Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

W Zielonej Górze to Karoline na ul Sikorskiego 6 :) A jeśli wychodzą Ci okolice bryt. 75E to wybór będziesz miała duuży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglo09
Dzisiaj byłam w TYM sklepie...SZOK!!! kupiłam stanik 70HH :( Teraz już nie mam nawet nad czym zastanawiać się... jadę do Trinca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
jak to ? nikt mi nie opisze swoich wrazen przed operacyjnych ? :-( chociaz moze to lepiej... nie powinnam juz chyba za duzo o tym myslec tylko zdac sie na zywiol. wygladam okresu :-) ciekawe czy przybedzie we wlasciwym momencie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aglo09, ale Ty się chyba chciałaś operować po to, żeby lepiej wyglądać bez stanika, a nie dlatego, że masz "fobię literkową" (HH miseczka jak każda inna, są większe ;) )? :D Żartuję :) Gratuluję nowego rozmiaru i jeśli jesteś zdecydowana na skalpel to życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbirr może lepiej pewnych rzeczy nie wiedzieć. Nie nakręcaj się bo szkoda twoich nerwów, a wierz mi stres jest duży. Jak wiesz do mojej operacji nie doszło, ale leżałam w szpitalu półtora dnia i samo to leżenie już jest stresem, a jak widziałam jak zabierają na blok operacyjny ludzi a później ich przywożą to jeszcze bardziej się stresowała. Więc kochana czekaj cierpliwie i nie myśl już o tym:) szkoda nerwów!!! pomyśl o efektach końcowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Na szczescie chyba nie bede lezec w szpitalu, tylko tak z biegu wskocze na stol, ale i tak sie boje. Najbardziej ze sie obudze w czasie operacji ;p przepraszam, ze mialas wtedu koszmara przeze mnie, ale mi tez sie juz snia rozne rzeczy. Raz ze sie obudzilam, a ze sto razy ze po operacji jak patrzylam do lustra to dalej mialam wielkie obwisle cycki :( Ty pisalas chyba ze juz mialas operacje kiedys... wiec jakby hm, dla Ciebie sytuacja jest oswojona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Imbirr też mam różne sny, np że patrzę w lustro a one wcale nie są mniejsze, albo że są strasznie brzydkie itp. Niestety dla mnie operacja nie jest oswojona bo wtedy miałam znieczulenie w kręgosłup (od pasa w dół byłam tylko znieczulona), a teraz całkowite. Też mam czasami takie myśli że np wszystko będę czuła, albo że się nie obudzę. Ale to chyba rzecz naturalna że się denerwujemy. czasami żałuję że nie poszłam prywatnie na zabieg, bo chociaż wiem kiedy mnie kroją, a tak to znowu pójdę do szpitala i znowu będę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Powiem Ci, ze myslalam troche o tym Twoim przypadku i wydaje mi sie, ze chyba Cie oszukali troche ;p w tym szpitalu. Tzn nie wiem czy nie pomieszalam Twojego przypadku z opowiescia kogos innego, ale uwazam, ze to dziwne, ze jak Cie przymowali do szpitala to jeszcze nie wiedzieli, ze nie maja funduszy na Twoja operacje a nastepnego dnia juz wiedzieli. Takie rzeczy sie planuje-moim zdaniem laika oczywiscie- np. do mojej mamy zadzwonili chyba kilka dni przed, ze nie bedzie jakiegostam badania bo nie ma juz funduszy i zeby nawet sie nie pojawiala w szpitalu. Wiec to naprawde-moim zdaniem oczywiscie-podejrzane ;p Ja niby znam date swojej operacji, ale jak wiadomo-nie wiem, czy mnie moj organizm czyms nie zaskoczy-wszyscy wiedza czym. Boje sie tez tego, jak zobacze sie po operacji po raz pierwszy. Ze bede wygladala jak Frankenstein i w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 700tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
