Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość dzwonki
gieniak nie poddawaj się!!! Kurcze, ale dziady z tego NFZ... ręce opadają! Próbuj dalej, może być tak, że gdzies się kontrakt skończył, limit osiągniety... wcześniej któraś z dziewczyn pisała, że ma termin dopiero na przyszły rok. Masz zalecenie na zabieg - muszą gdzies zrobić. Kurcze akurat jest konserwacja na tej stronie nFZ, gdzie mozna znaleźć szpitale i kliniki z kontraktami na chirurgie plastyczna na ten rok, bo bym poszukała. trzymaj sie i nie daj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
gieniak byłaś w barlickim jak się domyślam, pracujący tam lekarze mają swoją prywatna klinikę, z tego co czytałam na tym forum są świetni, ale to wyjaśnia dlaczego wolą operować u siebie niż w szpitalu. Ja nie wiem jak to jest z tym nfz, jedni kwalifikują, inni nie, jeszcze gdzie indziej wcale się nie bawią w tego typu operacje, już nigdy nie pojmę procedur nfz - i w sumie to dobrze. nininka dzwonki podała Ci pokrótce drogę do zabiegu nfz - słusznie prawi kobieta, tak to właśnie wygląda :) ja też czytałam gdzieś o wadze piersi, ale mnie nikt ich nie ważył, nawet nie mierzył, w zasadzie to lekarz był głównie zainteresowany tym, co napisał ortopeda, czytał tę opinię długo i dokładnie, potem tylko kazał się rozebrać i rzucił na mnie okiem. z tymi rozstępami to być może chodzi o to, że w miejscu rozstępu skóra jest cienka i to może ma znaczenie. pozdrówka dla wszystkich forumowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! nie było mnie trochę długo ale chciałam sie odizolować na parę dni . Jeszcze sie nie stresuje ale tylko dlatego że ogranniczam "infomacje" o tym co bedzie do minimum. Zabieg mam w poniedzialek:). Co ciekawe zorientowalam sie przeglądając niedlugo stare już staniki że mam jeden w rozmiarze J .... 65 J makabra... już nie mogę sie doczekac. Nabawiłam sie choroby i co gorsza biorę teraz leki . Dzis byłam na badaniu krwi- pewnie z zwiazku z chorobą wyjda z tego niezłe kwiatki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakośka Mam nadzieję,że się szybko wykurujesz bo chyba nie można mieć zabiegu jak jest się chorym. Poza tym na trzy dni przed zabiegiem nie można brać żadnych leków z aspiryną. Mnie zalecono odstawić wszystko prócz tabletek antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nininka Nie wiem jak zważyć pierś ale widziałam kiedyś program z Triny i Susaną w którym żeby sprawdzić wagę piersi nalały określoną ilość wody do miski-była pełna, a potem wkładały pierś. To co zostało wyparte przez ciężar piersi było niby jej wagą... Dziwnie to tłumaczę ale mam nadzieję,że zrozumiale ;) Dzwonki Bardzo się cieszę, że jestem po zabiegu! Specjalnie chciałam go zrobić w tak młodym wieku. Wiedziałam, że lepiej nie będzie i żadne diety i ćwiczenia nie pomogą. Dzieci nie planuję więc tym bardziej byłam zdecydowana. Chce się cieszyć swoim ciałem póki jestem młoda a nie wstydzić się i nosić workowate ciuchy i bieliznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gieniak dr Lewandowski? piszmy pełne nazwiska- skoro kogoś polecamy to polecajmy a jak nie to nie- konkretnie:) Mam jeszcze propozycję byś spórbowała się umówić do dr Pisery- operuje w Barlickim- i spytała czy nie robi takich operacji na nfz, jeśli robi w barlickim to czy nie mógłby cię zakwalifikować, że masz dokumentację itd. Najbardziej mnie wkurzyło że chirurg cię spławił bo chirurgia plastyczna nie jest chirurgią estetyczną. W naszym wypadku jest to owszem chirurgia plastyczna ale ze względu na dalsze zdrowie a nie własne widzi mi się. Szkoda że nie powiedziałaś mu co ma piernik do wiatraka prywatnie z państwowym? jakbyś chciała sobie zrobić sylikonowe cycki to byś poszła prywatnie a że MUSISZ mieć mniejszone bo inaczej cały organizm ci powoli siądzie o czym świadczy sam kręgosłup- to nie jest to twoja decyzja estetyczna! nie poddawaj się! warszawa też jest dobrą