Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Martenka87
po_operacji kurcze myślałam, że tylko ja jestem taka delikatna i mdlejąca:) ostatnio prawie zemdlałam jak kota na sterylizację oddałam... widok szpitalnego otoczenia mnie mdli:P ale też to przezwyciężę i uparcie czekam na swoją kolej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do po operacji. Trzymam kciuki aby wszystko poszło dobrze i aby twoje piersi wygladały tak jak dsobie wymarzyłaś. Daj prosze znac jaki miałaś rozmaiar przed zmniejszeniem i jaki rozmiar będziesz miała po operacji. Daj znac tez co z vatem , płaciłaś? Powiem ci,że bardzo ucieszył mnie twój wpis bo ja jestem z łodzi i byłoby fajnie gdybym mogła skorzystać z lekarza w Łodzi, musze poczytać opinie o nim.Ja póki co jestem zdecydowana na dr Szczyta ale ten rok czekania przeraza mnie troszkę tym bardziej że ja chciałabym zajśc w ciąże a toczekanie na operacje przesuwa mi to o rok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do po operacji wiesz co poczytałam sobie opinie o dr Bratosiu...hm no ma sporo negatywnych :( Klinika...też nie należy do najlepiej przygotowanych. Czy mogę prosić o twój adres mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna323
do karolina13961075 gdzie znalazłaś te negatywne opinie o Bratosiu? Ja się też sporo naszukałam, ale żadnych takich nie znalazłam. Same pozytywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karolina13961075 myślę że większość złych opinii o dr Bratosiu bierze się jeszcze z czasów kiedy przyjmował w klinice na Tatrzańskiej. Byłam tam kiedyś i faktycznie wyglądała jak za komuny :/ Ale teraz on do spółki z innymi lekarzami wybudowali sami nowy budynek kliniki prywatnej, mieści się na Aleksandrowskiej. Tutaj możesz go zobaczyć i pooglądać sobie zdjęcia z różnych zabiegów. www.klinikachirurgiiplastycznej.pl Przed operacją nosiłam rozmiar 80 E. Myślę że tak naprawdę był większy ale rozmiar miseczki oszukiwalam większym obwodem. Po operacji ma być B/C. Wolę nie podawać na forum swojego maila, bo o operacji póki c o wie tylko mój narzeczony i wolałabym żeby tak zostało ;) Możne napisz mi swój numer gg i tam się jakoś złapiemy. A z vatem to sama nie wiem... Zapłaciłam 10.700,- przelewem na konto kliniki, myślisz że jest w tym jakiś vat który można odliczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Martenka87 jeśli też masz takie problemy z mdleniem to czeka cię sporo ciężkich chwil :/ Ciekawa jestem jak ustoję na nogach podczas zdejmowania szwów w środę... No ale całe życie chciałam zrobić tą operację więc trzeba zacisnąć zęby i znieść te dodatkowe atrakcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jagna323 mozesz poprostu wpisac dr. Bratoś-opinie i wyskoczy ci kilka stron, ale równie dobrze możesz papatrzeć na www.znanylekarz.pl bądz www.rankinglekarzy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do po operacji no właśnie na tej stronie byłam no i powiem szczerze że nie wygląda to zachęcająco w porównaniu z klieniką dr. Szczyta. Porównajcie sobie: http://www.klinikachirurgiiplastycznej.pl/pl/klinika/o-klinice www.drszczyt.pl. Do dr szczyta wybieram sie za nomoa Yvaine. Czytałam tez sporo o dr Jan Rykała ( nie odmienia aby łatwiej było znaleźc w razie czego. Okazuje sie,że operuje w tej samej klienice co Bratoś. Poszukałam i okazuje się ,ze tez z dobrymi ale również negatywnymi opiniami sa dr Paweł Pisera i Dr Dorota Żukowska. Dobrze byłoby znaleźć kogoś w Łodzi i kogoś kto nie ma tak odległych terminów jak dr Szczyt. GG 3264198

