Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kasiol2013
madzik77 nie ma za co :) asiamo jak dzownisz do spzitala nie musisz miec zaswiadczenia lub skierowania,mozesz zadz i umowic sie na temin konsultacji i wtedy to zawiezc, ja skierowanie od lek pierwszego kontaktu mialam,ale od ortopedy nie, bo u mnie dlugo czeka sie na wizyte, wiec byam juz w warszawie umowiona i w tym czasie zalatwialam ortopede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
ja poszłam do Orłowskiego bez zaświadczenia od ortopedy. pan doktor powiedział ze oczywiście zakwalifikikuje mnie do operacji jak tylko doniosę zaświadczenie. wiec lepiej je mieć od razu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013, ja też jestem zdania, że wielkość piersi po, nie ma nic wspólnego z ich kształtem przed, a co do tych cięć poprzecznych, to ja pomimo, że cycki mam dalej duże szwy mam wychodzące aż ze stanika, doktor poszedł na całość, szczególnie z prawej strony miał fantazję, aż się koleżanka, która robiła w Orłowskim dziwiła, jak jej pokazywałam, bo ona te poprzeczne ma dość krótkie, a moje mają aż pójdę zmierzyć.... z lewej strony 29 cm, a z prawej 31 :( Pod biustem mam 70 cm, a w biuście 102 (przed operacją 106 :(( Tak kasiol2013, to głupota, jak piszesz iść się ciąć, żeby mieć rozmiar mniej (jeden rozmiar to 3,5 cm w obwodzie) dlatego piszę tu ku przestrodze. Monia proszę Cię, nie namawiaj tak dziewczyn na Łęczną, bo potem będą miały do Ciebie pretensje, trzeba obiektywnym być, a Ty starasz się zbijać wszystkie moje argumenty przeciw, swoimi za. To forum jest po to właśnie, aby potencjalne pacjentki miały ogląd sytuacji ze wszystkich stron. Ja nie piszę nie jedźcie do Łęcznej, Łęczna jest be, ja tylko piszę, że jak chcecie mieć malutkie piersi, to tam Wam ich na pewno nie zrobią, chyba, że się pomylą i niechcący im takie wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdesperowana jad wylewa i żółcia pluje to samo po 100 razy, sama jest niezadowolona to wszyscy muszą byc niezadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikija
z wielkich piersi nie da sie zrobic malutkich, bo jak piersi sa duze od nasady to zeby byly male , musialyby byc calkiem plaskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana Ty z kolei starasz sie wszystkich zniechęcić bo akurat Ty jesteś niezadowolona. A ja jestem zadowolona i nadal zamierzam być. Jeszcze raz powtarzam, ja nikogo nie namawiam, ale polecam z własnego doświadczenia i nikomu bym nie obiecywała jaki rozmiar moze mieć bo nie mnie o tym decydować. Oceniam ogół doświadczenia z Łęczną. W lepszym szpitalu nie byłam i lepszej opieki nie miałam nigdzie. I większość pacjentek z Łęcznej popiera mój pogląd. Nigdzie nie ma 100% zadowolonych, juz tak to w życiu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Dobra kochane. Dzięki za opinie. Tak jak pisałam 3 lipca jestem umówiona na ponowna konsultację w jeszcze innym szpitalu i zobaczymy co powiedzą. Mam nadzieję, że bez problemu mnie zakwalifikują a wtedy Łęczną bym sobie odpuściła. Zobaczymy co będzie, jak się nie uda to zostanie mi właśnie Łęczna i oby tak jak Moni i reszcie dziewczyn także mi się poszczęściło. Co do atmosfery i podejścia w Łęcznej to Monia ma rację są tam naprawdę mili ludzie. Zupełnie inni niż u mnie w Wielkopolsce. Zdesperowana Tobie także dzięki za opinię. Właśnie za twoja wypowiedzią zobaczę czy uda mi się załatwić tą operację gdzie indziej. Życzę Ci pomimo ewidentnie spiep....onej operacji dużo zdrówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JKAR
hej , dziewczyny staniki firmy AVA są super, polska firma, duża dostepność, naprawde polecam a mam rozmiar 70 H.AVA jest najlepsza:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki. Jakież było moje zdziwienie gdy wczoraj zmierzyłam biustonosz z przed kilku lat i okazało się ,że jest tylko odrobinkę za duży-70H. Nie żebym się martwiła.Tyle,że teraz nie musiałam ugniatać piersi jak ciasto,żeby się w miarę dobrze układały.Teraz stanik pięknie go oplata.Od kilku dni smaruję piersi,głównie blizny oliwką dla dzieci i zauważyłam zmianę ,zwłaszcza brodawek.Są miększe,delikatniejsze w dotyku i zaczynają mi się podobać :D tak doradziła mi lek.więc tego będę się trzymała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja, po raz