Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Senza29
AliAli Pewnie, że możesz się wybrać na saunę tylko posmaruj sobie dobrze blizny oliwką, czy linomagiem) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ja 14 maja mam operację, jestem niedługo przed konsultacją z lekarzem.( wybrałam prywatną klinikę) Przyznam szczerze ,że dotychczas martwiłam się głownie o to czy bedę mogła zostać zoperowana ( np złe usg itp) Mam duży biust 65 H/I jest to oczywiscie bardzo uciążliwe :(.( moim marzeniem jest C ) Teraz jak czytam o tych Waszych powikłaniach to bardzo Wam współczuje i automatycznie zaczełam o tym bardzo myśleć. Boje się czy wszystko pojdzie ok. Dziewczyny doświadczone- jakie pytania warto zadać lekarzowi na konsultacji? Mam nadzieję, że u wszystkich małobiuściastych dziewczyn , które nie są zadowolone z efektu sytuacja się poprawi. Trzymam kciuki za wszystkie Dziewczyny !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliznaaa
Elesi Niczym sie nie martw. Pierwsze dni tygodnie tak wygladaja. Blizna jest prosta a piersi ze tak powiem sterczace. A wynikiem tego jest opuchlizna. Jesli opuchlizna zejdzie i piers ci opadnie. Ja tez bylam na poczatku w szoku ze jakies male i twarde ale z czasem wszystko bedzie dobrze. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Dziękuje kochana aż sie poplakalam czytając ale tym razem ze szczęścia :) tak bardzo sie bałam ze tak zostanie i ze dr mnie kłamie żeby ukryć swoje partactwo dziękuje jeszcze raz za tak szybka odpowiedz :)) mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze będę pisać co i jak z bliznami i gojeniem jesteście boskie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elessi Ja również jestem przed ale tak jak inne dziewczyny powiem Ci żebyś dała sobie trochę czasu ;) Zakośka Czytałam, że bezpiecznie można zmniejszyć o połowę i jak byłam na konsultacji to lekarz to potwierdził. Obecnie mam 75H i chirurg powiedział, że możemy zrobić D choć przed zabiegiem jeszcze z nim porozmawiam i może jednak uda się C ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
@Mimimimimimi napisz gdzie będziesz miała operacje i na kiedy masz termin, czy dobrze kojarzę, że miałaś mieć w Warszawie? Pamiętam, ze chyba byłas na etapie ortopedy i czekałaś na kolejna wizytę w poradni. Na jakim teraz jesteś etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Cześć dziewczyny własnie wrociłam z 1 wizyty w szpitalu Orłowskiego nosze stanik 80j-k i bez problemu zostałam zakwalifikowana na operacje , jedyne co odległe to termin 16 01 2013 pytałam czy nie da rady wczesniej a lekarz na to 'to biust urośł pani w ciagu miesiaca '' tak wiec poczekam te 9 miesiecy. Moze ktoras z Was ma tez termin na styczen. Pozdrawian aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aagnee to widzę , że mamy podobny rozmiar i obie chcialybysmy miec C :) operację mam 14 - nie mogę się doczekac. Aagnee kiedy masz operację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakośka Marzę o miseczce C lub D. Po H będzie to miła odmiana! Operację mam 24 kwietnia czyli za 10 dni. Jeszcze się nie ekscytuję ale mam nadzieję, że pójdzie gładko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aagnee trzymam za Ciebie kciuki , na pewno będzie wszystko dobrze. Ja już chciała mieć to za sobą . odezwij się pls do mnie po operacji :) i daj znać czy wszystko jest w porządku, jak się czujesz :):). Będzie dobrze. maskaga@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Ja tez trzymam kciuki sama operacja jest ok, nic nie boli przynajmniej mnie jak sie człowiek oszczędza ja nic kompletnie nie czuje żadnego bólu czasem tylko jak za bardzo ręce wiciagne ale staram sie pilnować więc myśle ze u was tez bedzie ok ja jestem 3 dzien po i cały czas już od pierwszego dnia normalnie funkcjonuje dziś idę na imprezę nie będę tańczyć ale posiedzieć ze znajomymi :))) więc trzymam kciuki aby efekt był super... I żadnych powikłań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Ja tez trzymam kciuki sama operacja jest ok, nic nie boli przynajmniej mnie jak sie człowiek oszczędza ja nic kompletnie nie czuje żadnego bólu czasem tylko jak za bardzo ręce wiciagne ale staram sie pilnować więc myśle ze u was tez bedzie ok ja jestem 3 dzien po i cały czas już od pierwszego dnia normalnie funkcjonuje dziś idę na imprezę nie będę tańczyć ale posiedzieć ze znajomymi :))) więc trzymam kciuki aby efekt był super... I żadnych powikłań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
