Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Witajcie :-). Jestem ju偶 w domku, obola艂a ale szcz臋艣liwa jak nigdy dot膮d...Sama operacja trwa艂a 3 godziny, zaraz po zabiegu mia艂am fanastyczn膮 opiek臋 lekarska i piel臋gniarsk膮. Jak nabior臋 si艂, wr贸c臋 do Was i postaram sie napisa膰 nieco wi臋cej oraz odpowiedzie膰 na Wasze pytania ( o ile takowe b臋d膮 ). Pozdrawiam Was dziewczynki ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
Dobrze, 偶e si臋 odzywasz, odpoczywaj p贸ki co. Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jarcys
Dorota72 I kolejna szczesliwa laska! Teraz tylko pare dni wytrzymach na myciu sie chusteczkami nawilzajacymi....przebolecniespanie na boku i juz za pare dni wyjdziesz sobie na miasto wygladajac jak super laska. Ciesze sie, ze sie wszystko udalo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Dorota 鉂わ笍 Super, 偶e u Ciebie ok. Wypoczywaj Dziewczyno i nabieraj si艂....:) czekamy na dobre wiesci. ja w pi膮tek id臋 na pierwsz膮 wizyt臋 do dr Kulickiego w warszawie, szpital Or艂owskiego NFZ :) Jestem taka podekscytowana. Strasznie chc臋 pozby膰 sie tych moich "smutnych wisz膮cych Julian贸w" :P Marz臋 o ma艂ym zgrabnym biu艣ciku.... A dzisiaj przeczyta艂am, 偶e najpopilarniejsza operacja plastyczna w Polsce to...powi臋kszenie piersi :( EHHHH

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jooletka
Witajcie, chcia艂abym dopyta膰 o zabieg zmniejszania biustu. Mam 160 cm i 94 cm w biu艣cie, pod biustem 69 cm i 54kg wagi. Marzy mi si臋 biust sprzed ci膮偶y czy nawet troszk臋 mniejszy takie ma艂e 70C. Jestem ze 艢l膮ska. Prosz臋 i informacj臋 ile kosztuj膮 takie zabiegi, jakiego polecacie lekarza.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AliAli
Dorota, ja te偶 do艂膮czam do grupy wsparcia! Trzymaj sie i napisz co u Ciebie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
@jooletka spr贸buj prze艣ledzi膰 to forum, wiem, 偶e jest du偶o stron, ale wiedza jak膮 zdob臋dziesz na ten temat rozja艣ni Ci ca艂y problem, naprawd臋 warto po艣wi臋cic kilka dni, polecam, a potem pytaj o co tylko chcesz, b臋dziesz to mia艂a tak膮 grup臋 wsparcia jak nigdzie indziej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
... Dzi臋kuj臋 wszystkim za ciep艂e s艂owa :-). Dobre my艣li zawsze s膮 pomocne, gdy偶 opr贸cz kasy trzeba posiada膰 troszk臋 szcz臋艣cia aby wszystko jak nalezy sie uda艂o. ... Dzisiaj mija czwarta doba po zabiegu, by艂am ju偶 na pierwszej kontroli w klinice. Dr Jarli艅ski ogl膮dn膮艂, zdezynfekowa艂 a na koniec za艂o偶y艂 nowy opatrunek i oznajmi艂, i偶 wszystko si臋 goi tak jak nale偶y. Kolejna wizyta kontrolna ju偶 w czwartek. Po raz pierwszy mia艂am okazj臋 zobaczy膰 swoje piersi膮tka i jestem nimi zachwycona!. Sa kszta艂tne , mo偶e jeszcze nieco spuchni臋te ale najwi臋ksze wra偶enie, wywar艂 na mnie fakt, i偶 po zci膮gni臋ciu biustonosza nic mi nie opad艂o na kolana :-). Piersi膮tka stoj膮 jak u osiemnastki ha ha ha ... ...Sam zabieg wspominam bardzo mi艂o ( a w艂a艣ciwie czas przed i po ), doskona艂a opieka zar贸wno lekarska jak i piel臋gniarska sprawi艂a, 偶e czu艂am si臋 tam