Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
nie wiem czy chce w bytomiu ale jestem z okolic ślaska i cały czas szukam dobrego chirurga.... , narazie skłaniam się do furmanka w czechach , mam juz nawet termin , nie ukrywam że liczy sie też cena... a Ty dlaczego się na nią zdecydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natash
Furmanek o ile sie nie myle ma długie kolejki? dlatego odpadł u mnie na poczatku.. pozniej znalazlam Libora-Polaka w Raciborzu, ale czytałam wiele opinii i podobno klinika nie jest zbyt higieniczna( sama nie wiem bo nie byłam), pozniej własnie znalazłam klinike w Bytomiu i tam pojechalam na konsultacje i tak juz zostało:) Nie chciałam miec operacji w Czechach bo szczerze mowiac troche sie bałam ze jak cos pojdzie nie tak itp. to przeszkoda prawna bedzie jezyk np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natash
mogę spytac jaka jest cena u dr Furmanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 75E na 75B/C to duża redukcja?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natash nie bardzo rozumiem co znaczy duże zmniejszenie. Ja zamierzam zmniejszyć z 70 J-K na 70 D. To dopiero różnica. Twoja p. doktor skasowałaby mnie pewnie z 15.000,00. i co to znaczy że cena bez vat-u? A ktopłaci vat? to co, prywatnie czy na kasę (z niewielką hahahah dopłatą)? Prywatnie nie potrzebujesz żadnych skierowan. więc co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natash
Vat płaci klinika, jeśli nie ma dokumentacjii, ze dana osoba potrzebowala tej operacji ze wzgledu na zdrowie. Jeśli masz skierowanie od ortopedy na leczenie, wtedy nie musisz płacic VAT. Wybór oczywiście nalezy do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Vivi1214 Ja tez sie mega dużo przez niego wyplakalam wręcz miałam depresje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Vivo A bylas sie konsultować gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Do Elessi ja bylam u czterech lekarzy na konsultacji w Berlinie bo tutaj mieszkam i wszyscy powiedzieli ze implanty są dla mnie za duże i za szerokie jak na moja klatkę piersiowa 12,6 cm a ja mam pod biustem 70 cm , z dr Pastucha umawialismy sie na DD a mam wiszące F :-( katastrofa!!! Zapłaciłam za plastyke której praktycznie nie wykonał i powiększanie 18000 zł i to są pieniądze wyrzucone w błoto , a on uwarza ze op sie udała!!! Mam 7.1.14 op w Szczecinie u dr śliwinskiego no bo tak tego nie mogę zostawić! Napisz do mnie mail co u ciebie nie wyszło ? Jomavi@gmx.de pozdrawiam Vivi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ponownie, pisze bo mam konkretne pytanie. Mianowicie słyszałam, że operacji nie robi sie podczas menstruacji bo wtedy jest bardzo krwawa. Czy tak was uprzedzano? Bo problem mam taki iż właśnie na czas operacji wypadnie mi miesiaczka i już kombinuje co zrobić żeby ją przesunąć. Tyle, ze nie jestem pewna czy ta kombinacja jest konieczna? JAK u was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Poszukaj kilka stron wstecz, było na ten temat. Generalnie w Łęcznej (jeśli tam mas zoperację) nie robią podczas okresu. Jeżeli masz jeszcze tyle czasu do operacji, to możesz przesunąć okres tabletkami, najlepiej zasięgnąć porady ginekologa. No i zadzwoń do lekarza, który będzie robił operację, zobaczysz, co powie. Myślę, że może mieć znaczenie, czy operacja wypada w 2, czy w 5 dniu okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, z tego co kojarzę, to masz chyba w połowie stycznia operację, więc tabletkami nic już nie zadziałasz, albo módl się żeby dostać wcześniej albo musisz przełożyć termin, bo w Łęcznej na 100% podczas okresu nie robią operacji, zadzwoń do Mądrego i spytaj, bo na darmo się przejedziesz kawał drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadż dwa tampony nikt się nie zorientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia, niczego nie kombinuj! Nie mogą operować podczas okresu, bo tracisz bez tego sporo krwi, a jeszcze może jakiś krwotok po drodze. To nie jakieś widzi mi sie, to dla Twojego dobra. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, wesołego po świętach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa C
