Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

No i mam konsultację u dr. Szczta. Niestety dopiero na 24 sierpnia. Nie mogę się doczekać. Ostatnio o niczym innym nie myślę tylko o tym zabiegu. A jak na razie zamówiłam stanik 70 G. Źle się czuję z tym moim biustem i zawsze tak było. Już od dawana wiedziałm że będę chciał je zmniejszyć, a teraz kied mnie na to stać już nic mnie nie odwiedzie. Cieszę się że istnieje to forum, bo wiem że dziewczyny które tu piszą mnie rozumieją bo prawie cała reszta twierdzi „że większość kobiet chciałaby takie piersi. Nie słucham ich, wiem czego chcę, a opisy dziewczyn które są po tylko utwierdzją mnie w przekonaniu że warto. Jeśli któraś z waz zna godnego polecenia lekarza w centralnej Polsce (mieszkam w łódzkim) to proszę o pomoc. Wprawdzie umówiłam się na konsultację u dr Szczyta, ale u niego czeka się kilka ładnych miesiący na operację, a ja chciałabym mieć zabiej jeszcze w tym roku: wrzesień, październik. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, a szczególnie te które są na początku drogi. Mam nadzieję że za rok o tej porze będę dalej na forum ale już jako małobiouściasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam konsultację u dr. Szczta. Niestety dopiero na 24 sierpnia. Nie mogę się doczekać. Ostatnio o niczym innym nie myślę tylko o tym zabiegu. A jak na razie zamówiłam stanik 70 G. Źle się czuję z tym moim biustem i zawsze tak było. Już od dawana wiedziałm że będę chciał je zmniejszyć, a teraz kied mnie na to stać już nic mnie nie odwiedzie. Cieszę się że istnieje to forum, bo wiem że dziewczyny które tu piszą mnie rozumieją bo prawie cała reszta twierdzi „że większość kobiet chciałaby takie piersi. Nie słucham ich, wiem czego chcę, a opisy dziewczyn które są po tylko utwierdzją mnie w przekonaniu że warto. Jeśli któraś z waz zna godnego polecenia lekarza w centralnej Polsce (mieszkam w łódzkim) to proszę o pomoc. Wprawdzie umówiłam się na konsultację u dr Szczyta, ale u niego czeka się kilka ładnych miesiący na operację, a ja chciałabym mieć zabiej jeszcze w tym roku: wrzesień, październik. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, a szczególnie te które są na początku drogi. Mam nadzieję że za rok o tej porze będę dalej na forum ale już jako małobiouściasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edysiulka35
Witam , ja dzisiaj pierwszy raz z Wami.Przeleciałam całe forum i chciałabym uzyskać ...bo oczywiście nie znalazłam..konkretne informację. Chciałabym się dowiedzieć od dziewczyny które robiły operacje na NFZ jak to wyglada ,w jakiej kolejności i co się załatwia. A może któraś z Was robiła taka operacje we Wrocławiu i mogłaby mnie pokierować co ,gdzie i z kim trzeba załatwić. Byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkretne info jest na stronie 44-46. Jak się załatwia sprawę: 1.trzeba mieć duży biust. 2. Skierowanie do poradni chirurgii plastycznej z rozpoznaniem gigantomastia od rodzinnego lub ortopedy 3. zaświadczenie ortopedy o wskazaniu konieczności wykonania takiego zabiegu 4.Zarejestrować się na konsultację-kwalifikacje do poradni chirurgii plastycznej przy szpitalu, w którym wykonują takie operacje. 5. czekać cierpliwie na wizytę w poradni 6. warto mieć jeszcze aktualne usg piersi 7. trzymać kciuki za dobry humorek doktorka wszystko, a później czekać i czekać na swoja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aatinka
Do Lolato kochana moja chetnie bym z Toba porozmawiala przez telefon ale niestety mieszkam zagranica, ale mozemy sie umowic na rozmowe na skypie. Jesli chcesz to napisz mi swoj nika na skypa to sie odezwe. Pozdrawiam i nic sie nie stresuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajektoria0001
