Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Elessi
Viprenia Ja przed operacja robiłam rozeznanie w gabinecie laserowym i dr..... Mi powiedział ze minimum pól roku trzeba poczekać z bliznami żeby moc zacząć coś robić więc zostaje nam czekać :( a potem ok 1,5 roku trwa usuwanie blizn laserem ponoć potem nie ma śladu po operacji :) ja mam taka cicha nadzieje ze tak właśnie bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Aagnee Jak tylko będziesz w stanie to pisz co u ciebie.... Ja juz jutro wracam do pracy te 2 tygodnie tak szybko minęły teraz tylko dostaje szału bo mnie to wszystko swedzi ze masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sakuranka
Chciałabym podziękować dziewczynie która poleciła dr. Mikołaja Kubasika z Poznania. Byłam jechałam 3 godziny ... aż to jest śmieszne prawie sie popłakałam bo lekarz poprostu wypisał mi skierowanie na zabieg zmniejszenia jednej piersi i to wszystko ! Nie wiedziałam,że to takie proste i szybkie niedługo będę miała zabieg zmniejszą mi większą pierś nie będzie ona wyglądała idealnie jak ta druga ale pozbędę się różnicy między B a D. Jestem szczęśliwa i to na prawdę . Napiszę jak będę po zabiegu. Bardzo Dziękuję teraz wiem,że warto walczyć bo lekarze są różni jedni liczą na kasę inni na podziękowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Elessi Ja sie tez zmagam ze swedzeniem. Wiem, ze to zdrowy objaw gojenia, ale mozna oszalec nie?? Boje sie, ze to bedzie narastac. Na bol mozna wziac tabletke, a tu??? Ciekawe jak sie miewa aagnee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Na swędzenie można wziąśc Claritine zyrtec xyforyzazyd lub coś podobnego jak moja córcia ma zaostrzenie azs to jej podaje i już się nie drapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała a duży biust
A wiecie może czy w NZOZ EUROKLINIKA w Katowicach można zmniejszyc piersi na NFZ? jeśli któraś miała właśnie tam zabieg proszę o opinie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
na stronie nfz oddział śląski nie ma Eurokliniki, ale najlepiej przedzwoń? Kto wie??? Jest za to CMR z Bielska Białej, polecam. W Katowicach na NFZ znalazłam jeszcze AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA: ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE CHIRURGII PLASTYCZNEJ 40662 Katowice , Fredry 22 tel. 32 202 83 01 Najlepiej dzwonić i dopytywać, niestety na stronie nie dokopałam się do informacji co za zabiegi robią!! powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70F
Mam takie pytanie czy któraś z was była na konsultacji u chirurga plastyka będąc jeszcze w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70F Ja jestem 9,5 po porodzie, jeszcze troche karmie i przed ciaza tez mialam rozmiar F, czasem G. To nie jest pewnie dla Ciebie pocieszajaca wiadomosc, ale one sie jeszcze powiekszaja. Koniecznie nos stanik caly czas jak bedziesz karmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc i na mnie przyszła kolej:) dostałam dzisiaj odpowiedź z banku, dostałam kredyt bez problemu, jutro jadę wpłacić zaliczkę do kliniki a 18 maja mam operację na 17tą!! czy wy wiecie że ja się nie ucieszyłam z tego kredytu? myślałam że będę mogła moje tchórzostwo zgonić na brak kaski a tu dupa. boje się strasznie, wiem że to jest konieczne i marzyłam o tym od 10lat ale nienawidzę szpitali, ran, szwów, źle takie rzeczy znoszę uffff. ale muszę i koniec:) nie ukrywam że wolałabym obudzić się już w lipcu jak mi się wszystko zagoi:) teraz na cito badania. muszę zrobić usg piersi, morfologię z krzepliwością i glukozą chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70F