ostatni, po nie ma sensu bić wciąż piany na ten sam temat. Mój wpis na temat mojego niezadowolenia miał być tylko przeciwwagą dla wpisów pozytywnych na temat Łęcznej, chciałam żeby dziewczyny wiedziały, że jest też parę osób niezadowolonych z efektów operacji. Dlaczego? Dlatego, że przed operacją spotkałam się z dziewczyną tam operowaną i NIE POWIEDZIAŁA mi, że nie jest do końca zadowolona, powiedziała mi dopiero, jak ja byłam po operacji, bo ponoć nie chciała mnie zniechęcać. Mam duży żal do niej o to, bo gdyby wtedy mi to powiedziała zastanowiłabym się trzy razy, czy na pewno tego chcę. Nie było wtedy na tym forum jeszcze ani jednej osoby po Łęcznej, nie miałam przeciwwagi dla jej pozytywnej opinii. To tyle w temacie. Widziałam też i piękne biusty po Łęcznej, np. Żabki, nie jest to tak, że opluwam tamtejszych lekarzy, byłabym niewdzięczna, bo w końcu zrobili mi operację, starali się i na pewno jest lepiej niż było. To tyle w temacie. Spadam i życzę wszystkim dziewczynom udanych operacji i pełnego zadowolenia. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chwała Ci za to!!! Całe szczęście,ze odważyłaś się napisać o swoim rozgoryczeniu,niezadowoleniu ponieważ na forum pojawiają się w dużej mierze wypowiedzi zadowolonych pacjentek...Nie wszystko jest tak kolorowe jak piszemy,zdarzają się rzeczy o których nikt nie ma ani chęci ani odwagi pisać... Kiedy ja pierwszy raz weszłam na forum,po przeczytaniu kilkudziesięciu stron doszłam do wniosku ,że taka operacja to nic specjalnego.Trochę bólu,blizny itd...Takie właśnie wrażenie odniosłam ponieważ kobiety ,które przechodzą przez to wszystko są szczęśliwe ,że już nie muszą dżwigać tych ciężarów... Prawda jest troszeczkę inna dlatego ważne jest żeby każda z nas miała świadomość,że jak każda operacja,i ta niesie ze sobą ryzyko...Ja o tym nie miałam pojęcia i do końca życia będę pamiętała jak ciężko ja przeszłam. Pozdrawiam dziewczynki Po i PRZED :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leem1
I o to chodzi foru jest dla wszystkich źródłem informacji pochodzących od osób które takie czy inne zabiegi przeszły nasze operacje to poważna sprawa i życiowa decyzja ja wzięłam sobie do serca wasze relacje nie rezygnuje jednak z Łęcznej - jak piszecie wszędzie może coś pójść nie tak i każda ma inne ciało i organizm ja wiem że jak teraz tego nie zrobię to już nigdy - pomijając wiek to nie mam gwarancji co się jutro wydarzy czy będę miała pracę i ubezpieczenie czy nadal będzie refundacja czy moje zdrowie na to pozwoli a na prywatną klinikę nie mam co liczyć bo to bardzo dużo kosztuje jak na mój portfel więc trzymajcie kciuki 8 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leem
nie boje się upałów będę w domku sama wyluzowana i bez obowiązków przez 2 tygodnie a doktorka pomaltretuje i powiem mu o rozmiarach i wystających z bielizny otoczkach niech wie i niech się stara jak kiedyś będzie chciał mieć swój gabinet to opinia pacjentek jest bezcenna więc te informacje mu odpowiednio przekaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"madzik77 od rodzinnego nie ma problemu ze skierowaniem, lekarka jest spoko, już kiedyś z nią o tym rozmawiałam i dostałam od niej też skierowanie do ortopedy, ale terminy były na wrzesień wiec zrezygnowałam i umówiłam się prywatnie do neurolog na koniec czerwca, teraz muszę zrezygnować z tej wizyty i znów iść do ortopedy. Tylko jestem w takiej niekomfortowej sytuacji, że mieszkam w tej chwili (gdzieś do września) w małopolsce i zastanawiam się czy szukać ortopedy w Warszawie, czy w mazowieckim, czy gdzieś w małoplsce. Rodzinną mam teraz w małopolsce <- skierowanie od niej będzie w ogóle ważne w Warszawie? Obawiam się, że tutaj z ortopedami nic nie załatwię. Może możecie mi polecić ortopedę z Warszawy, który zna się na rzeczy i wie jak wypisać zaświadczenie, kto już miał do czynienia z takim "przypadkiem"? Teraz jak już podjęłam decyzję chciałabym się wszystkim jak najszybciej zająć. kasiol2013 a nie bałaś się, że z ortopedą nic nie załatwisz? zdesperowana68, Tobie dziękuję za wpisy, bo tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że dobrze zrobiłam nie wybierając Łęcznej, bo mi właśnie zależy na redukcji biustu, a nie na liftingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana nie denerwuj sie tak, wazna jest każda opinia tylko wydaje mi sie że Ty troszeczkę przesadziłaś w tym narzekaniu. nIe to ze bagatelizuje Twój problem, tylko o zachowanie równowagi. Nie uciekaj od nas :) Twoja opinia tez jest bardzo ważna :) Tylko odrobinke wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia a ty lepiej ogarnij zespół bo ci gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