Chciałabym się dowiedzieć, ile płaciłyście za zabieg? Gdzie wykonać go najtaniej, ale bezpiecznie i porządnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolato
Atinko wyslalam Ci maile z moim skypem dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyb5, kostiumy w obwodach 28 (60) miało w tym sezonie Bravissimo (ale już przebrane niestety, chyba, że jeszcze "rzucą"), widziałam też coś na Figleaves. 3 modele też są już u Ewy Michalak, ale u niej osobno wyliczasz rozmiar na stronie (to ściśliwce): http://www.ewa-michalak.pl/cat-pol-1214553886-Kostiumy-kapielowe-Gory.html W 30 (65) wybór jest znacznie większy, na Balkonetce widzę, że Ewa Bień ma całkiem fajne do miseczki J więc powinnaś się spokojnie zmieścić (dziewczyny mocno nie zaniżały, więc wyglądają na ściśliwe), do kupienia na Biulandii: http://biulandia.pl/index.php?cPath=54_55 =================== 🌼 Obejrzyj STANIKOWE PRZEMIANY: http://tnij.org/jak_dobrze_wygladac_w_staniku Czy nosisz STANIK WE WŁAŚCIWYM ROZMIARZE?: http://tnij.org/elektroniczny_bra_fitter Czy Twój stanik leży idealnie? Sprawdź: http://tnij.org/besame Tak wygląda 60F, 65D, 70J...: http://tnij.org/biust_na_zywo =================== FORA DLA KAŻDEJ Z NAS: Lobby Biuściastych: www.biusciaste.prv.pl Lobby Małobiuściastych: www.malobiusciaste.prv.pl BLOGI, które warto odwiedzić: www.stanikomania.blox.pl ---------------------- www.balkonetka.pl www.kobieceksztalty.blox.pl/html www.b75.blox.pl/2008/01/Jak-w-3-minuty-powiekszyc-piersi-z-A-do-C.html === GDZIE KUPOWAĆ? - STANIKOWA MAPA: http://stanikowamapa.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim biuściastym. Po bardzo długiej przerwie wracam na forum. Operację zmniejszania miałam 2 lata temu. To była jedna z najlepszych decyzji mojego życia. Za każdym razem, gdybym stała przed dylematem czy zmniejszać? Zdecydowane TAK. Długo mnie nie było, a chce forum przestudiować od ostatniego mojego wpisu. Narazie jestem na 26 stronie .... Jeszcze daleka droga. Jesli ktoś miałby jakies pytanie to piszcie. Postaram sie odpowiedzieć. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nati -7 Podstawowe pytanie. Gdzie robiłaś operację i czy prywatnie czy przez NFZ. Jestem na etapie poszukiwania lekarza. Na dzień dzisiejszy mam konsultację umówioną u dr. Szczyta w Warszawie, ale tam się strasznei długo czeka: ponad 2 miesiące na konsultację i kilka miesięcy na zabiegboję się że do tego czasu moja determinacja osłabnie a wiem na pweno że chcę mieć miejszy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati-7 Oj ja mam pytanie, a nawet kilka. Jak tam biust wygląda po tych dwóch latach? Jak z jędrnością, jak wyglądają blizny, czym je smarowałaś i jak długo się goiły, czy masz czucie w sutkach? Jaka metodą miałaś robioną operację? może jakieś zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati -7 sięgnełam do Twoich wczesniejszych wpisów na forum więc juz wiem, że zbeig robiłaś u dr. Muraszko w Gdyni. Mi tam trochę nie po drodze 9mieszkam w łódzkim) , ale jeśli rzeczywście jest taki dobry to bym się zdecydowała. Na stronie tej kiliniki nie mażadnych zdjęć z zabiegówm, więc gdybyć dysponowała zdjęciami to byłabym bardzo wdzięczna (podałbym mój adres mailowy)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati-7 ja właśnie mam nadzieje, że trafię na dr Muraszko. Bedę miała zabieg w klinice uniwersyteckiej i tam dr uszczęśliwia kobiety ;) tym bardziej podtrzymuje swoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. No wiec tak ... Ja