Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Ruda BC
dzwonki u mnie tez zaszla wielka przemiana moj maz juz wiele razy powiedzial mi ze widzi moje szczescie, w moim przypadku bylo tak najlepsza przyjaciolka praawdopodobnie nie chcac mnie zranic powtazala ze nie mam sie czym martwic, mama uwazala ze to moj najwiekszy atut, a ja... ja bylam poprostu nieszczesliwa, teraz jestem i nie martwi mnie to ze otoczenie nie zareagowalo tak entuzjastycznie jak ja, to moje zycie i musze je przezyc tak jak chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Jesteśmy dowodem na to(holy69 :-) ), że nieprawdą jest twierdzenie iż operacje plastyczne nic nie zmieniają w ludziach poza wyglądem... Jeszcze co do noszenia staniczka i jego zmiany przy praniu - ja nosiłam go jak doktor zalecił, tylko jak się suszył ubierałam sportowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apazja :)
Wiem dziewczyny,że macie rację zrobiłyśmy to dla siebie, ale przyznam sie ,że boje się reakcji rodziny. Siostra cos podejrzewa( i jest negatywnie nastawiona) ale jeszcze nikt mnie nie widział, oprócz męża. z jednej strony przeżywam euforie ale z drugiej strony kombinuje jak ukryć moja przemianę tak aby stopniowo niby ,że przez dietę tak schudłam. Zawsze liczyłam się ze zdaniem rodziny i wiem ,że jeśli przyznam się to do końca życia będą mi wypominać,ze popełniłam życiowy błąd.A to nie będzie przyjemne, bo chciałabym aby cieszyli się moim szczęściem... Rodzinę mam naprawdę wspaniałą ale w tej jednej kwestii zrozumienia nie znalazłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc w misce
Apazjo! Napisz proszę coś więcej o Twoim lekarzu i kosztach operacji. Od lat męczę się z nadmiarem owego "błogosławieństwa", po urodzeniu trzeciego dziecka i karmieniu każdego do co najmiej 2 lat, obiecałam, że zrobię ze sobą porządek. Czterdziestka za mną, a ja, jak ten tchórz, śledzę od kilku lat fora poświęcone zmniejszaniu piersi i nie potrafię podjąć decyzji.Mam 164 wzrostu i rozmiar 70 K.Muszę, podobnie jak ty, podjąć natychmiastową decyzję.Proszę , odezwij się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mega doła:( Ten miesiąc był najdłuższym miesiącem w moim życiu!! Mam wrażenie, że minęło pół roku, a to dopiero miesiąc, zostało jeszcze 8:( nie wiem jak ja to wytrzymam:( mam wrażenie, że wszyscy mają operację za sobą, a ja jeszcze tyle muszę czekać:( a czas płynie niemiłosiernie wolno:( mam mały kryzys "wiary";p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apazja :)
księżyc w misce Odezwij się do mnie : apazja@interia.pl Decyzje szybkie są najlepsze, bo mniej stresujesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apazja :)
hexe_asuu Głowa do góry, pomyśl sobie ,że jesteś coraz bliżej szczęścia. Inne kobiety nawet tak daleko nie zaszły jak Ty. Lepiej 8 miesięcy niż 2 lata. Zobaczysz zleci, może nawet okaże się ,że będziesz miała szybciej bo zwolni się termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dynie ex
hexe_asuu Pocieszę Cię ja na operacje czekałam rok a miedzy czasie miałam 4 razy przesuwana operacje. Rozumiesz masz termin , załatwiasz urlop, robisz badania, nastawiasz sie psychicznie , pakujesz torbę i nagle dowiadujesz się ze z operacji nici. Przeżyłam to 4 razy raz nawet zawrócili mnie ze szpitala jak przyjechałam na operacje. Dopiero za 5 razem się udało. To są uroki nfz. Już byłam bliska wziąźć kredyt i zrobić to prywatnie. Zleci nawet nie wiesz kiedy. Dzwonki dzięki za odpowiedz ja dziś własnie miałam zdejmowane szwy , nie bolało faktycznie jak szczypanie podczas depilacji. Teraz rozglądam sie za jakimś stabilnym stanikiem bo dalej mnie rany bolą podczas chodzenia , najlepiej by był ten pooperacyjny ale nie bardzo wiem gdzie go kupić. Jak możecie to doradzcie coś .Buźiaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
