Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny! Kazda z nas przezywa jakies rozterki z operacja. I trafilo tez na mnie. Mialam byc przyjeta 1 grudnia do szpitala kolejowego we wroclawiu. Termin rezerwowalam jeszcze w maju by miec pewnosc ze operacja sie odbedzie w terminie. Niestety 3 dni temu zostalam poinformowana ze zabieg si enieodbedzie bo nie ma funduszy ;(. Dobrze, ze przynajmniej mnie poinformowali. Wczoraj sama zadzwonilam do przychodni zamienic termin. Tam kazali mi zadzwonic na oddzial a z oddzialu znow do przychodni. Najblizszy termin.....13 kwietnia. Az chce mi sie plakac. Jestem w stanie poczekac do tego 13 ale problem w tym ze nie moge byc nieobecna przez tyle czasu na uczelni. Tam mam wolne od 27 marca a najpozniej musze wrocic 22 kwietnia. Do tego czasu musze tez wydobrzec co nie jest realne w przypadku operacji po 13 kwietnia ;( A chwile pozniej zaczynaja mi sie egzaminy...Wakacje u mnie tez odpadaja :(. Prosze Was, jezeli ktoras z Was ma termin operacji miedzy 22 marca a przed 13 kwietnia, blagam Was zamiencie sie ze mna. To dla mnie sprawa byc albo nie byc( z duzym cycem) :P Juz czekam od marca 09 na operacje a nie chce czekac do bozego narodzenia 2010!!! Mam jeszcze jedno pytanie. Jezeli moje skierowania do szpitala (to co jest z poradni) i na dodatkowe badania (usg etc) jest na 1 grudnia to majac zamieniona date operacji na kwiecien musze starac sie o nowe wszystkie skierowania? Widzialam ze ponownie byl poruszany temat wieku i nie rodzenia wczesniejszego. Ja jestem pazdziernik 87 wiec skonczylam teraz 22 lata i nie rodzilam. Dostalam skierowania i zostalam zakwalifikowana. Moj rozmiar to 34GG brytyjskie czyli chyba polskie 75J lub K. Oczywiscie mi wytlumaczono ze prawdopodobnie nie bede karmic piersia, ale powiedzialam im ze jestem tego swiadoma. Nie wiem kiedy bede miala dzieci i nie bede czekac z operacja przez tyle lat. Wlasnie dlatego ze jestem mloda chce robic ta opracje juz teraz. Moja mama ma taki sam problem,biust 36G tyle ze po karmieniu 4 dzieci...i twierdzi ze w wieku 44 lat juz jej sie nie oplaca robic operacji :d wiec ja nie chce czekac az dojde do takich wnioskow. Na skierowaniu od lek pierw kont mialam napisane: do przychodni poradni plastycznej, rozpoznanie-redukcja piersi i tyle. Zadnych badan wowczas nie mialam. Dopiero jak poszlam na komisje to dano mi skierowania na USG,ortopedy i neurologa. Ale tez tego samego dnia wyznaczono mi date 1 grudnia. Wiec sie nie martwcie dziewczyny, poprostu bierzcie skierowania od lekarzy i idzcie na komisje. Co dalej robic oni Wam juz powiedza. Jak by przeczuwajac co nastapi, ostatnio zrobilam udane zakupy stanikowe...przynajmniej lzej mi czekac na operacje :( Pozdrawiam Was wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feelbeauty do imbirrr
wystarczy się zarejestrować i możesz czytać wszystko co cię zainteresuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
65 J-jesli podoba Ci sie Twoj biust i chodzi bardziej o pewne ograniczenia to nie wiem, czy jest sens sie ciac. Moj biust np. jest taki koszmarny, ze ja po prostu nie mam wyboru: nie dosc ze duzy to obwisly, konczy sie na brzuchu i ma ksztalt 2 worow. Dlatego mnie juz nie mozna bardziej oszpecic :D i nawet blizny sa mi niestraszne. Ale jesli uwazasz, ze Twoj biust ma ladny ksztalt itp... Chyba ze naprawde dokuczaja Ci plecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychee ciebie to chociaż powiadomili, bo ja poleżałam tam dobę żeby się dowiedzieć na miejscu. Jeżeli chodzi o skierowanie to ja dostałam nowe na oddziale wystawione już od ordynatora. Jeżeli chodzi o inne badania