Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

szukałam biustonosza w sieci i znalazłam ten link...nosze rozmiar 80g/h w zalezności od firmy.sporadycznie kupuje coś ze strony www.avocado.com.pl, niestey ceny kosmiczne, szczególnie za nowości, ale mozna dostac stanik za ok 120 zł, który naprawde rewelacyjnie trzyma biust, a Paniom z Poznania polecam sklep Amazonka na półwiejskiej, tam ekspedientka nie dziwi się kiedy pytam o taki rozmiar, ostatnio kupilam piekny stanik..uwaga za 45zł i biust wyglada świetnie, choć jest naprawde ogromny!nie myślałam nigdy o zmniejszeniu piersi, to przecież część mnie, chociaż kręgosłup czesto boli i mało który facet nie zerknie na dekolt.Pozdrawiam was wszystkie, cierpiące i te , które się kochają właśnie z takim biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam 75D
do Kati32 U mnie to samo ,moj biust nie reaguje zupelnie ani na tycie ani schudniecie ,ciagle jest ten sam.Roznice nawet +/- 10 kg w wadze ciala nie maja wplywu na biust ,a szkoda.Wolalabym schudnac i miec w sam raz,niestety nie da sie.Mniej cm po schudnieciu mam tylko pod biustem.Do powiekszania to wiedzialabym kogo wybrac ,ale gorzej z informacjami o swietnym chirurgu ,ktory zrobilby zabieg zmiejszania tak zeby nie popsul ksztaltu piersi.Inaczej ma sie sprawa jak ksztalt jest niezbyt to chyba zepsuc byloby trudno, ale jak jest ladny biust to chcialabym zeby byl nadal ladny po zmniejszeniu i tego sie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam 75D
do dorothy24 Widzialam sliczne staniczki w rozmiarach jakie kupujesz,bywaja na allegro.Napewno o wiele taniej i sa sliczne z bardzo dobrej jakosci tkanin.Moze nie ma ich zbyt duzo ,ale jak sie pilnuje to zawsze cos ladnego mozna znalezc za niewielkie pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baloniara
A czy któraś z Was ma jakieś wiadomości na temat zmniejszanie piersi a rak piersi? Jestem w grupie ryzyka, bo moja mama i jej siostra przez tę chorobę przeszły, a balony mi ciążą niemiłosiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati32
do baloniara - ja myślę, że takie informacje powinnaś zaczerpnąć u onkologa, bo wydaje mi się, że taki człowieczek jak ja czyli laik w sprawie medycyny nie podpowiem ci jaki wpływa ma zmiejszenia, a rak piersi, wiem tylko tyle, że w większości przypadków raka jest dziedziczne choć nie zawsze polecam ci spytać się specjalisty będziesz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllllaaa
witam:) chciaalbym sie zapytac jak sobie radzicie w upaly? wiele dziewczyn oczywiscie z mniejsyzm biustem chodzi bez stanikow a w moim przypadku to jest niemozliwe:( mecze sie strasznie jeszcze te ochydne rozstepy tez je macie?? jak sobie z nimi radzicie?? nie dziwie sie ze je mam bo skora nie wytrzyma takiego napiecia... uszz....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 D
witam dziewczynki moj rozmiar to 85 D ciaza mi te balony i kregoslup tez boli jak cholera na dodatek mam rozstepy i niestety sa troche obwisle ale mimo to nauczylam sie z nimi jakos zyc kolezanki mowia ze z mila checia by sie zamienily najgorszejest to ze ma problem z kupnem stanika mieszkam we wloszech i tutaj dziewczyny maja czym oddychac nie wiem czemu szyja piekne staniki niestety tylko w malych rozmiarach nam tez nalezy sie cos ciekawego ostatnio jak bylam w polsce i poszlam kupic sobie spadochrony na moje balony babka mnie zalamala:prosze pani ale ten rozmiar to juz bazarowka co za chamstwo i brak zrozumienia!!!!! kochane pozdrawiam i caluje i oczywiscie zycze wytrwalosci w spelnieniu marzen o zmniejszeniu piersi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati32
