Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

cześć dziewczyny Gogusia sorry, że pytam może już kolejny raz, ale mi się miesza, co która z Was pisała- czy Ty jesteś po przeszczepie brodawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Zonna To super, że wszystko jest ok, że jesteś zadowolona. Miałaś przeszczep czy nie? Szybko Cie wypisali? jesteś z okolic Łęcznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w ten słoneczny dzień :) Tak sobie dzisiaj wstałam i nie mogę uwierzyć, że już tylko niecały mc dzieli mnie od operacji, chyba stres zaczyna mnie powoli dopadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżiaśka
załamana1111 - ja idę jutro do Wrocła na nfz do Szpitala Kolejowego na Wiśniową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ififi Nie miałam przeszczepu brodawek. Zrobili to bardzo ładnie. Wypisali mnie chyba dlatego tak szybko że jestem pielęgniarka i doktor powiedział że sobie poradzę. Do domu miAłam 230 km więc nie tak blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ,Tak jestem po przeszczepie...troszkę żałuję ,że tak się stało ponieważ nie wyglądają tak jak u kobiet,które miały na szypule.Trudno...tak czy inaczej,jestem szczęśliwa,że udało się przejść bez większych komplikacji operację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia Pytam, bo tez jestem po przeszczepie. Na początku moje brodawki wyglądały kiepsko. Pamiętam, jak się dziewczyny dziwiły, że mam takie blade otoczki itd. Teraz mi ściemniały i same sutki też wyglądają o wiele bardziej naturalnie. Co mnie najbardziej zastanawia, kiedy jest chłodno albo przy dotyku widać mi sutki przez ubranie, a miałam wcale nie mieć czucia. Wystarczy, że dotknę sutka a robi się większy.Też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
U mnie 8 tygodni bedzie jutro i sutki. też schowane. ....:( Mam nadzieje że się jeszcze pokażą ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeKaEs
Witajcie dziewczyny!! Jestem z Polic koło Szczecina! Błagam czy któraś mnie wesprze i powie co i w jakiej kolejności się załatwia!? Może któraś poleci mi konkretnych lekarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynabia
O rany Zdesperowana, nie załamuj mnie. Ja jak się przyglądam widzę jedną pierś większą a drugą mniejszą. Jestem prawie 2 tygodnie po zabiegu i się zastanawiam czy trochę to się wyrówna. Dodam że jedna jest trochę posiniaczona i jest na niej niewielki krwiak, temu liczę na to że jak to zejdzie to ona się zmniejszy do rozmiaru tej mniejszej. Jutro idę na zdjęcie szwów wię jak coś to składam reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynabia
a co Ci reklamacja pomoże? i tak rok do dwóch każą czekać, bo tyle ponoć się goi, wyrówna Ci się trochę, ale nie licz, że będą identyczne, zresztą 90% kobiet ma nierówne piersi, ja akurat miałam równe, ale teraz mam nierówne dla odmiany, inni tego nie widzą, ja widzę i bardzo mnie to wkurza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynabia
No własnie, co lepsze - wielkie równe, małe nierówne? Sama już nie wiem. Jutro się dowiem wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynabia możesz mieć jedną bardziej spuchniętą, nie panikuj na zapas, chociaż mi tak mówili, a jednak większa została, nie wyrównało się, ale u Ciebie może akurat będzie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także mam jedną piersi troszkę mniejszą i może mi się wydaje ale troszkę mniej jędrną...całkiem możliwe że to jeszcze opuchlizna nie zeszła i stąd ta nierówność...od początku widziałam jednak ,że brodawki nie są równe i szczerze mówiąc wcale mi to nie przeszkadza.Nie skupiam się na tym co może nie być idealne ale na tym co zyskałam a tego jest cała lista....Poza tym po tym co przeszłam po operacji,fizycznie i psychicznie,nie da rady zniknąć z mojej głowy i dostrzegam dużo więcej plusów mojego życia :) Może ktoś skrytykuje to co napisałam ale tylko JA wiem czym mogło się to skończyć(i lekarze). Buzi WIELKIE dziewczynki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam do Kama69 proszę przeczytaj pocztę i odpisz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny a co tu taka cisza zaległa ? :) gość odpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama69 wybacz...przeoczyłam Twoje pytanie....Jeśli chodzi o czucie to niestety moje sutki nie reagują na nic...są jeszcze takie biedne i zmaltretowane przez tą operację..nie zagoiły się jeszcze w 100% ale liczę na to,że już niebawem tak się stanie.Lekarka w szpitalu stwierdziła,że pacjentki,które są po operacji dłuższy czas,gdy wracają do niej do kontroli mówią,że czucie wraca.To nie jest już tak samo silne odczucie ale jest...Ja się łudzę i czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gogusia78 ja jestem ponad 10m-cy po i czucie nie wrocilo, mam nadzieje,ze u ciebie bedie inaczej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013 