Cześć dziewczyny.... Poczytałam o tych waszych obawach związanych ze znieczulaniem. Ja miałam operacje pod koniec sierpnia prywatnie. Też sie bałam a naj bardziej tego, że sie nie obudze, ale anastezjolog mnie uspokoił fakt że przyszłam do szpitala o 12 a o 15 miałam juz operacje. Każdy sie boi i wierze że też macie obawy, ale im wiecej o tym myslicie tym macie gorsze myśli wiec nie potrzebnie teraz sie nakęcacie. Wcześniej miałam cestarke w znieczuleniu do kręgosłupa było to dawno i wtedy dopiero zaczeli tak znieczulać wiec leżąc na sali przed porodem też sie nasłuchałam róznych histori że mozna nie chodzi i takie tam brednie ale okazało się, że wszystko dobrze sie skończyło i mówie wam z doświadczenia, że nie warto sie martwić na zapas. Mówie wam wszystko będzie dobrze i nie macie sie czego bać. Pozdrowionka dla wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Wydaje mi sie ze (prawie) wszystkie Panie tutaj zmniajszaja biust z powodow zdrowotnych przede wszystkim, wiec to troche co innego niz obalanie sterotypu ze wielki biust jest super. Musialabys znalezc dziewczyne, ktora np zmniejszyla z C do B albo do A czyli z powodow ideologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
Imbirr masz racje, chyba żadna z nas tutaj pisząca nie zmniejszyła sobie biustu dla swojego kaprysu. Nie wszyscy chyba wiedzą co do duuuuuży biust, nie C lub D ( jędrne piersi) które ładnie sie prezentują nawet bez biustonosza. Zmniejszane sa duze piersi które wiszą czasmi do pasa, może Pani reporterka przejzy strony klinik plastycznych i zobaczy zdjecia, tam są własnie pokazane piersi przed i po operacji. Kazda kobieta która zmniejsza biust robi to naprawde po dużym przemyśleniu i przdewszystkim ze względów zdrowotnych. Najlepiej niech kazda z małym biustem powiesi sobie na piersiach dwie torebki cukru i pochodzi tak np przez tydzien i zobaczymy co powie wtedy. Zresztą z każdego tematu można zrobić show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglo09
A mi sie nie wierzy, że wszystkim, piszącym tu dziewczynom boli kręgosłup. Ja jestem zdecydowana na operację, ale nie z powodów medycznych... lecz z powodów psychologicznych i estetycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO AGLO09- zgadzam się z Imbirrr w 100% ,z powodów estetycznych operacji może się poddać osoba zmniejszająca biust z C, D no może nawet E do mniejszego rozmiaru. Przy 75 J jakie ja miałam powody estetyczne nie mają już znaczenia. Ból kręgosłupa to jeden z powodów, do tego dochodzą wiecznie nie gojące się odparzenia, ból barków,jak również tak prozaiczne rzeczy jak zejście ze schodów, które wiąże się z bólem piersi. Przez wiele lat nie miałam dobrze dobranego stanika- to fakt ,co spowodowało i mnie przepuklinę międzykręgową i kilkakrotne wypadnięcie dysku, oraz kilkumiesięczne niegojące się odparzenia pod biustem. Może gdyby wcześniej były takie osoby jak BEST BARA, które potrafią pomóc w dobraniu odpowiedniego stanika to bym uniknęła tych problemów, ale moje piersi miały rozmiar 70 F gdy byłam w 2 klasie szkoły podstawowej, ginekolog stwierdziła ,że powinnam się tylko cieszyć ( sama miała z 75 B :) ) w końcu dzięki osobom takim jak best bra udało mi sie dobrać stanik , odparzenia zniknęły, ale deformacja kręgosłupa niestety nie , jedyną metodą pozbycia się ciągłego bólu byla operacja. Jesli ktoś zmniejsza biust ze względów estetycznych to ok, ale pamiętaj, że jest naprawdę dużo kobiet którym uniemożliwia to normalne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Terlecka, czy odpowiedzi tutaj pani nie wystarczą: http://tnij.org/eosy ? (nawiasem mówiąc gratuluję "inteligentnego" wyboru targetowego forum :D) Atinko, to nie tak, zawieszenie torebek z cukrem to głupie porównanie stosowane właśnie przez panie typu Moskwana czy innych zaproszonych Ewy Drzyzgi nie mających pojęcia (a raczej nie chcących dopuścić do siebie myśli – bo wtedy nie byłoby „sensacji”) o tym, że jeśli przy dużym biuście nosi się dobrze dobrany stanik to nie ma to nic wspólnego z kilogramami zawieszonymi na sznurku na karku. Przeciwnie – sznurek na karku udowadnia jedynie, jak bardzo szkodzą złe rozmiary staników, w których piersi wiszą na ramiączkach, zamiast „stać” na odpowiednio ścisłym obwodzie. Ja mam mały biust i mogę sobie spokojnie powiesić te dwie torebki cukru, ale tylko opierając je od spodu na miseczkach dobrze dobranego biustonosza - żadnych niedogodności nie zauważę, zapewniam ;) Odparzenia i podobne atrakcje to też wina niepodtrzymanych przez zły stanik piersi. A show na temat dużych/małych piersi pani Drzyzga robi z częstotliwością co najmniej raz do roku, za każdym razem otrzymując propozycje pomocy i współpracy ze strony obu