miałam robiona kotwice. Nie powiem bo dosyć głęboko mam nacięte. Moje wymary przed 77/113 , obecnie 75/100. W sumie dość spora różnica. Moje blizny nie należą do nitek. Ale bierzcie to pod uwagę, że każda skóra inaczej się goi. I jeśli ktoś miał już jakąś operacje, to wie na ile jego skóra się szybko regeneruje. Wiec nie należy się tym sugerować. Ja należę do tych, którym takie rzeczy się długo goją. Wiec z pełną świadomością poszłam na operacje. Oczywiście jak już wcześniej zdążyłyście zauważyć zabieg robił mi dr Muraszko w Gdyni. cena 2 lata temu to 6.400. Doktor to bardzo miły człowiek. Odpowiada na wszystkie pytania, jakie tylko zadacie. Wzbudza zaufanie. Jesli chodzi o kształt po. Mam 2 ładne równe baloniki, z których jestem bardzo dumna. Blizny wokół brodawek niewidoczne oraz te w dół od brodawek ślicznie sie zagoiły. Tylko reszta kotwicy nie jest niteczką. Ale mój organizm ma taką tendencje. Po smarowałam się No-Scarem , zalecanym przez doktora. Niewiele daje, ale mój błąd, że od razu po odstawieniu tego kremu nie poszłam na laser. Temat kompletnie odłozyłam z braku czasu i tak już jest. Ale w tym roku mam zamiar nadrobić. A jesli chodzi o zdjęcia, faktycznie nie mają zdjęć na stronie. Doktor robił mi na co drugiej wizycie. Sam ogólnie mówił, że jest bardzo zadowolony z efektów. Na ile faktycznie był zadowolony - tego się nie dowiem. Ja poszłabym bez mrugnięcia okiem raz jeszcze. A fakt z karmieniem kompletnie mi nie przeszkadzał. Ile teraz kobiet w ogóle karmi jeden dzień albo wcale ... Nie ma sie co tą kwestią sugerować. Postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania jeśli takie się pojawią. Pozdrawiam biuściaste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - 7 A jakie badania robiłaś przed zabiegiem i czy ta klinika zawiera umowę z pacjentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to bym musiała spojrzec, a obecnie nie jestem w stanie. Ale na pewno były podstawowe badania typu grupa krwi, morfologia , OB, bylo też badanie na żółtaczke, dokładnie teraz nie wiem jak sie nazywało. I oczywiście USG piersi. Jak będę w domu to przepisze Ci dokładnie z badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkowska7
Czy takie same badania trzeba wykonać kiedy decydujemy sie np. na zabieg powiększenia piersi przy użyciu Macrolane ? Czy tylko jesli mowa o protezach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASSI
Dziewczyny kochane trzymajcie kciuki jutro jade do poradni we Wrocławiu juz nadszedł mój termin - nie wie któras jak najszybciej tam dojechac wyłaczając taksówkę z dworca głównego? Ale mam cykora wszyscy mi zycza bym sie zakfalifikowała no cóz zobaczymy NFZ niechetnie nas widzi ....i szpital juz nie kolejowy ciekawe czy sie zmieniło nastawienie do pacjenta pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam takie pytanie, czy ktoś posiada jakiekolwiek inform. na temat centrum medycznego Euromed z Tarnowa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo599
PASSI Kochana trzymam kciuki ,jedż bez obaw .Ja konsultacje miałam w kwietniu i powiem szczerze że przebiegła w bardzo miłej atmosferze ,Pani doktor zaprosiła mnie za kotarę , tam pokazałam swoje baloniki .Jak dojechać z dworca niestety nie wiem jechałam autem,przy wejściu do szpitala zapytaj o poradnie chirurgi plastycznej,dość trudno do niej trafić,ja zdążyłam na styk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg55
czesc, czy ktoras z Was była na konsultacji lub operacji w warszawie w Linea Corporis u dr.Sławomira Łonia ???. Dziewczyny , czy słyszałyście co o tej klinice ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2106