opcją. a jeśli ci nadal odmówią to zostanie przeanalizowanie kredytu- na 5lat nie wychodzi wcale tak dużo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gieniak dr Lewandowski? piszmy pełne nazwiska- skoro kogoś polecamy to polecajmy a jak nie to nie- konkretnie:) Mam jeszcze propozycję byś spórbowała się umówić do dr Pisery- operuje w Barlickim- i spytała czy nie robi takich operacji na nfz, jeśli robi w barlickim to czy nie mógłby cię zakwalifikować, że masz dokumentację itd. Najbardziej mnie wkurzyło że chirurg cię spławił bo chirurgia plastyczna nie jest chirurgią estetyczną. W naszym wypadku jest to owszem chirurgia plastyczna ale ze względu na dalsze zdrowie a nie własne widzi mi się. Szkoda że nie powiedziałaś mu co ma piernik do wiatraka prywatnie z państwowym? jakbyś chciała sobie zrobić sylikonowe cycki to byś poszła prywatnie a że MUSISZ mieć mniejszone bo inaczej cały organizm ci powoli siądzie o czym świadczy sam kręgosłup- to nie jest to twoja decyzja estetyczna! nie poddawaj się! warszawa też jest dobrą opcją. a jeśli ci nadal odmówią to zostanie przeanalizowanie kredytu- na 5lat nie wychodzi wcale tak dużo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NatalLodz dzięki, dr Lewandowicz,trudno powiedzieć czy polecam czy nie, bo rozmowa trwała 5 min., we wszystkim co napisałaś ja się zgadzam, ale głową muru nie przebijesz, nie wdawałam się już z nim w dyskusje bo i tak mi to nic nie da, on nie chce pomóc- trudno, znajdzie się ktoś inny kto będzie chciał pomóc sam z siebie, kredytu w tej chwili pod uwagę nie biorę, mamy już jeden, ja teraz nie zarabiam (wychowawczy) a córka do przedszkola jeszcze nie prędko pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
zakośka trzymaj sie dzielnie! Mi sie udalo bezstresowo dotrzeć aż do dnia przed. Wtedy zaczęło do mnie docierać, ale tak do końca to dopiero po pobudce. :-) aagnee ja sie też cieszę, że już dłuzej nie czekałam. Jestem dumna, że pokonałam tego strasznego tchórza we mnie - późno, ale zawsze. pozdrawiam was ciepło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
To ja pisałam ze mam termin na nfz w warszawie na styczeń. Na początku byłam trochę załamana że tak długo ale z drugiej strony mam czas żeby zgubić te dobre 15 kg nadwagi po dzieciach a już jest 3 kg mniej więc może się uda??? Na wizycie byłam tylko raz i nie było żadnego problemu,wiem że jak ma się wizytę u profesora to terminy wcześniejsze ok 4 miesiące. Ja miałam skierowanie od rodzinnej i marne zaświadczenie od ortopedy .Pozdrawiam wszystkie dużo i mało biuściaste kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
A MOJE PIERSI NIE WAŻĄ 2 KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycastaaga Moje piersi chyba ważyły po 2 kg bo na karcie miałam,że wycięto po 1,5 kg na pierś a przecież zostawiono mi jeszcze miseczkę C ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widze,ogrom problemu jest widoczny i krzyk rozpaczy kobiet w roznym wieku,bo matka natura obdarzyla nas w tym miejscu za duzo:(czemu tego nie slysza ci co skladali przyrzeczenia pomagac i ratowac zycie,bo to nie piersi to dwa ogromne przeszkadzajace guzy:(i ja takze zaluje,ze wczesniej tego nie zrobilam,tylko czekalam 20 lat:(Dziewczyny walczcie ,wyrzuca drzwiami(omowia w jednym miejscu)pchajcie sie oknem,to wasze zdrowie,po co dzwigac nadmiar...bol niepotrzebny ramion itp.i choroby kregoslupa....nie ma co sie bac operacji,a komplikacje jak widac nie u kazdej wystepuja.Ja pomimo,ze robiono mi na raty i nie sa identyczne....i nie mam jednej brodawki to i tak jestem szczesliwa,ze w koncu moge sie wyprostowac:)ze nic nie cisnie:)nic nie uwiera:)nic nie boli:)a drzwi otwieram reka a nie wystajacym biustem(to zart na koniec):)Oczywiscie ,ze mam lekki niedosyt,bo pacjentki na nfz traktuje sie(leczy)gorzej,nie staraja sie tak jakby dostali kase prywatnie wykonujac to samo...ale coz 12tys.to duzo jak dla