Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Lovelyyou 2016.03.23 Pytałam się ich czemu tak robią to powiedzieli że mają tak umowę podpisaną z nfz. Nie wiem ale ja się bardzo z nimi męczę nie wyobrażam sobie czekać rok na operacje. To kolezanko jak nie wyobrazasz to zawsze mozesz zrobic prywanie 12-15tys i czekac az tyle nie bedziesz... kiedys w lecznej czekalo sie miesiac teraz rok w wawie czy gdansku 2 lata sie czeka wiec nie licz ze za 2 miesiace raczej na NFZ zrobisz w Polsce bo to raczej niemozliwe juz teraz. A jezeli chesz zrobic i czekac 3 miesiace miedzy operacjami to podziwiam - na raz robia i sa czasami roznice i bedziesz 3 miesiace chodzic z jedna piersia duza inna mala wyobraz sobie jak bedziesz wygldac i co ludziom mowic wtedy? Nie myslas ze skoro juz czekalas i chodzisz tyle lat to rok w ta czy w ta to pikus? Nie wiem ale dla mnie rozwiazanie osobiscie robienie jednej a pozniej drugiej wogole nie wchodzilo by w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wybieram sie na takie długie zwolnienie Max 3 tygodnie . Oczywiscie jak bedzie wszystko dobrze. A jak bedzie trzeba to sobie potem troche urlopu dobiorę. W pracy siedze sama w pokoju i nie wykonuje zadnych czynności fizycznych. Pewnie w domu bardziej by mnie korciło zeby cos robic niz w pracy. Zreszta zobacze , wszystko zalezy jak sie bede czula . Oczywiscie jak bedzie trzeba to zostanę w domu. Na razie modlę sie zeby narkozę i operacje przeżyć a reszta to juz pikus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Ten post wyżej to ja Karmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem będę nosiła jakieś szerokie bluzki :) I mogę do drugiej miseczki włożyć wkładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba ze to psychicznie ogarniesz dla mnie czekac rok a chodzic z jednym cyckiem 3 miesiace to odp. jest jedna sumie i te 7 bym poczekala ale jezeli nie chcesz jechac a robic na miejscu no to chyba jedyne wyjscie jakie masz to robic na raty i liczyc ze nie bedzie asytmetrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilas3
Kochane a co polecacie na blizny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dermatix ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Love no i jaka decyzją jedziesz do Łęcznej? Wiesz, że jak zdecydujesz się operacje każdej piersi osobno to pół roku z życia masz wyjęte. A jak długo oczekuje się na operacje w tym szpitalu gdzie robią te cycki osobno? A tak w ogóle to jak po świętach dziewczyny? Ja wyhodowałam piękny , okrąglutki brzuszek, spożywcza ciąża klasyczna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica1986
Lovelyyou w szczecinie w szpitalu wojskowym ostatnio dziewczyna jedna pojechała jakoś w lutym na konsultację i ma mieć operację 30 marca i tam robią obie piersi. Sama byłam w szoku, że tak krótko się czeka, bo ja jestem z Pomorza i będę operowana w Gryficach 5 września i czekam ponad rok, a tak to może i bym się na Szczecin zdecydowała bo mam jakieś 150 kilometrów. Tylko z Łodzi to kawał drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobitki :) Mam w czwartek rozmawiać z ordynatorem szpitala w Łodzi i się zapisać na operacje a miałabym we wrześniu. Ja też nie mogę tak szybko bo karmiłam piersią i w styczniu skończyłam więc tak dopiero w lipcu bym mogła bo pół roku trzeba odczekać. Ale super że tak szybko robią muszę tam zadzwonić i się popytać. Może jednak tam zrobię. Zastanawia mnie tylko to czy kobitki które robią tak daleko przyjeżdżają znowu po operacji zdjąć szwy czy robią to już w swoich szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lovely bylo o tym na tym forum kolezanka sie dzielila info - wystarczy poczytac,,, jedni jada 500km na kontrole inni ida kolo siebie jak sie goi bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuję ile czeka się na opearcje we Wrocławiu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