przepraszam,że pytam ale jakie to jest uczucie gdy dotykasz? Ja mam wrażenie ,że czuję dotyk ale to chyba złudne...tak jakbym dotykała się przez bluzę i kurtkę puchową :D całe piersi mam takie jakby zdrętwiałe.. Kiedy zaczęłaś chodzić w "normalnej" bieliżnie ,spać na brzuchu,uprawiać sport itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gogusia78 dotyk czuje na otoczce, pozostala czesc jest bez czucia :( normalna bielizna szybko, kilka razy po 3-4 tygodniach po, a na stale od okolo 5 tyg na brzuchu nie spalam nigdy bo nie lubie, spie na boku, od okolo 4 tyg, na rower wsiadlam pierwszy raz po ok 5 tyg i na prostej kostce nie bylo problemow,ale jak ulica byla jakas nierowna, to trzesienie piersi bylo okropne, ale 7 tydz juz ok, a od 2 m-cy po normalne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Czytam, co piszecie na temat tych brodawek i stwierdzam, ze chyba jednak jestem kuriozalnym przypadkiem. :) Oczywiście, że czucie nie jest takie jak wcześniej, ale byłam przygotowana na to, że będę miała płaskie sutki, zero reakcji itd., a ostatnio, kiedy chodziłam po domu tylko w piżamie, mój mąż stwierdził radośnie, że mi "sutki sterczą jak wentyle od stara" (sorry za żałosny tekst, takiego mam męża) Kasiol Kiedy ich dotykasz to też bez żadnej reakcji? Obiecuję, że już przestanę drążyć ten temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahaahhahah ubawiłam się do łez..... Dziewczynki PO piszcie jak to jest u Was z tymi biednymi sutkami... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie sutki - to moja najmyślę ze większa obawa!!! co do odrętwienia to jest raczej norma po operacji jak część skóry zmienia miejsce położenia. Ja na brzuchu czuje dotyk ale jest to inne uczucie bardziej właśnie jak przez materiał. Te nasze "Wentyle" są z reguły bardzo czułe więc myślę ze jakieś czucie wróci. A I JESZCZE jak jest przeszczep to mniejsze ryzyko martwicy ale większe braku czucia, a na szypule jest odwrotnie!!! I to powód dla którego wole jechać do Łęcznej, w Krakowie na wstępie się dowiedziałam że na szypule mi nie zrobią no mam na granicy. A dr M. z Łęcznej nie wyklucza takiej opcji bo wiadomo że ze wzgl. estetycznych i "seksulalno-optycznych" jest to o wiele lepsze rozwiązanie. (chyba już to pisałam) ;) Pamiętam też że nie tylko ja usłyszałam taki argument w Krakowie. Więc jest to podejrzane. Widziałam kilka zmniejszanych biustów na i większe zwisy od moich i jakoś się dało - dziewczyny maja piękne sterczące wentylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Kama69 u mnie sutki tez byly plaskie,teraz sa lekko odstajace, balam sie tego jak sutek zlal sie z otoczka i byl w bialym kolorze :P teraz jest lekko rozowy i sutek troche odstaje,ale bez szalenstw. co do dotyku to tylko łaczenie otoczki z reszta piersi (na szyciu) jest wrazliwe-resza zero czucia :( ale i tak nie zaluje, bo po raz kolejny wiedzac co mnie czeka to i tak bym sie zdecydowala. w czerwcu mam wizyte u swojego lekarza i bede go molestowala o wyciecie blizn pod piersia, bo zrobily mi sie bardzo brzydkie, mam nadzieje,ze sie zgodzi. leemm wszystko zalezy od tego jaki teraz masz rozmair i na jaki chcesz zmniejszyc, a dwa to jaka jest odleglosc od obojczyka do brodawki ja miaalm 75K zrobione na F teraz E i u mnie nie bylo mozliwosci zrobic na szypule, z tego co pamietam to chyba powyzej10 cm juz na szypule nie robia, zmierz sobie w domu i lepiej przygotuj sie na gorsza opcje, wtedy moze bedziesz mile zaskoczona jak ci zrobia na szypule, ja sie nastawilam pozytywnie,a na godz przed opeacja dowiedzialam sie,ze jednak nie da rady. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol masz rację.Takiego samego argumentu użyła moja lekarka...niestety mój biust był za duży-75L i nie było możliwości zrobienia na szypule..teraz mam E..F...spore ale za to jędrne piersi choć wydaje mi się,że troszkę opadły i wyglądają bardziej naturalnie.Kobieta,która pomagała pielęgniarkom mnie przebierać,opatrywać itd po operacji pytała czy mam implanty bo tak właśnie wyglądały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodzę się że wszystko zależy od rozmiaru i odległości ale czy jest na forum jakaś dziewczyna co miała w Krakowie na szypule i obyło się bez komplikacji??? Jeśli tak to chętnie zobaczę i gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
Moje sutki mało widoczne. Łudzę się że jeszcze odżyją ....:) Płaskie, malutkie ...... Teraz niestety lewa brodawka mi się trochę rozpaskudziła...... już była prawie zagojona i chyba się zapociła. .... muszę ją teraz trochę podsuszyć. ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie ten DERMATOL puder leczniczy na prawdę jest super!!! dostępny w sieci aptek dbam o zdrowie lub online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to link co prawda do proszku ale to jeden pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×