mnie,wiec mam wykonane gorzej,mniej ladniej....coz .....ale mam mniejsze i to mnie pokrzepia:)goraco pozdrawiam:)zycze odwagi i wytwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałabym karmić piersią ale na razie dzieci nie planuje więc chyba za długo przyszłoby mi czekać z operacją. Co do nfz to nawet nie mam zbytnio czasu aby chodzić po tych wszystkich lekarzach (studiuję dziennie, pracuję). Myślę, że zdecyduje się zrobić prywatnie tylko kwestia czasu żeby odłożyć pieniążki a suma mała nie jest... Chociaż znalazłam klinikę w Czechach (niedaleko polskiej granicy) gdzie robią za 6 tysięcy. Lekarz, który wykonuję operację reklamuje się nawet na polskich stronach. Słyszałyście może o tym? http://plastyczna-chirurgia.pl/ To jest jego strona. Niby wszystko ok ale to jest połowa ceny więc oczywiście doszukuję się jakiejś łapki :P Naturalnie dochodzi dojazd itd ale pomimo tych kosztów chyba nie wyjdzie drugie 6 tysięcy? Co o tym myślicie? A dziewczyny powiedzcie czy faktycznie blizny pod piersią są widoczne np. spod bikini? Któraś (przepraszam nie pamiętam która) tak pisała na tym forum ale czy widoczne są u wszystkich czy był tylko jeden taki przypadek że za nisko zrobili nacięcie? Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje blizny są schowane pod piersiami i nie wystają spod biustonosza/bikini (są na po stronie piersi, a nie na brzuchu), ale mam dosyć daleko podcięte w stronę pleców, więc bikini wiązane na sznureczkach raczej odpadają. Chociaż i tak takich bym nie kupowała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Nininka pewnie masz na mysli dr Libora Polaka. Wielokrotnie był chwalony na tym forum, za niskie ceny i bardzo fachowe wykonanie, podobnie lekarz z Pragi dr kufa i dr Furmanek z Trzyńca. Podaje ci linki, zawsze możesz porównać oferty, wybrać gdzie ci jest bliżej itp. http://www.danielfurmanek.cz/informace/plasticka-chirurgie/ http://www.perfectclinic.cz/ u dr kufy na stronce można zobaczyć filmik, jak operacja przebiega. Moje blizny nie wystają spod stanika, jak stoje na wprost lustra wogóle tych pod spodem nie widzę. może spod trójącików by sie dało zauważyć - ale równiez nie zamierzam nosić. podaje ci fajnego linka ze zdjeciami pooperacyjnymi laski z USA. Widać jak goją sie blizny, jak przebiegają, co się zmienia z upływem tygodni i jak wyglada to w stroju kapielowym. wrzucalam wcześniej ale moze nie widzialas. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokoiłyście mnie w sprawie blizn bo tych spod stanika nikomu pokazywać nie będę. No prawie nikomu:P Chodziło mi głównie o to, żeby nie rzucały się w oczy np. na basenie, plaży, w szatni itd. Dzwoni dziękuję za te linki, przemyślę te oferty w Czechach bo różnica w cenie jest ogromna. Dr Furmanek życzy sobie za operację 4100 więc to jest 1/3 polskiej ceny. Wybaczcie, że tak ciągle o tych cenach ale czym niższa będzie cena tym szybciej zgłoszę się do kliniki. A chyba lepiej zrobić w Czechach niż na polski nfz... Przynajmniej tak mi się wydaję. A na nfz też trzeba będzie czekać odpowiednio długo na termin plus te załatwiania to na prawdę może się rozciągnąć w czasie. Przed wakacjami to raczej nie dam już rady ale koło września może uda mi się zorganizować pieniądze i czas i wybrać się do Czech. Mam nadzieję, że nie będzie bariery językowej bo w końcu chodzi o zdrowie. A któraś z Was miała może taką operację w Czechach czy w ogóle gdzieś indziej poza Polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
nininka wiem, że któryś z czeskich lekarzy mówi po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam,ze sie wtrace ciut