spokojnie i nad wyraz bezpiecznie. Przemi艂y personel oraz cudowne r膮czki pana doktora spowodowa艂y u艣miech od pierwszego momentu kiedy mnie wybudzono. Teraz potrzebuj臋 tylko czasu i odpowiedniej piel臋gnacji swoich blizn. Ale i tak czuj臋 si臋 wspaniale . I szcz臋sliwa ! . ... Dziewczyny, je偶eli macie problem z podj臋ciem decyzji, wa偶nej nie ukrywam, zr贸bcie to jak najpr臋dzej. Najlepszym rozwiazaniem jest rozmowa z kim艣 kto ma ju偶 za sob膮 ca艂y ten pooperacyjny czas. Je艣li chodzi o mnie, waha艂am si臋 do艣膰 d艂ugo ale zawsze by艂am zdecydowana aby dokona膰 redukcji niestety, plany swoje a 偶ycie swoje. Pozdrawiam Was cieplutko. . .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
dorota72 napisz prosz臋 bardziej szczeg贸艂owo jak si臋 czujesz teraz, czy ci膮gn膮 Ci臋 szwy, czy jeste艣 w stanie wzi膮膰 prysznic (przynajmniej dolnych partii cia艂a:) ), czy bol膮 Ci臋 r臋ce, bo podobno to si臋 zdarza, no i jak Ci wychodzi spanie na plecach, czy bra艂a艣 po operacji leki p/b贸lowe?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Najgorsz膮 spraw膮, bynajmniej dla mnie jest spanie na plecach. Mo偶e dlatego, i偶 ca艂e 偶ycie sypia艂am na brzuszku :-). Ty艂ek mi dr臋twieje ju偶 po godzinie, a odcinek l臋d藕wiowy daje mi w ko艣膰 bardziej ni偶 dawniej. Zaraz po zabiegu podawano mi tramal, po kt贸rym wcale nie spa艂am, a w domku 艂yka艂am do wczoraj Ketonal forte co 8 godzin. Odstawi艂am go, bowiem mia艂am ogromne zawroty g艂owy, zatem na noc nie wzi臋艂am ju偶 niczego opr贸cz przepisanego antybiotyku. A dzisiaj b贸lu wi臋kszego ju偶 nie ma, tote偶 odstawi臋 na dobre i ketonal. Drug膮 spraw膮, chyba r贸wnie uci膮偶liw膮 co spanie na plecach jest zakaz k膮pieli :-(. Te偶 trzeba prze偶y膰, wi臋c na razie ograniczam si臋 do mycia dolnych cz臋艣ci cia艂a :-). Do g贸rnych partii u偶ywam jedynie chusteczek nawi偶aj膮cych. A r膮czki czy mnie bol膮 ?. Odrobink臋, sporo rzeczy robi臋 ju偶 w domku, reszt膮 zajmuj膮 si臋 moi ch艂opcy :-). Wszystko da si臋 prze偶y膰, najwa偶niejsz膮 rzecz膮, bynajmniej dla mnie jest odpowiednie gojenie si臋 ran a na to potrzeba czasu :-). Pozdrawiam cieplutko :-). PS: Dziewczyny, porad藕cie mi prosz臋, co ? i w jaki spos贸b ? m贸wi艂y艣cie pracy, gdy wr贸ci艂y艣cie ze zwolnienia lekarskiego ?. U mnie( w pracy) wi臋kszo艣膰 podejrzewa, i偶 zdecydowa艂am si臋, by zooperowa膰 sw贸j kr臋gos艂up na kt贸ry uskar偶am si臋 od wielu lat. Nie wyprowadza艂am ich dot膮d z b艂臋du ani te偶 niczego nie potwierdza艂am, wobec czego po powrocie zaczn膮 si臋 pytania ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ares212
@dorota72, Witaj wsr贸d ma艂obiu艣ciastych ! :) Spanie na pleckach do najmilszych nie nale偶y, ale uwierz- idzie si臋 przyzwyczai膰. Pr贸buj zasypia膰 z podkurczonymi nogami, albo na p贸艂-boku, czyli g艂ow臋 i nogi lekko przechyl w bok a plecy proste . Mo偶e takie zmiany pozycji pomog膮 na b贸l l臋d藕wi( mi pomog艂y)Dobr膮 metad膮 jest r贸wnie偶 wk艂adanie pod kolana czego艣 zwini臋tego w rulon(koc, ko艂dra...) Twoje cia艂o samo "podpowie" w jakiej pozycji mu najlepiej ;) Odpoczywaj, tym bardziej, 偶e masz wsparcie w swoich m臋偶czyznach. Jak piszesz- trzeba