czy skierowania to jedynie co musisz mieć nowe to usg piersi (bo niby pół roku jest ważne, tzn nie powinno być zrobione nie później niż pół roku przed operacją). Ja pytałam się w szpitalu jak mnie wypisywali z przyczyn technicznych. No i musisz mieć zrobioną grupę krwi. Imbirr muszę cię trochę uspokoić. Wiesz jak to jest z lekarzami, 100dziewczyn będzie super zadowolonych, a jedna będzie niezadowolona. Lekarz jest tylko człowiekiem i ktoś ci poleci jednego a inna osoba jeszcze innego lekarza. Uważam że nie powinnaś już nic czytać i za dużo rozmyślać. Tym bardziej że za długo czekałaś na tą operację, żeby teraz ze stresu się wycofać. Jeżeli chodzi o dr Jarlińskiego widziałam dwa biusty "zrobione" przez niego i życzę ci żeby zrobił ci takie arcydzieło jak widziałam.Ja byłam pod wielkim wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle nieźle tu zawrzało, ale rozumiem 65J. Powiem wam tak podobnie jak 65J. Każdy ma inny model biusty, ja np mam mega obwisłe a inni mega stojące ale też wielkie. Ja uważam że dobry stanik to naprawdę połowa sukcesu, ale uważam że jeżeli ktoś źle się czuje w swoim biuście to niech sobie pomniejszy je. A tak na marginesie ja znalazłam zdjęcie dziewczyny w dobrym staniku który ma taki sam rozmiar jak ja i wygląda całkiem inaczej. Jej biust wydaje się dużo mniejszy od mojego. Tak jak powiedziała 65J to też zależy od budowy ciała, a przede wszystkim od WZROSTU niska osoba zawsze będzie wyglądać gorzej niż dziewczyna z takim samym rozmiarem ale wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
dzieki Klementynko :-) ale powiedz mi, lepiej wygladal ten biust od tych na zdjeciach ? P.S. Nie trzeba miec RTG pluc prawda ? a EKG z opisem czy bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Hejka dziewuszki :) Co tam słychować?. Forum widzę nieźle działa, jeśli chodzi o skierowanie, ja miałam tylko napisane : Do poradni chirurgii plastycznej przy Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu cel konsultacja - przerost gruczołu sutkowego, skierowanie wystawione od lekarza rodzinnego, bez zadnych dodatkowych konsultacji typu ortopeda itp - i tyle! Po drugie miałam zrobić przed zabiegiem USG piersi i Mammografię, oraz skonsultować się z ginekologiem co do odsawienie antykoncepcji ! Dziewczyny te co robią zabiegi w szpitalach na NFZ nie można mieć okresu absolutnie, poza tym nie można przyjmować żadnych leków antykoncepcyjnych - powoduje to krwiaki i mikrokrwawienia, źle się leczy i mogą się długo leczyć rany !!!! tak mnie poinformował lekarz prowadzący jak i moja pani ginekolog ! Dlatego Klementyka pamietaj tak jak ci mówiłam odstawiasz gdzieś 2 tyg,przed zabiegiem wtym czasie masz okres i przychodzisz już po:). Ja miałam biust gruczołowy - ciężki jak piorun, teraz po zmiejszeniu, nie odczuwam żadnych bóli kręgosłupa, moja psychika jest super, staniczków od metra w sklapach ,ciuszki takie siakie i owakie, od koloru do wyboru, niedawno byłam na weselu kupiłam sobie sukieneczkę z głębokim dekoldem i nikt się na mnie nie gapił bo takich kobitek było co niemiara :):):), teraz kupuję staniczek jak koronkowy to 75C a jak push up to 75D W tej chwili smaruje witaminą A i tak jak wam pisałam polecam serdecznie :) cycuszki juz super - blizy już prawie zbledły pozdrawiam wszystkie :) trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbirr mi rtg płuc nie trzeba, ale ekg to chyba z opisem, dlatego że jak ja byłam w szpitalu i wysłali mnie na ekg to pani mi powiedziała że sama przyniesie lekarzowi na oddział bo musi zrobić opis. Więc wydaje mi się że powinien być. Poza tym te biusty które ja widziałam wyglądają