Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Co do miesiączki to u mnie też pytano i tak ustalano termin. Miałam 2 terminy do wyboru: 11 i 18 maja, a że 10tego spodziewałam się okresu to 11ty odpadł. O tabletki anty nikt się nie pytał i nie wiem czy to istotne...natomiast mimo regularnych @ jednak dostałam wcześniej i spokojnie mogłabym tego 11tego być operowana, ale co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-K
psiarka Oj chyba nie jest nam dane się spotkać:( w szpitalu mam być między 9 a10 i prawdopodobnie jeszcze się spóźnię. Mam takie połączenie, że albo była bym po 5 rano, albo właśnie troszkę po 10. Tak że po prostu się miniemy, no chyba że Tobie, wizyta u lekarza się przeciągnie:) Konsultację miałam u dr Kulickiego i On też będzie mnie operowal. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będziemy miały dwa nowe biusty już w przyszłym tygodniu! Kola52 i nowa-K będziecie miały już z głowy, a właściwie z krzyża :))) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny....
Kola52 i nowa-K Życze Wam wszystkiego naj... żeby marzenia się spełniły w 100 procentach.:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
Arlekin wielkie dzięki za odpowiedź. Sorry, że dopiero teraz, ale wyjechałam na majówkę i dopiero dziś wróciłam. kola52 - ja też chętnie Cię odwiedzę ze zdesperowaną, bo obie mamy konsultację 9 maja w Łęcznej. Jestem niesamowicie ciekawa efektu, bo też mam K:( Ty już we wtorek chyba idziesz pod nóż, jeśli mnie pamięć nie myli. Bardzo będę trzymać kciuki:-) Generalnie okropnie się martwię tym moim rozmiarem, bo Kulicki mi powiedział, że tylko o połowę mi zmniejszy, a połowa z K to pewnie jakieś E-F? Czyli dalej wielkie.:( Mam nadzieję, że w Łęcznej pójdzie lepiej i przede wszystkim, że mnie zakwalifikuje i że termin będzie bliższy, a nie cholerny listopad, do którego chyba nie dożyję z tym bólem pleców.:( Pozdrawiam Was wszystkie majowo, brakowało mi Was, Forumowiczki kochane, przez te majowe dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
nowa -k i psiarka, doczytałam, że Wy też w tym tygodniu macie operację. Życzę Wam, żebyście super lekko zniosły narkozę, miały piękne, małe, zgrabne cycuszki i żeby wszystko się świetnie zagoiło. Dawajcie znać, co i jak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
cycasta Małgosia: ja już jestem prawie 7 tygodni po zmniejszeniu, 8 maja mam kontrolną wizytę, a Nowa -K tego dnia ma zabieg w Orłowskim, więc tak sobie montujemy małe spotkanko. Dziewczyny bez obaw, będzie wszystko ok! trochę zaufania do lekarzy - przy moim wzroście i budowie ciała śmiesznie wyglądałaby wielkość B, dlatego lekarz zrobił mi D (choć ja chciałam C)i jest super. nie jestem typem wieszaka, lekarz zrobił to co uważał za stosowne i jestem z tego bardzo zadowolona. Czekam teraz na wizytę i jego opinię, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
cycasta małgosiu oczywiscie zapraszam, operacje będę miala 8 maja bo 7 mam się wstawic do szpitala. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki te po i te przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a z mojej wizyty u super ortopedy nici, wlasnie dzwonili, ze on mial wypadek samochodowy na 2 miesiace , nie bedzie go .....wiec ide do innego ale nie wiem czy to cos da, chyba ,ze jakos lekarzowi podsune ten trop cyckow....ale on konowal jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj dostałam skierowanie do chirurga plastyka! teraz mam proźbę do wszystkich dziewczyn, które są już operacji proszę piszcie na miary do sprawdzonych lekarzy! zabieg oczywiście na NFZ z góry dzięki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam się na konsultację do Orłowskiego w Warszawie dopiero na 2.09 jesli nie znajde nic innego to planuję cierpliwie czekać dr Łukasz Ulatowski słyszałyście coś na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Psiarka widzę,że też miałaś operację w Orłowskim napisz mi proszę jakie badania wzięłaś ze sobą na konsultację, jak długo czekałaś na zabieg itd generalnie chciałabym wiedzieć wszystko ze szczegółami :)) ja mam rozmiar 75I/J jestem po tomografie i RTG skierowanie dostałam od neurologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
