Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Do wisienkaG Ja ma teraz miedzy c a d chociaż jeszcze troche spuchniete. Jak zobaczyłam sie w domu to oniemiałam, bo jak to bez tych balonów???? Troche głupio było na początku, teraz jest OK, ale ja nie miłam żadnych oczekiwań czy beda takie czy inne, byle mniejsze!!!!ni są!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ififi i lemm Ja mam Łęczna na 16 czerwca. Szkoda ze z żadna z was. Nie mogę się juz doczekać mimo ze mam pełno obaw. Nie wchodziłam tu ostatnio bo nie nadazam za wątkami. Zostało mi 35 dni. Dziewczyny życzę pięknego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynabia
Elsitio, pytanie mam jeżeli chodzi o wygląd Twoich piersi kilka dni po operacji. Ja się dziś przyglądałam (bo w sumie wcześniej bałam się tego widoku) i mam je trochę posiniaczone, czy też tak Ciebie było? Jeżeli chodzi o wielkość jest super!!! Obawy mam co do siniaków czy to aby nie jakieś krwiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę jutro do szpitala...Sosnowiec szpital Św. Barbary pupa pełna strachu :/ ratuunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Emilia. No to już za niedługo. Trzymam kciuki. My będziemy sie stresować a Ty będziesz już po. Ja się tak tylko zastanawiam, że nie wiem czy dobrze wyczytałam ale chyba lepiej goją się piersi robione prywatnie niż na NFZ. Ciekawe od czego to zależy? Inny sprzęt, inna metoda, inne szwy czy po prostu inni lekarze, czy też wszystko na raz. Kurcze zaczynam chyba mieć pierwsze obawy ale co by nie było to się nie wycofam. Jestem z tych osób, które jak mówią A to mówią i B .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ififi to Badura. Wszystko jest trochę kwestia przypadku i predyspozycji organizmu. Będzie dobrze !!! Ja tez się boje, żałuje ze to na lato ale nie odpuszczenie. Tylko choroba mnie zatrzyma. Od dziś zaczynam się odchodząc. Z kilka kilo by się przydało, coby efekt końcowy był lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tablecie same literowki mi wychodzą. Bzdura, odchudzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do justynabia Ja też nie chciałam na nie patrzeć!!! Siniaki miałam i opuchliznę i jakieś nierówności i piersi spod pach wychodzące. Szwy dolne były w jednej trzeciej piers!!! Teraz wraca wszytsko na miejsce ale jeszcze do ideału daleko. Blizny mam sino filoletowe i nie wygląda to zachęcająco. Ale miałam kika operacji w życiu i wiem, że czas robi swoje, więc spoko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia86
Ale cicho na forum:( gdzie są dziewczyny co tak dużo pisały?!. Hej dziewczyny PO jak sie czujecie i jak sie goicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Emilia Mam pytanie, na którą masz być w szpitalu? Zapomniałam się zapytać, dowiedziałam się tylko, że nie trzeba być na czczo a więc wyglądało by na to, że można być i popołudniu. Dzwoniłam na Izbę Przyjęć i panie mi powiedziały, że im jest obojętne. Monia Kobietko odezwij się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ififi- ja powiedziała m lekarzowi ze bede popoludniu i on tak wpisal bo tak mi przyjezdza pociag. Bede w poniedzialek a we wtorek jest operacja. Dal mi nr telefonu zeby dzwonic gdyby sie cos zmienilo wiec mozesz tam zadzwonic i sie dopytac. Moj mail alimes@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pozdrawiam ze szpitala w Łęcznej... Jutro zabieg trzymajcie kciuki..... ale mam pietra..... hhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Emilia. Dzięki. Chyba tam przedzwonię, bo co prawda będę jechać autem ale nie uśmiecha mi się wyjeżdżać w środku nocy aby być na 8-9 rano. Zonna Wszystko będzie dobrze, powodzenia. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ififi mi dr powiedział : proszę być na czczo najlepiej 9-10 ta bo im wcześniej pani przyjedzie tym szybciej cos pani zje rano robią badania a na drugi dzień operacje zona jesteśmy z Tobą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Ififi - to ja jeszcze mam 21 lipca pojawić się w Łęcznej na operację. Zostało 69 dni! I skaczę z radości, bo od końca czerwca będą latać samoloty relacji Wrocław - Lublin więc zamiast tłuc się całą noc pociągiem, to wrócę po operacji w godzinkę! :) Czy któraś z was miała operację latem?? Nie mam pojęcia jakie rzeczy zabrać ze sobą. Czy na sali będzie parno czy jest klimatyzacja? Jeszcze co do staników, to jedna z