Zuzanna No niestety nie jest to dla mnie pocieszające przed ciążą miała 70F a teraz w szóstym miesiącu ciąży 70H!!!TRAGEDIA. Zamiast cieszyc się ciążą to chodzę i ryczę z powodu piersi i bólu pleców.a w lustro nie mogę patrzec.No i pewnie po ciąży zostaną większe niż przed dlatego najchętniej już dzisiaj zaczełabym załatwiac operacje naNFZ gdyby tak można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
NatalLodz, gratuluje i serdecznie!!! wiesz, kilka tygodni temu miałam podobne odczucia. Cieszyłam się, a z drugiej strony strach przed zabiegiem rósł... Też nie cierpie szpitali, z lekarzami nie mam dobrego kontaktu, nigdy przedtem mnie ani nie szyto, ani nie usypiano - a tu co? wszystko naraz w pakiecie: narkoza, operacja, dreny, wenflony, leki, codzienne rozbieranie się... W rzeczywistości cięzka była pierwsza, bolesna doba. Potem coraz lepiej. A moi lekarze okazali się fantastyczni, podobnie opieka. Ja też czekałam tak długo, marzyłam. I w miarę jak przechodził mi ten ból, to dochodziło do mnie, że marzenie się spełniło!!! I mimo wszystkich nieprzyjemnych elementów, wstapił we mnie totalny optymizm! wiem, że się boisz - ale dasz radę - ja też jestem strasznym tchórzem i jakoś przez to przeszłam!!! Trzymam kciuki za Ciebie;-) Fajnie, że Ci się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70F Profesor na konsultacji powiedzial, ze jak przestane karmic, to troche sie zmniejsza, ale zostana opadajace. Ciesze sie bardzo ze karmilam moja coreczke. To super sprawa. Nawet pomimo tego, ze bardzo wstydzilam sie karmic publicznie. Ale mimo tego zmniejsze piersi z mysla, ze drugie dzieciatko bede musiala karmic butelka... Moja gin mnie namawiala, zebym wstrzymala sie jeszcze i po drugim zmniejszyla, ale ja nie wyobrazam sobie kolejnych min trzech lat zycia z tym balastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70F Profesor na konsultacji powiedzial, ze jak przestane karmic, to troche sie zmniejsza, ale zostana opadajace. Ciesze sie bardzo ze karmilam moja coreczke. To super sprawa. Nawet pomimo tego, ze bardzo wstydzilam sie karmic publicznie. Ale mimo tego zmniejsze piersi z mysla, ze drugie dzieciatko bede musiala karmic butelka... Moja gin mnie namawiala, zebym wstrzymala sie jeszcze i po drugim zmniejszyla, ale ja nie wyobrazam sobie kolejnych min trzech lat zycia z tym balastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
NatalLodz Ja operacje wspominam bardzo dobrze położyli mnie na stół o 15 operowali mnie 2,5 godziny po wszystkim pamietam jak mnie wybudzili stała koło mnie moja mama i mówiła ze już po wszystkim czułam sie bardzo dobrze tylko trochę jak za mgła i poszłam dalej spać obudzilam sie ok 21 nie pamietam dokładnie ale wlaczylam telewizor i oglądałam "you can dance" i czułam sie ok tylko jak poszłam do toalety to trochę mi sie w głowie krecilo ale to chyba byla wina tego ze za szybko wstalam z lozka i ogólnie to nic mnie nie bolało od samego początku pytali mnie czy chce jakies leki przeciwbolowe drugiego dnia ale nie widzialam potrzeby wiec bądź pozytywnej myśli ze u ciebie tez tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
