Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Witam wszystkie laski:) Paniusia przede wszystkim serdeczne dzięki za kolejną fotkę:) nie będę się powtarzać, ale są boskie, jakbym nie wiedziała że to są po zmniejszeniu to bym mogła z ręką na sercu powiedzieć że to są cycuchy silikonowe po powiększeniu:D Ja też mam teraz mega wielkie rozstępy na piersiach, więc liczę na to że ich później nie będę miała. Poza tym boję się że znowu może nie dojść do operacji:(w koło tyle osób chorych, że obawiam się że sama mogę coś podłapać. Oczywiście bronię się jak mogę, ale wiecie jak to jest teraz z tym wirusem:( Jak ja się nie mogę już doczekać. Schudłam już znacznie, więc brakuje mi tylko tych wymarzonych cycuchów. Na razie niczym się nie stresuję, pewnie będę dzień przed i w dniu wyjazdu do szpitala stresować się i płakać bo będę musiała zostawić dziecko, ale już to przechodziłam w październiku, więc teraz też damy radę. Kaśka jak tam twoje piękności???? wszystko ładnie się goi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gussi
Cześć dziewczyny! Mam do was pytanko: czy któraś z was miała może operację u dra Romana Kufy w Pradze? Ja planuję zrobić korektę nosa i podbródka i właśnie znalazłam namiary na jego klinikę w Czechach. Napisałam do niego maila i kazał wysłać fotki z profilu i z przodu, przy czym podał orientacyjny koszt: 2700 koron za jedno i tyle samo za drugie. Wysłałam mu fotki dwa dni temu i nawet zaznaczyłam w paincie ;), jak bym tę zmianę widziała, ale nie odpisał. Powiedzcie, czy wiecie coś o jego kompetencjach? Słyszałyście coś jego o nieudanych operacjach, szczególnie nosa? ;) Ile się czeka na zabieg? Dziękuję z góry za jakiekolwiek porady! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
ach ja juz nie wygladam jak po wstawieniu silikonow ;(((( zeszla opuchlizna i biust mi opadl tak no z 1 cm... wiadamo ze nie tak jak dawniej haha-to juz chyba nie mozliwe- ale dwa tygodnie temu wygladalam jednak znacznie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75H/I teraz D-
klementynka kochana nooo cycuchy sa bombowe jeszcze 15 dni musze tylko ten stanik okropny nosic no ale te moje brodawki sie papraja:/ale lekarz mowi ze bedzie wszystko ok tylko poprostu moja natura ma to w sobie ze sie nie chca szybko rany goic no i kazal mi miec cierpliwosc noo ale ok jest dopiero ok4 tyg po operacji nie moge sie niewaidomo czego spodziewac..jestem dobrej mysli:))))) paniusia ja tez chcialabym chociazby twoje pieknosci zobaczyc na moje bedziecie musialy dziewczyny poczekac az brodawy sie uspokoja i wkoncu wezma sie w garsc:)pozdrowaski dziewczynki:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EPSON
DO 2xbigcyc Jestem zauroczona dr Grobelny ,już wyjaśniam dlaczego.Moja sytuacja jest bardziej skomplikowana niż większości z Was ,otóż ja mam za sobą dwa zabiegi zmniejszenia i podniesienia piersi ,niestety zarówno pierwszy zabieg jak poprawka się nie udały ,rezultatem koszmarnych cięć chirurgów są piersi różnej wielkości ,różnego kształtu jedna stoi i patrzy w lewo i ma małą otoczkę ,a druga pierś sobie wisi ma dużą krzywą otoczkę i jest ogółnie mniejsza od drugiej piersi.Mój dramat trwa już trzy lata ,podejmowałam próby naprawy tego co mam [ mam na myśli konsultacje u znanych chirurgów między innymi z tego forum],ale nikt z nich nie miał ochoty podjąć się kolejnego zabiegu,napisałam ochoty ponieważ pamiętam dokładnie ton ich wypowiedzi czułam się wtedy okropnie taka gorsza pozbawiona kobiecości.Był taki moment kiedy się poddałam i przestałam walczyć o ową kobiecość próbowałam się nauczyć z tym żyć ,na szczęście się nie potrafiłam zaakceptować siebie i pojechałam do dr Grobelny.W przeciwieństwie do wcześnejszych wizyt u innych lekarzy tu panowała bardzo miła i życzliwa atmosfera czułam ,że ta kobieta chce mnie pomóc i że ma do tego odpowiednie umiejętności, krótko mówiąc to co inni uważali ,że jest niewykonalne dla pani Grobelny nie stanowi problemu .Będę miała usunięte wszystkie dysproporcje pomiędzy piersiami, a dodatkowo wkładkę ,która wypełni mój biust .Zabieg mam w lutym i liczę, że wszystko się uda i znowu zacznę normalnie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EPSON