całkiem inaczej (100razy lepiej niż te na zdjęciach).poza tym zdjęcie nigdy nie odzwierciedli wszystkiego, bo np. Paniusia1 wysłała mi i kilku dziewczynom zdjęcie swoich pięknych cycuszków i niektóre dziewczyny stwierdziły że ten biust wydaje się duży, ale to oczywiście tak nie jest bo zdjęcie zrobione jest z bliska i tak właśnie wyszło.Paniusia była także operowana przez zespół dr Jarlińskiego i jest zadowolona, moje dwie koleżanki także, więc dlaczego ty byś nie miała być zadowolona? W końcu jest to lekarz ze stażem, a nie pierwszy lepszy z ulicy. Ja bynajmniej tak sobie to tłumaczę, nie możemy brać innej opcji pod uwagę:)chociaż pewnie ja w styczniu też będę panikować jak tylko się da:D Paniusia1 witam cię serdecznie, oj dawno cię u nas nie było:) oczywiście zrobię z tabletkami tak jak mi powiedziałaś. Już nie zrobię tego samego błędu co wtedy, tym bardziej że teraz strasznie żałuję że brałam tamte leki, bo nie dość że nie zadziałały wtedy, okres dostałam jeszcze większy niż miałam, czułam się fatalnie ale za to teraz spóźnia mi się okres (leki zadziałały z miesięcznym opóźnieniem). Jak tylko dostanę miesiączkę to od razu zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
No to sie bardzo ciesze :-) ze te biusty byly ladniejsze! Ja mysle, ze moze to taka polityka, zeby umieszczac zdjecia takie sobie- bo przeciez rezultatu nie mozna przewidziec u kazdej osoby, nie mozna powiedziec kazdemu, ze bedzie wygladal super (niestety...) wiec chyba lepiej zeby ktos decydujac sie na operacje mial swiadomosc, ze moze wygladac i tak jak te panie na zdjeciach, a potem najwyzej milo sie zaskoczyc :) Ja wlasnie przestalam panikowac. Tzn wczoraj wieczorem mi troche wrocilo, ale przez jakies 3-4 dni w ogole sie nie stresowalam w sensie negatywnym, chyba juz bardziej mnie stresowala obrona mgr. Przestalam tez myslec, ze sie obudze w czasie operacji. Chociaz dzisiaj mi sie snilo, ze ;p nie mogli mnie uspic haha. No zobaczymy :) Paniusia, po co Ci push upy ? Czyzbys uwazala, ze masz za maly biust ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psyche,a dlaczego Twoja mama twierdzi że jej się nie opłaca robić operacji?Ja mam 42 lata i nie mogę się doczekać na swój termin (też Wrocław).To właśnie teraz jest mój czas.Mam dwoje dzieci (21 i 7) i teraz chcę pomyśleć o sobie żeby to mnie było dobrze a nie wciąż oglądać się na innych.Mój mąż bardzo mnie wspiera mimo że lubi moje duże piersi(już teraz żegna się ze swoimi bawidełkami a termin mam na lutego);).Może razem spróbujecie?Trochę zdrowego egoizmu nikomu nie zaszkodzi:))Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123beatka-Mama chyba nie ma nic przeciwko rozmiarowi swojego biustu, moj tato tez nie. Nigdy nie wspominala ze chcialaby go zmniejszyc. Mysle ze ona akceptuje siebie taka jaka jest. Slyszalam za to ze chcialaby by byl innego ksztaltu i wyzej, ale kiedys operacje plastyczne nie byly takie popularne a do marca nie wiedzialysmy nawet ze sa refundowane. A prywatnie moja mama na pewno nie byloby stac. Mysle ze ona teraz nie mysli juz tak bardzo o wygladzie fizycznym, jednakze jest bardzo zadbana kobitka ;). Jezeli chcialaby robic operacje ja bym ja bardzo wspierala. Ja od czasu gdy mialam 13 lat myslalam o operacji, a moja mama zawsze twierdzila ze karmienie dzieci jest bardzo wazne ale nigdy mi nie wybijala pomyslu z glowy. Masz operacje w kolejowym czy prywatnie? Teraz bedziesz super sexy mama ;) moglabys byc tez moja mama, ja mam 22 lata :) Trzymam kciuki i pozdrawiam :) Dziewczyny, chce jeszcze raz zapytac. Czy ktoras z Was ma operacje miedzy marcem a poczatkiem kwietnia w kolejowym we wroclawiu? Bo ja ze swoim terminem na 13 kwietnia ledwo zdarze na egzaminy na uczelni. Prosze Was, dajcie mi znac. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Do imbir - mam jeden push up biały taki do białej bluzeczki cieńszej a koronkowy by mi prześwitywał :), poza tym dziewczyny nia mam dużego biustu - wszyscy uważają, że mam idealny nie za duży i nie mały :), czuję się z nim rewelacyjnie, a to jest ważne pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Paniusia jak ja bym chciała nosić pusch up:D Właśnie dostałam miesiączkę:)więc zaczynam brać leki i wyszło że skończę leki i ostatnią miesiączkę ok 3 stycznia, a 12idę do szpitala, więc powinno być wszystko ok:) A tak w ogóle Paniusia jak na tym oddziale można się wynudzić-masakra!!! leżałam tylko dobę a już miałam dosyć. I jedno jest pewne- muszę kupić sobie stopery do uszów bo niektórzy tak chrapią że masakra-nie spałam do 3.00! i obowiązkowo trzeba zabrać laptopa:) Kaśka pewnie teraz leży i dochodzi do siebie po operacji i podziwia swój piękny mały biust. Kochana odezwij się do nas jak tylko będziesz przy siłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
NIGDY nie zaloze push upa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dawno mnie tu u was nie bylo. zaczal sie rok akademicki, pisanie pracy mgr i ciagle brak czasu. ale czytalam wszytsko reguralnie. chcoiaz dzisiaj mnie az porazilo:) liczba komentarzy i jaka ostra czasami dyskusja. 65 J jak czytalam twoje wypowiedzi to jakbym czytala o sobie samej. mam 171 wzrostu, pod biustem 73, w biucie natomiast 100-101, zalezy jak zmierzone. rozmiar biustonosza to 70 h. wczesniej wazylam 54 kg wiec moj biust wydawal sie monstrualny:/ teraz niestety przytylam po lekach i waze 65 kg. i teraz dopiero odczulam problem biustu. bo niestety, wczesniej nosilam f a teraz gdy przytylam biust urosl do h. musialam wymienic cala garderobe, w nic sie nie miesiclam a z biustem to juz w ogole dramat. kregoslu mi po porstu wysiadl. odcienk szyjny i piersiowy, dretwieja mi rece. czasami jest tak ze wszytsko leci mi z rak. ostatnio chodzilam na masaze do rehibiltantki bo jak sie budzilam nie moglam sie podniesc z bolu. okazalo sie ze wypada mi kreg w okolicy piersiowej. i zawsze marzylam o tym jak sama napisalas zeby mnie ktos zdzielil przez plecy zeby sie wszytsko ponastawialo. teraz kazdy masaz konczy sie chrupnieciem i jest ok. ale to tylko na 2-3 dni. zatem na krotka mete. rehabilitankta powiedziala ze przyczyny sa dwie. pierwsza to bisut a druga ze mam zbyt slabe miesnie kregolsupa co jest sposowdowane tym ze przytylam zbyt duzo w za szybkiem tempie. teraz probuje sie odchudzic ale biust ani drgnie:/ poza tym kazde moje zakupy koncza sie kupieniem butow, i wyjsciem z placzem. bo jest mnostwo rzeczy ktore chcialabym nosic. ubierac sie fajnie poki jestem mloda i mam na to czas. a kazde kupienie bluzki jest rozpatrywane pod katem czy upcham tam biust czy nie. albo kupuje sukienki, bluzki dobre w biuscie a potem musze zwezac je w talii bo sa za duze. nie moge nosic tego co mi sie podoba a to w co sie zmieszcze. i to jest naprawde paskudne uczucie dla kobiety. zreszta wy rozumiecie mnie napewno. i dlatego kazde zakupy koncza sie placzem ew butami, bo buty akurat wygladaja dobrze njiezaleznie od tego jaki masz rozmiar;) z operacja whalam sie juz wczesniej ale od jakichs 3 mies jestem zdecydowana bo juz naprawde mam dosc zycia z bolem. i tego ze wszyscy ubieraja sie i siwetnie wygladaja a dla mnie kazde zakupy to trauma. na dluzsza mete naprawde to potrafi zdolowac. wiadomo nie pracuje wiec nie mam kasy by isc prywatnie