Do mój rozmiar Jestem w trakcie szukania specjalisty w Krakowie, ale dowiedywałam się trochę i podzwoniłam, ja szykuje się do doktora Łątkowskiego do polanicy szdroju, słyszłam już pochlebne o nim informacje, ale jedynym mankamentem jest ogromna kolejka listopad 2008 jak bede wiedział cos o krakowie dam znać, poza tym jestem trochę zaskoczona postawą twego męża ja też mam nie mały biust, ale mój mąż nie ma takiego problemu dla niego problem stanowią moje bóle pleców, kiedy wypowiadam słowa : Misiek zrób mi masażyk i tak przez pół godzinki musi mnie masować, dlatego woli odżałować te 8 - 10 tys. na mój zabieg niż mi jeszcze przez około 40 lat masować plecy :) :). dla niego to jak droga krzyżowa hahahahaha. Ale mam na uwadze, że każdy jest inny i ma prawo do własnych poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia1
witam. ja w tej samej sprawie mój rozmiar to 85dd masakra ży....am na ih widok do tego mam 165cm wzrostu i 83kg wagi. błagam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75C
Hej kobietki!Ja mam rozmiar75 C i chciałam Was zapytać,jak myślicie,czy chirurg plastyczny zmniejszy mi piersi o jakieś dwa rozmiary czy się nie kwalifikuję raczej,bo za "małe" heh??Co o tym myślicie?? proszę o odpowiedzi. pozdrawiam:]:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75C
Ah i czy przy każdej operacji zmniejszania piersi muszą być naruszane brodawki i sutki??Czy może nie??Bo jakoś tego się boję.Że będzie to wyglądało nie naturalnie i że może w nich zniknąć czucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia27
75 C i chcesz zmiajszac??? ja po operacji mam 80D i jestem szczesliwa- a co Ty chcesz miec po operacji?? A??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75C
Źle się z nimi czuje,to mój największy kompleks.Wpadam w depresje.Chciałabym miec małe C,albo B...Rozumiem,że możecie uważać,że to są dość małe piersi,ale przecież ja to napisałam i nie pytałam:Jak możecie mnie skrytykować...tylko o coś innego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75C
A no i są obwisłe i mają ogromne brodawki,więc uważam,że operacja jest! mi potrzebna.Zresztą przede wszystkim ze względu na samopoczucie...psychikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
mam taki sam problem,biust miseczka C obwisłe i duze brodawki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia27
No to nie zmniejszenie tylko pewnie podniesienie by pomoglo ( moze i przy okazji troszke by sie zmniejszyly) tylko to juz chyba bys musiala skonsultowac z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati32
Witanko po dość długim niebycie ! Słuchajcie, słuchajcie....... :) :) :) Weszłam sobie po zalogowaniu się na forum beautywpolsce, poczytałam małe conieco( nie wiem czy to tak się pisze ha ) - i dowiedziałm się od postów paru forumowiczek na temat refundacji NFZ, prawdopodobnie należy mieć tylko skierowanie od lekarza ( rodzinnego), w którym jest precyzyjnie napisane, że jest przerost gruczołu i skierowanie jest wystawione do chirurga plastyka, nie musi to być klinika w regionie, musi mieć tylko podpisaną umowę z NFZ, poza tym jest jeszcze jedna sprawa, że niektóre Panie trochę się zabezpieczały robiąc rtg kręgosłupa z opisem i opinię neurologa. Pisały tam też o wadze jednej piersi, że niby muszą odjąć po 1,5 kg, ale tam kilka napisało, że razem z 2 miały 1,5 i też się kwalifikowało, więc tego to już nie wiem, czy to zależy od lekarza ???? Dalej powiem wam rewelację, że przeczytałam info na temat dr Daniela Furmanka - który jest chirurgiem plastykiem i pracuje w czeskim Triniec czyli