mój zabieg juz we wtorek. boje sie. czytam i staram sie uspokajać. trzumajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Ile spedziłyście w szpitalu? Jak jest z kąpielami? Jakaś dieta - czy można jeść normalnie? zastanawiam sie co jeszcze wziąc ze sobą. pierwszy szpital w życiu.... jak zniosłyście znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Poniżej zacytuję kilka postów odnośnie tego co zabrać do szpitala, przepraszam, że nie podaje autorek tych wypowiedzi, ale skopiowałam tylko te informcje, mam nadzieję, że sie to przydadzą, to jest kilka różnych opisów: " widzialam jak tam niektore dziewczyny z walizkami na kolkach poprzychodzily ale to naprawde smieszne bo w zasadzie nic ci nie bedzie potrzebne. moim zdaniem potrzeba jedynie 4 rzeczy - szczoteczka do zebow, pasta, majteczki i luzne ciuchy. do operacji zaklada sie majteczki jendorazowe ale za wygodne to ona nie sa wiec po operacji jak sie jest juz w stanie podniesc z lozka to dobrze zalozyc normalna bielizne (ja sie we wlasnej poczulam jakos bardziej komfortowo niz w jednorazowce).poza tym luzne ciuchy, i absolutnie zadnej bluzki wciaganej przez glowe czy obcislych jeansow. najlepiej luzna koszula i legginsy badz spodnie dresowe. ja na drugi dzien gdy wychodzilam do domu z trudem zakladalam legginsy wiec lepiej nie szarpac sie zobcislymi jeansami czy czyms podobnym" "Też miałam małą torbę, a w niej piżama rozpinana,na wyjście z kliniki wzięłam dres,szczoteczka, pasta, ręcznik( w sumie niepotrzebny, bo w klinice mi dali) płyn do płukania jamy ustnej( w razie gdybym nie mogła umyć zębów szczoteczką), 2 małe butelki wody z dzióbkiem(żeby nie było problemu z odkręcaniem) , ale nie zapomnij też o ładowarce do komórki i chusteczkach odświeżających oraz intymnych(tak na wszelki wypadek)" Pewnie róznie wyglądają te potrzeby ze wzgledu na to czy prywatna klinika, czy szpital nfz. A Ty gdzie masz operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
dziękuję. przeczytałam to forum od deski do deski. ale jakoś z nerwów chyba mi już wszystko umyka. nie różni się to wszystko jednak bardz od tego co założyłam. operacje mam w prywatnej klinice. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitamina1
&kinga007 przerazilas mnie ...ale co na to lekarz mowi? &Elessi po operacji piersi sa bardzo nabrzmiale potem wszystko opada-mysle ze lakarz cie nie klamie(ja mialam zmniejszane dwie piersi -po operacji byly tak nabrzmiale jak sylikony-nie ukrywam :szkoda,ze takie nie zostaly haha) i po roku sa mniejsze i bardzo naturalne. & Senza 29- fajnie,ze tu jeszcze jestes-pozdrawiam:) Za wszystkie przed trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Dziękuje za odpowiedz bo dziś znowu zalapalam dola bo zmierzylam blizne od dołu i jest ona o centymetr krótsza od skory w tej drugiej piersi :( boje sie ze to tak już zostanie plus sutek jest wyżej ale to może być spowodowane ze ta piers jest wyżej bo jest nabrzmiala i opadnie ale nie wiem czy to możliwe ze skóra na dole sie naciąganie tak bardzo żeby były chociaż trochę podobne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Vitamina 1 lekarze mówią, że to trzeba smarować Linomagiem lub Alantanem i wszystko to czarne musi zamienić się w "miazgę", oddzielić od tej dobrze ukrwionej części i odpaść. W tym miejscu powstanie blizna. Prawdopodobnie nie powinno to później źle wyglądać, bo blizna jest różowa - w kolorze otoczki brodawki. Na razie niezbyt piękny widok, a to już 3 tygodnie od operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE:)BARDZO ZAINTERESOWALO MNIE WSZYSTKO CO JEST OPISYWANE NA FORUM I DOTYCZU BLISKIEGO MI TEMATU JAKIM JEST REDUKCJA DUZYCH PIERSI.SZKODA,ZE TU NIE TRAFILAM PO SWOICH DWOCH OPERACJACH(Z NFZ MIALAM PRZEPROWADZONE ZMNIEJSZENIE PIERSI W DWOCH ETAPACH,LISTOPAD2011 I STYCZEN2012)NIESTETY BYLY W ROZMIARZE 