a wczesniej myslalam ze na nfz to partacza. ale trafilam na to forum okazalo sie ze jest szpital kolejowy we wro i ze naprawde to super lekarz. sprawdzialm kilkanascie roznych for i na zadnym nie znalalam zlej opini o dr jarlinskim. postwnoeilam wiec wybrac sie po skierwoanie jak wam juz pisalam. i zostalam odeslana z kwitkiem. i teraz znowu bylma u lekarza. tym razem u rodzinnego i jak mu opsialam swoje bole, to co powiedziala rehabilitanka to on zrobil takie oczy jakbym sie z ksiezyca urwala. ze jak ktos moze chciec zmniejszyc biust! powiedzial ze moze wypisac mi... uwaga! skierwoanie na rehabilitacje bezplatna! normalnie cycki mi opadly! teraz czuje sie juz zuplnie zagubiona. nie mam pojecia co robic. zalezalo mi na opreacji pod koniec wrzesnia przyszlego roku. bo niestety teraz mam obrone, potem cale wakace nauka na aplikacje, we wrzesniu egzamin i jesli sie dostane to od pazdziernika praca w kancelarii i zajecia takze koncowka wrzesnia to w sumie jedyny czas kiedy moglabym teraz zrobic operacje. ale ciagle stoje w miejscu. juz nawet nie mam sily sie wybrac do kolejnego lekarza. zazdroszcze wam ze dostalyscie skierwoanie. ja nawet tego uzyskac nie moge. i teraz juz naprawde nie wiem co robic:/ mam chodzic i truc lekarza rodzinnego czy tez szukac dlaej jakiegos kumatego ortopedy? dziewczyny moze wy cos doradzicie? czy ktoras z was byla prywatnie u jakiegos dobrego ortopedy? moze byc nawet we wro. jesli bedzie trzeba to pojade chocby tam:/ bo czas ucieka a ja stoje w miejscu i lape coraz wiekszego dola.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine powiedz mi czy ten mail który jest podany na forum jest aktualny? ja tak to ja ci dam namiary na lekarza który dał mi skierowanie. byłam prywatnie, ale nie dlatego że chciałam żeby łatwiej mi poszło, tylko dlatego że nigdzie państwowo nie mogłam dostać się do lekarza. Ten lekarz dał mi wszystko i wcale nie załatwiłam sobie u niego nic pod stołem. ale nie chciałabym pisać z imienia i nazwiska o lekarzu na forum, dlatego wolałabym pogadać o tym osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine, próbowałaś staników w bryt. rozmiarze 65GG/H (Panache, Freya, etc)? Bo 70 przy większym biuście i 73 cm pod biustem raczej nie daje wystarczającego podtrzymania (i nie wiem, czy miseczka nie za mała, z tabelki wychodzi Ci 70I-70J polskie) - problemy z kręgosłupem też pozwalają wysnuć taki wniosek. A co do ubrań to zerknij tu: http://www.biubiu.pl/ i na bryt. Bravissimo: http://bravissimo.com/products/clothing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mail jest aktualny. bylabym ci bardzo wdzieczna kelmentynka. nawet nie wiesz jak bardzo... bo ja mam chyba pecha do lekarzy:/ chcoiaz w moim miescie wszyscy tacy sa niestety. best bra, ja juz probowalam wsyztskiego. teraz we wrzesniu bylam w londynie i mysalalm ze tam nie bede miec problemu z doborem biustonosza. ale wcale tak nie bylo. w jednym sklepie i ostatnio zreszta tez w lodzi w biuti biu mierzylam 65 j , 65 gg, h, hh.. wsyztskie jakie byly. i niestety 65 jest zdecydowanie za ciasny. miseczka j natomiast za duza. dlatgeo wybralam 70. i obecnie mam dwa biustonosze, 70 h z curvy kate i 70 h z panache. i leza idealnie. tak jak biustonosz powinien. ale na niewiele sie to zdalo szczerze mowiac. zreszta nawet gdyby mnie kregoslup nie bolal to tez bym byla zdecydowana na operacje. bo ciezar biustu i problemy z tym zwiazane to jedno, a wyglad drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK :) A ćwiczenia? Odpowiednio dobrany trening na siłowni (ewentualnie basen) powinien wzmocnić mięśnie pleców (i brzucha, bo to też ważne), co dałoby trochę ulgi. Chyba, że nie możesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Yvine-uwazam, ze ortopeda, ktory z Twoim rozmiarem wystawia Ci tylko skierowanie na rehabilitacje jest zwyczajnym konowalem. Ja na Twoim miejscu szukalabym dobrego lekarza, bo Tobie naprawde sie takie skierowanie NALEZY i na pewno nie sa to fanaberie !!! Nie daj sobie tego wmowic! Albo wez namiary od Klementynki :-) Moze akurat sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
