś wkońcu trafie; boje się tylko że miska 65 F jest ciut zamała ale 65 G będzie za duża a miska FF bardzo żadko występuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Występuje, występuje :) Poszukaj w różnych sklepach, najlepiej angielskich: Bravissimo, Figleaves, Brastop, Lawton\'s etc... Tu jest lista i omówienie ciekawszych: http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/ Akurat w Arabelce 60 za mało raczej nie będzie... Ja mam 78 cm pod biustem i Arabelkę z obw. 65 ;) No i niesety tak jest, że na początku 2/3 się odsyła, ale za to jaka potem radość jak się trafi na ten idealny model i rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Avocado dostałam dzisiaj dwa kitty i kika i jeden 65F a drugi 56 G i ten G miał idealną miską niestety zapinam się na max ale narazie on jest najlepszy ;) ja jednak muszt kupoeać FF albo G jak w rozmiarówce nie ma FF - tak sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best-bra mam jeszcze pytanie czy to wielka zbrodnia kupić biustonosz 75 D i zmniejszyć go odpowiedni pod biustem ??? np do sukienek gdzie potrzebna są określone ramiączka a na szybko nie da się kupić z dobrym rozmiarem? i jeszcze czy lepiej jak jest ciu zamała czy ciu zaduża miseczka??? wielkie dzięki z góry za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonika2 Kombinujesz waćpanna :P Zbrodnia to nie będzie, ale bezsens tak – po zwężeniu 75 o 10 cm czy 15 cm (pamiętaj, że Triumphy czy polskie marki są rozciągliwe strasznie, a to o nich chyba myślisz) będziesz miała fiszbiny na plecach a biust w formie sadzonego jaja ;) Taki stanik jest po prostu uszyty na osobę o szerszej klatce piersiowej. Zajrzyj na stanikomanię, tam w którymś z biustów tygodnia (chyba tekst „kwestia rozmiaru”) masz porównanie 2 staników, 70J i chyba 90E – to da Ci wyobrażenie o czym mówię. Naprawdę szkoda czasu i atłasu :) A miseczka z dwojga złego lepiej jak jest odrobinkę za duża – to zawsze można spróbować wyrównać wkładką (tak robią np. dziewczyny o asymetrycznym biuście, bo biustonosze dopasowują do większej piersi). Za małe miseczki deformują biust, a wyłażące buły wyglądają paskudnie :P Oczywiście najlepiej, jak jest idealnie dopasowana, ale tego mówić nie muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem facetem - przez przypadek tu trafiłem i...jestem przerażony ile problemów może sprawiać coś co nas mężczyzn zawsze cieszy :) I wybaczcie ale.. nie tylko biust się liczy w Was. Mam już sporo lat i widziałem kilka kobiet ale.. biust nigdy nie był jakimś decydującym powodem zainteresowania. Faceci wydaje mi się patrzą całościowo a coponiektórzy nawet słuchają tego co mówicie - patrzą jak wyglądacie i dopero to wszystko wiążą razem po czy mówią - jest fajna lub jest kiepska i.. wierzcie mi nawet biust Dody tu nie pomoże :) Na 10 facetów 9 powie, że nie ma czegoś takiego jak za duży biust (ten dziesiąty woli owłosione torsy kolegów). Tak wiec argument że robicie to dla nas jest... słaby? Przepraszam jeśli zakłucilłem rytm dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best-bra i to nie koniec kombinacji ;) jak już mam dobry obwód i nie za małą miskę to mam inny problem !!!! kupiłam Freya Arabellke i mnie pod pachą drażni, tzn tak bardziej z przodu tu gdzie arabelka ma kokardkę to od kokardki kawałek w kierunku do środka pachy, i nie wiem czy to nie za duza miska?? ramiączka jak dam niżej to niczego nie zmiena i tak drażni - mam tam zaczerwienione miejsce; i teraz nie wiem czy to nie jest wina poprostu fasonu czy wielkości miski; kupiłam go wrozmiarze 60 G (a z avocado mam 65 G i miski są porównywalne wielkoscią) ; arabelka 65 F była za mała miska i za duża pod biustem !!! a i w tym miejscu mam wogóle troche luzu wolną przestrzeń gdy się trochę przygarbie jak jestem wyprostowana to jest ok; sama już nie wiem może to za duża miska jednak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irmians co do zabiegu to jestem bardzo zadowolona, z każdym dniem bardziej; piersi wyglądają bardzo naturlnie a są poprostu ładne :) jak chcesz więcej wiedzieć poczytaj sobie na topiku JESTEM PO ZABIRGU POWIĘKSZANAIA PIERSI tam jest bardzo duzo informacji :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na nowe forum profesjonalnej holistycznej kosmetyki i stylizacji twarzy, ciała i paznokci... Szeroka profesjonalna wiedza kosmetyczna, FIT & SPA & WELLNESS, stylizacja paznokci i wieeele innych.... www.innowacje.mojeforum.net Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonika2 Przygarbienie się to chyba raczej nie jest naturalna pozycja ;) Wydaje mi się, ze w tym momencie najlepszym rozwiązaniem byłoby zapytanie na Lobby, (albo wręcz obfocenie się i wrzucenie fotki do galerii – zamkniętej rzecz jasna – dziewczyny ocenia co jest nie tak, czy fason, czy rozmiar, czy jedno i drugie ), bo na mnie Arabelka lezy jak marzenie, a z Lobby jej \"podgryzania” w pachy nie kojarzę wiec nie wiem, czy ktoś tak miał. Był tylko watek fiszbinowy (pomoglo odgiecie): http://tiny.pl/j6rh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobodyxxx: Jeśli myślisz, że my dla facetów ubieramy się w dopasowane staniki, to jesteś w kompletnym błędzie. Mamy w nosie, co o tym myślicie, a dobre staniki dobieramy ze względu na własne dobre zdrowie (kręgosłup!) i samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ...
Mam na imię Kasia. Mam biust rozmiaru 75 e-f (zależy od producenta) Chciałam sie spytać czy pomniejszanie bardzo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, a ja pozwolę sobie zapytać Cię o wymiary: pod biustem mierzysz bardzo ciasno i na wYdechu, w biuście luźno. Bo przypuszczam, że rozważenie rozmiaru stanika by się przydało - na skalpel zawsze jest czas :) Zapraszam serdecznie na biusciaste z sygnaturki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-koledzia
Mam pytanko? Jeśli te posty czytają jacykowiek panowie nich wytłumaczą Pani Kasi, ze biust rozmiaru e bądź f to ogromny skarb .. Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy biust to jest skarb, i taki malutki 60F: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Biust-osmy.html I taki przecietny jak 70FF: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Biust-dziewiaty.html czy 70J: http://stanikomania.blox.pl/2007/07/Biust-tygodnia-numer-piec.html Ważne tylko, by był odpowiednio ubrany, bo w przeciwnym wypadku skarb jest uznawany za skaranie boskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×