Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Kamilas3 zazdroszczę ci że już po ja mam 27.06 jeszcze tyle czasu trzymam kciuki żeby się szybko goiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mania 1313 ja też jestem z Legnicy i jestem dwa tygodnie po operacji ☺ zabieg miałam we Wrocławiu. I jestem przeszczesliwa ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blume jestem chętna odkupić biustonosz bo za miesiąc mam operację, mail ewa119@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilas3
Kochane operacji nie ma co sie bać. Dostałam głupiego Jasia a potem na sali operacyjnej szybciutko usnęłam. Leki przeciwbólowy dostaje wiec noc nie boli. Dziewczyny co miały operacje czy wy tez po operacji miałyście wrażenie za piersi sa maciupeńkie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rozmiar 95 K mam 1,50 wzrostu i co ja mam powiedziec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Kamila tak to normalne ;) Jak byłam poowijana opatrunkami to myślałam że nic mi nie zostawili ;) ale z czasem piersi "dochodzą do siebie" i ładnie się układają. Mam 70 D ale początkowo byłam przerażona!!! Noszę już normalny stanik bez fiszbin i jestem przeszczęśliwa. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Gościu to nie wiesz co masz zrobic ? Załatwiasz dokumenty, dzwonisz do Lecznej i idziesz na operacje. Tylko tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Ale chcę razem z tym pasem- 130 zł. Jest w kolorze białym. Za nowy komplet dałam 270 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1313
Dziewczyny brawo dla Was te po, teraz super szybkiego dobrego gojenia. A ja mam straszne obawy ten strach przed narkozą mnie przeraża ,termin mam na lipca.Gośc000 konsultacje miałam w 2014 w pazdzierniku a o terminie dowiedziałam bo tam zadzwioniłam . Gość to super mam nadzieję że ja też będę przeszcześliwa juz za 3 miesiące .Dobrze mieć bratnią dusze tak blisko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Mania mnie tez paralizuje strach przed narkoza nie wiem jak to przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilas3
Dziewczyny nie bójcie sie narkozy. Też sie bałam. A jedyne co pamietam to to jak mnie na blok przywieźli, chwile pożartowałam z anastazjologiem i ... Obudziłam sie po operacji. Po rurce tylko gardło mnie drapalo. Jeżeli chodzi o ból to wczoraj miałam zabieieg a dzis od 11 jestem bez środków przeciwbólowych, nie chciałam. Czuje lekkie ciągniecie ale to spokojnie jest do przeżycia. Jeszcze mam dreny i boje sie ich wyciągania. Jutro ok 10 godz wychodzę do domku. Leżę cały czas z uśmiechem na ustach. Dawno nie byłam tak szczęśliwa. Wreszcie wyglądam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Kamilas3- gratulacje życzę szybkiego bezproblemowego gojenia. Wyciągania drenów nic się bój, to tak przez sekundkę za szczypie, tak ja by cię maluch uszczypnął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izar
Blume czy oferta aktualna? Mój meil 587887@interia.pl Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Kamila miód na dusze to co piszesz. Zadnych problemow wszystko szybko sprawnie. Widziałaś juz swoje piersi czy na razie w bandażach caly czas ? Dla mnie ta narkoza to prawdziwe wyzwanie, ale tak bardzo mi zalezy na nowym biuście ze musze sobie dac z tym rade jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Kamilas3 masz rację - narkozy nie ma się co bać! Poza tym dziewczyny jesteście pod naprawdę dobrą opieką gdziekolwiek jesteście operowane :) Wyciąganie drenów leciutko szczypie więc serio nie ma się czego bać ;) Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i gojenia bez komplikacji. Dziewczyny co sądzicie o BIO OIL na blizny? Stosowała któraś? Wczoraj i dziś rano posmarowałam się nim i mam nadzieję, że troszkę "wygładzi i wybieli" mi blizny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Kamila super że się dobrze czujesz:-), dla mnie ta narkoza to też jak narazie okropieństwo i strach ale jak wy dałyście radę to my kolejne przed operacjami też damy:-) jak zobaczysz swoje nowe nabytki to daj znać i czekamy na fotki oczywiście:-) barmanka z tego co ja słyszałam to koleżanka używała bio oil na roztępy i jej pomógł więc może też będzie dobry na blizny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilas3: super, że jest kolejna piękna kobitka po :D gratuluję :D a co do wielkości to też jak się obudziłam to mi przemknęło przez myśl, że mi kurna nic nie zostawili tylko odcięli całe :D a teraz cieszę się z mojego D :) życie jest piękniejsze w rozmiarze D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Dziewczyny biustonosz już sprzedany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Dziewczyny a jak po narkozie czuliście sie dobrze? No i serio jest tak ze po operacji człowiekowi ciezko podnieść nawet szklankę z woda? Mogę prosić fotki? suzy.x@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Dziewczyny a jak po narkozie czuliście sie dobrze? No i serio jest tak ze po operacji człowiekowi ciezko podnieść nawet szklankę z woda? Mogę prosić fotki? suzy.x@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilas3
Widziałam moje nowe cycuszki są malutkie hehe choć lekarz mówi że one się jeszcze uformują i powinny mieć miseczkę b/c. Narazie w bandażach wyglądam jakbym była płaska i co najmniej 10 kg mniej :):)::) Jestem już w domku, funkcjonuje normalnie tzn nie dźwigam cięzkich rzeczy ale szklankę z wodą już nie raz podnosiłam. Od rana nie biorę żadnych leków bo nie ma takiej potrzeby. W sobote ide na kontrolę a 25,03 na ścągniecie szwów. Wyobrażałam sobie że będzie bardzo boleć i wogole będę się źle czuć a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgo70
Myślę, że kiedy się ta bardzo czeka i pragnie tej zmiany, to ból pooperacyjny jest jakby mniej odczuwalny. Ja po zabiegu byłam tak szczęśliwa, że euforia uśmierzyła chyba ból, bo nie potrzebowałam nawet środków przeciwbólowych. Jutro mija tydzień, a ja nadal "w skowronkach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila super ze masz juz to za soba jak tylko będziesz miała fotki to poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilas3
Zrobie fotki jak tylko nabiorą normalnych kształtów bo narazie opuchnięte i takie biedniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka a nie wystraszyłaś się tych ran jak pierwszy raz zobaczyłaś??? tego się boję właśnie:-) ale najważniejse że będą małe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Donia ja tez sie boje tych ran zobaczyć. Dla mnie ogólnie to wszystko to jeden wielki stres i strach. Tylko wizja mniejszych piersi pozwala mi to wszystko robic bo ogólnie to mam paniczny lek przed wszystkimi medycznymi zabiegami. Nawet pobierania krwi boje sie jak diabli . Nie wiem jak to przeżyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Kiedys mialam pieprzyka pod cyckiem wycinanego raptem 4 szwy. Jak to pierwszy raz zobaczyłam to myslalam ze zemdleje . Przynajmniej wiem jak szew na ciele wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Karmi to nie źle to ja aż tak to nie hahaha:-) bólu się nie boję najwżniejsze żeby byly małe i jednej wielkości brodawki w jednym miejscu żeby obydwie przyszyli heheheh :-) sama siebie nie widzę w małym biuście rodzina moja też tak mówi że zawsze miałam cyc:-) a nagle nie bedzie:-)damy radę musi być dobrze ja boję się tej narkozy najnajnajbardziej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×