czasu- a ja dodam ,偶e tak偶e odpoczynku, dlatego nie przeginaj z pracami domowymi, bo to z pewno艣ci膮 si臋 niekorzystnie na tobie odbije. A je艣li chodzi o to, co masz m贸wi膰 w pracy.... Je艣li ludzie s膮 przekonani, 偶e robi艂a艣 kr臋gos艂up- niech tak my艣l膮. Sama si臋 przekona艂am, ze nie zawsze warto w tych sprawach m贸wi膰 prawd臋. U mnie stwierdzili,ze baaardzo schud艂am, a ja ich z tego b艂臋du nie wyprowadzam. Na razie nikt nie wpad艂 na "pomys艂", 偶e zmniejszy艂am piersi. Wiedzieli,偶e od maja ub.r si臋 odchudza艂am( i de facto-zgubi艂am przed op. 8 kg)i tak zosta艂o. A je偶eli kto艣 u ciebie wpadnie ,偶e zmniejszy艂a艣- potwierd藕. Masz w ko艅cu czym si臋 cieszy膰 prawda? Wracaj kochana do zdr贸wka. Dop贸ki mo偶esz to oszcz臋dzaj si臋 jak najwi臋cej. Buziaczki nast臋pna szcz臋艣ciaro ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dorota je偶eli w pracy s膮dz膮 , ze robi艂a艣 operacj臋 na kr臋gos艂up to ok niech nadal tak my艣l膮. Mo偶esz chodzi膰 teraz p贸ki zima w lu藕nych swetrach, bluzach itp i m贸wi膰 np, 偶e z powodu np tego kr臋gos艂upa lekarz zaleci艂 Ci diet臋 i musisz zrzuci膰 zb臋dne kilogramy. Jak b臋dzie ciep艂o i pora na obcis艂e bluzeczki to wtedy b臋dzie efekt "odchudzania". Pami臋taj, ze w pracy to obcy ludzie chocia偶 ja z w艂asnego do艣wiadczenia wiem, 偶e cz臋sto w艂a艣nie na tych obcych mo偶na bardziej w 偶yciu liczy膰. Chyba , ze masz do nich ca艂kowite zaufanie to mo偶esz powiedzie膰. Ja od znajomych ci膮gle s艂ysz臋 , 偶e schud艂am a 偶e jestem 6 m-cy po urodzeniu dziecka to tylko potwierdzam a o operacji wie bardzo w膮skie grono - ale nikt z pracy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jarcys
Hej Dorota, U mnie mysla, ze schudlam i jak kto pyta, to utwierdzam w tym przekonaniu- w sumie nic nie mowie tylko wale usmiech od ucha do ucha. A jak ktos zapyta czy zmniejszenie- to potwierdz. Najwazniejsze, ze kregoslup nie bedzie Cie bolal i czerwone Slady na ramionach odeszly juz w zapomnienie. Mowilam Ci, ze z doktora dobry krawiec- poczekaj az zdejmnie ci caly opatrune- to dobiero poleca ci lezki! Widok jedyny w swoim rodzaju.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 isa873
Dziwczyny poszukuje s贸b kt贸re mia艂y operacje we Wroc艂awiu w Szpitalu kolejowym na NFZ. By艂am ju偶 na konsultacjach we wrze艣niu ubieg艂ego roku i teraz kazali mi przyjecha膰 drugi raz a w sumie nie wiem po co, niby mam badania zrobi膰 czy kto艣 mo偶e mi powedzie膰 jak wyg艂膮da艂y wizyty u was?? z g贸ry dzi臋kuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mam naprawd臋 wielkie. 70H jest za ma艂e. B贸l g艂owy, b贸l kr臋gos艂upa i totalna depresja. Nienawidz臋 ich, ufff. Czy mo偶ecie mi powiedzie膰, jakie mam szanse na zrobienie operacji na NFZ, a je艣li tak to od czego zacz膮膰. Jestem z opolskiego. Pozdrawiam wszystkie ju偶 szcz臋艣liwe i te, kt贸re chc膮 by膰 szcz臋艣liwe :) magda.m777@gmail.com

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimimimi
Dorota.... pozdrawiam ciep艂o. Dzi臋kuj臋 za Twoje opisy. Trzymaj si臋 Dziewczyno 馃尰 mck Ja te偶 mam 70H z tendencj膮 zwy偶kow膮. Id臋 w pi膮tek na pierwsz膮 wizyt臋 do plastyka z NFZ. Poczytaj topik tutaj wszystko jest opisane co i jak trzeba zrobi膰. Powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 klarione
Witam Nosz臋 si臋 z zamiarem pomniejszenia biustu. Mam rozmiar 70j :/ M膮偶 twierdzi, 偶e nie powinnam tego robi膰 i innym te偶 si臋 moje piersi podobaj膮 (jakby kto艣 chcia艂 zobaczy膰 to wyst臋puj臋 tu czasem na kamerce http://skroc.pl/eeb4 zwykle wieczorem) ale dla mnie m贸j biust staje si臋 udr臋k膮...a wiem, 偶e z wiekiem b臋dzie coraz gorzej... Czy kto艣 m贸g艂by mi w skr贸cie napisa膰 ile kosztuje taki zabieg i gdzie mozna go zrobic?? Karina

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bliznaaaaa
Witajcie, pisze do was bo mam okropny problem. Blizny :( a dokladnie przerosniete blizny. Mialam je juz raz wycinane ale niestety znowu sie pojawily. Jestem 3 miesiace po operacji. Obecnie czekam na masc silikonowa ale nie wiem czy to pomoze i stad moje pytanie czy ktos mial podobny problem. Najgorzej wookol sutkow. Wyglada to okropnie, masuje kilka razy dziennie az boli, spedza mi to sen z powiek :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jarcys
@ isa873 Ja operacje mialam u Jarlinskiego w Grudniu- on byl do niedawna ordynatorem w Kolejowym i pacuja u niego dorywczo pielegniarki z Kolejowego- wiec tak od slowa do slowa i mi mowily, ze Kolejowy ma byc likwidowany i przeniesiony do jakiegos innego budynku, czy nawet polaczony z innym szpitalem, natomiast los oddzialu chiururgi sie wtedy rozstrzygal, bo NFZ chcialo jego likwidacji, czy cos w ten desen....moze dlatego... Podobno jest tak, ze sa kliniki prywatne, ktore maja tez umowe z NFZ- moze czas szukac tym sposobem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
Jarcy艣 chyba min臋艂o co艣 ok. 6-7 tygodni od Twojej operacji (mam nadziej臋 偶e nic nie pomyli艂am, nie chce mi sie cofa膰 do poprzednich stron). Napisz prosz臋 jak si臋 czujesz, jak si臋 goisz? Czy 艣pisz na plecach, czy co艣 Ci jeszcze dolega, jak funkcjonujesz w codziennym 偶yciu? Z g贸ry dzi臋ki. Dorota72 dzi臋ki za pooperacyjny opis, relacjonuj dalej jak mo偶esz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do bliznaaaaa mam ten sam problem, blizny sa paskudne, jestem 9 m-cy po operacji, podobno jestem uczulona na nici rozpuszczalne, ale w niektorych miejscach juz chyba bliznowiec. Stosuje od dwoch miesiecy Kelo-cote zel, poprawy nie widze zadnej, moze na mnie nie dziala. Zastanawiam sie nad kupnem drugiego opakowania(zuzylam juz prawie 60g!) ale nie wiem czy to nie beda wyrzucone pieniadze. Mo偶e kto艣 ma jaki艣 sprawdzony krem na przero艣ni臋te i stwardnia艂e blizny? Dzis dowiedzia艂am sie od kole偶anki , 偶e moze zwyk艂y tormentiol, kt贸ry w jej wypadku dawa艂 doskona艂e efekty....ale mam zastrze偶enia... podobno troszk臋 wysusza sk贸r臋..... a j膮 trzeba raczej nat艂uszcza膰.... i jeszcze jedno, mam rowniez brzydkie blizny po szwach na brodawkach - a by艂y to szwy zdejmowalne.... czy moze kt贸ra艣 z was mia艂a podobne problemy po tylu miesi膮cach od operacji? pozdrawiam serdecznie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jarcys