Lobby, o ile tylko temat zmieni się z głupiej, stereotypowej manipulacji na pożyteczny program informacyjny (dziewczyny chętnie by opowiedziały o tym, o ile lepsze mają samopoczucie i wygląd nosząc takie np. 70J zamiast 90E). I cóż, kolejny raz efekty widać... wstyd, wstyd! TVN, zwłaszcza w świetle emitowanego u Was świetnego programu „Jak dobrze wyglądać nago”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monalicious, 🌼 Pisałyśmy jednocześnie :) P.S. Kwestii psychologicznych nie podważam - nieraz już pisałam na tym forum, że jeśli po dobraniu odpowiedniego rozmiaru stanika nadal dziewczyna źle się czuje ze swoim nagim biustem (choć ostanikowany może już lubić), to reszta jest tylko jej decyzją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
NO witam ! Długo mnie nie było tutaj ale mój synek miał ostre zapalenie ucha i wylądowaliśmy w szpitalu. ale przejdźmy do sprawy :) DO KLEMENTYKA Jestem bardzo zasmucona faktem, iż tak potoczyła się sprawa z twoim zabiegiem i jest to całkiem możliwe, bo jak ja wychodziłam to przyjechała dziewczyna z W-wy i ją odprawiono, ponieważ oddział był zamykany - wyczerpał sie limit na pół roku zabiegów kosmetycznych. Także nie dzwonią , nie informują :( Co do okresu pamietaj tak jak ci pisałam tylko tabletki antykoncepcyjne - i odstawiasz jak odstawiałam w niedziele to w czwartek miałam okres a we wtorek jak mnie przyjmowali już nie miaam nic :), pozdrawiam Cię serdecznie trzymaj się Co do przedoperacyjnych przeżyć - kazdy jest inny, każdy inaczej pewne rzeczy odczuwa, nie bede obiektywna twierdzac nic nie trzeba sie bać - strach jest zawsze, towarzyszy nam w wielu trudnych sytuacjach , poprostu jak sie czegoś chce to odczucie strachu gdzies sie tam tłumi ( dobra książka, wyspanie się , herbatka i ok) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadzawka Gwiazd
Argument Twojej pani gin, Malicious byl ZALOSNY. To jakies sredniowieczne poglady, na stos z taka! Chetnie bym wziela udzial w walce z typowo meskim-wmowionym kobietom-pogladem, ze wielkie cycki sa sexy itp i w ogole ach ach och och, ale na pewno nie w takim programie, zwlaszcza jak pani Drzyzga czy inna tego typou kobitka zaprosi jeszcze np. babcie bereciarki, ktore beda mnie wyzywac od proznych egoistycznych feministek, dla ktorych wlasny wyglad jest wazniejszy niz wykarmienie tuzinka dzieci, ktore zrobi mi PAN WLADCA MAZ. To chyba zbyt osobiste przezycie, zeby o tym opowiadac w naszym niestety w wiekszosci ciemniackim kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglo09
Do Panisii 1 : cieszę sie, że synek już jest zdrowy. Zapalenie ucha srodkowego - to cos, z czym wiele lat męczyło sie moje dziecko, ale teraz juz jest OK. Jeszcze duża prośba: czy moge dostać te zdjęcia na maila? mój mail: ola@caissa.pl Z góry dziekuje :) I jeszcze. już mineło sporo czasu od twojego zabiegu. jak czuja sie Twoje nowe cycuszki i Ty z nimi? Do Manalicions : nie zrozumiałas mnie. ja napisałam, ze nie wierze , że WSZYSTKIE tu panie robia zabiegi ze wzgledów medycznych, ale nie podwarzam tego faktu, że takie panie tu są. ja też nie mam małych cycek: 75 E/F, a po radzie best-bra w sklepie dobrali mi 70HH !!! Ale mimo tego nigdy nie miałam odparzen, bólów kregosłupa czy pleców i myślę, ze nie jestem w tym sama. natomiast nie moge przyzwyczaić sie do swoich tych piersi, które tak urosły po drugiej ciązy i dwuletnim karmieniu dziecka... W biustonoszu wyglądaja całkiem-całkiem, gorzej w stroju kąpielowym i całkiem tragicznie nago... Do drugiej ciąży miałam 75C i takie chciałabym mieć znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Ide jutro do lekarza "rodzinnego" zeby dal mi skierowania na badania przed operacja i boje sie, ze jak sie dowie, ze to operacja plastyczna, to powie: oj przykro mi, ale w takim razie za badania prosze sobie samemu zaplacic. Nie znam jeszcze tej lekarki, na internecie czytalam, ze bardzo fajna, ale wiecie, roznie to bywa. Myslicie, ze lekarz ma prawo odmmowic skierowania na badania ? Prywanietnie musialabym wydac na nie 100 zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbirr z lekarzami jest różnie. ja np nie muszę robić badań, bo mi je w szpitalu robią, ale np mojej koleżance lekarz nie dał skierowań na podstawowe badania, pomimo że operację ma na NFZ, czyli defakto powinni dać bo operacja jest w celach zdrowotnych. jedynie co, to ekg zrobiła za darmo, a tak to wszystkie badania musiała zrobić prywatnie. Tak to już jest z naszą służbą zdrowia o wszystko trzeba się prosić. Lekarz, lekarzowi nie równy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