hexe_asuu wiem, że czekanie na fajne rzeczy zawsze się dłuży. zwłaszcza jak humor i zdrowie nie dopisują... Już naprawdę niedaleko i to pikuś w porównaniu z tym co masz za sobą ;-) jesteś dzielna i dasz radę, wiem!!! ważne, że jest termin i do niego zblizasz się z każdą chwilą!!! ściskam, tulę i pocieszam!!! ;-) buziak! 2dynie ex nie wiem, czy gdzieś dostaniesz tańszą bieliznę pooperacyjną spróbuj poszukać. Ja moge polecić ten biustonosz, który dostałam w szpitalu - nie był tani, ale zalecony przez fachowca. Na poniższej stronce mój(ORO tyle, że mój jest czarny) i inne. Pozdrawiam!!! http://www.padtech.pl/index.php?menu=upiersi http://www.sklepuroda.pl/pol_m_Ubranka-pooperacyjne-Voe-140.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hexe_asuu pamietaj, nie jestes sama :-))) ja tez nie moge sie juz doczekac, ale mysle sobie, ze to juz TYLKO 7 miesiecy. ja juz zwariowalam na punkcie tej operacji, codziennie o niej mysle i baaaardzo nie moge sie doczekac. trzymaj sie dzielnie i cierpliwosci, zanim sie obejrzysz spotkamy sie na paleniu przebrzydlych namiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
zuzu mam jeszcze jeden na ta okazję zostawiony, bo ostatnio sie nie udało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dynie ex
Dzwoni dzieki za podpowiedz kupiłam na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=2503208183 taki troche podobny do tych medycznych i mam nadzieje ze spełni podobna funkcje .Mam jeszcze 2 na oku wiec pomału sie zaopatruje w nowe staniki .Niestety nie mam pomysłu co zrobic z opasła szuflada starych i wielgachnych staników :)Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kochane jesteście! Naprawdę bardzo mi pomaga to, że mogę się tu "wygadać" i że mnie rozumiecie;) Jutro jest nowy dzień i jak się obudzę, zamierzam być pozytywniej do wszystkiego nastawiona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
2 dynie ex ja moje spaliłam razem z hexe i mimimimimimi ( ;-) buziaki), było fajowo! a może znasz kogoś komu sie przydadzą? Fajny ten staniczek, rzeczywiście podobnie wyprofilowany. Hexe_asuu tak trzymaj, dobrniemy z Toba do zabiegu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Haxe asuu Ja też w sumie będę czekała 9 miesięcy od 16 kwietnia do 16 stycznia[oby operacja],ale czas szybko płynie już mi zostało tylko 5,5 miesiąca i 13 kg do stracenia może się uda .Lekarz w kwietniu kazał mi trochę stracić kg i od tego czasu walczę najpierw poszło 5 kg później waga stała jak na złość aż 2 mies a teraz na diecie SB w tydzień 3,5 kg najważniejsze to wierzyć ze nas zoperują nie zmienią przepisów i że następna wiosna i lato należy do nas!!!! Pozdrawiam wszystkich TYCH PO I PRZED!!!!!!!!!!!!!!!! PS.muszę nadrobić ze 20 stron bo miałam awarie internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Mimimimimimi Odezwij się co u Ciebie słychać jak piersi i ogólnie czekam na zdjęcia całuski!