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatgo wiesz jeżeli chodzi ci o takie na golaska to z przed operacji nie mam ale w ciuchach widać jakie były okropne,teraz po moge Ci zrobić bo stanę przed lustrem:))daj maila to w wolnej chwili wrzuce Ci zdjęcia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna323
do karolina13961075 Tak właśnie robiłam i wiekszosc opinii, jakie znalazlam byly pozytywne. Na rankinglekarzy.pl rowniez. Jeden negatyw. Jedna opinia osoby wlasnie po zmniejszeniu piersi - b. pozytywna! Ja mysle sobie, ze tak naprawde kazdy lekarz moze miec jakies negatywne opinie, bo wiadomo - pacjenci tez sa rozni i rozne maja oczekiwania. Wazne, zeby nie było ich zbyt duzo ;) Do po_operacji. Ktora to juz doba? Daj koniecznie znac w srode, co i jak. Pewnie umierasz z ciekawosci! (Ja bym umierala!) Czy tydzien w domu na rekonwalescjencje wystarczy, zeby moc wrocic do pracy? Takiej siedzacej, za biurkiem. Wiesz cos moze na ten temat? Albo jak oceniasz swój stan? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karolina13961075 Jan Rykała operuje razez z Dr Bratosiem ;) Robią tą operację wspólnie. Na pierwszej konsultacji był tylko Bratoś, ale potem na kolejnych oraz na zabiegu byli już razem. A to cholerne rysunki flamastrami robił właśnie Rykała. Konsultacja u nich kosztuje o ile pamiętam 100,- może po prostu się umów i oceń ich osobiście. Każdy ma trochę inne wrażenia i oczekiwania. Na mnie lepsze wrażenie robi Bratoś od Rykały, ale skoro operują razem to chyba wszystko jedno ;) Jutro będę na gg to się odewzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dlugo dochodzilam do siebie? tak naprawde to wstalam na nogi jakies 3 godz po operacji (do toalety) i potem srednio moglam usiedziec na miejscu. na drugi dzien bylam w domu, i mimo ze mialam poscielone lozko i bylam caly czas w pizamie to tak naprawde 80 % czasu chodzilam sobie po mieszkanku powolutku , zeby krazenie miec lepsze i zeby plecy od lezenia odpoczely. operacje mialam w srode a w sobote juz normalnie sie ubralam (w sensie po domowemu:)) i juz w zasadzie wstawalam ok 11 i kladlam sie ok 20 do lozka. ale oczywiscie moja aktywnosc ograniczala sie do powolnych spacerkow po mieszkaniu i siedzenia na necie. wlosy myla mi mama. tak samo suszyla suszarka bo ja nie moglam tego robic. i trwalo to tydzien. moze poltora. ale np dopiero od niedawna moge prowadzic auto. niektore dziewczyny prowadzily po tygodniu ale ja wsiadlam dwa i pol tyg po operacji i wrzucilam wsteczny to myslalam ze umre z bolu:( teraz w zasadzie robie juz prawie wszytsko. oczywiscie nadal sie jednak staram oszczedzac. i moge od kilku dni spac na boku!!:) i z tego sie najbardziej ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dosyć długo dochodziłam do siebie. Wstałam po dobie z pomoca pielęgniarek, przez tydzień dostawałam atybiotyki. Głowę mi myły koleżanki z sali chyba po 3 dniach. Może to też zależy od tego jaką się miało metodą robioną operację? Ania 1987 we Wrocławiu robią tylko metodą T. Nic się nie martw, trafiasz pod dobre ręce. Fachowość lekarzy i opeika pielęgniarek na piatkę. Wiem co mówię- spędziłam tam dwa tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak tak patrze klementynka jak zamieszczasz wpisy i pamietam jak ja tu bylam nowa, a ty po operacji i wydawalo mi sie to taka wiecznoscia, a jednak dotrwalam i teraz jestesmy obie po:) i nawet nie wiem jak to zlecialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia,czekam;) arychter@poczta.fm