Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość karmi 71
Syla no właśnie ile czasu od operacji minęło bo ja też jestem zainteresowana kiedy można wrócić do sportu. Bodzia juz marzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Od operacji minęło 3,5 miesiąca...pozdrawiam. Donia odpisze Ci jak wrócę do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Iwapoz zaglądasz tutaj jeszcze jak tam u ciebie co słychać czy u ciebie wszystko ok już ci się wygoilo? Karmi maj coraz blizej-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Dziewczyny czy któraś z Was dostała z WARTY ubezpieczenia pieniądze za szpital? Dostałam odmowe i pisze odwołanie. Ale chciałam wiedzieć czy może któraś z Was miało już z nimi do czynienia. Czy jest szansa że coś dostanę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was miała lub będzie miała operacje w Gdańsku? Ja miałam konsultacje w sierpniu 2015 a wyznaczony termin na listopad 2016.... A już nie mogę się doczekać jak czytam wasze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aniela
pannanikt001 Mam pytanie czy w szpitalu DSS to lekarz kazał Ci dostarczyc zaświadczenie od onkologa cz z przyczyn prywatnych musiałaś je mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Aniela: nie było wymagane. Lekarz mi wspomniał że warto mieć więc zdobyłam ale okazało się że nie było konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowiutkapanienka i pannanikt001 bardzo proszę o zdjęcia jak mój mail bozena.krupska@vp.pl ja mam się zgłosić 27.06 w szpitalu więc 28 czerwca będzie operacja cieszę się a zarazem boję , ale całe życie czekałam aby mieć normalne piersi a nie worki , dzięki wam i wpisom łatwiej się przygotować co może się zdarzyć jakie są problemy po Pozdrowienia dla was wszystkich trzymam za was wszystkie kciuki aby szybko sie goiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny która ma się stawić w szpitalu 27.06( mam przyjęcie ) w łęcznej ma mnie operować dr Mądry , albo w okolicy tej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek będę zmieniać opatrunek więc może zrobię jakieś zdjęcia :) dziś leżałam na boku :) oczywiście tylko na tym lewym gdzie pierś już jest całkiem całkiem. :D nowe opatrunki są świetne. wyciągnęły wszystko co było takie białe (podejrzewam że martwicze) i teraz widzę że skóra jakby się do siebie zbliża żeby zamknąć ranę. Tak bym to opisała. Lekarz też kazał już mi masować powoli wokół sutków :) to dopiero 4,5 tygodnia więc jak na taki czas nie jest źle :) cały czas do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja ma przyjęcie 4 lipiec, zabieg 5 tego. Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Ja wczoraj byłam 1 raz na basenie chyba od 15 lat....i nie czułam się jak krowa....owszem mam trochę ciałka w dolnych partiach ale u góry już mam normalny stojący biuścik......cudowne uczucie.☺pozdrawiam. Ps.. co do pieniędzy z polis za szpital też już pisane było wcześniej parę stron...trzeba skierować dokumentację od rodzinnego ...ortopedy itd i napisać że zabieg był na skutek choroby kręgosłupa a nie z przyczyn estetycznych...i zaznaczyć że był refundowany przez nfz....z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Napiszcie co najlepiej się wam sprawdziło na zmiękczenie blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Syla i o tym właśnie marzę, żeby ubrać się sportowo i normalnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Karmi już niedługo my tez będziemy zadowolone w końcu-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jallaey,witaj!czy moglabys napisac czy mialas operacje w szczecinie,tez mam miec w wojskowym szpitalu na nfz,dlatego jestem bardzo ciekawa, czy robilas tam i jak wszystko przebieglo?pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia50 ja mam termin na 27.06.2016 u dr. Mądrego jeśli chcesz to z chęcią się zamienię o ile dr Mądry się zgodzi . bozena.krupska@vp.pl pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla 80K gratuluję że możesz już tak dobrze