NatalLodz A gdzie będziesz operowana jeśli mogę spytać i ile ci zawolali? Ja mam czucie w sutku od samego początku bardzo naciskalam lekarza ze zależy mi żeby moc karmić w przyszłości bo moja córkę karmiłam 1,5 roku wydaje mi sie ze prywatnie jak sie robi operacje to mozna wymagać wiecej niez na NFZ on dokładnie planował z którego miejsca wyciąć gruczol tak żeby nie uszkodzić piersi i jak podciagnac sutek żeby było ok więc zwróć mu na to uwagę żeby tez sie postarał tyle przeciez kasy biorą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakoska, Dzwonki Dziękuję, że trzymałyście kciuki! Już jestem drugi dzień po, dopiero teraz mam siłę usiąść normalnie przed komputerem. Sam zabieg przebiegł dobrze, lekarz mimo, że nie wspominałam o C właśnie taką miseczkę mi zrobił. Pierwsze wrażenie-jestem płaska jak deska! Naprawdę! Mam nadzieję,że jak piersi już dojdą do siebie to nabiorą kształtu i będzie je coś widać. Chciałam mieć mniejsze ale nie, że w ogóle. Sam zabieg miałam w sedacji a nie pod narkozą i ostatnie 2 godz z 5,5 byłam przytomna i pamiętam wszystko. Trochę dziwne doświadczenie ale do przeżycia. Mimo leków przeciwwymiotnych miałam po znieczuleniu mały epizod i jeszcze mocne zawroty głowy. Pierwsza noc koszmarna, nie umiałam sobie miejsca znaleźć, mój chłopak musiał pomagać mi wstawać i układał mnie w coraz to nowych pozycjach. Na opatrunkach lekarz powiedział, że wszystko bardzo dobrze wygląda i pielęgniarka zrobiła mi masaż żeby zapobiec krwiakom i obrzękom. Teraz dwa razy dziennie robi to mój chłopak bo mu pokazali jak. Używa do tego maści z heparyną, trochę lepiej się czuję po tych masażach bo trochę napięcie puszcza. Dzisiejsza noc już była o wiele lepsza, prawie całą przespałam. Ogólnie wziełam od zabiegu 7 tabletek ketanolu 100mg. Ból jest dość mocny ale jak widać do przeżycia ;) Naprawdę mam nadzieję, że te moje C to nie za mało i będę miała chociaż trochę tego biustu. Zakośka Może jednak skuś się na D? Z tego co widzę to C jest maleńkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elessi Odnośnie swędzenia. Już dzisiaj w nocy zaczęły mnie szwy swędzieć, kiedy Ty miałaś pierwsze takie odczucia? Wiem, że to oznacza dobre gojenie ale nie myślałam, że tak szybko to będzie. 1 maja ma ściągnięcie części szwów. Pytanie do wszystkich po-Wasze piersi na początku też były takie rozciągnięte w poziomie? Robią się w ogóle bardziej okrągłe potem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elessi 12700zł ze wszystkim. Ponoć już za nic w sprawie piersi ani u nich ani w aptekach mam nie płacić ale się okaże:) dzisiaj będę rozmawiała z nimi że chce aby dobrze umiejscowili brodawkę bo mam kształt na boczki i wolałabym żeby mi lekko do środka ją wysunęli-może się da. poza tym mnie zależy na zachowaniu czucia i to całkowicie. za karmienie podziękuje, nie moja bajka:) Myślę, że będzie ok:) wkońcu to nie pierwsi lepsi rzeźnicy tylko na serio wyższa półka lekarzy... ALiALi Senza odezwijcie się bo na serio nigdzie nie pójdę chyba hehehehe ale wczoraj siostra się ze mnie śmiała, że oglądając gazetę pytałam czy mi będzie dobrze w takiej sukience w czerwcu? hehe:) Ja wiem, że to spora kwota, ale na serio przez 5lat będę spłacała kwotę jak za odkurzacz a tu chodzi o moje zdrowie, wygląd, samopoczucie, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
aagnee super, że u ciebie wszystko dobrze!!! czekałam na twoja relację i widzę, że u Ciebie wszystko podobnie przebiega jak u mnie. ja też w pierwszym momencie pomyślałam " Boże nic mi niezostawili" sama sie za głowę chwyciłam i śmiałam razem z pielęgniarką. Równiez wydawało mi się, że są za małe. Mi lekarz zmniejszył o połowę, mam D na szpitalnym staniku. Pierwsza noc to udręka, ale mamy ją obydwie za sobą!!!! :-) moje swędzenie zaczęło się gdzieś tak w 4 dobie - ale to pewnie u każdego inaczej. Co do kształtu - to jakieś takie piramidki były. Coraz bardziej się