witam. Piszę tu rzadko, ale śledzę to forum na bieżąco. Yvaine - czy ręce cierpną Ci od malego palca w górę przez calą rękę? Mi wlaśnie tak się robi, ale nigdy nie lączylam tego z moimi "arbuzami". I jeszcze jeden argument za zmniejszeniem piersi: Pani dr na usg powiedziala mi, że samokontrolę piesi mogę sobie darować, bo z takim rozmiarem i tak nie jestem w stanie wykryć żadnego guzka, jedynie częste usg i wczesna mammografia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
jestem!dzis wyszlam ze szpitala po 7 dniach no i co moge na poczatek napisac duzo nerwow bolu rowniez nie jest tak ze nie boli bol kazdy odczuwa inaczej...mnie bolalo!!!i nie wyobrazam sobie jak bym na drugi dzien badz po 2 dniach miala do domu wyjsc chyba bym umarla!!!!!!:-/cycki sa przeslczne juz kolezanki byly dzis golymi sie chwalilam nie no super!!!jeszcze chodze ja kfazimodo,hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheh zmniejszeone o 4 romary mam takie male D!nie przesuwali mi brodawki jak myslalam ze robia zawsze mam malo ciete no i co mnie najbardziej cieszy ze nie mam szytych tylko szyte od srodka i sklejone od zewnatrz takze blizn nie bedzie prawie wcale!!!!przyznaje byly momenty w szpitalu ze mowilam sobie juz nigdy bym tego nie zrobila pozniej bende sie cieszyc...dziewczyny mowia wygladam chudziej o wiele mlodziej:-))huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuura mam za soba!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F teraz D-
66J sorry ale ja mam teraz D a zmniejszyli mi o 4 jak nie 5 rozmarow lekarz nie potrafil dokladnie powiedziec przy takim duzym biuscie po 1.2 kg z kazdej strony takze nooo....WATPIE ZE MASZ WIEKSZE SKORO MASZ 97:-) W IUSCIE JA MIALAM STO COS a wy z tymi obwodami i rozmiarami!!!!!!!cycki jak sa duze to sa duze i koniec wiesz to ty i powinien potwierdzic lekarze i tyle!!!zwlaszcza jak macie problemy z ortopedami itd to do szpitala plstyk chirurg jakis dobry i gdzie robia takie operacje zroic termin i on juz sam powie konieczna czy nie konieczna!a to ze cycki sa rozne masz racje mi o tego siegaly do pepka!!!ide spac bola mnie pachy i rece od pisaania i potej narkozie czuje sie nie najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałaś "100 coś" to przy obwodzie 75 (stanika, nie Twoim obwodzie pod biustem) tabelkowo jest co najmniej polska miseczka H ;) 75D to jakieś 80 cm pod biustem i 95-96 w biuście - jak się wygoi to pomierzysz ;) A tak w ogóle to cieszę się, że wszystko poszło bezproblemowo i jesteś zadowolona z efektu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F teraz D-
ale pospalam sobie:-)tak no 75 to ja tam nie mialam naapewni hihi wiesz w triumfie......bo wwe wspanialej mili mialam 80 H,I PANI mi powiedziala...hmmm tak tak przyznaje kochaniutka best bra kiedys sie zle mierzylam tzn moze oklamywalam bo wiedziec doslwnie ze ma sie H albo I to masakra,hehe nom teraz osrtopedyczny mam pod 80 a w nie wiem jeszcze nie mam zamiaru sie jeszcze mierzyc za dwa tygodnie a za 4 tygodnie pojade do mili do wrocka po kilka kompletow:-)buzkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka.......