madziamagic ja tez jak psiarka, mam miec operacje w orlowskim, na kosultacje cycasta aga zapisala mnie w marcu(na poczatku) na konsultacje na 3 kwietnia, lekarz dr nowak wyznaczyl mi termin na 15 lipca - czyli od konsultacji do operacji niecale 3, ol m-ca, moze sprobuj u niego, psiarka jest zadowolona. mily facet, mam nadzieje,ze zrobi mi ladnie i ze z jakiegos powodu nieodwola-tego sie boje,nie operacji i bolu, tylko odwolania.moj rozmiar 75J-K zalezy jaka firma. na konsultacje tylko skierowanie do poradni chirurgii plastycznej, opinia od ortopedy o zmianach w kregoslupie spowodowanych dyzum biustem, niektorzy lekarze chca tez od neurologa, moj nie chcial, kazal mi tylko na wuzyte z anestezjologiem kazal dostaczyc jeszcze zaswiadczenie od dermatologa o otarciach i odlezynach pod biustem(mam duze), rtg kregoslupa i to wszystko. powodzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki! dzwoniłam dzisiaj i miejsca były tylko do tego lekarza i najbliższy termin początek września także muszę cierpliwie czekać! dajcie znać jak będziecie po operacji, 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycasta małgosia trzymam kciuki. Na pewno będzie dobrze!!! Ja mam konsultacje dopiero 30 lipca i już nie mogę się doczekać...Oby tylko się udało bo już nie mogę patrzeć na to moje olbrzymie K :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
Nowa-K i Kola52 powodzenia i trzymam kciuki u rąk i nóg aby wszystko było jak najlepiej i najładniej:).Po wszystkim czekamy(myślę,że każda z nas) na jak najszybszy wpis na forum że jest OK!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissa999
jak ja zazdroszcze wszystkim po,lato was przynajmniej cieszy,reszta z nas musi ciagle kombinowac jak zakryc te nieszczescia.,co przy ladnej pogodzie nie jest latwe.pozdrawiam i duzo cierpliwosci dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziamagic Ja będę miała 9 lipca operację u dr. Ulatowskiego. Nie znalazłam żadnej złej opinii na jego temat. Wszyscy przez niego operowani są bardzo zadowoleni. Ja byłam u niego na dwóch konsultacjach raz na Wołoskiej a potem w Orłowskim. Byłam mile zaskoczona jego ciepłym i delikatnym podejściem do pacjenta. Wcześniej wyorałam w necie jego zdjęcie, na którym wyglądał na niezbyt dostępnego i przed pierwszą wizytą drżałam ze strachu, że mnie „pogoni. Na pewno zależy mu na pacjentach ponieważ kiedy się okazało, że na Wołoskiej w tym roku nie będą mieć kontraktu na redukcję to w Orłowskim, choć termin konsultacji wyznaczyli mi w rejestracji na 8 kwietnia to on przyjął mnie na początku lutego. Doktorek, choć wydaje się być bardzo młody, wzbudził moje zaufanie. Ze spokojem pójdę do niego pod nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o super! powiedz mi jakie miałaś ze sobą badania, jaką masz miseczkę itd najlepiej na mail madziamagic@o2.pl Ja mam wizytę dopiero 2 września...ale będę cierpliwie czekać i mam nadzieję,że napisz jak już będziesz po! powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus cycus
Witam wszystkich po operacji i tych ktorzy jeszcze na nia czekaja , jestem po operacji 2 miesiace i własnie jutro czeka mnie kontrola . Powiem wam ze gdyby zaproponowali mi 10 tysiecy za przyszycie tego spowrotem ( 3kg ) to nie wzielabym tego za nic w swiecie . Nie bojcie sie nic to nie boli tylko pozniej jak sie goi to troszeczke sciaga i swedzi a tak po za tym to zadnych dolegliwosci tylko trzeba sie uzbroic w cierpliwosc bo gojenie jest długie . Brodawki ktore sa przeniesione( jest to fachowo nazwane przeszczepem brodawek sutkowych) bardzo długo dochodza do siebie jestem szczesliwa bo jest to dopiero 2 miesiace po operacji a ja juz czuje dotyk na sutkach i wlasciwie reaguja na głaskanie ha ha ha . Po operacji nosi sie specjalny stanik ortopedyczny uciskowy ktory zakładaja juz podczas operacji tak ze budzisz sie juz majac go na sobie , tak