sadzawka gwiazd musze sie z toba nie zgodzić bo właśnie dlatego że żyjemy w takim jak napisałaś "ciemnickim kraju", to my byłe biuściaste lub biusciaste powinnyśmy o tym głośno mówić, wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy ile jest kobiet z takim problemem i może gdyby częsciej o tym mówić było by więcej sklepów oferujących staniki z małym obwodem a duża miską, a takie powinny byc dostępne w każdym sklepie, który oferuje bielizne Przynajmniej takie jest moje zdanie :D:D:D:D:D pozdrawiam :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadzawka Gwiazd
Pod tym wzgledem tez sie zgadzam. Wlasnie-z jednej strony trzeba krzyczec bardzo glosno-ale z drugiej to temat bardzo osobisty i zapewne kontrowersyjny-operacje plastyczne i bardzo wiele osob jest im przeciwnych-ja kiedys tez bylam. Uwazalam, ze to dla bogatych i znudzonych pan, ktore nie wiedza juz na co wydac kase. Dlatego tez trudno mi bylo podjac decyzje o operacji-myslalam sobie, ze dzieci w Afryce nie maja co jesc, a ja sobie cycki zmniejszam :) No ale to juz przeszlosc. W kazdym razie nie chcialabym sie spotkac i dyskutowac na ten temat z babcia bereciarka albo gimnazjalistka z Mlodziezy Wszechpolskiej dla ktorych pewnie jestem zaprzeczeniem idealu kobiety-Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Racja jest to dośc osobisty temat, najlepszym argumentem na to że nie robimy tego bo jesteśmy bogate i nie wiemy co zrobić z kasą jest to że tego typu operacje są refundowane przez NFZ ze względów zdrowotnych a powiększenia piersi czy liftin bądź jakas inna operacja plasnyczna nie tylko mocherowym babcią nie przetłumaczy sie tego bo one i tak wiedza lepiej hehehe i nawet kobiety z małym biustem nie sa w stanie nas tak naprawde zrozumieć, ale mimo to i tak uważam że takie programy sa potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 700tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
udalo mi sie oszukac Pania doktor i nie powiedzialam, ze ide na operacje. Jednak za zbadanie gr krwi musze zaplacic tak czy siak. I za EKG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E F
dawno mnie tu nnie bylo!!a nie mialam o czym pisac...teraz jestem juz znowu dwa tygodnie przed operacja juz po raz trzeci heh mam nadtzieje ostatni juz sie wogole nie boje nie stresuje juz to dwa razy przerabialam ten stres przedoperacyjny ze juz mi sie znudzilo chyba,hihi:-))teraz 17.11 hmmm.... ja bym sie raczej nie odwazyla pojsc do takiego programu zreszta wogole dla mnie to jest temat raczej tabu odsobisty i jedynie umiem o tym pisac tutaj bo wiem ze w zamian dostane zrozumienie...ok dziewczynki ide jesc obiadek pozdrawiam wszystkie serdecznie:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8Y65FDCI9
Best Bra czy jak mam pod biustem 78 cm to polecasz mi kupowanie stanika w rozmiarze 70 czy 75 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Ach Kaska nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszcze, ze sie nie boisz. Ja mialam miec operacje pojutrze, ale haha, mam okres, wiec wiadomo-operacji nie bedzie. Moze uda sie przesunac na przyszly tydzien a jak nie-dopiero na grudzien. Zdenerwowala mnie ta pani z rejestracji, bo powiedziala: "PANI OPERACJA NIE JEST TAKA PILNA wiec przesuniemy ja na grudzien moze ?" jejku czekam juz 4 miesiace PRYWATNIE, wiec raczej uwazam, ze jest pilna. Nie wiem, co wedlug niej jest pilniejsze-chyba wstawienie komus silikownow. Boje sie tylko jeszcze jednej rzeczy: wyszlo mi ze mam obnizone limfocyty i nie wiem, czy nie zostane zdyswalifikowana przez to :( Jak myslicie ? Te wyniki musza byc naprawde idealne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×