Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość 40-stka
No to ja jestem naganiaczką na operację nfz polecam, polecam, polecam. A nfz mi płaci dolę od tego naganiania. Hihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMilowa45
Ja miałam zmniejszane piersi przez dr. Szymanowskiego w Warszawie . Cycki miałam do pasa, dwie ciąże i łącznie cztery lata karmienia a moje piersi wisiały nawet w najlepszym staniku wyglądały jak placki. Teraz mam mniejsze ale za to stoją bez stanika wyglądam rewelacyjnie. http://www.medycynaurody.pl/chirurgia_plastyczna_cennik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinszczęśliwa
Hej dziewczyny !! Ja mam wyznaczony termin operacji na 11 lutego u Furmanka w Trzyńcu w Czechach , ale ostatnio naczytałam się różnych opinii m.in., że prawie wcale po operacji nie widać różnicy ... Nie wiem co teraz robić .. Czy może szukać od nowa lekarza, czy dosłownie zażądać od doktora rezultatów ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinszczesliwa tez bylam zdecydowana na dr Furmanka ale tez slyszalam ze malo zmniejsza..niby kasa kusi bo malo ale jednak bym sie nie zdecydowala bo nawet nigdzie nie ma zdjec jego pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinszczęśliwa20
No właśnie nie weim co zrobić teraz, czy może szukać innego lekarza ... Pomóżcie mi proszę, jestem teraz tak skołowana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavender334
trzy tygodnie temu miałam zabieg usunięcia blizn a po Świętach usunięto szwy-te nierozpuszczalne, niebieskie. Zauważyłam,że na ranie pojawiają się małe niteczki. Pociągnęłam i wyszedł kawałek białej nitki. Jakby szew rozpuszczalny. Wyjęłam 3 takie 1 cm kawałki.Miejsca skąd wyszły były zaczerwienione i trochę obolałe. Boję się powstania kolejnych blizn. Czy Wam także takie nitki wychodziły?Jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justinszczesliwa20
hej , mam ten sam dylemat , mam termin na marzec i tez czytam te same posty co Ty... nie wyglada to za fajnie... brak opieki i to ze prawie nie zmniejsza to straszne... sama niewiem bo cena czyni cuda , jednak chytry dwa razy traci wiec boję sie "prezjechać"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, od kilku lat myślę o operacji, w polskiej rozmiarówce mam rozmiar 70J, w brytyjskiej to i w 60J mieszczę się ;) Jestem szczupłą osobą a przy niskim wzroście mój biust nie pasuje do reszty ciała. Mam już dosyć problemów z doborem ubrań, a najbardziej z polowaniem na dobry stanik, niestety znalezienie mojego rozmiaru graniczy z cudem, a na drogie brytyjskie często ubogą studentkę nie stać. Jak myślicie czy jestem w stanie zakwalifikować się na operację z NFZ? Od jakich lekarzy zacząć zbieranie dokumentacji? Prywatnie to mogę tylko pomarzyć sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Witajcie po długiej przerwie ,ja już za dwa tygodnie jadę i mam coraz większego pietra ,[czekałam 9 miesiecy ]zgubiłam 14 kg zostało jeszcze z 5 ale już chyba nie dam rady. Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, aby wszystkie marzenia się spełniły a sny zawsze słodkie były Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czytalam wasz topik juz dawno, ale dopiero ostatnio odnalazlam was ponownie....to naprawde pomaga, gdy was czytam....powoli pokonuje strach przed podjeciem decyzji... ja ..37 lat , 164cm i ok 70 kg, przytylam jak przestalam palic...a balony 75H juz sa na mnie za male....nie mam stanikow , bo ich nie moge dostac...a jak patrze n ate kolorowe staniczki B , az lzy mi leca....wybralam sie do sklepu, i coz uslyszalam ..nie ma nic dla panie i tak jest wszedzie....jak jest 75 to moze do D , a miseczka H zaczyna sie od 85-90 juz mam dosc....nic mi sie nie chce, nie moge chodzic, tanczyc, zero zycia, siedze w domu jak tylko moge..boje sie bardzo operacji i bolu po. Nie mieszkam w Pl a szkoda, bo mialam bym juz jakie spojecie gdzie robic....jeszcze ze sto razy was poczytam az zaczne cos dzialac....ale dobrze wiedziec ,ze sa osoby , ktore rozumieja o czym mowie, ze to koszmar, ze nie mozna normalnie zyc.....czy ja nienawidze swoich piersi...nie wiem...same w sobie sa ok ksztal i rodzaj tylko stanowczo za duze, ich rozmiaru nienawidze i obwiniam o wszystko, o cala depresje i wycofanie sie z zycia......Marzy mi sie B , a dzien w ktorym nie bede juz musiala nosic zadnego stanika , bede swietowac zawsze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinszczęśliwa20
do justinszczęśliwa20 .. No ja właśnie mam teraz na prawdę dylemat .. No na początku znalazłam wiele pozytywnych opinii na jego temat, dlatego się zdecydowałam jego wybrać... dopiero niedawno zarejestrowałam się na bebeauty w polsce i ostatnie opinie dziewczyn trochę mnie zraziły i jakoś straciłam pewność że wszystko będzie ok. Chodzi mi także o finanse... mam dopiero 20, jestem studentką i na utrzymaniu rodziców ... trochę głupio było mi już brać od nich kasę, a teraz okazuje się że ten lekarz może wcale lub w niewielkim stopniu zmniejszyć piersi ... Nie dość że moi rodzice płacą, to jeszcze operacja, ból i jakby nie było rezultatów - na pewno wielki dół ... Jeśli tak będzie to nie wiem czy jest w ogóle sens tam jechać ... Nie wiem czy nie napisać do niego e-maila... Czy może szukać od nowa lekarza, czy dosłownie zażądać od doktora rezultatów ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
rosse123 Ja miałam operację na nfz w szpitalu Orłowskiego w Warszawie, cofnij się w postach, jest wiele informacji na temat dokumentacji, do kwalifikacji mniej ważny jest rozmiar, bardziej opinia jaki biust na wpływ na kręgosłup. Poświęć kilka dni na przeczytanie forum, sporo rzeczy Ci sie wyjaśni, potem oczywiście pytaj o wszytsko, co jeszcze będzie Cię niepokoić. Jest trochę załatwiania papierologii no i potrzebna jest cierpliwość do odczekania na termin, ale zapewniam, że się opłaca, po operacji zyskujesz zupełnie nową jakość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinszczęśliwa20
Do arpad17 Witaj !!! Super że się tu znalazłaś ... My na pewno Ciebie zrozumiemy i doradzimy .. wcześniej więcej osób tu pisało, no ale na pewno tutaj znajdziesz jak najwięcej informacji ... Nie wiem, zawsze możesz spróbować na NFZZ. . ja osbiście także próbowałam,, ale po kilku nieudanych lub upokarzających wizytach u lekarzy zrezygnowałam .. Jeśli masz na tyle siły to próbuj w końcu to sie nam należy ... Niestety w tym popapranym kraju nie wszyscy to rozumieją ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Po długiej przerwie. Na wstępie spóźnione życzenia Świąteczne, mam nadzieję, że było miło. A także szczęśliwego Nowego Roku i małych biuścików;) Ja niestety byłam chora w Święta i dopiero teraz przy komputerze jestem:( W połowie stycznia zamierzam zadzwonić do Orłowskiego i upewnić się, że moja operacja dalej dojdzie do skutku i że NFZ się nie wycofał. A tak trzymam formę, dalej pracy szukam, a moje piersi z dnia na dzień coraz niżej patrzą;p Sądzę, że