@ 40-stka Ze to tak ujme: jak operacja? Czuje sie tak jakbym zawsze miala super fajne sterczace cycki. Spie na brzuchu. Dzwigam- bo dziecko ma 15kg i lubi sie przytulic- w fotelik samochodowy tez musze jeszcze mloda wsadzac,bo sama sie nie wgramoli. Prowadze samochod bez problemu. Bylam w miedzy czasie z mezem na weselu i bynajmniej nie podpieralam scian, ale tez rekoma raczej nie wywijalam...tak na wszelki. Nosze narazie caly czas stanik sportowy w dzien i w nocy. To jedyne miejsce pod lewym cycem na laczu szwow wreszcie sie zgoilo. Smaruje tylko mascia z witamina A- linomag odstawilam, bo to takie tluste, ze mi sie skora buntowala. Blizny sa cienkie i wiadomo na tym etapie czerwone. jedyne miejsce gdzie cokolwiek widac- w sensie jak by sie przyjzec to nie wyglada zupelnie bezinwazyjnie, to na sutku w miejscu gdzie pod przeszczep skory dostalo mi sie troche krwi. Zaraz po operacji na samym sutku mialam przyszyta gaze. Doctor zdjal ja na drugim opatrunku. Od tego momentu kazda zmiana gazy na sutku powodowala podrywanie skory,bo osocze gaze do skory przyklejalo, zanim skojazylam co moge zrobic, bylo juz po ptokach, Wiec laski nauka z tego taka: Na te male kawalek gazy, ktory bedziecie sobie dodatkowo przyklejac na sutki naniescie duza ilosc linomagu- tak zeby sama gaza byla nim nasiaknieta. Wtedy przy zmianie opatrunku nastepnego dnia, gaza wam sama ladnie odejdzie od skory i nie bedzecie jej tym samym podrywac. Zmniejszycie tym samym ryzyko dostania sie krwi pod skore...wiec beda ladniejsze blizny i szybciej sie zgoja. Pare stron temu jedna laska polecala Jelonet- regula ta sama, tyle ze to dodatkowy koszt ...ja naprzyklad nie moglam tego znalezc w zadnej aptece,a bylam w 5ciu. Jutro brykam na wakacje z rodzina w cieplejsze tereny- moczyc sie w wodzie raczej nie bede- bo jeszcze za wczesnie(tak sobie mysle), ale z checia w koncu wskocze w kostium kapielowy i wystawie pupe na slonce. Jak dobrze w koncu byc malocycasta! Ludzie naprawde mysla,ze ostro schudlam- i niech im bedzie! A ty 40-stka co? Jak? kiedy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 isa873
Jarcys dzi臋ki za informacje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jarcys :-) ... Wczoraj by艂am na kolejnej zmianie opatrunku w klinice, lekarz delikatnie zdj膮艂 mi opatrunki wok贸艂 sutk贸w. Przeszczep si臋 przyj膮艂 doskonale. I wed艂ug Twoich zalece艅, zakupi艂am ten plaster z parafin膮 o nazwie Jelonet. Ale nie u偶y艂am go, bowiem jest do艣膰 sztywny i nijak nie chcia艂 si臋 u艂o偶y膰 na czubku moich piersi :-). Zastosowa艂am linomag i ja艂ow膮 gaz臋. Mo偶e 藕le robi臋 rezygnuj膮c z tych gotowych opatrunk贸w ale nie bardzo wiem jak mam go zastosowa膰 ... Og贸lnie czuj臋 si臋 dobrze, spanie na plecach nadal mi najbardziej ci膮偶y, 藕le sypiam, wobec czego w ci膮gu dnia chodz臋 nieco zm臋czona :-). Poza tym, wiele rzeczy robi臋 ju偶 sama i zdecydowanie czuj臋 si臋 z tym lepiej :-). Dzisiaj mija 8 doba po zabiegu i wci膮偶 nie mog臋 si臋 nadziwi膰 jak 艂adnie mi z tym ma艂ym biustem :-). Pozdrawiam Was cieplutko....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 toja54