MAM PYTANIE PRZED CHWILĄ WYSŁAŁAM OBSZERNY POST DOTYCZĄCY MOICH WRAŻEŃ Z WIZYTY U DR GROBELNY POST BYŁ NA FORUM WIDZIAŁAM I CZYTAŁAM GO KIEDY WESZŁAŁ NA STRONĘ PONOWNIE POSTU JUŻ NIE MA CO SIĘ Z NIM STAŁO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
EPSON--- a u kogo robiłaś tę opercaję,że Ci tak spartolili?? Jeny nie mogę w to uwierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka123
Ktoś tutaj pytał o dr Kuczyńskiego. Otóż on wykonuje zabiegi zmniejszania piersi w Lublinie , ale przyjmuje tez w Nałęczowie i Rzeszowie. Ja byłam u niego w Rzeszowie na konsultacji na temat przyszłej mojej operacji zmniejszenia biustu i odniosłam pozytywne wrażenie. Tak więc można go namierzyć tez w Rzeszowie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75H/Iteraz D
Epson kurde noo masakra i przykre ze ci sie takie cos przdazylo!!moze napisz tutaj w jakiej klinice tacy niekompetetni chirurdzy sa zeby przestrzec inne dziewczyny ktore mogly by znalesc sie kolejnymi ofiarami!!ale dziwnie ze ci inni ze zaden z nich nie chcial...alebo twoj przypadek byl dla specjalisty chirurga cyckowego!pielegniarka ktora zmienia mi opatrznki w klinice w ktorej sie operowalam swietna kobieta pokazala mi ostatnio swoje piersi operowal ja moj chirurg !miala raka wycieli jej jedna piers i ta druga byla duza i ta druga sie zapadla..pomyslcie miecjedna piers druga dziwna to dopiero masakra!ale stworzyl jej piekna piers nastepnie brodawke po pol roku i po 12 miesiacach zmniejszyl druga piers!wygladaja swietnie!naprawde czlowiek ktory czyni cuda:) epson i ty mialas szczescie ze trafilas na aniola ktory ci pomoze i miejmy nadzieje wszystko bedzie OK i bedziesz miala ladne piersiaczki:)no no czekamy na wiesci w lutym jak poszlo! wlasnie przyszlo mi na mysl pytanie?a co na to ci lekarze ktorzy cie na pierwszym razem i drugim operowali?umywaja rece?robilas to prywatnie?pozdrawiam serdecznie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
ach Epson, wspolczuje Ci bardzo! Musisz napisac koniecznie kto Ci tak wszystko spartaczyl i dlaczego nie zadalas poprawki czy chocby zwrotu kosztow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka..............
dziewczyny pomocy.....przy konsultacji zapytala mnie pani chirurg,jakie piersi chce miec po op....i stwierdzilam duze B male C bo tak mi doradzila tez ...ale ja pojecia nie mam jak takie cycuszki wygladaja ......podeslijcie linka jak mozecie z takimi piersiami....ja juz mam operacje w poniedzialek a do dzisiaj nie wiem jaki rozmiar.....kurka wodna.... paniusia wszyscy chwala twoje wiec jak mozesz to pokaz i mi i napisz jaki masz rozmiar marlencia1@interia.eu dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EPSON
Dla zainteresowanych informuję ,że zabieg robiłam prywatnie nie miałam, aż tak dużych piersi jak niektóre z Was no cóż ,ale karmienie i tak zrobiło swoje, więc postanowiłam to naprawić .Jestem pewna ,że gdybym trafiła na porządnego chirurga , który zna się na swojej pracy wystarczyłoby tylko podniesienie ,a tak każdy z chirurgów sobie ;;grzebał;; w moich piersiach i odejmował ile chciał szkoda tylko .że z jednej piersi !!!!!!!!!!!!!!!!!Przepraszam za moją ironię ,ale ręce mnie opadają jak pomyśle co tzw.chirurdzy plastyczni zrobili mi z piersiami.Drugi zabieg miałam robiony na koszt kliniki ,ale przez innego lekarza , dokładnie pamiętam ,jaka byłam szczęśliwa i pełna nadzieji ,że w końcu mój koszmar skończy się niestety mój entuzjazm skończył z chwilą zdjęcia opatrunków.Przed poprawką mój mąż pocieszał mnie ,że wszystko się uda że przecież nie może być gorzej ,a jednak było i jest koszmarnie.Teraz z perspektywy czasu sądze ,że mój zabieg --poprawka mógł mieć całkiem inny efekt końcowy gdybym za niego zapłaciła ,no cóż ,ale to są tylko moje domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75H/I teraz D-
