Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
:-) :-}:-{}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:* :/ :s ;( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;*;/;s:D;-[;));P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
A to tajemnicza sprawa z tym Mądrym... Mam nadzieję, że nic mu się nie stało. Arlecin, no to trzymam kciuki, żeby blizny dalej bladły. Kurczę, wygląda na to, że ten olejek różany to naprawdę dobra rzecz. Krysia 77, u mnie i chyba u wszystkich dziewczyn operowanych w Łęcznej głównym "narzędziem" zabiegów był octenisept. Trzeba było nim psikać rany i w ogóle całe piersi przy każdej zmianie opatrunków (zmiana opatrunków - codziennie, ja w domu to robiłam sobie nawet 2 razy dziennie). To dezynfekuje. Po osuszeniu sterylnym gazikiem przykładałam na rany bactigras, a na to sterylny gazik i stanik pooperacyjny. Mój lekarz z Łęcznej kazał mi też po tygodniu od powrotu do domu, czyli po 2 od operacji, zacząć myć piersi szarym mydłem (albo białym jeleniem). Wacików nie stosowałam. Zdesperowana, zadzwonię może jutro do Ciebie, to chwilę pogadamy i mi podasz adres, ok? Muszę w końcu odesłać Ci stanik:-) Dobranoc, dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Arlecin. Zainteresowal mnie tez ten krem "Regima"Weszlam na link ktory podalas i dzwonilam do nich.Ponoc ten krem jest wlasnie na takie blizny super,ale wole uslyszec zdanie osob co go stosuja.Nie jes tani,ale jesli jest wart to go zamowie po operacji.Tak wogole,to juz kreci mi sie w glowe od tych kremow,bo nie wiem ktorych sie trzymac.Fakt,kazda skora reaguje inaczej,to co sluzy jednemu drugiemu nie.Moze zamiast olejku rozanegoa,a tez jest w cenie,zamowic krem kttory jest produkowany pod kierunkem bliz i bedzie lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam o plastrach na takie blizny tej samej firmy co krem (mammopatch),ale mam uczulenie na wszelkiego typu plastry,a polecono mi krem są w podobnej cenie.Nie wiem czy mnie tez nie uczulił krem bo jednocześnie stosowałam krem na blizny i Hydrocortyson i nie do końca jestem pewna od czego dostałam te krostki.Odstawiłam i krem i maść.Jak się wygoję to znowu spróbuje smarować blizny.Za drogie żeby sobie darować 280zł w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zamawia to dochodzi koszt kuriera 20zł.Ja kupiłam w aptece w szpitalu bo tam był,tam tez można było plastry zamówić,jak byłam na konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim osobistym zdaniem te wszystkie kremy i plastry to o przysłowiową doopę potłuc. Musi minąć czas i wszystko się zagoi, szkoda wydawać pieniądze. Ja stosowałam na brodawki i pionowe blizny olejek różany, a na pozostałe blizny nic nie stosuję, bo mi się zwyczajnie nie chce i wszystko pięknie się goi i jest coraz bledsze. Kupiłam plastry z silikonem i żałuję tylko wydanych pieniędzy, nie widzę żadnej różnicy pomiędzy tempem gojenia się bez plastrów, a z plastrami, w końcu przestałam stosować i prawie 200 złotych leży w lodówce, bez sensu...Rozumiem, gdy zrobi się komuś bliznowiec, czy jakaś paskudna wypukła blizna, to tak, ale jeśli się wszystko goi jak należy, to nie ma sensu kombinować z Bóg wie jakimi drogimi specyfikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68 Usmialam sie:-) Napewno tez masz w tym duzo racji.Zobacze po zabiegu co robić.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffik70
Aguska65h może uda nam się spotkać jeszcze przed :) przy kubku gorącej herbaty? :) Gosia68 czy Ty również jesteś z Lublina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Niestetyy, jestem z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffik70
Gosia jesteś z Katowic to daleko....Aguska65h jestem z Czechowa a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z czubów(poręba) zdesperowana byłoby super jak byśmy się spotkały we trzy chyba że jeszcze któraś ma ochotę na wspólną kawkę czy herbatkę.A gdzie i kiedy? czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DużaCysia z krk
Gosia 68 - to nieźle nas rozrzuca po kraju w dążeniu do mniejszych piersi :) gogusia78- przepraszam, ze nie odpisywałam ale byłam na urlopie. Jeśli jeszcze potrezbujesz informacji o klinice SCM to znajduje się ona na ul.Grzegórzeckiej, tak jak są Wiślane Tarasy. Jest to prywatna klinika, świetnie wyposażona i z super specjalistami. Nie wiem co jeszcze mogę Ci o niej napisac.... Może to, ze polecił mi ją mój zaprzyjaźniony lekarz. Poszłam tam, zobaczyłam klinikę, zapoznałam sie z warunkami, zapisałam na konsultację do Pani doktor i podjęłam decyzję :) Operacje mam na poczatku października więc juz tuz tuz :) Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffik70
Dziewczyny zdesperowana68 i Aguska65h to może piątek, sobota umówimy się na kawkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffik70
Gosia68 może wymienimy się mailami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toffik70, w tym tygodniu u mnie piątek i sobota odpadają, chyba, że sobota późnym wieczorem ale nie chcę na zapas obiecywać, bo będę miała gości i nie wiem, czy nie zechcą zostać do niedzieli, w przyszłym tygodniu z kolei w piątek o 14 wyjeżdżam, zresztą dla Was to już chyba za późno, bo któraś z Was ma operację 2 października, dobrze pamiętam??? Więc albo niedziela po południu w tym tygodniu albo na tygodniu po 16-tej, z wyjątkiem poniedziałku i środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffik70
niedziela mi pasuje:) i dobrze pamiętasz 2 października mam operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Toffik, czy do szpitala idziesz 1 padziernika? to ja już będę krojona. mój mail sa-dni@o2.pl. O ile dojdzie do tej operacji. Mam 6krotnie wyższe OB i nie wiadomo dlaczego. W poniedziałek dopiero idę do lekarze rodzinnego po skierowanie do szpitala na operację, bo na konsultacji lekarz zapomniał mi dać. Denerwuję się, czy dostanę to skierowanie. Do tego w pracy wszystko się pieprzy, narobiło się terminów i różnych prac. Obawiam się, że nie dam rady wszystkiego dokończyć. Zastanawiam się, czy tej operacji nie przesunąć, ale chyba nigdy nie będzie dobrego terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zaczelam od wczoraj uzywac dermatixu, mam nadzieje,ze pomoze na blizny. czy ktoras z was,po jego zastosowaniu miala pozytywny rezultat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toffik i zdesperowana dla mnie moze byc piatek albo nastepny tydzien ustalcie jakis dzien a ja postaram sie dostosowac tylko w czwartek nie moge:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffik70
Gosia68 nie załamuj się, wszystko będzie dobrze i tak jak napisałaś nigdy nie będzie dobrego terminu. Mnie właśnie zaczyna brać jakieś przeziębienie, chętnie poszłabym na zwolnienie już teraz, ale w pracy mnóstwo spraw do ogarnięcia.....z czym i tak nie zdążę do końca miesiąca. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×