Jest caly czas ponizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jagna322 też jesteś z Łodzi? będę szukała jeszcze opinii, ale chyba umówię się wkońcu na tą konsultacje i wtedy podejmę decyzje. Dzwoniłam dzi do dr. J. Jarlińskiego z Wrocławia, ma bardzo dużo pozytywnych opini ale wiecie co.....powiedziałam,że jestem zainteresowana redukcją biustu, miałam kilka pytań ale dr zapytał jaki mam rozmiar, powiedziałam ,ze 75F przynajmnie wg kupowanych w siluecie staników. Powiedział,ze tak dużych piersi nie jest w stanie zoperować ,że moge jeszcze mu przesłać zdjecia, ale że są to bardzo duże piersi. Ja myślałam ,ze do olbrzymów to one nie należą bo przecież widziałam zdjecie dziewczym przed operacją i mogę porównać. Lekarz rozmawiał ze mną jak na lekarza przystalo...bardzo szybko:) ja tam sie zraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro to tak ważna decyzja, umowiłam się na jeszcze jedną konsultację, tym razem w Łodzi. Rozmawiałam przed chwilą z dr. Janem Rykałą, bardzo miły i rzeczowy nie to co ten dziś rano. Konsultacje mam w przyszłym tyg nie moge się już doczekać, idę z mężem, on mnie wspiera we wszystkim także i przy tem też musi być.Przesyłam link ze zdjeciami przed i po własnie wykonania tego zespołu lekarzy. http://www.chirurgia-plastyczna.tv/zdjecia-przed-po/zmniejszenie-piersi?doctor=bratos-ryszard Moje kształtem przypominają te trzecie ale moje są większe:( Przy okazji konsultacji zobaczę jak wyglada klinika i wtedy podejmę decyzję, przecież nic na siłę. A w razie gdyby odbyło się coś nie tak w jakiejkolwiek klinice to ta już wiem jak rozpętać piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Yvaine i klementynki26, tak czułam że to jakieś kity że po tygodniu będę mogła iść do pracy... Dziś, czyli czwarty dzień po operacji czuję się gorzej niż wczoraj. Może za długo wczoraj siedziałam i dziś wszystko boli i ciągnie dwa razy więcej. Na dodatek zajrzałam sobie pod opatrunek i jeden sutek ładnie się goi - to znaczy wygląda po ludzku, ma normalny kolor itd. A na drugim zrobił się jakiś brzydki fioletowy wylew, Już oczywiście miałam schizę rano że mi tkanka obumiera i to dlatego, ale za bardzo boli na umierającą... Na szczęscie jutro idę na konsultację to może coś wyjaśnię w tej kwestii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamapka
Yvaine Lakilak a może wymienimy sie fotkami jestem ciekawa jak tam wasze blizny.... chciałabym porównac ze swoimi....ja jestem juz 4 miesiace po iiii mogę chodzic na rękach (oczywiscie z radosci) jeżeli możecie sie pochwalic to podaję mój @ karolinas18@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ból
Ból. Następstwo operacji powiększania piersi, które nie jest powikłaniem. Wiekszość boi się bólu ale gorzej jeśli nasłuchasz się doradczyń, naczytasz o słoniu na klatce. Bzdura ! Każda osoba ma inny próg bólu a Ty sama dodajesz sobie go swoim nastawieniem do zabiegu. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/201/Bol._NastEpstwo_operacji_powiEkszania_piersi,_ktore_nie_jest_powiklaniem.html Czytaj i powiedz nam jak się mylimy... Zapraszamy www.feelbeauty.eu Opisz swoją historie i zdobądź jeden z wielu preparatów do mezoterapii. Każdej z nas przyda się odnowa na wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna323