Witam Serdecznie Ja będe miała zabieg liposukcji 02.07.10 u dr Kuczyńskiego w Lublinie. Idac na konsultacje byłam pewna ze bede cieta ale lekarz zaproponował mi ten zzabieg ponieważ moje duże piersi są jędrne a w takim przypadku istnieje ryzyko rozchodzenia się szwów ,ponadto jest wieksze ryzyko obumarcia brodawki i komplikacji .Dlateko zdecydowałam że najpierw liposukcja a jak nie będe zadowolona z efektu to po pół roku lift a wtedy przy zmiejszonym biuscie to już tylko kosmetyka piersi .Proszę o kontakt dziewczyny po liposukcji najlepiej robionej u dr Kuczyńskiego.Pozdrawiam wszystkie biuściaste i te szczęsliwe które juz ten problem maja za soba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dlugo mnie tu nie bylo ale nadrobilam wszytskie zaleglosci. do biaziczka- ja studiowalam w lodzi (teraz jestem zaledwie od miesiaca magistrem ale nadal mieszkam w lodzi) i tez myslalam o lodzkim i dr bratosiu. ale... weszlam na froum znany lekarz i jeszcze jakies (nie pamietam juz jakie) i wyczytalam niepochlebne opinie o lekarzu. poza tym na tatrzanskiej gdzie lekarz ma gabinet ostatnio bylam u stomatologa robic zeba i szczerze mowiac nie zdecydowalabym sie robic tam operacji! odrzuca sam wyglad, nawet jesli sala operacyjna jest super to jednak reszta odrzuca. zwlaszcza ze tam jest po prostu wszytsko. stomatolog, masazysta, rehabilitacja i nawet ... fryzjer! takie skupisko. zdecydowalam sie zatem na dr szczyta. i powiem tak, jesli chodzi o szczepienie przeciwko zoltaczce to lekarz nie moze tego ci nakazac! bo nie ma takich regulacji prawnych. to jest natomiast wskazane w twoim interesie. i wiadomo ze lepiej zrobic. tak mi zreszta powiedzial dr szczyt. co do usg, to zleca sie napewno pacjentkom po 35 roku zycia (czy jakos tak), natomiast wczesniej niekoniecznie. jednakze, lepiej sobie zrobic dla swojego swietgeo spokoju. ponadto, jesli okaze sie ze cos jest nie tak, np jest jakas cysta czy cos to lekarz moze to wtedy usunac w czasie zabiegu zmniejszenia piersi. to rowniez wiem od dr szczyta. oczywiscie mowie jak jest w prywatnych klinikach. bo jesli robi sie na nfz to jest zuplenie inaczej. oni wtedy robia ci wszytskie badania. u dr szczyta zabieg wyniesie mnie 10 tys, w tym jestes jedna dobe w klinice i dostajesz stanik. poza tym sama klinika wyglada naprawde dobrze. wiadomo, maja kase to moga zainwestowac. ja na konslutacje umawialam sie w lutym. mialam ja 9 kwietnia a zabieg mam 26 stycznia 2011. tez zalezalo mi bardzo na pazdzierniku badz listopadzie bo wiem ze potem bedzie mi ciezko wsyztsko sobie zorganizowac ale niestety wczesniej nie da rady. ale pocieszam sie tym ze jest juz czerwiec i ze zostaje coraz mniej czasu do zabiegu. jak narazie moje checi nie maleja a wrecz rosna jak widze siebie w letnich ciuchach i ze malo co na mnie pasuje:( jesli macie jeszcze jakies pytania to piszcie:) chcociaz narazie moge niewiele napisac bo jestem jedynie po konsultacji. aha. co dla mnie wazne bylo to aby miec zabieg wykonywany metoda lejour czyli bez blizny pod biustem. zawsze to o dwie blizny mniej. poza tym pytalam lekarza o laser i powiedzial ze to bardzo dobry pomysl, tak mniej wiecej najlepiej ok 2 mies po zabiegu. bo jak juz mam zmniejszyc biust to chce by wygladal jak najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passi