to może brak podpory, czyli tłuszczyku na brzuchu coraz gorzej na nie działa. Coś za coś. Jeszcze niecałe 3 miesiące, ale już mam totalnego świra. Jednego dnia wydaje mi się, że nie doczekam do operacji, że to jak 3 lata, a innego, że to już 3 godziny i żołądek mnie boli. Mam amok stanikowy i boję się kupić zły stanik pooperacyjny, a ten niby profesjonalny ponad 200zł kosztuje!! Przeglądam staniki i ciągle waham się, czy to na pewno dobry stanik, czy może nie;p Obawiam się, że z dnia na dzień będzie u mnie gorzej, ale jestem podekscytowana;) Najważniejsze, to jeszcze ten telefon, żeby się upewnić, że dalej umowa z NFZ jest aktualna i muszę się zaopatrzyć w piżamkę rozpinaną (nie mam takiej) i nieszczęsny stanik:) No i muszę być zdrowa!! Więc katar zdążę wyleczyć na pewno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
hexe fajnie że znów jesteś i że to już tak blisko! pidżamkę fajną rozpinaną znalazłam w takim bazarkowym centrum, a staniki podobne do mojego pooperacyjnego widziałam ostatnio w c&a. Białe i czarne cena 60zł. trzymam za ciebie kciuki - pisz szybko jak już zadzwonisz ;-) do osoby od negatywnych wibracji na forum: jestem prawdziwą pacjentką; lekarza wybrałam sama - prawie nikt o nim tu nie pisał - ale to co piszą inne kobietki dało mi wiele siły, wiary. Pomagałyśmy sobie przed i po, zwierzałyśmy się z radości i problemów. Ba nawet się spotkałyśmy by spalić nasze namiotowe staniki i pogadać o naszych perypetiach. Koleżanki też podstawione? maile i prywatne zdjęcia też? Musi ci się wielce nudzić, albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
justinszczęśliwa napisz coś o Furmanku jak się dowiesz czegoś bliżej. Ja czytałam że jest OK ale trzeba mu bardzo dokładnie powiedzieć co i jak, bo w przeciwnym razie operuje tak zachowawczo - żeby przypadkiem za dużo nie ująć. Więcej w sieci jest o Polaku i Kufie(też są z Czech - ale jeden z Frydek Mistek drugi z Pragi) - dużo pozytywów również z Niemiec, ceny również niższe. Nie wiem skąd jesteś i czy zależy ci również na tym by klinika była blisko. Jeśli tak to możesz się zastanowić również nad Polakiem. Między tymi dwoma klinikami dystans nie jest zbyt duży. Ma fotki na stronie. Kufa ma nawet filmiki, ale to już większa wyprawa, bo jest z Pragi. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
No się właśnie zastanawiałam, że tegoroczne "orłowaczanki" się nie odzywały dawno. Czas szybko zleciał, prawda?. Odczuwam coś takiego, dziwnego jakby zazdrość, że macie przed sobą tą operację. Oczywiście jestem przeszczęśliwa, że już od pół roku jestem innym człowiekiem, ale te emocje, pobyt w szpitalu, blok operacyjny, ta euforia, której człowiek doświadcza - to było takie przyjemne, że miło sie wspomina. Mam nadzieję, że Wasze emocje będą podobne, tego Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Ja już tylko 13 dni i mam nadzieję przywitać warszawę i Orłowskiego, dopada mnie stres bo jem za 3 a miałam trzymać dietę,zleciał czas czekania trzymajcie kciuki, haxe a jak twoja dieta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