funkcjonować ja mam 27.06 zgłosić się w Łęcznej boję się jak będzie bo jestem fryzjerką ,wstępnie ustaliłam że cały lipiec mam czas na dojście do siebie . Wiem że u każdej jest trochę inaczej ale strach ma wielkie oczy , im bliżej to bardziej się boje ale i cieszę bardzo zarazem zwłaszcza jak ostatnio miałam grypę leżąc bez stanika przez dwa dni to miałam odparzenia , może pobiorę jakieś witaminy przed żeby lepiej się goiło , może coś podpowiecie jak wzmocnić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Bożka najpierw zrób sobie badania krwi czy czegoś ci brakuje...w składzie..ja brałam falvit przed...i rutinoscorbin..dochodziłam do formy szybko. Najgorsze są pierwsze tygodnie ..trzeba się oszczędzać...jak za długo pochodziłam to musiałam się trochę położyć...jak odpoczelam to znów mogłam coś porobić..w sumie to gorzej sobie to wyobrażałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Syla 80K za podpowiedz masz racje zrobię sobie badania , rutinoskorbin też dobry bo wzmocni naczynia krwionośne pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowiutka panienka i Syla 50K proszę doradzcie mi jaki mam kupić stanik taki na suwak z haftkami czy na haftki same i oczywiście rzep na ramiączkach bo słyszałam że jak jest rzep pomiędzy piersiami to czasami kuje jak się żle ułoży , najbardziej mi sie podoba Amoena sarah sb no i wydaje mi sie że lepiej białe bo lepiej widać będzie co cieknie i w jakim kolorze wyciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda mnie nie pytałaś ale się wtrącę :P ja mam właśnie Sarah. Najlepiej haftki lub zamek błyskawiczny bo rzepy nie jestem przekonana czy utrzymają przy opuchniętych cyckach a ma dobrze być dopasowany i lekko uciskać. Są w ogóle na rzepy? Oczywiście rzepy na ramiączkach bo to mega wygodne przy zakładaniu jak zmieniasz opatrunek. No i ja bym na Twoim miejscu wzięła czarny bo biały będzie nie do doprania już bardzo szybko a kolory wycieków będziesz widzieć na opatrunku (gazy i kompresy jałowe są sprzedawane w kolorze białym) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Cześć Dziewczyny Czy któraś z z Was ma Hashimoto i musi stawić sie w szpitalu z dodatkowymi badaniami i zaświadczeniem od endokrynologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Ja też uważam że lepiej jest kupić czarny...ten amoena Sarah był super nowość ale nie było na mnie rozmiaru...ja bym poleciła właśnie ten bo ma wszystko co potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Syla a jaki kupić bo ja noszę 70 lub 75 i teraz nie wiem. A ile wcześniej przed operacją zaczelas brać rutinoscorbin i falvit i w jakich dawkach? Z góry dzięki za pomoc-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Hej dziewczyny, Byłam na pierwszych zakupach stanika :D Kupiłam taki bez fiszbin. W końcu wiem jaki mam rozmiar! i jestem zadowolona.... W zeszłym tygodniu przeżyłam chwile grozy ;) na przeszczepionym sutku zrobiła mi się dziurka wielkości łebka od zapałki (głęboka i szeroka) i bardzo się paprało - gęsta zielona ropa. Byłam przerażona. Poszłam do apteki i kupiłam maść w saszetkach z antybiotykiem. Okazało się po kilku dniach że miałam szew który się nie rozpuścił :( Na szczęście już wszystko jest ok :) A jak u Was dziewczyny ?? PS wszystkiego NAJ kobitki z okazji naszego święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Barmanka8 myślałam jak u Ciebie:-) czy wszystko się super pogoiło, o kurcze to miałaś faktycznie nerwy, ale najważniejsze że już wszystko dobrze co do mnie ja czekam na operację 19 września mam być w szpitalu cała w nerwach ale dam radę, czas leci bardzo szybko tyle co Wy miałyście operację a juz tyle minęło:-) marzę też o kupnie małego stanika:-) jutro mam 1 dawkę szczepienia na zółtaczkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pannanikt 001 masz rację że przecież opatrunki są białe , stres odbiera człowiekowi rozum , są na rzepy ale też mam wątpliwości i dziękuję za podpowiedz z tymi stanikami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×