Trzyńcu i wykonuje zabiegi pomniejszania - czytałam opinie forumowiczek, że nie tylko koszt jest diametralnie mniejszy niż u nas, bo kształtuje się do 4 tys ( wg opisu to wliczane są 2 doby pobytu i badania - wykonywane na miejscu). Szpital - budowla postkomunistyczna, ale w środku bardzo ładnie i personel medyczny też superancki. Ja dzwoniłam do moich dobrych znajomych co mieszkają w Czeskim Cieszynie czy coś słyszeli na jego temat i kolega potwierdził, że jest to dobry specjalista. Jeżeli któraś z Was będzie zainteresowana piszcie wyśle link :) achia - zapomniałam dodać, że jest tam tyle Polek operowanych, że sale zajmują często same Polki ..., poza tym nie czeka się chyba długo, bo dr zaczął operować przez 2 dni, bo jest popyt na fajne cycuszki !!! pozdrowionka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaqnan
kati moge prosic o link :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia1
hej wszystkim . Pisałam że mój rozmiar to 85dd ale dziś kupiłam sobie dwa staniczki mysle że dobrze dobrane i nie jest to dd tylko f a zapłaciłam za oba 220 zł. Masakra. mieszkam w woj.lubuskim wie ktoś może czy przeprowadzają tu operacje? pozdrawiam wszystkie cycuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich chcących zmniejszać piersi: wejdźcie najpierw tu i zobaczcie jak wygląda biust 70J, 65F albo 75F w DOBRYM STANIKU: http://stanikomania.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?361780 A potem zastanówcie się, czy Wy aby na pewno macie większe piersi niż te dziewczyny i czy wasz biust wymaga operacji? Może wystarczy dobrze dobrać stanik, kupić taki, w którym ramiączka nie będą się wpijać (choć będą cieniutkie), zapięcie nie będzie podjeżdżać, biust będzie uniesiony i nic się nie będzie odparzać nawet w największe upały i na dodatek będzie seksowny (a za cenę operacji takich staników nakupicie dziesiątki). Po więcej informacji, pomoc w dobraniu rozmiaru, listę sklepów etc. zapraszam na forum: www.biusciaste.prv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej niebieska od innych
Zapłaciłam za redukcję 6 tys. zł, w 2003 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulcia
Witam :) przeczytalam caly watek i coraz bardziej jestem nastawiona na pomniejszenie :D dzisiaj zaczelam juz zalatwiac z NFZem jutro wizyta u chirurga i rtg ;) w tej chwili nosze 85H 85I :/ ale mam nadzieje ze juz niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
witam no wkoncu znalazlam topikk ktorego szukalam od dawna, mam 21lat i mam rozmiar 85C.moje piersi sa dla mnie udreka nienawidze ich zle sie poprostu czuje w nich i to juz od dawna,marzy mi sie topik bez stanika albo seksowna bluzeczka a z moimi cycykami to tragedia!bralam tabletki antykoncepcyjne i po nich urosly mi o 1rozmiar ale przestalam juz je brac i mi sie niepomiejszyly ale tylko na miesiac myslicie ze dluzej powinam czekac??ze stanikami jest ogromny problem niemoge znalazc a jak znajde to naprawde bardzo rzadko teraz mieszkam w szwecji i ttuaj kupuje to dostane moj rozmiar:)chociaz nie taki ladny jak bym chciala.o operacji niemysle jak narazie moze po urodzeniu dzieci zabardzo sie jej boje.i jak tu zrobic zeby skonczyl sie moj kompleks??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
halo mam nadzieje ze kto jest jeszcze kto pogada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susel może w Szwecji dostaniesz dobry balsam do ujędrniania i pomniejszania biustu!!!,tylko nie kup do powiększania, bo takie też są popularne. Uwaga na hormony i karmienie piersią-robią się wielkie lub flaki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×