ojjj EPSon psykro mi:(no ale coz kladziesz sie pod noz oddajesz sie w pelni obcemu czlowiekowi ktory rzekomo wie co robi a tu ooo!no ale widze nie chcesz napisac w jakiej klinice to wielkie szkoda bo moglabys uchronic inne dziewczyny ktore sie tam ewentualnie benda chcialy operowac!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EPSON
Wybaczcie ,ale nie podam nazwisk lekarzy, nauczona doświadczeniem z innego forum ,wolę tym razem być ostrożniejsza.Same wiecie ,że czasami w różnych sytuacjach okazuje się,że tylko pozornie świat jest tak ogromny, w rzeczywistości jest inaczej wszyscy się znają lub zaczynają kojarzyć różne fakty i nagle nasze plany i marzenia nia mogą spełnić się.Jak już pisałam wcześniej przed wizytą u dr Grobelny odwiedziłam innych lekarzy i uwierzycie mnie albo i nie ,ale świat madyczny jest jeszcze bardziej mniejszy niż nam się wydaje.Parę miesięcy wcześniej na forum opisałam swoją tragedię i zamiast wsparcia na które liczyłam zostałam oskarżona o zmyślanie faktów ,nikt nie uwierzył ,że lekarz ,który ma taką dobrą opinię mógł mnie tak oszpecić.Widocznie byłam pierwsza i mam nadzieję, że ostatnia .Dodam tylko, że od trzech lat żyję w ciągłym stresie nic mnie nie cieszy, zbyt mało i aktywnie uczestniczę w życiu mojego dziecka, ponieważ na nic nie mam ochoty, najmniejsze problemy wyprowadzają mnie z równowagi,a moje myśli krążą tylko wokół jednego tematu.Wchodząc na to forum nie zakładałam ,że tak dokładnie będę opisywać swój problem chciałąm tylko zasi ęgnąć opinii na temat dr Grobelny ,niestety musiałam podać pewne fakty ,aby moja sprawa stała się dla Was bardziej zrozumiała,nie było moim celem kogokolwiek straszyć, pomimo dramatu jaki mnie spotkał nadal uważam ,że operacje plastyczne są dla ludzi czego dowodem jest fakt ,że już wkrótce trzeci raz położe się pod nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75H/Iteraz D
epson!rozumiem....ojjj boze to ze jest dobrym lekarzem hmmn watpie,ok innym moze zrobil i bylo ok albo ktos milal vbardzo straszne przed wiec po byla mniej straszniejsze hehe i nie przeszkadzalo (zart!!!!!!!!!!!!!!!zdarzaja sie komplikacje ale to ze piersi sa jakies dziwme i po poprawce jeszcze dziwniejsze to masakra!!!!!!!ja bym mu kolo dupy narobila ciulowi jedemu niech pojdzie jeszcze sie puczyc od pozadnych chirurgow! mniejmy nadzieje ze ci ta pani chirurg pomoze!JA CI SIE DZIWIE ZE TY TEGO LEKARZA KLINIKI DO SADU NIE PODASZ!powinnas naprawde... sama pomysl przez hu..masz w pewnym sensie zrabane zycie meczysz sie ty i meczy sie jak piszesz rodzina!ooo nie ja bym nie popuscila!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
kafeterianko, milo, ze zapytano Cie, jaki chcesz miec rozmiar, mnie nie ;-) ale o tym juz pisalam. Mysle, ze to taki rozmiar, jaki ja mam, male C, w sensie (zeby best bra sie nie denerwowala) male 75 C ewentualnie duze B. Niestety nie jestem jeszcze wygojona wiec zdjecia Ci nie wysle... Zalezy, jaki masz teraz biust i jakie biusty Ci sie podobaja, mnie sie podobaja plaskie, wiec dla mnie to ciut za duzo, ale mysle, ze dla wielu pan tutaj to by bylo za malo ;) taki dziwak juz ze mnie. Ale sa to cycki, z ktorymi mozna zyc, zapewniam i mimo ze nie jestem plaska, jak mi sie marzylo, to nigdy bym nie cofnela decyzji o operacji. bez stanika wygladaja na naprawde male, ale w ubranku juz widac tam kawalek biustu ;) dziwne, zawsze bylo na odwrot, to w staniku i ubraniu moj biust wydawal sie mniejszy i to o kilka rozmiarow niz bez. EPSON-rozumiem, nie pisz wobec tego choc przyznam, ze zzera mnie ciekawosc. Przykro, ze zostalas niezrozumiana przez tamte osoby na forum choc powiem Ci, ze dobrze zrobilas mimo wszystko opisujac swoj przypadek, bo jak ja bym przeczytala nawet 100 dobrych opinii o kims i jedna az tak drastyczna, chyba bym sie na tego lekarza nie zdecydowala. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka..............
