Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość paulina lina
Emilia78 skad jstes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Paula1908 możesz mi wysłać zdjęcie takiego biustonosza z M&S w Krakowie nie ma sklepu !!! bez sensu zupełnie i cenę??? lee70@wp.pl może kogoś poproszę o zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) Ja kupiłam sportowy stanik Triumpha i jestem bardzo zadowolona.Może nie jest tani ale ładny i świetnie trzyma piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Chcialam tak ogólnie zauwazyc tylko, ze wszystkie jesteście niesamowicie pomocne, a Monia jest obecnie na tym forum największą skarbnicą wiedzy (w takim sensie, ze najwięcej sie udziela, najczęściej i dobrze radzi) i mysle, ze kilka wypowiedzi nie na temat nie powinny umniejszac jej osobie. Moja wczesniejsza wypowiedź nie miała na celu skrytykowania jej zachowania (i juz wiecej nie bede udzielać w tym temacie, bo tu nie o to chodzi ;)). Pokomplementujmy się trochę, to calkiem wróci ta rodzinna atmosfera :D Leemm - stanik kosztuje 139 zl ( od tego należy odjąć 25 zł obniżki). Bede w M&S jakos na dniach, to mogę zrobić zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety kilka złośliwych wypowiedzi,krytycznych i obrażliwych wprowadziły atmosferę która była nie do zniesienia...co niektóre dziewczyny przeniosły się na inne fora..niestety...tyle,że my je chcemy tu z powrotem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Grejs777 odpisałam Ci na maila :) zonna123 kciuki zaciśnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli uświadamiam sobie, że ten czas tak szybko leci i już tylko mc został mi do operacji :) zaczynam robić badania i się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mój model kosztował 120 zł choć bywają dużo droższe..Już marzą mi się piękne koronkowe biustonosze ale na to przyjdzie czas. Na razie maleństwa nie wyglądają jeszcze tak jak powinny,nie zagoiły się rany choć jest o niebo lepiej. A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
No to juz zupełnie nic nie rozumiem :-( Mi lekarz, Sergiej powiedział, że nie ma sensu przyjeżdżać na czczo bo i tak w tym dniu badań nie robią. Mam sama zrobić sobie badania tydzień wcześniej i z wynikami przyjechać. Chyba jeszcze raz tam zadzwonię bo widzę ,że są całkiem rozbieżne informacje. Paula to jesteś po mnie z operacją :-) Ja szczerze to uważam,że ten letni termin to nie najgorszy. Lato jakie w Polsce mamy, każdy wie a przynajmniej nie będzie się trzeba wciskać z opatrunkami w swetry, kurtki itd. A na Święta i Sylwestra będzie się czym chwalić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja też chetnie zobacze ten stanik z m&s słyszałam dobre opinie ;) madzik56@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko Fajnie ale te biustonosze Triumpha są zapinane z tyłu To może być taki??? Czy to kwestia tylko wygody w zapinaniu i ubieraniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku owszem,może być problem z zapinaniem kiedy kobieta jest jeszcze cała obolała ale póżniej nie ma to znaczenia gdzie jest zapięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Zonna Jak będziesz miała siły daj znać, jak poszło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie zrobiłam jeszcze.Mam remont w domu więc istny szał pał...Sześć osób w jednym salonie dzień i noc to jest coś nie do zniesienia...ale jeszcze ok 2 tyg i odzyskam resztę domu. Mam jedno zdjątko ale jeszcze z opatrunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynabia
Mam pytanie do dziewcząt "po". A mianowicie, jestem tydzień po operacji i mam wrażenie że jedna pierś jest większa od drugiej o jeden rozmiar. Lekarz twierdzi że to się wyrówna , że musi się pogoić. Czy też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynabia no ja akurat tak nie miałam, od samego początku były takie same i pierwsze słyszę że powinno się "podrównac" ????? Jak może się róznica w wielkosci podrównać? Rozumiem gdyby w czasie gojenia coś działo i jedna pierś by puchła, ale zaraz po zabiegu taka różnica? Ja tam lekarzem nie jestem, ale na moje oko dziwnie to wygląda. Wyślij mi zdjęcia to zobaczymy. lubiekawe5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna się. ... Remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
GOŚĆ I NADAL NIE ODPUSZCZASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tak szczuje i szczuje i swoje zasady chce na siłe wprowadzać. Ale niech tam osoba ma. Olać to, zignorować bo za chwile to sie będziemy zastanawiać czy zdanie wiecej można napisać bo a nóż GOŚCIUNIo znowu zwróci uwage. To chore jest. Najważniejsze nie dać sie wkręcić. Ja pisze na innym forum, tutaj zaglądam rekreacyjnie :) Gogusia wyślij, ze mi kobieto wreszcie to zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia, Gość nie szczuje, tylko pisze prawdę. On nie może zasad wprowadzać ale TY możesz! Powiedz, dlaczego Ty możesz, a ona nie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I twoje żebranie o zdjęcia od każdej dziewczyny jest żenujące. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powrót moni milionerki zebrajacej nfz o operacje żałosne ale cóż ten typ tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmagda134
Gościu ! Odpuść ,bo ujadasz jak trzęsący ratlerek. Skoro to jedyna Twoja rozrywka ,to przynajmniej nie poniżaj i nie dyskryminuj. To tylko prośba z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że to, co dzieje się na forum jest żałosne. Kiedy tu trafiłam po raz pierwszy w sierpniu ubiegłego roku ujęło mnie w wypowiedziach dziewczyn to, że są ze sobą zżyte, wzajemnie się wspierają, piszą o zabiegach, jednocześnie nawiązując do własnych dzieci, mężów itd. Nikomu to wówczas nie przeszkadzało i było miło, czasem nawet zabawnie. Tyle, że wówczas nikt nie pozwalał sobie na chamskie teksty typu "mąż cie zdradza, bo pewnie ma cie dość, jesteś głupia, wozisz cycki na taczce itp". Nie potrafię sobie nawet wyobrazić, jaką trzeba być frustratką, żeby z takim zamiłowaniem sprawiać przykrość innym ludziom. Całe lata męczyłam się z gigantycznym biustem, którego wreszcie udało mi się pozbyć. Trauma chyba jednak nadal trwa, bo kiedy przeczytałam o tej taczce od razu przypomniała mi się sytuacja z 5 klasy, kiedy koleżanka w szkole powiedziała, że mam "cyce jak donice". Ten sam poziom wypowiedzi, I mimo, że ten tekst na forum nie był skierowany do mnie, znowu poczułam się paskudnie, jak wtedy gdy miałam 11 lat. Czy naprawdę sprawianie ludziom przykrości jest takie przyjemne? Według mnie, pisanie na forum rządzi się swoimi prawami. Każdy może tu pisać, to co chce, a jedynym warunkiem jest kulturalne zachowanie wobec innych. Jeśli natomiast komuś to przeszkadza, bo poszukuje tylko i wyłącznie suchych faktów na temat zmniejszenia biustu, to powinien raczej poczytać notki przygotowane na tę okoliczność przez setki klinik plastycznych reklamujących się w internecie. Ewentualnie można sobie kupić książkę w księgarni, też jest ich mnóstwo. Mimo wszystko uważam, że to forum nadal może pozostać najsympatyczniejszym ze wszystkich na jakie trafiłam. Taka mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle,ze gosc uwzioł sie na Monie,bo jak sledze to forum,to kazda z dziewczyn tu piszacych jest na nim do czasu zabiegu i krotko po nim.Monia "skarbnica wiedzy"traktuje to jak jedyny sposob na zycie i za bardzo rozpisuje sie na tematy prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×