do karolina13961075 Nie, jestem z Poznania, ale postanowiłam nei ograniczac się miastem w wyborze lekarza :) Tak, widziałam te opinie o Bratosiu na znanylekarz.pl. Coz - nie ma chyba lekarza bez negatywnych opinii. Decyzje ostateczna podejme po konssultacji, na ktora musze sie w koncu umowic. Czy dobrze zrozumiałam, że Ty tez sie wybierasz na takową do kliniki Bratosia? Podziel się wrażeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jagna323 wybieram sie do kliniki Bratosia w poniedzialek, jestem też w kontakcie z fajna dziewczyną , która jest już jakiś czas po operacji i mam możliwość spotkania się z nią i obgadania szczegółów. Wiadomo,że nikt tak nie opisze sytuacji przed i po operacji jak ktoś kto juz to przeszedł. A jeśli jest to jeszcze rozmowa twarzą w twarz to tym bardziej można się cieszyć z takiej możliwości. Pozwoli mi to podjać decyzję co do wyboru lekarza. Opisze wrażenia po konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, uzywałyście maści po operacji pomagającej zmniejszać blizny? jest jakiś efekt po czasie? w sumie to dziwne pytanie zadalam, bo z jednej strony ciezko ocenic komuś działanie specyfiku jak nie ma porównania, bo w sumie nie wie jak by bylo gdyby nie smarować... no i mam pytanie czy po zmniejszeniu brodawek jesteście zadowolone z ich kształtu, czy sa symetryczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i jeszcze jedna rzecz, nie ukrywam, że marzę okropnie, aby po zabiegu móc przyodziac bluzeczkę i nie musieć czasem nosić stanika, czy przy pbcisłych rzeczach odznacza sie pionowy szew na piersiach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,mam dzisiaj małą uroczystość -moje nowe cycuchy maja roczek:)).I chwila refleksji jak to było rok temu.Miałam dużo szczęścia bo byłam chyba ostatnią osoba której wykonano zabieg na NFZ we Wroclawiu.Operował dr Wiatroszak-świetny fachowiec i super człowiek.Po zabiegu w szpitalu byłam jeszcze 10 dni i to jest optymalny czas na dojście do siebie .To jest duża operacja w moim przypadku z rozmiaru JJ-K do E i trzeba się zregenerować.Wszystko przebiegło bez komplikacji,smarowałam się maścią z wit.A a jak coś tam zaczynało się babrać to przykładałam Rivanol.Po ok 5-6 miesiącach piersi osiągnęły ostateczny rozmiar i kształt.Troszkę opadły i wyglądają super naturalnie(mimo ze jedna jest odrobinę mniejsza to żadna z nas nie ma dwóch idealnie równych piersi:).A jedynym,,problemem,, był brak czucia w brodawkach ,ale to już minęło.Jeśli chodzi o blizny to są bardzo mało widoczne i to tylko te pod piersiami na ,,łączeniach,,.Więc ktoś musiałby się bardzo przyglądać żeby je zobaczyć a ja mam 43lata i gołym biustem nawet tak pięknym latać nie będę:).Dziękuję Wam dziewczyny za to że jesteście bo to dzięki Wam , Waszej wiedzy i radom mogłam spełnić marzenie .Czego Wszystkim życzę i pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych po operacji. Dziewczyny dajcie znać czy miałyście na podstawie np zdjec mozliwośc wyboru jaki mniej więcej kształt piersi chciałybyście mieć. Bo jak tak poróbnuje sobie moje piersi do piersi dziewczyn przed operacją a potem jakie miały te piersi po operacji to nie wszystkie mi się podobają. Ja wiem,ze nagle nie bedę miała idealnie wygladających, ale skoro już się poddaje zabiegowi i to za taką kase to chyba musze mieć jakiś wybór.... Jak to było w waszym przypadku? Wczoraj robiłam zdjęcia biustu ....jestem w szoku, nie wiedziałam mam nierówne piersi, jedna, lewa jest jakby niżej osadzona, bądz bardziej od prawej obwisła. strasznie. A wiecie co jest najgorsze....... jak zobaczyłam zdjecie to okazało się ze wyglądają one jeszcze gorzej niz myślałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×