pannanikt001 Witam! Mam pytanie do pannynikt, już raz ktoś się Ciebie pytał jakie potrzebne są dokumenty do DSS, napisałaś jakie skierowania i zaświadczenie trzeba mieć, a co jest potrzebne na drugiej wizycie jakieś badania, grupa krwi czy coś innego? Będę wdzięczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Barmanka, Pannanikt co u Was jak biuściki??? poróbcie fotki teraz i wyślijcie jak to teraz już pięknie wygląda:-) Zaglądacie jeszcze na forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Dziewczyny , mam prośbę , jak wiecie to napiszcie jakie dokumenty trzeba dostarczyć lekarzowi przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Czy ktoś ma termin 18.04.2016 lub podobny w Łęcznej do dr Mądrego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Dziewczyny co tak cicho na kafe? Bodzia termin coraz bliżej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Hejka, ja zaglądam ale rzadko, teraz mam problemy zawodowe więc nie bardzo mam czas... Cóż, u mnie rewelacja! Jestem przeszczęśliwa i gdybym miała zrobić to raz jeszcze to bym się nie zastanawiała!!! Kręgosłup mi nie dokucza i mogę zakładać piękne staniki. Smaruję się bio oil i contractubex i pomalutku blizny robią się różowe :D Do tego ten kształt :O Pozdrawiam i życzę wytrwałości czekającym bo naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki jak tam:-) Bodzia już w maju jak samopoczucie? ja we wrześniu kurde ale też już chodzę jak na szpilkach czy będzie wszystko ok......Karmi też masz 2 msc nie:-) ja w poniedziałek 11 przyjmuję 2 szczepionkę chce ok lipca zrobić sobie badania krwi i moczu sama dla siebie, żeby w łęcznej nic mi czasem nie wyszło właśnie tego się obawiam że pojadę nerwowa gotowa do operacji a tu klapa coś będzie nie tak i kolejny stres makabra:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barmanka super zazdroszczę że już jesteś po:-) cieszę się razem z Tobą staniki z fiszbinami już normalnie nosisz bo laski tu różnie pisały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Hej dziewczyny nie pisałam na kafe bo cierpię ostatnio na brak czasu Donia do maja już niedługo ale nawet nie mam czasu zeby o tym myśleć. Ale naprawdę czas szybko mi leci. Zobaczysz Tobie tez przeleci.Myślę też zrobić sobie jeszcze zrobić badania kontrolne żeby pojechać do szpitala spokojniejsza. Nareszcie będę mogła wtedy odpocząć. Ale mój synus wyjeżdża do Anglii dzień przed moja operacją. Karmi a co u Ciebie? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny przed i po-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, przeglądam wątek od jakiegoś czasu, bo również przymierzam się do operacji. Planuję na jesień tego roku najpóźniej (po ciąży i karmieniu). Wiem, że chwalicie i polecacie szpital w Łęcznej na NFZ. Czy macie jakieś doświadczenia i możecie polecić (lub nie polecić) jakieś placówki w okolicach Śląska, Wrocławia, Krakowa, które wykonują takie zabiegi? Chodzi mi zarówno o operacje na NFZ (bo dowiedzieć się telefonicznie od NFZ, które placówki w ogóle wykonują taki zabieg to jakaś masakra... nie wiedzą nic ponad to co na stronie internetowej jest napisane) jak i te prywatne (odpłatnie). Chcę po prostu trafić w miejsce, które jest sprawdzone i z polecenia. A wiadomo, że droższy często nie znaczy lepszy itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AnnGce Ja polecam Wrocław, ale nie wiem czy wiesz że wszędzie się długo czeka, ja byłam we Wrocławiu w marcu i mam planowaną operację początkiem listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Gość w który bylas szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Bodzia ja teraz głównie zajmuje się pracami w ogrodzie i tam spędzam każdą wolną chwilę, jednak myśl o operacji już mi towarzyszy cały czas. Boje się żeby tylko mnie nie odrzucili w ostatniej chwili.O operacji, narkozie, bliznach staram się nawet nie myśleć bo chyba bym, się rozmyśliła. Nie chce się jeszcze cieszyć przyszłym biustem żeby nie zapeszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donia841 Byłam w poradni na Chałubińskiego , i tam pani doktor zapisała mnie na operację na listopada. Za 2 tyg jadę jeszcze do poradni na Fieldorfa może tam lekarz skieruje mnie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość: o którym miejscu we Wrocławiu piszesz? Bo tam zdaje się robią i na NFZ w jakimś publicznym, i są placówki prywatne. Patrząc na Twój czas oczekiwania, domyślam się, że chodzi o operację na NFZ, czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×