ale Dr. Furmanek i Dr. Kufa obydwaj mowia doskonale po polsku. :) Tylko ze tam gdzie Dr. Furmanek czyli w Trzyncu caly personel szpitala mowi po polsku, a w Pradze u Dr. Kufy tylko on mowi po polsku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NatalLodz - a nie myślałaś, żeby rzucić palenie? Ja rzuciłam już ponad 2 lata temu, a paliłam naprawdę wiele lat. Polecam Ci przeczytać książkę Allena Carra "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie". Ta książka pomogła mi osiągnąć sukces, a byłam przeświadczona, że nigdy nie uda mi się rzucić palenia. No i po rzuceniu palenia wcale nie przytyłam. Może spróbuj rzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny:))))tak czytam Was i szkoda,ze zadna nie miala operacji w szczecinie u tego samego lekarza co ja:(moglabym porownac wowczas swoje doswiadczenia .A co do blizn!!!to faktycznie ich nie widac,ale przyznam sie,ze mi one nie przeszkadzaja,sa jak tatulaz:)ale nie widac-zdecydowanie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
JOAŚKA A kiedy robilas operacje? Bo moje blizny widać :( ale u mnie minal dopiero miesiąc Poza tym chciałam sie zapytać jak wasze piersi sie zachowują jak podniesiecie ręce do góry? Bo u mnie cała piers idzie i nie wyglada to fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Chodziło mi o to ze idzie do góry tak jakby na dole nie było gruczolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elessi,pierwsza mialam w listopadzie,a druga w styczniu,ale pisalam,ze blizn pod biustonoszem nie widac:)a tak sa jeszcze czerwone.Co do unoszenia rak,to zupelnie naturalnie sie obie zachowuja:)))o tyle dobrze,nie martw sie ,potrzeba czasu na gojenie sie wszystkiego:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Nininka Jak bedziesz miala czas poczytaj forum, byly dziewczyny, ktore robily operacje w Czechach, a takze w Niemczech, o ile dobrze pamietam - ale na ich kase chorych. Tam prywatnie jest bardzo drogo i sporo jest osob przyjezdzajacych do Polski, czy Czech. Co do zagranicznych klinik, wiem ze sporo Polek korzysta z Kaliningradu, ale nie czytalam jeszcze opinii o zabiegu pomniejszenia tam - mi to nie po drodze i bardzo, bardzo ode mnie daleko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Aagnee Co u ciebie po dzisiejszej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzwonki Lekarz wczoraj wieczorem zadzwonił i odwołał, jestem z nim umówiona na niedzielę. Znowu zaczynam świrować- od zeszłej niedzieli nie widziałam prawej brodawki bo mam ten specjalny opatrunek. Myślałam,że dzisiaj przy zmianie zerknę i dowiem się czy wszystko dobrze. No nic, poczekam. Poza tym wyszły mi dwa szwy wewnętrzne tak jak Tobie ale lekarz mi powiedział, że tak może być. Ach i prawie wszystkie strupki mi zeszły ;) A jak u Ciebie? Byłaś dzisiaj?? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwoki
Aagnee U mnie tez sie poprzestawialo, bylam wczoraj. Powylazily mi te wewnetrzne, niektore zostaly wyjete, niektore sa widoczne, ale nie przebily sie. Moze jeszcze sie rozpuszcza, albo wyjda. Pod strupkami schowaly sie 2 szwy i jak strupki odpadly, to szwy wyszly - te tez mi wyjeto. Goje sie pieknie, moja prawa otoczka jest juz rozowa. Ja jestem juz w miare spokojna, ale wierze, ze ty szalejesz z niepokoju. Trzymaj sie - mysle ze powolutku wszystko sie unormuje. Sporo proba nerwow i cierpliwosci, co? Chcialoby sie, zeby kazdej goilo sie podrecznikowo i tak samo dobrze, a tu? Kazda ma inne przeboje... Co chwile cos sie zmienia i dzieje. W przyszlym tygodniu zaczynam sie plastrowac. Jestem juz bardzo ciekawa... No i musze dotrwac do wizyty kontrolnej.Pozdrawiam cieplo i zycze spokoju ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Hey dziewczyny mi sie zrobił stan zapalny przy jednym szwie aż mi ropa podeszlo (jak zastrzal) miałam dziś jechać do lekarza ale wycisnelam to wszystko sobie wczoraj w wannie ropę razem z krwią masakra bolało przesadziscie ale jak sie rano obudzilam to wyglada jakby sie trochę zagoilo opuchlizna zeszła i już nie boli więc sobie lekarza odpuscilam zobaczymy.. A jak to u was wyglada z tymi szwami bo nie potrafię sobie tego wyobrazić jak wychodzą te szwy wewnętrzne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×