Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość iwapoz
Do nerwowych nie naleze chyba ze ktos zaprzecza sam sobie i jeszcze mi zwraca sie uwage jakie to nie mam podejscie i przychodzi mi to czytac;) to i obok tego nie przejde obojetnie... a co do biustu dziekuje sama codziennie dziekuje Bogu ze zrobilam operacje i moj Pan tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Juz po, zabieg był wczoraj o 10, potem praktycznie cały czas spałam. Narazie oprócz kręgosłupa nic nie boli. Oby tylko cykl były małe, po pół kilo zabrane wiec nie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do-da napisałam do Ciebie na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Do_da ja miałam zabrane łącznie 2 kg i przeszczep. A może miałaś na szypule? Lekarz pytał cię o rozmiar przy obrysowywaniu? Jak dzisiaj czujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Asia
ania_niki83 ja na wizytę u anestezjologa przyniosłam tylko wynik TSH i to mu wystarczyło, on sobie wynik wpisał w kartę, lekarz moich badań nie potrzebował, koleżanka miała tez zaświadczenie od endokrynologa, że nie ma przeciwwskazań do operacji. Jeżeli wyniki masz dobre, to pewnie nie będzie problemu. Ja miałam operację w Warszawie, nie jestem pewna jaka procedura jest w Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaru
Witam, jestem z Katowic. Mój rozmiar to znienawidzone 80 H czy ktoś pomniejsza biust na terenie Śląska? Kogo polecacie? Jestem tak zachęcona waszymi wpisami że postanowiłam zrobić porządek z moim problemem. Dokumentację i skierowania juz gromadzę. Myślę o Łęcznej tylko odległość jest spora. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do blume1, czy mogłabyś mi napisać firmę swojego stanika pooperacyjnego? byłam dzisiaj we wszystkich sklepach medycznych w Lublinie i dowiedziałam się, że najmniejszy dostępny rozmiar to 75 pod biustem i innych nie produkują. Pisałaś, że kupiłaś 70 b/c. Taki by mi pasował. Jeśli nigdzie nie znajdę takiego rozmiaru to po prostu kupię 75c i siostra mi go zwęzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Anna mam na szypule. Jak rysowali to powiedziałam, że chce jak najmniejsze. Ponoć mam c na d, lekarz mówił że bardzo ładne wyszły. Ja jeszcze się nie przygladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Dziewczyny jakie mialyscie cisnienie tetniczne krwi przed zabiegiem?! Ja biore tabletki codziennie na nadcisnienie i jest raczej ok ale obawiam sie ze w szpitalu jak pojawie sie 7.12.15 pikawa bedzie niezle wariowac z tych wszystkich emocji. Czy ktoras z Was miala problem z bardzo wysokim cisnieniem przed coperacja? Lekow nie bede brac mimo wszystko rano przed przyjazdem bo nie wiem czy moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 75K
IWAPOZ JEDZIESZ JUTRO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Dziewczyny ja juz 2 dzień po. Czuję się dobrze, nic mnie nie boli, pewnie dlatego, że cały czas biorę kroplowki z przeciwbólowych, na noc tabletka na sen i śpię jak dziecko. Dzisiaj już umylam sama głowę. Opieka medyczna jest bardzo dobra, 3 młodych i przystojnych lekarzy, pielęgniarki i stalowe, wszyscy naprawdę mili i fachowi. Spokojnie daje sobie radę sama. Tak więc nie zastanawiacie się tylko zapisuje do Lublina, oddział nowy wiec kolejek nie ma. Mi operacje robił Mądry a lekarze z Lublina asystowali. Od operacji Mądrego nie widziałam, zajmują się mną tutejsi lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
jezeli sie dodzwonie do Dr Madrego dzis i mi potwierdzi ze jest to tak - na te chwile nie odbiera wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doda o tak przystojnych najbardziej ten Ilija i ten wysoki brunet nie pamiętam imienia i w dodatku przesympatyczni zawsze potrafili rozładować emocję:))) też polecam wszytskim Lublin:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Dokładnie, młodzi, mili ludzie, nie jakieś sfochowane dziadki. Widać, że lubią swoją pracę. Jakbym miała telewizor to bym mogła tu jeszcze i tydzień poleżeć ;) przy nich przynajmniej nie czuje strachu a w domu mi się pewnie panika włączy. A w ogóle to się ciesze, że nie zdecydowałam sie na pełen przeszczep tylko szypule, chociaż bałam się dużych. Moje nowe cycusie wydają sie naprawdę malutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Doda a jaki miałaś rozmiar ? Bo mi powiedzieli że jak chce male czyli np . C to musi byc z przeszczepem i tak się stało. I wybrałam małe cycki a nie czucie w brodawkach. A miałam rozmiar 65gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Ja miałam 85 g/h czasami w 80 weszłam. Doktor powiedział, że może zrobić z przeszczepem ale odradza z uwagi na brak czucia i postara się zrobić małe. Może one będą większe niż mi się wydaje jak się uloza bo teraz mi się wydają tycie ale jestem w bandazach, które mocno splaszczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Spokojnie po miesacu dwoch bedziesz miala o jeden rozmiar wieksze jak sie uloza i spod pach wyjda...moje byly jak B jak pytalam lekarzy po operacji ale po dwoch miesiacach opadly troszke naturalny ksztalt dostaly i kupuje 80C staniki teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
I dobrze, myślę że wieksze niż d nie będą. Na razie wyglądam jakbym cyckow nie, miała, dziwnie a zarazem fajnie, sama chciałam mieć małe to mam. Jak się trochę powiększa to tez tragedii nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Ja teraz czuje że mam takie malutkie jak leżę a nic na boki nie ucieka,jak mogę siedzieć blisko stołu a cycki na nim nie leżą ogólnie jak już mam normalny stanik to czuję jakbym w ogóle nie miała biustu bo jeszcze się nie przyzwyczaiłam.Ale jak spojrzę w dół to widzę takie dwa cudeńka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
A dziewczyny jak mierzylyscie stanik - na te bandaże czy na gole ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Na gole cialoA j. A jak chcesz dobrze dobrac stanik jak masz wszystko scisniete bandazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
No właśnie nie wiem, tylko czy nie dostanie się zakażenia na gole ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Przeciez bedzirsz robic codziennie opatrunki i tonawdt sama w domu wiec musisz i tak dbac o higiene wiec przymiarka stanika to koniecznosc zrob to przed zmiana opatrunku rano i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
WRACAM Z ŁĘCZNEJ. Piersi zagojone. Dzisiaj pije z radosci. Mege już na basen i na siłownię. Doktor Mądry zadowolony i ja rowniez. Koniec leczenie i wyjazdów na kontrolę. Mam używać plastry silkonowe Silon stad moje pytanie ktos uzywal....jakies ma z nimi doswiaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie odnosnie zniejszenia i konsultacji w Łecznej. aktualnie mam rozmiar 85 h i bym chciala zmniejzyc biust o odczuwam bole kregoslupa i to bardzo. gdzie trzzeb sie udac by dostac skierowaie do tego szpitala ale by operacja byla na nfz. bo lekarz pierwszego kotnaktu mowl ze niema takiej operacji a ja wyczytalam ze wlasnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
iwapoz powiedz mi kochana ile u Ciebie trwało gojenie ran, i jak długo cała ta pielęgnacja, nie mówię o bliznach ale ogólnie o ranach...kurcze 9 list mam operacje (mam nadzieję że już nie zmienia mi terminu) a 11 albo 14 grudnia chcę lecieć do swojego męża i nie wiem czy zamawiać bilety czy jeszcze czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×