ze dziewczyny głowa do góry i nie bac sie tylko cieszyc sie i dbac o siebie . Moja operacja odbyla sie w Gdańskim centrum medycznym operowala mnie dr. Dobaczewska i dr. Grobelny polecam bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus cycus Mnie również operowała w Gdańsku dr Grobelny. Operacje miałam równe 6 tyg. temu. Piersi wyglądają super są okrąglutkie i już fajnie miekkie:) Ja miałam odwrotny problem z sutkami... Były po operacji mega wrażliwe, aż bolały gdy zmarzłam lub je dotykałam ale teraz już wróciły do normy. Byłam już na zakupowym szaleństwie i takiej frajdy z zakupów nie miałam nigdy:) Kupiłam prawie same bluzki i sukienki bez ramiączek!!! Dziewczyny warto czekać i spełniać swoje marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
Czy możecie powiedzieć jak długo byłyście na zwolnieniu lekarskim.Ja mam dosyć ciężką fizycznie pracę i nie wiem jak długo nie będę mogła wrócić do pracy.Wiem,że każdy goi się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ niestety ten moj ortopeda mial wypadek i moze go nie byc dosc dlugo, mam wizyte na 16 maja do innego...bylam u kumpeli ogladac dzielo tutejszych doktorkow, prawie dwa lata po i slicznie wygladaja, ona ma teraz C, ja juz wiem , ze chce miec male B, na pewno....... mam troszke czasu , bo u nas lato gorace , bedzie z 50 stopni, zimniej sie robi w listopadzie , wiec spokojnie bym chciala poczatek pazdziernika juz isc ciac.....bedzie wtedy fajna pogoda, juz nie upaly ale nadal cieplutko.... juz marze o malutkim B , a moze byc i duze A, aby tylko tego H nie bylo....i chodzic potem juz tylko bez stanika....jak nie da rady na kase chorych to zrobie prywatnie, ale zrobie na pewno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arlecin Ja byłam na zwolnieniu 2 tygodnie, ale nie wykonuje pracy fizycznej. W tej chwili minęło 6 tygodni od zabiegu i dalej staram sie nie dzwigać. Myślę, że przy pracy fizycznej dwa tygodnie to mało... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-K
Kobietki trzymajcie kciuki, jutro jadę, w czwartek operacja.:) Jak tylko będę na siłach, dam znać co i jak. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
nowa-K trzymam kciuki, powodzenia, odzywaj się po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta małgosia
Nowa-K, ja też trzymam kciuki!!! I za kolę 52, która chyba dzisiaj już po.:-) Kobiety, dajcie znać, jak poszło i jakie efekty:-) Gogusia, dzięki wielkie.:-) to okropne, że musisz jeszcze tak długo czekać. Mam nadzieję, że ten czas szybko Ci zleci. Pojutrze jadę do Łęcznej na konsultację, na szczęście razem ze zdesperowaną, więc razem będzie raźniej. Zdobycie drugiego skierowania (pierwsze leży sobie w Orłowskim, bo przecież tam miałam pierwszą konsultację), to była droga przez mękę, ale w końcu się udało. Jakby ktoś jeszcze miał podobny problem, to uprzejmie informuję, że po konsultacjach z NFZ wiem już, że lekarz pierwszego kontaktu nie ma prawa odmówić wystawienia kolejnego skierowania do tego samego specjalisty - lekarze nie mają limitów na takie skierowania. Mojego nachodziłam 4 razy, w końcu zmusiłam go, żeby zadzwonił do NFZ z mojego telefonu, pofatygował się i właśnie to ustalił. Tak że w końcu wypisał, ale mówię Wam - byłam u niego cztery razy i zmarnowałam na to wczoraj cały dzień, a czas mnie bardzo naglił, bo przecież pojutrze o świcie już jadę do Lublina. Ale emocje;-) A to dopiero początek. Dobranoc, kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia nowa-K :) następnym razem gdy się odezwiesz będziesz już małobiuściasta:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycasta Małgosia, gratuluję desperacji :)haha chciałabym widzieć jego minę w starciu z Tobą:) Ci lekarze, to niech się ogarną lepiej, bo to śmiechu warte po prostu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
nowa-K trzymamy, trzymamy :) i czekamy na relacje cycasta malgosia najwazniejsze,ze sie nie poddalas i w koncu masz to skierowanie, teraz bedzie juz wszystko ok-musi byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×