Ten gość to ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu...pomysl chyba do d...,bo w razie komplikacji to co zrobi?A po zabiegu tez nie ma sie sily na wyciaganie tamponu ktory ma byc dobrze ukryty!?Kazdy inaczej znosi operacje i do tego jeszcze okres,to chyba nie najlepszy pomysl.Ja doradzam przelozenie zabiegu,bo pierwsze dni sa ciezkie i lepiej nie dokladac sobie dodatkowych problemow.Zreszta w czasie okresu raczej napewno nie wykonuja operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia77
Hej dawno nie pisałam, ale widzę mój temacik. Otóż ja opisywałam że miałam operację w drugim dniu okresu. Wszystko zależy od lekarza oczywiście od Ciebie i na ile znasz swój organizm.Dla mnie nie miało to znaczenia oprócz niestety dyskomfortu. Bierzcie pod uwagę to, że po zabiegu przez 24 godziny jesteś uzależniona od pielęgniarek. Ja trafiłam wspaniale ale niestety nie każda tak ma. Mam jeszcze pytanie. Po jakim czasie można wrócić na solarium?Powiem prawdę, że troszkę mi tego brakuję. Nie jestem maniaczką ale troszkę słonka:) Boję się czy nie ma to wpływu na blizny. Mija 4 m-ce od operacji a ja mam nadal bardzo czerwone i niestety troszkę twarde blizny. Nadal widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Blizn nie wolno opalać przez rok po operacji, Taką informację przeczytałam na kartce z informacjami, którą dostałam od lekarza przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia w Łęcznej na pewno nie operują podczas okresu .Ja pytałam dr.Mądrego czy jak będę miała małe plamienie to mogę mieć operacje powiedział że NIE! Bo też mi mógł okres wypaść w dzień operacji ale chyba z tego stresu ok. się sam zatrzymał i u Żabki też tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Aguska, ja się z racji odległości nie konsultuję z lekarzem. Mija mi właśnie 3 m-ce od operacji i nadal chodzę w staniku pooperacyjnym z bra i śpię w gorsecie z pofamu. Stanik z fiszbinami mnie uwiera w miejscu szwów, więc nie chodzę w takim. Poza tym jeszcze mnie bolą czasem piersi, ma też jeszcze twarde i czuję, że w środku nie jest wszystko zagojone. Dopiero od kilku dni kładę się na boku, ale nie na długo. Gdy zdejmuję stanik, to jeszcze piersi ciągną w dół, bolę mnie też szwy pod piersiami. Ja daję sobie jeszcze czas na normalne staniki. A jak Ty się czujesz? Z tego co pamiętam, to jesteś chyba ponad 2 m-ce po operacji? Jesteś zadowolona z efektów? Masz taki rozmiar, na jaki umawiałaś się z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Witam.Ja nie wiem co moge teraz stosowac na te blizny i czy juz moge,bo od opeacji minelo 2-mc.,a caly czas smaruje alantanem.Ja bylam na konroli po miesiacu,to lekarz kazal mi tylko w dwoch miejscach smarowc dermatixem,ale ja kupilam dermablizn,jednak do tej pory nie stosowalam jeszcze,bo czytalam,ze dopiero po 2,3 mc stosowac z silikonem.Piersi sa takie jak byl po operacji miseczka C.Spie juz od mc na boku,ale nadal mnie swedza ciecia pod piersiam i czasami kluje nie przyjemnie.Ogolnie jestem zadowolona,chociaz znalazlo by sie kilka niedociagniec np otoczka brodawki nie jest idealna.Kupilam sobie biustonosz bez problemu z bawelny i swietnie sie w nim czulam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zabka681968 moglabys napisać jak długie jest to cięcie pod biustem? I czy już masz czucie w brodawkach ? Czy blizny są grube ? Bo mnie op czeka 7 stycznia i już sie bardzo boje! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Witam.Blizny mam od mostka i biegna przez cala dlugosc pod biustem do boku.Czucie w brodawkach mam od poczatku po operacji.Jesli chodzi o blizny,to sa,wydaje mi sie,ze normalne,bo zgrubienie jesli mam to tylko na jednym boku doslownie 1cm.Nie wiem jak bedzie pozniej czy to sie zmienia jesli zle bede o nie dbala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia68 ja jestem po operacji ponad 2 mies (24 grudnia minęło 2) i czuje się bardzo dobrze już od dawna śpię na boku a teraz nawet czasem na brzuchu.Z efektu jestem mega zadowolona są idealne na wielkość mam mniej więcej miseczkę c-d i mniejszych bym nie chciała. Blizny ogólnie goją się dobrze w niektórych miejscach są prawie nie widoczne najbardziej je widać tu przy mostku i tam właśnie lekarz kazał smarować maścią z sylikonem i tak robię i wydaje mi się że mała poprawa jest.Ja jadę do kontroli do łęcznej w czwartek 02-01 więc zobacze co mi z tymi stanikami powiedzą ,chociaż każdy lekarz mówi co innego i nie wiem kogo słuchać jeden że już po 6tyg. można zmienić biustonosz na zwykły a drugi że do pół roku trzeba chodzić w pooperacyjnym zobaczę co mi teraz powiedzą. Ja czucie w sutkach też miałam od początku z tym że najpierw są bardzo drażliwe (jeden u mnie do tej pory) a drugi już spoko (można śmiało czochrać) he he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja "normalne" staniki zaczęłam nosić po około trzech miesiącach, ale to dlatego, że nie mogłam dobrać fasonu, blizny mam już całkiem zagojone, jestem pół roku po operacji, nie smarowałam niczym, bo mi się nie chciało :) Mój rozmiar to niestety E w porywach do F, ale się już z tym pogodziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niska i wiem, że mój duży biust był moim hmm atutem. Dosyć ciężkim atutem dlatego też zdecydowałam się je poneijszyć. Każdy się dziwł mojemu pomysłowi, ale co z tego, że coś jest piekne, kiedy przeszkadza w normalnym funkcjoniwaniu? Monia z wieczną depresją, mi także nie chcieli zrobić operacji podczas miesiączki (robiłam u doktora Łątkowskiego w Polanicy Zdrój). Nie wiem, czy w ogóle jakaś klinika podjęłaby się operopwania podczas miesiączki. Raczej wątpie. Za duże ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia z wieczna depresja. Mi tez na czas operacji wypadala miesiaczka,ale w pore zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne "cerazette"Co prawda przez dwa mc moj organizm sie buntowal i prawie do konca samego terminu operacji mialam plamienia,ale na sam zabieg jak reka odjął i mialam spokoj.Powiem szczerze,ze nie wyobrazam sobie zeby po zabiegu miec dodatkowo problem z okresem!!!Pierwsze dwa dni nie sa latwe ogolnie do obslugi samej siebie.Moze lepiej jak zadzwonisz i przelozysz termin? Dziewczyny. Wszystkiego dobrego w NOWYM ROKU...2014 !!! Spełnienia najskrytszych MARZEN:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
kurcze, mój organizm zawsze działał jak w zegarku, miesiączka co do godziny wręcz regularnie i pod tym kątem ustalałam termin. A tu teraz ni stąd ni zowąd spóźniła się o 5 dni. Więc w styczniu wypada na 2 dni przed operacją. Ale nie zamierzam nigdzie dzwonić i odwoływać. Teraz miałam trochę stresu i pewnie dlatego coś nie zagrało, więc kto wie, może za miesiąc będzie to samo?Gorzej, bo do Łęcznej jadę aż z Wrocławia, cały grafik w pracy ustawiony pode mnie, więc teraz już nieźle się boję, że coś nie wyjdzie. Ale najwyższy czas w końcu stać się optymistą i wierzę, że dostanę wcześniej, albo później, ale nie na czas:) mam jeszcze jedno pytanie: czy ktoś a pewną informację od lekarza chirurga, ile po skończeniu karmienia piersią można mieć operację? Raz czytałam, że 9 m-y, innym razem, że rok. Ktoś wie na pewno? Kurczę, byłam w takim ciężkim szoku, że dr wyznaczył mi tak szybko termin, że zupełnie zapomniałam o to zapytać. I możecie wiecie, w jakich godzinach najlepiej dzwonić do pokoju lekarzy w Łęcznej? Może się odważę i sama ich zapytam?:) Uśmiechu życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×