Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Elessi
Wlasnie wróciłam od lekarza zciagnwli mi Szwy już o wiele lepiej to wszystko wyglada :) zaczynam miec dobre przeczucie :))) Tez bardzo bym chciała dowiedzieć sie czegoś na temat kremów na blizny więc piszcie co polecacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś używałam Cepanu ale na poparzenie II stopnia i nie mam po bliźnie ani śladu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY chcialabym zobaczyc zdjecia zrobione przed operacja i po operacji na nfz. przeslijcie bo jestem ciekawa jak to moze wygladac. wirusek2008@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja nadal z tymi samymi cyckami, wiecznie czasu brak, a tym razem kiedy mam miec operację szykuje mi sie w rodzinie wesele :/ i musze przelożyć. termin mam na 27 maja, kto chce się zamienić, sierpień proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śledząca
Baccara, u kogo ten termin i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Dzwonki A czym kazał ci lekarz smarowac? Mi narazie wazelina albo oliwka a za tydzień krem na blizny ale mi żadnego nie polecił a ja zapomniałam zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Elessi Teraz mam co 2 dni zmiane opatrunku i tylko wtedy mam smarowane. Mam nie zdejmowac stanika sama, niczym nie smaruje na ta chwile. Czekam na zdjecie szwow-wtedy dr powie co dalej. Napisze oczywiscie. Jestem ciekawa ceny. Bo sa bardzo zroznicowane, ciekawe czy jest cos taniego i dobrego. Pewnie kompleksowo kupie plastry masc i krem... Chyba ze zaleca inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70F
Czy ktoś pomoże?które szpitale wykonują operacje zmniejszenia na NFZ? BŁAGAM??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70F
mogą byc i w warszawie chociaż wolałaby bliżej wielkopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70F
70FG napiisz proszę od czegomam zacząc starania i czy ten rozmiar jest wystarczający aby się zakwalifikowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aagnee Ty już jutrooo!!!! życzę powodzenia, na pewno wszystko będzie dobrze, trzymamy za Ciebie kciuki :). Fajnie że będziesz miała to już za sobą. Daj znać jak będziesz po! PS. Ty 14 będziesz mogła trzymać kciuki za mnie - będziesz już wypoczęta i pełna radości na nowej drodze życia :):)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnę powiadomić, ze mój anons już jest nieaktualny :) trzymam kciuki za nowe biuścicha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny przed:) i gratki dla wszystkich PO :) ja nadal działam ehh tzn załatwiam kredyt. ciekawe co mi powiedzą, mam niezłe dochody ale już 2 spore kredyty i coś długo to trwa. A termin jaki miałam zarezerwować to 18 maja i podejrzewam, że już jest zajęty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
70F na stronie NFZ znalazłam te 2 placówki w wielkopolsce, moze spróbuj zadzwonić spytać|? 111 SZPITAL WOJSKOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJCHIRURGIA PLASTYCZNA CENTRUM MEDYCZNE ORT-MEDICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
zakośka, trzymam kciuki za aagnee, ja już w domu i sie goję... czekam na jej powrót. Jakoś wszystko teraz podwójnie przeżywam... ogromne wydarzenie w życiu!!! Dla mnie spełnienie marzenia. Cieszę się, że jesteś następna w kolejce;-) To taka odmiana! Życze już dziś wzystkiego dobrego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
jeszcze adresy w WLKP POZNAŃ-GRUNWALD GRUNWALDZKA 16/18 0618574282 OSTRÓW WIELKOPOLSKI BRZOZOWA 7 62 7205555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