kaska 75E/F teraz D- czy ty mialas zabieg wykonany w niemczech.....?????jak dlugo czekalas na papierek z Krankenkasy???????na komisji w Mdk juz bylam i przyznano mi operacje poprzez Krankenkasse ale pani mi powiedziala zebym jeszcze terminow w klinice nie robila tylko czekala na glowne potwierdzenie z KK... ja mam jedna piers co wazy 2,8 a druga 2,9 wiec jakikolwiek stanik musze przyznac nie jest mi wstanie podniesc mojego biustu....a probowalam juz wieloma....w sumie tego juz nawet biustem tez nie idzie nazwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam małobiuściąstą KAŚKĘ!!! No moja droga, wielkie gratulacje. Nikt nie powiedział że nie będzie boleć hahaha, ale masz już to za sobą i możesz teraz się chwalić strojącymi cycuchami. No to teraz na Sylwestra kupuj wystrzałową kieckę bez rękawków i ramiączek i idź na wystrzałową imprezę:) Ale ci fajnie. ja równo dwa miesiące mam czekania. Mnie też pewnie będzie cholernie boleć bo ja jestem mało odporna na ból, ale damy radę.Wy dałyście to ja też:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Operacje mialam wczoraj, teraz jestem juz w domu. Lekko nie jest-BOLI. Chyba bardziej blizny po drenach niz po cieciu, w kazdym razie jak zmnieniam pozycje z siedzacej na lezaca lub odwrotnie to czuje straszny bol, ale jak jestem ciagle w tej samej pozycji to juz nie. Sama operacja byla w porzadku :) usylaszalm tylko: "16:24 zaczynamy" i chcialam powiedziec, ze ja jeszcze nie spie ale w tym momencie juz mi sie skonczyla swiadomosc i obudzilam sie dopiero w sali w lozku i bylo po i zapomnialam, ze bylam na operacji, dopiero jak zobaczylam pielegniarke to mi sie przypomnialo. Anestezjolog wytlumaczyl mi tez, ze nie ma prawie mozliwosci, zeby sie calkowicie obudzic w czasie operacji, bo jak tylko splyca sie sen, to sie dodaje srodkow takich owakich i pacjent znowu spi, wiec wycofuje sie z mojego siania paniki, ze mozna sie obudzic. Mnie wrecz podobno nie mogli WYBUDZIC :-) Co do wygladu to nie patrzylam jak dr zmnielam opatrunki, bo uznalam, ze za duzo stresu jak na jedna dobre, moze popatrze jutro, ale gory nie mam siniakow, choc zawsze czytalam, ze biust jest CALY CZARNY. Nie wiem, co jeszcze moglabym napisac, jak chcecie, to pytajcie, chociaz sadze, ze po tylu opisach doswiadzcen wszyscy wszystko juz wiedza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F teraz D-
kafeterianka tak w niemczech jestem w AOK czekalam od zlozenia wniosku dwa tyg na odpowiedz potem mialam kilka trazy w sumi 4 razy zmieniane termin ...w sumie 6 miesiecy od pierwszej wizyty w tej danej klinice na druhgi dzien po otrzymaniu tak od aok!nooo dowadoj sie wszysko w kk pytaj!!a oni ci znalezli klinike dali kilka do wyboru???bo wiem ze niby jak sma przyjdziesz z klinika trwa duzej???nom ja nie mialam prawa wyboru i sie w siumie ciesze:-))) klementynka no cholera mam male cycki nooooo:-))))ale dziwnie wygladam jak nie ja...taka o polowe chudsza.heheh:-Dnom szok ze mam za soba ....nie no niektore dziewuchy pisaly ze zero bolu troszke swedzialo...ja opisalam swoj bol byl i jeszcze nadal troszke jest ale teraz do znieszenie!no juz niedlugo ty kochaniutka i bedzie gicior:-))))no kupie kupie taka kiecke ze szok jak sie odwale wkoncu tak jak sobie wymarze...nom ale jeszcze troszke i zrzuce tez ten dziwny stanik pooperacyjny:-/a napiszcie mi dziewczyny dokladnie w ktory dzien po Op juz bylo tak spoko ze sie nic nie czulo itd...pozdrawiam buzka:-**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×