zaokrąglają... Ja dziś miałam zdjęty co 3 szew na otoczce - w poniedziałek znów wizyta!!! Gratuluję i życzę dużo zdrówka!!!Cieszę sie razem z tobą bardzo, bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Aagnee Jak dobrze ze już po wszystkim czekaliśmy tu na ciebie :) mnie tez swedzialo odrazu ale to chyba bardziej podraznialy mnie końcówki szwow na początku a rana tak dopiero po kilku dniach po tygodniu po 10 zdjeli mi szew w sdloz i ta piers opadla i zrobiła sie okrągła :) Nie martw sie ja pierwsze dni to plakalam normalnie lapalam depresję ze dr... zpiepszyl sprawę i ze kłamie ze bedzie dobrze żebym go nie zabiła ale to jednak prawda :) to zaczyna wyglądać coraz lepiej u mnie już 2 tygodnie po i zaczyna mi sie podobać ale ponoć efekt jest po 2 miesiącach więc ja czekam i ty tez poczekaj ale w pełni cię rozumiem przechodzilam to samo tez mam C w staniku szpitalnym ale normalnie to będziesz musiała kupować D pózniej więc rozmiar jest super moim zdaniem teraz małe jedrne i naturalne są w modzie ja już nie mogę sie doczekać kiedy będę mogła założyć bluzkę bez Stanika :) Te piersi teraz wyglądają na małe bo są zbite ale jak skóra sie trochę rozciagnie i opadna to ten gruczol sie trochę rozleje i wyglądają wtedy na większe Obejrzyj koniecznie ten link co Dzwonki dodała jest mega tam zobaczysz jak to wyglada po czasie :))) buziak i wracaj do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
NatalLodz Napewno mogą przesunąć do środka mi tez trochę przesuneli ale widziałam zdjęcia gdzie całkowicie umieszczają sutek gdzie indziej właśnie z takich idących piersi na boki robią piękne proste więc fachowiec nie powinien miec z tym problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Wszystkim gratuluje!! Dużo szczęśliwych Was się zebrało ostatnio;) A ja zaczynam panikować, bo od maja straciłam pracę;( wiecie czy jak się jest na bezrobociu, to operacja na NFZ przysługuje? Czy w ogóle przyjmą na konsultację?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Hexe_asuu zgłoś sie koniecznie do Urzędu Pracy, zarejestruj się - a bedziesz ubezpieczona!!! myślę, ze nie powinno być problemu z zabiegiem. Jak nie miałam pracy korzystałam z wszystkiego na nfz - minus taki, ze musisz sie zgłaszać do PUP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Hexe_asuu Jeśli sie zarejestrujesz jako bezrobotna to masz opłacane ubezpieczenie jak każdy inny więc przysługują ci dokładnie takie same prawa więc niczym sie nie musisz martwić tylko pilnuj terminów wizyt w urzędzie bo jak sie nie stawisz to cię skreśla i wtedy o ile dobrze pamietam to 3 miesiące nie masz szans żeby sie spowrotem zarejestrować i będziesz bez ubezpieczenia... Powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonki, Elessi Kochane jesteście! Pocieszyłyście mnie, naprawdę! Szczerze powiem, że jak po operacji założyłam żakiecik w którym przyjechałam to po prostu się w nim utopiłam! Jeszcze zaczęłam się trochę garbić bo mnie szwy ciągną więc tego biustu w ogóle nie widać. Ale skoro mówicie, że z czasem się pojawia to mi lepiej. Dobrze, że jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
aagnee, elessi ja też się cieszę z waszej obecności. No bo gdzie mozna szukać lepszego zrozumienia, niż u kogoś kto przeszedł to samo i to w tak bliskim czasie!!! Ale nam się udało, nie?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuuuużyyyy1
A czy któraś miałA zaswiadczenie od psychologa czy psychiatry o konieczności zabiegu?i czy to wystraczyło zeby zakwalifikowac sie na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×