70F przeglądam z ciekawości strony NFZ i informacje gdzie jest zakontraktowany chirurg plastyczny możesz znależś w dziale Gdzie się leczyć. Podałam powyżej 2 adresy z Wielkopolski - jak niewypali szukaj dalej - może w ościennych województwach? Powodzenia ;-) W tym dziale przeważnie są tabelki z wszystkimi zakontraktowanymi usługami na bierzacy rok(gdzie, jaki specjalista) lub wyszukiwarka usług. Trzymam kciuki za ciebie, nie poddawaj się NFZ to szalona instytucja - gdzieś ci powiedzą, że nie ma szans - a inny lekarz da ci skierowanie na operację. Szukaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
70F musisz podzwonić po tych placówkach, zapytać czy ten typ usług maja zakontraktowany i zapytać o procedurę załatwienia tego, każdy szpital - mimo wspólnych ogólnych zasad - ma troszkę inne procedury, prześledź całe forum (wiem dużo tego, ale warto nawet jeśli ma to potrwać kilka dni) tu znajdziesz podstawowe informacje jak sie do tego zabrać, będzie o skierowaniach, ich rodzajach, od jakich lekarzy, każda z forumowiczek miała trochę inne doświadczenia, będziesz miała pełen wachlarz relacji i opinii na co zwrócić uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70F
Dziękuję Wam*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70F
Ciekawe jaki miała rozmiar przed operacją?różnica jest aż miło popatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
pisze, że zmniejszyła z 34 dd/ddd na 34 c... ale szczerze niezbyt orientuje się w tej rozmiarówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
DZWONKI A gdzie miałaś operacje prywatnie czy na nfz.Jak się czujesz kilka dni po i jak wyglądają cycuszki, ja dopiero w styczniu pożegnam się ze swoimi balonkami ale czekałam tyle lat z decyzją ze te 9 miesięcy chyba tez szybko miną?????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Cycastaaga Operacje mialam prywatnie. Dzis mija tydzien od niej. Czuje sie bardzo dobrze. Lekow przeciwbolowych nie biore od soboty. Biust wyglada bardzo dobrze - wzorowo jak na taki czas po. Odrobine ciagna te szwy pod biustem, zwlaszcza wieczorem,te wokol otoczki i pod nia nie sa wogole odczuwalne. Nie mam zadnych siniakow. Spanie na boku jeszcze odpada wiec w nocy ciezko sie ulozyc. Chodze w szpitslnym staniku i nie moge zdejmowac. W tym tygodniu maja zaczac zdejmowac szwy.jeszcze nie wiadomo czy wszystkie. Ja tez bardzo dlugo czekalam z ta decyzja, ale marzylam o tym ponad 10 lat. Balam sie, ale odkladalam pieniazki. Czytalam o zabiegu, ogladalam zdjecia, szukalam chirurga, ktoremu zaufam. I stalo sie, nadszedl ten dzien. Myslalam, ze z auta nie wysiade przed szpitalem!!! Doba po byla ciezka, ale potem juz tylko lepiej. Pewnie, ze ci zleci - to juz nie tak dlugo!!! Ja zaluje teraz, ze tyle to odkladalam, czekalam niewiadomo na co... Ale wybor byl sluszny, wiem ze sporo zmieni. Trzymaj sie i wytrwaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viprenia
Byłam dziś u swojego lekarza, który mnie operował i on stwierdził, że blizny z czasem zaczną się zmniejszać i blednąć i to nawet dopiero po pół roku. Pewne części blizn mnie bolą strasznie, więc on odradził te odcinki smarować i masować nawet 2 tygodnie. Prawdopodobnie to jeszcze szwy rozpuszczalne jeszcze się nie rozpuściły i moje ciało chce ich się pozbyć. Jeśli się przebiją przez skórę to mam się zgłosić do wyciągnięcia i oczyszczenia rany, ale sami nie będą tego otwierać. Nie wiem, czy mnie uspokoił, przynajmniej niech wie, "że tak łatwo mnie się nie pozbędzie" :-). Zobaczymy z czasem, czy miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Dzwonki Jesteś boska ta strona jest super te fotki są super ja tez takie sobie robię ale bardzo chciałam coś takiego zobaczyć jak piersi wyglądają z biegiem czasu :))) naprawdę bomba ze to znalazlas :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×