40 stka Witaj przypomnij mi ile się leży w Orłowskm przed operacja ile po i kiedy na ściągniecie szwów bo ja mam 200km więc muszę pokombinować bo jechać co 4-5 dni trochę ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonki Dzięki na ifno;) zobaczę w przyszły weekend sklepy;) 40-stka nie odzywałam się przez chorobę i Święta:) ale teraz już będę. Euforii nie czuję, na razie, jestem tak zestresowana, że właśnie ryczę pisząc posta;p a to jeszcze 3 miesiące! cycastaaga To już niedługo rozpoczniesz nowe życie!!! Wiem co czujesz, bo jak myślę o operacji, to też mam ochotę na jedzenie, ale zaraz idę na bieżnie i potem jestem tak zmęczona, że tylko mogę o wodzie myśleć;p za mną 22kg i na razie trzymam wagę;) teraz tylko troszkę brzucha poświątecznego muszę zgubić i sądzę, że do operacji już mi tak zostanie z wagą. Tyle, że jak pisałam wcześniej piersi zwisają mi o wieeeeele bardziej niż jak byłam u lekarza na kwalifikacji:( wyglądam jakbym kilkoro dzieci wykarmiła. Mam nadzieję, że lekarz się nie przestraszy jak to zobaczy;p Odzywaj się przed i zaraz po operacji!!! Daj znać jak to wszystko wygląda i jak się czujesz!!!! Jestem z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i jak zwykle podczytuje aby sie upewnic w przekonaniu i decyzji.... mam kilka pytan....ja pale nalogowo, duzo......przytylam po sterydach i po rzuceniu palenia , ale teraz znowu pale....waze ok 70 kilo a moja waga przecietnie to bylo ok 56-58 do 60 kilo przy wzroscie 164 cm ...czy ja powinnam schudnac przed operacja...a co z paleniem i tabletkami antykoncepcyjnymi ? Tutaj u mnie usg i mammografie robia dopiero od 40 roku zycia, chyba ze jest wyjatkowe skierowanie lub potrzeba, ja jeszcze nigdy nie badalam piersi.... kurcze podziwiam i zazdroszcze tym kobitkom juz po operacji, ja sie bardzo boje...a decyzje juz prawie podjelam teraz tylko papiery i badania aby sie udalo na kase chorych zrobic...pojde do ortopedy i do psychiatry , podobno u nas jak psychiatra wystawi zaswiadczenie o negatywnym wplywie ciezaru piersi na samopoczucie , czyli zagrozenie depresja i tzw wycofanie sie z zycia to na to zaswiadczenie nie moga odmowic...sprawdze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycastaaga Bardzo trzymam za Ciebie kciuki! Pisz o przygotowaniach do operacji i pobytu w szpitalu :-) Jakbys czegos potrzebowala bedac w szpitalu to daj znac, ja mam bliziutko. Chetnie Cie odwiedze, jakby Ci sie nudzilo :-) Ja jeszcze dwa miesiace. Powoli zaczynam intensyfikowac przygotowania :-D i tak jak Hexe przychodza mi do glowy rozne problemy, np rezygnacja NFZ-u... Ale nastawienie pozytywne dodaje mi skrzydel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Dzięki kobietki jakoś może przeżyje do operacji!!!! a potem tylko z górki, Zuzanna serdecznie zapraszam w odwiedziny myślę ze operacja 17 01 jak tylko będę miła dostęp do komputera to dam znać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Hexe, Dzwonki Dzięki za życzenia ❤️ Kochane Laseczki 👄 Wam też WSZYSTKIEGO NAJ! w NOWYM ROKU! I Wszystkim Cycatkom Małym i Dużym ;) Ja tez byłam bardzo chora przez święta. Leżałam z gorączka, antybiotyk itd. Schudłam 4 kg, ale piersi sa ok. tzn nie sa takie napęczniałe, ale tez nie opadły. Mój Doktorek pamiętam długo ze mną konsultował i sam się zastanawiał na jakiej wysokości mają być brodawki i są perfekcyjnie. zero opadnięcia :D Moja Koleżanka tez ma mieć niebawem w Orłowskim... oglądała moje cycunie w grudniu teraz dopiero i powiedziała, że... niczego więcej nie potrzebuje, sam widok ją przekonał, że to słuszna decyzja :) Cycasta Aga 🌻 gdybyś cos potrzebowała, Ja jestem z Wawy... mogę do Ciebie podjechać, coś pomóc, pisz na priv masz maila. Odzywaj się, Ściskam Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Ja operację miałam na drugi dzień po przyjściu do szpitala, czyli wszytsko poszło zgodnie z planem (jak to u mnie w medycznych tematach bywa :)). Ale słyszałam, że zdarzają się poślizgi. Jedną panią, która też miała operację to nawet odesłali do domu na kilka dni i kazali wrócić, ale wtedy było tam jakieś zamieszanie kadrowe, z tego co mi mówiła. W szpitalu byłam 6 dób (5 po operacji), lekarz mój wypis uzależniał od ilości płynu, jaki zbierał się w drenach, czyli czekał aż będzie go mniej. Na pierwszą wizytę kontrolną jechałam po 9 dobach od przyjęcia do szpitala - pojechałam samochodem. A potem jeszcze 3 czy 4 razy w tygodniowych odstępach. Po 4 m-cach pojechałam jeszcze kolejny raz, a teraz się wybieram ponownie, tylko, że nie mogę się dodzwonić, żeby umówić wizytę. arpad ja miałam opis usg, ale nikt mnie o niego nie pytał , dałam go ze wszytskimi papierami. Po operacji materiał był oddawany do badania histopatologicznego, wynik dostałam na kolejnej wizycie, śmiałam się do lekarza, że niektóre kobiety robią usg, niektóre mammografie, a mnie od środka sprawdzili czy wszystko ok. Dla szpitala najważniejsze jest, żeby były powody do zwrotu im kosztów. Ja też słyszałam, że opinia psychiatry ma znaczenie, ale o szczegóły dopytaj. Wiem, że opinia ortopedy działa na pewno - sprawdziłam. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe szczęśliwie pomniejszone :) Jak coś to pytajcie, w przyszłym tygodniu jadę poużywać zimy (ależ ja w tym roku rewelacyjnie wyglądam w mojej kurtce narciarskiej :)) i nie wiem, czy będę miała stały dostęp do sieci. Aaaaa i błagam nie denerwujcie się, ja wiem, że każdy inaczej przechodzi takie rzeczy, ale musicie wierzyć, że będziecie miały tak jak ja czyli kompletnie bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! A z jakich rozmiarow na jakie zmniejszalyscie ? Czy u mnie taki przeskok z H na B to nie bedzie za duzo ? Ja naprawde nie jestem zadna zwolenniczka piersi, wiec jest mi obojetne czy sa czy ich w ogole nie bedzie, ale nie chce popelnic bledow czy przesadzac.. marzenie mam aby nie musiec chodzic w zadnym staniku..... kurcze a co z tym moim nalogowym palenie ? rzucic? a pigulki? Mi piersi caly czas rosna, choc mam zaraz 37 lat...kuzzwa moze to te pigulki, ale biore je juz ponad 17 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad ja na twoim miejscu zucilabym palenie,zreszta lekarz na konsultacji sam to mowi.Z tego co pisala NatalLodz tez palaczka:)zeszla.do 5fajek dziennie.Wiadomo najlepiej calkiem zaprzestac bo chodzi o ukrwienie tkanek.Co do pigulek to nie wiem czy odstawiac chodz jesli moglabym cos doradzic to odstawilabym!Kochana 17lat to kupa czasu i kasy noi zdrowia!Zainwestowalabym w spirale antykoncepcyjna:)z tego co mi wiadomo od pigulek piersi moga rosnac bo to hormony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś wyrok Pana DR
Mirosława G., postawiona mu zarzut mi.n. za błąd w sztuce lekarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika2702
Witajcie kobietki,oczywiście zaległe życzenia Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich. cycastaaga jak ja ci zazdroszczę że masz już termin operacji, :)) niestety ja dopiero jadę ustalić termin operacji,napisz proszę u jakiego lekarza byłaś w szpitalu Orłowskim?Mnie sama operacja wcale nie przeraża i uwierz mi że nie warto się denerwować,uśniesz i obudzisz się z pięknymi małymi cycuszkami i tylko o tym warto myśleć,mnie już tak one dokuczają że mogę iść w twoją kolejkę ha ha ha.Trzymam za ciebie kciuki.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×