forumowiczek poleciła stanik sportowy z M&S zapinany z przodu na zamek. Oglądałam i są świetne, a teraz do końca maja jest przecena staników właśnie więc polecam gorąco! :) I jeszcze - fajnie, że zaczęłyście ignorować gościa, bo faktycznie czytając forum bardziej irytowało mnie to, że dajecie się sprowokować (przez co do informacji na temat operacji muszę się przedzierać przez masę postów o innej tematyce) niż jego trollowate odzywki - tylko bez urazy! ;) Pozdrawiam wszystkie przed i po! :) Pięknych cycuszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonna każda z nas miała stracha, to normalne życzę udanego zabiegu, szybkiego powrotu do zdrowia i super biustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejs777
zonna123 bedzie dobrze :) zanim sie obejrzysz będzie już po. ........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynabia
Tak jest, ja się nie obejrzałam a już jutro mija tydzień od kiedy obudziłam się z nowymi , małymi piersiami. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za wsparcie.... Ja już po konsultacjach, idę spać a jutro nowy dzień z nowymi cycuszkami.....w końcu nadszedł ten dzień..... czekajcie na wiadomosci odezwe sie jak tylko bede mogła napisać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula1908, nie wtrącam się kiedy na forum dziewczyny przekazują sobie informacje na temat zmniejszenia piersi. Tak jest odkąd Monia przestała pisać o sprawach nie dot. tego forum. Ktoś, kto chciał się czegoś konkretnego dowiedzieć o operacji zmuszony był przejść przez coś, co większości tutaj nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zonna, jestem uważana tu za trolla ale też trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Ola_87 Jak długo czekałaś na termin w Sosnowcu? Ja jestem już co prawda 2 miesiące po redukcji, ale jestem ciekawa jak długo czeka się w mojej okolicy. U mnie pod wpływem forum to była spontaniczna decyzja i wszystko rozegrało się w ciągu miesiąca. Trzymam kciuki. W Sosnowcu kiedyś pracował lekarz z programu Łabędziem być, to pewnie piersi zrobią ci super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Mnie w Łęcznej kazali pojawić się rano na czczo, jednak badania zrobili mi dopiero po południu. Jak już mnie strasznie ssało z głodu zapytałam pielęgniarkę, czy mogę jeść, powiedziała, że do potrzebnych badań nie muszę być na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronimineral
A mnie dziś ortopeda odesłał z kwitkiem :-). Jak tylko usłyszał, że to do operacji na jego twarzy zagościł wymowny uśmieszek po czym stwierdził, żebym przygotowała się na to, że plastyk może mnie za żadne skarby nie zakwalifikować (toż to marne 65K) i że nie będzie mnie bez powodu prześwietlał bo jestem młoda :-). No. Ciśnienie mi subtelnie wzrosło. Taki mamy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do veronimineral Współczuję ci i wszytskim pozostałym zdanym na łaskę jaśnie panów lekarzy. Ja na szcześxie mogłam obekśč się bez upokarzających konsultacji itp. Ale to jest s***********o, żeby kazać kobietom tak się męczyć. Odżyłam po operacji i ból łopatki zniknął. A wyadałam kupę kasy na rehabilitację i masażystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronimineral
Czasem już wydaje mi się, że wymyślam z tą operacją, że wcale takich dużych bimbałków nie mam ale jak zobacze się na tle koleżanek na zdjęciu...masakra. już mnie jakaś deprecha bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veronimineral nie poddawaj sie, ja zrobiłam tak, ze znalazłam lekarza który przyjmuje prywatnie i w szpitalu. Popytałam czy "normalny" jest i poszłam prywatnie na wizyte, powiedziałam wprost o co mi chodzi, wytłumaczyłam i poprosiła o skierowanie na NFZ. Żadnego problemu nie robił choc byłam pierwszy raz u niego i pierwszym w ogóle takim przypadkiem. Może spróbuj w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny warto się potrudzić i wytrwać w przeszkodach związanych z papierkową dokumentacją:-) Ja rok temu tylko śniłam,ale nie myślałam,ze to się ziści.A jednak!!! I trzymam za wszystkie mooocno kciuki!!!:-) veronimineral...POWODZENIA !:-) Bedzie dobrze i tez będziesz sie cieszyć małym biustem. Monia przy całej sympati do Ciebie uważam,źe gość (troll) miał troche racji,bo to forum jest informacją na konkretny temat medyczny,a ploteczki można przekazywać drogą e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×