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Cycasta aga :) Tak myslałam gdzie się zapodziałaś. :D i wydedukowałam, że to wakacje :) Ja juz mam pełne wygojenie. Piersi ciągle zachwycają choć... przedziwne jest to jak szybko mój mózg się przestawił i myśli, że moje cycunie były zawsze takie śliczniusie ;) Staniki spaliłam, ale...cześć fajnych pooddawałam "większym" koleżankom...ucieszyły się. Ubrania w większości są dobre, tylko teraz nie "wylewa" się nic na biuście tylko jest normalnie lub luźno. Ze stanikami poszalałam, bo teraz było dużo wyprzedaży. Kupiłam sobie takie jak chciałam rozmiary od 75D przez 80D, 75D i 75DD i 80DD Zasadzam się iśc do pierwszego w Polsce sklepu Victoria Sicret ;) i sobie coś zakupić... patrzyłam na stronie...mają cudeńka. Dzisiaj idę na kontrolę bo zagajała mi się taka maleńka ranka pod piersią..odparzenie, ale jest wygojona. Dzwoniłam do Pana Doktora i mówiłam, ale powiedział, że woli sam rzucić okiem :D Taki jest, dopieszcza pacjentki swoją troską, bardzo to miłe. A wiesz Aga mój Synko (stary koń) jest teraz w Twoich okolicach, dorabia sobie na skupie :) Całuję i miłego czytania...20 stron to jest trochę... Hexe...przytulam CIę i rozumiem. ❤️ Widzisz z Agą macie niemal tyle samo czekania, ale... szybko minie mówię Ci, teraz się tak wydaje, jest lato, chciałoby się puścić na wolność cycunie, a tu te stelaże ;) Ale przyjdzie jesień, zima, wszystko będzie ukryte pod spodem i przeczeka na...nowe ;) Całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonki Mam nadzieję, że tak;) Pewnie jeszcze za kilka miesięcy będę biadolić, ale na razie kryzys minął;) cycastaaga No ja też jeszcze walczę z wagą, więc to mnie też pewnie męczy. Wierzę, że nic się nie zmieni i w przyszłym roku bez problemów nas zoperują;) Mimimimimimi Dzięki;) Niestety troszkę Cię rozczaruję, ale byłam dzisiaj w VS i niestety staników to oni nie mają, mają tylko kosmetyki:kremy, perfumy, mascary, torby, breloczki i majtki. Nie widziałam ani jednego stanika, ani bluzeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanitka
Dziewczyny proszę o odpowiedź,gdzie przebiega cięcie przy pomniejszeniu piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baniochy :)
Dzwonki Dzięki za linki ze stanikami Ruda BC Dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem. Nosze warto się przemęczyć te kilka miesięcy w końcu tyle lat miałyśmy niewygodnie ;) Jutro zdejmują mi szwy dzięki Wam i Waszemu doświadczeniu wiem, że nie ma się, czego bać i jest to do przeżycia :) Kanitka Ciecie mam pod biustem oraz pionową wzdłuż do sutka i wkoło sutka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda BC
tyle lat minelo z ciagle wrzynajacymi sie ramiaczkami i takimi tam wiec ten pooperacyjny to jak wybawienie, ja wiem ze pogoda meczy troche po operacji, ale ja dalam rade wy tez dacie juz prawie 4 tygodnie po operacji od 2 tygodni juz pracuje w pierwszym tygodniu troche bolalo mnie pod pachami teraz mam takie troche bolace ciagniecie ale to poprostu sie wszystko w srodku zarasta i skleja i tak narazie musi byc... pozdrawiam przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
kanitko są różne operacje. Większość wyonywana jest z cięciem w kotwicę: dookoła otoczki, pionowo w dół i pod piersią. Jest sposób z cięciem tylko dookoła otoczki i pionowo w dół (dziewczyny z tego forum również takie miały). Czytałam, że przy niewielkiej redukcji stosuje się również tylko cięcie dookoła otoczki. Jest też pomniejszenie przez liposukcję - ale nie wiem dokładnie jak przebiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniutka
Dziewczyny,bardzo Wam dziękuję, w najbliższym czasie chcę poddać się takiemu zabiegowi,ale muszę trochę schudnąc.Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja jestem po wczorajszej kontroli, no nie jestem zachwycona. Na lewej otoczce zrobił mi się przy cieciu strupek taki większy. Okazało się, że pod tym strupkiem rana się nie zespoiła i się tam trochę mi po babrało. Doktor usunął mi tego strupka i muszę znów nosić opatrunek. A co najgorsze co tydzień czekają mnie wycieczki do Gdańska. Aagnee - podczytujesz nas jeszcze? jeśli tak to odezwij się do mnie? Proszę. Może któraś miała coś podobnego. Jak to się wam zakończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia33 Przykro mi ,że nie jesteś zachwycona. Mam nadzieję,że inne dziewczyny coś doradzą. Ja miałam dziś 1 kontrole i mam inne odczucia. Dowiedziałam się,że wszystkie szwy mam rozpuszczalne , już jutro mogę się wykąpać-7 dni bez prysznica to już trochę długo. Wszystko dobrze się goi i jak na tydzień po zabiegu wygląda to nieźle :) Najgorsze w tym wszystkim jest spanie na plecach, nie wiem jak dla was ale dla mnie to w tym wszystkim najgorsze. Serdecznie pozdrawiam wszystkie co są przed i po :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
aagnee taaak, odezwij się... jak nie tu to może maila skrobnij?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dynie ex
Ewunia 33 jak byłam na ściągnieciu szwów to na pielęgniarka nakleiła mi stripy po to by rana się zespoliła bardziej i lepiej goiła. Mam to nosić 5 dni non stop , można to kupić w aptece nazywa się Steri-Strip tnie się to na male paski i nakleja na ranę pod skos. Jestem prawie 2 tygodnie po operacji i tez coś mi tam wypływa i jest mokre a miejsca po szwach sa bardzo twarde. Jadę w poniedziałek na kontrole i się dowiem co z tym zrobić. Póki co daj sobie czas na wygojenie się.Pozdrawiam Dzwonki dobry pomysł z tymi stanikami muszę to przemyśleć :) Apazja ja tez ciężko znoszę spanie na plecach bo zwykle śpie na brzuchu ale pomału odkrywam ze mogę spać na boku wiec to już coś .Trudne dla mnie był dreny.Nie miło je wspominam. Dziewczyny napiszcie mi po jakim czasie piersi osiągają ostateczny kształt? Czy po dwóch tygodniach można coś wywnioskować czy to jeszcze za wcześnie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonek1980
Hej kobietki Sprzedam swój biustonosz pooperacyjny. Kupiłam go w sklepie medycznym w szpitalu. Nie jest mi już potrzebny bo mam już z fiszbinami:) Jest czarny, ma grube ramiączka na rzepy (żeby łatwiej było się myć) i zapięcie na haftki z przodu. Rozmiar to niby 70 B/C, ale ja mam teraz E i na mnie też jest dobry. Bardzo dobrze się naciąga. Nie zniszczony. Mogę przesłać zdjęcia na priv. Mój nick to usen@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Baniochy :) Jak dzisiaj wizyta wypadłą? Wszystko oki? Juz jesteś bezszwowa? Pozdrówka... 2 dynie... ja jestem 2 miesiące po i dużo sie nie rożni niż zaraz po operacji poza tym że są miękkie i jakby delikatnie zeszły do przodu a nie na boki jak były na początku, ale to był chyba efekt spuchnięcia i naciągnięcia. Poza tym to kwestia własnych predyspozycji i pewnie też ile czasu nosimy stanik pooperacykny. Mi lekarz powiedział 3 miesiące nosić najlepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baniochy :)
Mimimimimimi Część szwów zdjęta nasz doktorek powiedział że goi się idealnie. Strasznie się bałam zdejmowania tych szwów a tu nic zupełnie nic nie czuć. Pielęgniarki w naszej Klinice tez są świetne :) Za tydzień kolejna partia szwów a resztę ma się rozpuścić :) Też tak miałaś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×