75H WIEC POWSTALY KOMPLIKACJE.TERAZ CZEKAM NA REKONSTRUKCJE LEWEJ BRODAWKI PONIEWAZ SIE NIE PRZYJELA:((((ALE MIMO TEGO NIE ZALUJE PODJETEJ DECYZJI BO LZEJ NOSIC,A I WIZUALNIE JEST PIEKNIE(ROZMIAR 75D/E)BLIZNY MAM CHOC SMAROWALAM TROCHE NIE WIEM CZY WYSTARCZAJACO ZROBILAM W STOSUNKU DO NICH,MOZE JAKIES RADY CHETNIE WYSLUCHAM:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DODAM ROWNIEZ,ZE TA DRUGA CO BYLA ROBIONA W TYM ROKU JEST NIECO WIEKSZA,ALE MYSLE,ZE DLATEGO,ZE PIERSI NIE BYLY PODDANE OPERACJE ROWNOCZESNIE I TRUDNO POZNIEJ WYWARZYC WIELKOSC,MOZE KKTORAS Z WAS MA TEZ TAKIE DOSWIADCZENIE????POZA TYM JESTEM WSCIEKLA NA PRZEPISY W NFZ,ZE ZE SZKODA DLA PACJENTEK USTALIL SOBIE DURNY PRZEPIS REFUNDOWANIA KOSZTOW JEDNORAZOWO JEDNEJ PIERSI,A PRZECIEZ TANIEJ I ZDROWIEJ BYLOBY PRZEPROWADZENIE REDUKCJI PODCZAS JEDNEGO ZABIEGU:(((((((NA TO WYCHODZI,ZE W POLSCE MAMY DEFICYT U GORY NA POSIADANIE ZDROWEGO MOZGU I CO ZA TYM IDZIE WLASCIWEGO I ZDROWEGO PODEJSCIA DO PROBLEMU!!!!!A SZKODA ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Hej dziewczyny dzisiaj przy zmianie opatrunku zauważyłam ze moj sutek z jednej strony nie przylega do skory taki malutki fragment miedzy szfami i powiem szczerze ze czytając o waszych problemach zaczęłam sie martwić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Kinga007 Kochana jak u ciebie sie zaczęła ta martwica? Po jakim czasie to poznalas? Jakiebyly objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie nastraszyłyście! zaczynam się bać że wpadnę z deszczu pod rynnę. Jutro idę na konsultację to postaram się wszystkiego dowiedzieć ale już przez tel dr mnie poinformował że to poważna operacja. Ja to wszystko wiem ale z tego co piszecie wynika, że po operacji prywatnej wychodzi się do domu następnego dnia, w zasadzie odczucia bólowe nie są ogromne, efekty są znakomite, powikłania niewielkie itd a przy operacjach na nfz w szpitalu spędza się około tygodnia? odczucia bólowe delikatnie mówiąc spore, komplikacji dużo i często...dlaczego jest taka różnica? przeciez te operacja wykonują ci sami lekarze i na nfz i prywatnie! mają gorszy sprzęt? ale czy umiejętności też im maleją wprost proporcjonalnie do zarobku? jakie są różnice między operacją na nfz i prywatną? co do operacji to jestem zdecydowana, przeraża mnie wszystko ale muszę to zrobić dla siebie- jestem z tych osób co to do lekarzy chodzą już umierający:) zero operacji, narkozy, urazów itd a w szpitalu to tylko na porody hehe:) muszę jednak zastanowić się poważnie nad operacją w państwowym szpitalu czy prywatnym.. też mam rozmiar miseczki H i z tego co piszecie to trudny rozmiar do operowania? wydawało mi się że niezbyt duży, naturalnie z rozmiaru E się nie zmniejsza więc nie rozumiem w czym problem lekarzy? ciekawa jestem bardzo czego się dowiem jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie małe pytanko jeszcze, czy jest tu jakaś palaczka? wiem, że należy na 2tygodnie przed operacją zaprzestać palenia...udało wam się to? boję się, że tak całkiem mi się nie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarcys
@kinga007 Ja sie martwilam, ze bede miala martwice, po tym jak mi sie troche krwi dostalo pod przeszczep. Na szczescie nie bylo tego duzo, az ze operacje mialam robiona prywatnie, dopytalam co i jak...doktor mi powiedzial, ze do martwicy dochodzi wtedy gdy przeszczep jest nieumiejetnie-zbyt grubo podciety...u mnie wszystko szybciutko sie wygoilo wiec strachu najadlam sie tylko na zapas. Coz moge powiedziec- wspolczuje i zycze szybkiego gojenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
NatalLodz... Daj znać proszę po wizycie. Ja też mam H, 70 H lub czasami J nawet. Jestem zdecydowana na 100%. Nie boje się, jestem optymistką i wierzę, że będzie ok. I tak nic nie zależy ode mnie, poza decyzjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycastaaga Ja mam termin w szpitalu Orlowskiego 6.03.13. Jaki masz rozmiar, kto chcesz zeby Cie operowal? Odmierzam dni i wierze, ze odmieni moje zycie. Nie martwie sie martwica brodawek ani bliznami - najwazniejsze by pozbyc sie tych wstretnych cycow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×