Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
ja chce sie zakwalifikowac ale od obojczyka do sutka nie mam 30cm :O mam 70 G tylko nie mam moze obwislych piersi, wiec nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Szanowny GOSCIU, nikomu sie chyba jeszcze krzywda nie stała od probowania. Sama mam pewne obawy, ale wyznaje zasadę, ze nie dowiem się, jak sama sie sprawdze. Kama, ciesze sie, ze Cie rozbawilam :D to jest chyba moja misja życiowa ostatnio - podnosić ludzi na duchu. Ale jak widać sama tez czasem potrzebuje kogoś doświadczonego, aby poukladac myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula z mojego doświadczenia płynie jeden wniosek jakkolwiek układa się sytuacja , bądź zdeterminowana i pozbądź sie tego balastu. Jeśli Ci biust "dynda" na 30 cm to się nad niczym nie zastanawiaj i rób wszystko, żeby go zmniejszyć. Ja nie wiem po co i na co czekałam tyle lat. Dziś najbardziej żałuję, że nie zrobiłam operacji wiele lat wcześniej. Jakość mojego życia zmieniła sie diametralnie. I nie mówię tylko o braku bólu kręgosłupa itp. Mówię o tym, ze psychicznie czuję sie wolnym człowiekiem. Może to zabrzmiało trochę patetycznie, ale tak własnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Kama, dzięki za dobre słowa :) wlasnie takiego efektu oczekuje mam 23 lata, a raczej w sierpniu skończę, ale postanowiłam, że przez ten balast, ktory musze upychac co chwilę po kątach nie jestem w stanie cieszyć się młodością tak, jak bym chciała. W wielu sytuacjach mnie ograniczają. Na kazdyn kroku daja o sobie znac. Z resztą każda z nas wie, o czym mowa. Jestem przekonana, ze jakby nie bylo po operacji, to bedzie warto! :) i kibicuje całej niezdecydowanej reszcie. Zrobmy cos dobrego dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
madziamagic, kaja12345 odpisalam gogusia78 szwy sie rozchodza jak jest za duze napiecie na biuscie, czasem lekarz za mocno nici sciagnie. nie chce straszyc,ale to juz raczej pewne przy tak duzym biuscie ze bedziesz miec przeszczep, wszystko zalezy jaka masz odleglosc obecnego sutka do tego miejsca w ktorym ma byc nowy. u mnie bylo ok 11-12cm, a chyba do 10 jest tylko kwalifikacja na szypule. mi sie rozeszly szwy a martwicy nie mialam. w przypadku przeszczepu wiekszym prawdopodobienstwem jest martwica sutka, bo on sie moze nie przyjac,a nie martwica na cieciach- to u kazdej sie moze zdarzy, czy ma na szypule czy wolny przeszczep. paula1908 nie ma znaczenia ile masz w biuscie tylko jaka jest odleglosc od obojczyka do sutka to raz (ja mialam jakies 33-34cm), a dwa to tez nie zawsze jest prawda, czasem sa dziewczyny ktore duzych zwisow nie maja ale za to bardzo szerokie piersi rozchodzace sie pod pachy i one tez maja zmniejszane. najmniejszy biust zmniejszany na tym forum to byl F z tego co pamietam, wiec tobie na pewno ta operacje zrobia :) a dysproporcja to takze dodatkowy plus na tak. Tina40 to super, bedziesz czekala 7 dni krocej :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Wow, dzięki! teraz, to juz mam praktycznie pewność, ze sie zalapie i na wakacje juz bede mogła cieszyć się moimi małymi bimbalkami :D te wszystkie sukienki, do których tak wzdycham, stroje kapielowe, sport... Nie ma na co czekac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Czytam właśnie wasze wpisy chce wam trochę pomóc jeśli mogę. Jestem pielęgniarką, która pracowała przez połowę życia na chirurgi. otóż jeżeli chodzi o martwicę to najważniejsza rzecz w tym wszystkim to nie dopuścić do niedokrwienia rany, więc najważniejsze jest to spanie na plecach i wygodny gorset itd. Swój udział ma lekarz jeśli chodzi o szycie tkanek pod skórą, bo tego nie widzimy i jak da za dużo szwów to nie ma przepływu krwi tak jak ma być i wtedy tkanki obumierają. Ma Monia racje są dwa sposoby, który lepszy zależy od wielkości. Ale zawsze się zagoją, więc powodzenia życzę w gojeniu. Jak macie ochotę to wyśljcie mi zdjęcia to może coś doradzę. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
dobra, Laski, co to jest ta martwica i czym ona się objawia? i jeszcze jedno pytanie, czy Was też te szwy tak strasznie swędziały? mam ochotę się tam zadrapać aż do orgazmu, normalnie :D PS. Monia, jesteś super extra Babka i nie daj się! (plus Durex zawsze się przydaje :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajtka też nie wiem, co to ta martica ale wiem, że swędzenie jest normalne :) okrutnie swędziało, z miesiąc bardzo, bardzo i w zasadzie bez przerwy drapanie nie wchodziło w grę, więc się tylko głaskałam po biuście albo na niego dmuchałam (niestety orgazmu nie było :) ) szczerze mówiąc jeszcze do dziś mnie czasem swędzi, szczególnie blizny w rowku miedzy piersiami, najlepiej nie dotykać, bo jak dotknę to od razu zaczyna łaskotać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