Jestem w szoku-przeczyta艂am niedawno,偶e nfz jednorazowo refunduje redukcj臋 jednej piersi,druga musi poczekac ok miesi膮ca,czy to mo偶liwe?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
toja54 to kompletne bzdury, co jak co ale takich rzeczy nasza s艂u偶ba zdrowia jeszcze nie wymy艣li艂a, przeczytaj nasz w膮tek du偶o spraw Ci si臋 wyja艣ni Jarcy艣 dzi臋ki za informacje, ja prawdopodobnie w czerwcu i tak dopytuj臋, bo w艂a艣nie 6 tyg. po planuj臋 wakacje i zastanawiam si臋 czy mi to wyjdzie. Jeszcze raz dzi臋ki i odzywaj si臋 jak wr贸cisz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 isa873
Mimimimimimi :) odezwij si臋 jak tam po wizycie bo jestem strasznie ciekawa je艣li chcesz to mo偶esz na maila isa873@wp.pl pozdrawiam was wszystkie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bliznaaaaa
No ja jestem zalamana, wlasnie zamowilam ten kelo-cote i zyje nadz ze to pomoze. Kolezanka mi tez zamowila jakas polska masc z silikonem 15g 30zl nie w kazdej aptece to jest dlatego nawet nie pamietam nazwy dermacos. Jak dostane to napisze. Ale trace nadzieje bo poprzednia wycielam po roku, teraz 2 miesiace wszystko ok i teraz zaczely z dnia na dzien i sa czerwone i twarde, szok!!! Nie wiem juz co robic, jak ja masowac, przeczytalam juz chyba wszystko i kazdy mowi co innego :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bliznaaaaa
Do lisa-210 Ja robie tak. Poki co sparuje 2 razy dziennie ostro contratubexem wszedzie mocno i dokladnie a potem nakladam linomag i wtedy ja masuje ale to tak az boli, tak czytalam i nie wiem czy popadam w paranoje ale jakby troche plytsze sa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimimimi
Isa 馃尰 By艂am dzisiaj na pierwszej wizycie w szpitalu Or艂owskiego. By艂am um贸wiona do dr Kulickiego, ale przyj臋艂a mni inna Pani doktor... nie wiem jak si臋 nazywa艂a, ale bardzo mila i... 艂adna. By艂a w gabinecie jeszcze sta偶ystka chyba i piel臋gniarka.... Musia艂am pokaza膰 te moje "smutne juliany" ... Pani doktor tylko zobaczy艂a i od razu kaza艂a mi si臋 ubra膰. Mia艂am tylko skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu... Gdybym mia艂a jakie艣 dokumenty od ortopedy np zalecenie, zaswiadczenie o konieczno艣ci to zapewne ju偶 dzisiaj mia艂abym ustalony termin. I w miedzy czasie bym robi艂a badania... A tak musz臋 za艂atwi膰 ortoped臋 i z dokumentami i艣膰 na kolejn膮 wizyt臋, ale tym razem ma to by膰 ju偶 doktor Kulicki. Pani Doktor wyja艣nia艂a mi 偶e to jednak operacja z nfz i musi by膰 do niej odpowiednia dokumentacja czyli 偶e musz膮 by膰 do tego podstawy... dlatego tak wa偶ny jest ortopeda. Zapyta艂am jeszcze czy te moje melonki si臋 kwalifikuj膮... powiedzia艂a, 偶e tak. Tyle co dzisiaj. Ortopeda mo偶e by膰 prywatnie, bo pyta艂am. Um贸wi艂am znim wizyt臋 ju偶 na wtorek... bo chc臋 jak najszybciej uwolni膰 si臋 od tego ci臋偶aru, kt贸ry nosz臋... od 16 roku 偶ycia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×