zdesperowana68 popieram Cię mimo iż byłam operowana w innym województwie to zapewne chciałabym tez wiedzieć o wszystkim co może być nie tak, na co szczególnie zwrócić uwagę również w moim szpitalu, jak rozmawiać z lekarzem, jakie są efekty, itd. Mam rozum pewnie i tak sama podjęłabym decyzje czy podejmuje takie ryzyko czy jednak szukam dalej, a nie jadę tylko tam bo najłatwiej i najpewniej się tam zakwalifikuję, a reszta jakoś to będzie grunt że będę mieć operację. Wydaje mi się że jesteś trochę napiętnowana za to że masz inne odczucia po zabiegu, nie którzy zachowują się jak moherowe...... w obronie swojego wodza, cokolwiek by zrobił to i tak ma zawsze racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
lemm ja mialam 15 lipca i nie bylo to lato zle, gorsze byly lata poprzednie gdy mialam ogromny biust i odparzenia od niego , wtedy upaly byly dla mnie tragedia. powodzenia madzik77 ja mieszkam w malym miesice, czyli do wyboru ortopedow na nf mialam tylko 3 z czego 1 na urlopie. weszlam z pozytywnym nastawieniem, z dziewczynami z forum smialysmy sie,ze jak mi nie da to uczepie sie jego nogi i nie wyjde dopki mi nie napisze :) okazalo sie,ze to c********akich malo, powiedzial ze w XXI wieku baba sie w glowach popier... i nie maja co robic, wiec mu powiedzialam ze tak mi sie nudzi,ze pojde sobie cycki pociac. on stwierdzil,ze takie operacje na nfz sie nie robi, wiec mu powiedzialam,ze to co on mysli nie jest istotne a ja potrzebuje tylko opinie na ktorej jest napisane,ze mam zmainy w kregoslupie (na cale szczescie jakies mi male na rtg wyszly :) ) i ze sa one spowodowane zbyt duzym biustem, zaczal pisac a w trakcie jeszcze mowil ze na kregoslup powinnam chodzic na rehabilitacje i to pomoze, zadalam mu pytanie czy mam chodzic juz do konca zycie zeby mnie nie bolalo? i kto ma mi ta rechabilitache sponsorowac? wiec napisal,ze zmainy "moga" byc spowodowane zbyt duzym biustem a na drugiej stronie naapisal jednakze pacjentka nie wykorzstala wszystkich mozliwosci napraawienia kregoslupa. na konsultacji w orlowskim pierwszy raz byma wdzieczna, ze lekarze pisza jak ulomne dzieci po szkole specalnej, bo na tej mojej opinii to nikt nic nie umial przeczytac,wiec ja dyktowalam lekarzowi co tam mi lekarz napisal :) a poza tym jak lekarz w orlowskim mnie zobaczyl, to stwierdzilze tak duzy biust to i bez opinii ortopedy trzeba zmniejszyc,tylko nfz moglby sie czepiac wiec jakis papierek musi byc. door zgadzam sie :) zdesperowana68 pozdrawiam cie, i mam nadzzieje,ze znajdziesz takiego lekarza ktory zzmniejszy ci przynajmniej o polowe zebys mogla byc zadowolona i zdjela ten ciezar z barkow. ja po 20 czerwca jade do wawy na konsultacje, mam nadzzieje,ze powycinaja mi to co brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Zdeperowana Pozdrawiam Cie serdecznie i dzięki za uwagi. Zostań z nami. Każdy ma prawo do swoich opinii, swoich emocji, przeżyć a dla nas PRZED każda informacja jest cenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana, fajnie, że piszesz jak myślisz. Nie, żeby zniechęcić inne dziewczyny ale właśnie ostrzec. Bo Łęczna niestety nie zmniejsza piersi tak jak życzy sobie pacjentka tylko jak się lekarzowi podoba. Dlatego dobrze, ze o tym piszesz, dziewczyny, którym zależy na naprawdę małych piersiach mają przynajmniej szansę to przemyśleć. Jest to uczciwe postawienie sprawy. A decyzje i tak każdy podejmuje sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka, nie jak myślisz, tylko jak naprawdę Ci zrobili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejs s
kasiol2013 kiedy będziesz dokładnie. ja mam wizytę 23 czerwca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
czy wy też macie problem żeby coś napisać na forum. od rana nie chciało mi się nic opublikować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
ja juz próbowałam 3 razy i nic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×