hej dziewczyny ja jak do tej pory nie narzekam ale dziś czuje jakby takei naciagniete te piersi minelo 2 tyg od operacji. przeszczep miałam i w jednym sutku tak jak by ten stropek odpadal i jakby ropa szla lekarz jak sciagla szwy neibylo az takie ale kazal tylko bactigraas przykladac i nie wiem co mam robic bo mi się to nie podoba taka wydzielina brzydka. troszkę jak by mi szef puscil pod jedna piersią może z 1 cm pryskam tylko ocentiseptem. Doradzcie czy cos z tym więcej robic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtka ja miałam małą martwicę na łączeniu szwu pionowego z poziomym to taka biało-żółtawa tkanka a wycinanie jej nie boli.Paula1908 ja miałam niezbyt duży biust tylko bardzo obwisły i też bardzo się bałam że mnie nie zakwalifikują ,nawet na obchodzie dzień przed operacją był ten główny ordynator oddziału i powiedział dr. Mądremu żeby mi nic tkanki gruczołowej nie wycinał tylko samą skórę bo to są dosyć małe piersi a mimo to zostałam zakwalifikowana bez problemu .Ja mam stanik kąpielowy panache rozm. 65g więc na pewno będzie ok. aha i ja nie miałam żadnych zaświadczeń od ortopedy ,neurologów itd. tylko dr.spojrzał na usg piersi z przed 1,5 roku a potem i tak tych papierków nie wziął ,ale tak dobrze bez papierków jest tylko u niego na konsultacji inni raczej wymagają tych dokumentów ja nawet przesunęłam wizytę żeby pójść właśnie do niego.Monia tak zapytam czy dr.Mądry nie pytał czy planujesz więcej dzieci ?bo mnie sie pytał ,ja akurat nie planuję ale spytałam a co gdybym zaszła w ciążę i powiedział że jest to baaardzo nie wskazane bo mogą być poważne komplikacje nie żebym cię straszyła tylko po prostu zastanawia mnie to bo tak jak chyba to ty wcześniej pisałaś, że kobitki po redukcji mogą karmić więc nie wiem o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8901
hej dziewczynki czy na łaczna wystarczy skierowanie od rodzinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8901
a robilas operacje w Łacznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama dawno Cie nie było, fajnie ze napisałaś. Możesz wysłać zdjecie tej fałdy skórnej co Ci maja wycinać? Ciekawa jestem jak to wygląda. Oczywiście jeżeli tylko chcesz. :) Zonna czemu sie wcześniej nie chwaliłaś tym pielęgniarstwem? Już dawno byś nam służyła zawodową radą :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtka ja miałam takie swędzenie że myślałam że sie zadrapie na śmierc. Raz to tak sie podrapałam ze prawie rozdrapałam pierś.....aż mi krwinki wyszly i od tamtej pory tak sie przestraszyłam że wytrzymywałam to swędzenie. Wiesz mnie pomagało jak wziełam prysznic lekko ciepły z szarym mydłem. Czasami to po 3-4 razy tak robiłam. Na jakiś czas przestawało swędzeć. No a o martwicy to już dziewczyny pisały. To po prostu martwa tkanka która obumarła na skutek braku ukrwienia. Ma barwę od żółtawej bo czysto białą. Ciało ją w sposób naturalny odrzuca tworząc ziarninowanie rany, chyba że jest duża to trzeba usuwać chirurgicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Monia, dziękuję za info, teraz będę wiedzieć, na co ewentualnie zwracać uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
ooo, byloby super logujsie9@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka mnie Mądry pytał o dzieci i ja też nie planowałam. A jak wspomniałam to powiedział ze piersi to by mi chyba eksplodowały. I nie jest to wskazane. Co do karmienia to jest to mozliwe, ale zazwyczaj wtedy operacja jest przeprowadzana pod tym kątem żeby nie uszkodzić kanalików, a u nas kobiet które już dzieci nie planują nie zwracają takiej uwagi na to aby nie uszkodzic kanalików mlecznych. Jak pisałam znam osobiscie dziewczyne która taką operacje miała i potem normalnie karmiła. A ja mam stracha, ale co zrobić. Moj facet zrobił to specjalnie, ale to już temat nie to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia będzie co ma być głowa do góry!!! napisz mi czy ty się kiedykolwiek jeszcze wybierasz do Łęcznej bo ja mam kontrolę pod koniec marca to fajnie byłoby się spotkać żabkę by się namówiło ,nocowałybyście u mnie i tą flachę byśmy rozpracowały razem,cycki pooglądały itd.itp. he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka cholernie kusząca propozycja............musze sie gruntownie zastanowić ale juz prawie sie czuje namówiona ha ha ha. Kiedy dokładnie masz tą kontrole. Moze zapisze sie na dokładnie ten sam dzień? To razem pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jeszcze nie mam konkretnej daty ale tak pod koniec marca mam się zgłosić a nad moją propozycją pomyśl byłoby fajnie .Zabka a co ty na moją propozycję nie do odrzucenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczekbusko, bez paniki! ja mam to samo a nawet gorzej :) dalej używaj octeniseptu i smaruj sutki linomagiem. kiedyś w końcu nam się wygoją te cycuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka ale to trzeba by to jakoś razem zrobic, razem ustalić A moze jak bedziesz siebie zapisywać to możesz i mnie od razu?. Ja jestem na tak tego spotkania. Tylko flaszek musi być wiecej bo ja mam chlopską głowe do picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
kajtka ja też mam tak jak ty też mnie wszystko swędzi ale jutro ściąga mszwy może będzie lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę zapisać nas obie nie ma problemu a co do flaszek to się nie martw do sklepu mam rzut beretu ,chyba że się okaże że jednak jesteś w stanie błogosławionym to zostaje nam Picolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie...umawiają się na degustację trunków wyskokowych a tu człowiek trzęsie się na samą myśl o rozcinaniu moich gigantów- (o)(o). No to przynajmniej wypijcie za pomyślność naszych operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×