Dziewczynki jestem juz po wizycie w poradni i ....................................ZAKWALIFIKOWAŁAM SIE DO OPERACJI NA NFZ :))))))) HURRRA jestem pod wrażeniem poradni na Sztabowej miły usmiechniety personel zyczliwe pielęgniarki i cudowna pani doktor która za kotarka obejrzała i zbadała moje piersiatka i juz teraz tylko czekam na termin najprawdopodobniej poczatek przyszłego roku cóz czekałam te kilkanascie lat poczekam i ten rok maja zadzwonic jak tylko cos bedzie blizej wiadomo z operacja a ja do tego czasu zabieram sie za schudniecie moze mi zrobia wyedy to wymarzone c :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Czy któraś słyszała coś o doktorze Witwickim z Warszawy.Przez zupełny przypadek zgdałam się z Panią w sklepie, przy kupowaniu sukienki (oczywiście zauważyła że mój biust jest nieproporcjonalnie duży do mojej sylwetki). Okazało się że ona zmniejszyła biust u tego lekarza w ubiegłym roku i jest bardzo zadowolona no i nie musiała czekac u niego na zabieg tak długo jak u doktora Szczyta, u którgo mam konsultację dopiero na 24. O8.2010r. Jeśli ktoś coś wie, albo najlepiej operował się u niego, proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Yvaine Bardzo się cieszę, że się odezwałaś. Ja jestem przed konsultacją i nie mogę się jej doczekać i przeraża mnie myśl o kilkumiesięcznym czekaniu na operację. Dlatego też jeśli usłuszę coś o innym lekarzu to próbuję się coś o nim dowiedzieć (patrz wpis wyżej). Nie ukrywam jednak, że dobre opinie o dr Szczycie, powodują że chciałabym u niego robić zabieg. Do konsultacji wytrzymam, nie ma wyjścia, a jeśli lekarz okaże się OK. to do zabiegu też. Obecnie noszę stanik 65 H. I potwierdzam, że w dobrze dobranym staniku wygląda się dużo lepiej (choć są naprawdę drogie jak na moją kieszeń), dlatego do zabiegu muszę wytrzymać. Chciałabym utrzymywać z Tobą kontakt. Jak będę po konsultacji to napiszę o swoich wrażeniach. A tak w ogóle to dzwonię raz na tydzień do tej kliniki i pytam czy nie zwolniło się jakieś miejsce, bo Pani z recepcji powiedziała że czasami ktoś odwołuje wizytę. Liczę na łud szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passi gratuluję. No to witamy w "klubie zakwalifikowanych". Teraz tylko czekać nam zostało... ale jakże przyjemne jest czekanie na spełnienie marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napewno bede na forum wiernie trwac az do operacji a zapewne tez i dlugo po niej bo tu jest kopalnia informacji dotyczaca samego przygotowania sie do zabiegu jak rowniez pielegnacji piersi potem. ja mam 70 h badz 65 hh w zaleznosci od tego czy stanik jest rozciagliwy badz tez nie. lekarz mnie oczywiscie uprzedzil ze u mnie jest duzo gruczolu a nie samej tkanki tluszcozwej dlatego po zabiegu moge oczekiwac rozmairu D badz E. ale dla mnie rozmiar d to spelnienie marzen:) jak bylam na konsultacji u dr szczyta to przede mna byly dwie dziewczyny w poczekalni. kolezanki. i wlasnie jedna miala u niego powiekszany biust i przyszla z kolezanka ktora wlasnie tez zdecydowala sie na niego i na powiekszanie po tym jak zobaczyla efekty u kolezanki. a gdy z gabinetu wyszla inna dziewczyna to okazalo sie ze miala robiony jeden zabieg u niego w tamtym roku i zdecydowala sie na drugi bo byla zadowolona z tego pierwszego. takze nastroilo mnie to optymistycznie:) grunt to wybrac dobrego lekarza ktory ma dobre opinie i do ktorego nabierzemy zaufania. mysle ze to najwazniejsze. i nie wazne czy robimy prywtanie czy na nfz. trzymajcie sie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine 70 h badz 65 hh w polskiej czy brytyjskiej rozmiarowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viefiurka
Aż muszę się pochwalić kupiłam sobie strój kąpielowy w zwykłym sklepie leży na mnie jakby był na mnie szyty to będą moje pierwsze wakacje z małymi cycuszkami już nie mogę się doczekać wyjścia na plaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×