to moj mail marlencia1@interia.eu dziewczyny ja sie pochlastam sama,zmieniono mi termin operacji na 11.01.10....a juz bylam tak blisko...normalnie wiezyc mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75H/I teraz D-
kafeterianka sa w tej zmianie terminu mysle pozytywy wiadomo bo sie jest napalonym wiem cos o tym mialam trzy terminy w sumie ale teraz dwa tygodnie przed swietami wlasciwe...sie zoperowac???masz dzieci rodzine swoja???przynajmniej spedzisz normalnie swieta a operacja spokojnie w nowym roku:)a przeniesiona masz o miesiac nie ma tragedi ja mialam pierwszym razem o prawie 3 mies. potem 1.5mies. a ta koncoweczka roku zleci jak z bata...wiec nie masz powodu sie chlastac heh:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Epson, po co az do Gdanska? W Gdyni, w Clinice Medice idz do dr. Muraszko. Nie dosc, ze siwetny chirurg (operacje zmniejszenia biustu miałam 1.5 roku temu u niego wlasnie i jestem przeszczesliwa i mega zadowlona z rezultatow), to jeszcze kapitalny czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EPSON
Dziękuję za wyrozumiałość i za wsparcie.Myślę ,że moja obecność na tym forum na chwilę obecną się wyczerpała ,jak będzie po wszystkim to zdam Wam relacje jak wszystko przebiegło i jakie są rezultaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do asia.pl, piszesz ze mialas operacje 1,5 roku temu:) nie wiem czy wczesniej pisalas na forum ale chcialam sie zapytac z jakiego rozmiaru zmnijeszalas na jakie? a jest opcja zebys przeslala zdjecia na maila? jak wygladasz po 1,5 roku?:) bylabym wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 83
Dziewczyny na jaki koszt bede musiala sie przygotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Przepraszam EPSON, napisz tylko czy ktoras z nas sie operowala u tej osoby, ktora zrobila Ci te krzywde... Nie musisz podawac nazwiska, napisz tylko tak lub nie (o ile to nie problem....) Ja tam kafeterianke rozumiem! Jak pani do mnie zadzwonila i powiedziala, ze hmmm moze przelozymy operacje na grudzien ? To myslalam, ze ja zabije a potem wyskocze przez okno. To naprawde bardzo frustrujace! czlowiek ma juz jakies plany, nadzieje, poza tym samo czekanie na operacje jest raczej malo przyjemne i czlowiek chcialby miec to za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75H/I teraz D-
no tak ale czasem przekladaja operacje ze wzgledow roznych ja tez mialam trzy razy i trudno pierwszym razem rowniez bylam rozczarowana...kafeterianka a powiedzieli ci z jakiego powodu?ty tez w niemczech wiec pewnie jakis powazny rak piersi ktory wiadomo ma pierszenstwo teraz byl wlasnie przes ten ostatni czas DE akcja mamografia itd..jak mi misiek mowil zylas conajmniej nascie lat z takimi kilka tygodni/miesiecy cie nie zbawi:)nie ja tez wiem co czulas czulam to samo ale zobacz mialam trzy razy przekladana jestem juz po kurde czas leci jak szalony...nawet nie wiem kiedy to wszystko..jak ja czytam np ze asia miala poltora roku temu operacje a jeszcze nie tak dawno pamietam jak pisala ze jest dwa tygodnie po operacji:))))ok ide spac:)pozdrowaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka..............
moja Pani chirurg jak zadzwonila ,to powiedziala,ze z powodu pilnego wyjazdu musi mi operacje przelozyc...dzis juz by bylo po.....pozdrawiam akurat zamiesiac jade doniej na to "oznakowanie"moich piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Zmniejszenie piersi to moje marzenie... Jestem pewna, ze kiedys nadejdzie taki dzien, ze zdecyduje sie na to. Narazie o tym intensywnie rozmyslam. Z jednej strony sie pozytywnie nakrecam, wyobrazam sobie jak to bedzie miec ladne male C, a z drugiej paralizuje mnie perspektywa operacji... Moze mozecie polecic kogos z Poznania??? Jestem dosc wybredna jesli chodzi o ksztalt piersi po... Przegladajac strony internetowe klinik , bardzo spodobala mi sie galeria kliniki w Bytomiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Zdjec na pewno zadnych nikomu nie bede przesylac, zmniejszylam z E na C, jestem super zadowolona. Pisalam juz wczesniej na tym forum, calkiem wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×