Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Syla dzięki Dziewczyny a dla was wszystkich życzę wszystkiego dobrego z okazji naszego święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Donia841 gdzie masz operację? tzn w jakim szpitalu? Oj tak tak, czas szybko leci! Dobrze że to będzie już praktycznie jesień nie będzie takich upałów więc będzie łatwiej ;) Ja już 6 tyg po operacji :D i jestem naprawdę szczęśliwa! Nie wyobrażam sobie jak mogłam mieć tak wielkie piersi... Kręgosłup też bardzo odetchnął i już mnie nie boli. Pierwszy "stanik" pooperacyjny miałam na haftki i był dość fajny (śpię w nim cały czas). Ten który mam jest taki normalny na poduszkach mięciutki ale bez fiszbin no i mam wymarzony rozmiar 70 D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Barmanka a mogłabyś podesłać zdjęcia mi na maila ja mam operacje w maju i juz nie mogę się doczekać terminu i nowych piersi -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Barmanka ja mam w Łęcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Buzka kup taki stanik w obwodzie jaki nosisz na stałe...witaminka zaczęłam brać 3 tyg przed bo tyle czekałam na operację...zwolnił się termin i jako pracownik ochrony zdrowia go dostałam....to była szybką decyzja...a miseczke stanika bierzcie raczej c/d ...ja mam teraz 85 d a miałam k/j.pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Bodzia74 Podaj mi swojego maila to podeślę :) Teraz "walczę" z bliznami. Słyszałam o jakichś plastrach silikonowych ale ponoć są bardzo drogie ;( Teraz używam Contractubex ale jeszcze efektów nie widzę... Może macie coś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Barmanka mój mail bozena.miskiewicz@onet.pl z góry dziękuje. Syla tobie też za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Barmanka plastry sutricon podobno sa skuteczne 5 szt.kosztuje ok 100 pln. Ale można je przycinać i starczaja na dłużej i myślę że są wygodniejsze w użyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barmanka też poproszę o fotki teraźniejsze:-) nie wchodzą mi całe wiadomości na forum niewiem dlaczego:-( ja dziś mam 1 dawke szczepienie na zołtaczkę przyjętą:-)mój meil donata.mostowa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Barmanka
Barmanka a jaki masz teraz rozmiar po operacji? Plastry Sutricon ja stosowałam i polecam, są po pierwsze mega wygodne, są dość drogie ale faktycznie można je tak pociąć i podzielić, że opakowanie może starczyć na cały miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Ja też stosowałam sutricon i uważam że są mało wydajne..i niewygodne ...ja miałam uczucie takiego kleju...efekt mizerny...w opakowaniu jest 5 plastrów...mi 1 starcza po powiecie na max 2 razy....chyba że je myjesz i przyklejasz ponownie ale to jest trudne bo one się kleją strasznie i zwijają więc ja nigdy drugi raz nie przyklejałam..producent zaleca niby nosić do 3 dni. Tylko że przy kąpieli woda pod nie wlazi..i mnie to denerwowalo..ja wolę maści z silikonem- to oczywiście moja opinia. Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Na etapie jak jest już rana sucha..wygojona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia50
Bożka13.Szkoda,że wczesniej się nie odezwałaś bo ja już zmieniłam termin na 20 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
hej Co do biustonosza to ja bardzo polecam ten, http://www.biustanasze.pl/dane/middle/4291c3dea547455eb8e59d5ef810956c.jpg, mam też ten, http://www.biustanasze.pl/dane/middle/533240c9581c46fbb4e2c285d68bfb9f.jpg, ale ten drugi bardziej się rozciągnął i jest mniej modelujący według mnie. Ja nie kupowałam prędzej, dopiero jak już w szpitalu byłam to mąż kupił przyniósł do przymierzenia, na początku był bardzo ciasny bałam się czy nie za bardzo, ale po wyjęciu drenów mogłam go sobie lepiej ułożyć i było już ok. Ja miałam operację 26.01, nie minęły jeszcze 2 miesiące, czuję się świetnie, o operacji przypomina mi już tylko codzienne smarowanie i masowanie blizn. Ograniczam się na siłę przed robieniem pewnych rzeczy obciążających ręce. Ogólnie jednak funkcjonuję normalnie, dwa dni temu zaczęłam rowerem jeździć, jeszcze miesiąc poczekam i wracam na basen. Zaliczyliśmy już nasze pierwsze łóżkowe igraszki tak bez stanika i opatrunków, no oczywiście uważając jeszcze na te nowe cycuszki ale było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Nowiutkapanienka super ze wszystko u ciebie jest w porządku i dobrze się goi a może podeslalabys zdjęcia ja jeszcze muszę czekać ale do maja już niedaleko. Barmanka czekam na fotki-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Bodzia- podaj email to chętnie wyślę. muszę dziś koniecznie nowe fotki zrobić już takie wygojone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowiutka super ja się już nie mogę doczekać ale wiem że do września bardzo szybciutko przeleci:-) co do igraszek to super hahaha mąż ma nową żone tak ja się śmieje że bedzie u nas:-) też poproszę fotki świeże bo po operacji widziałam:-)podaje meila:-) donata.mostowa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Nowiutkapaninka to teraz twoj pseudonim jak najbardziej do ciebie pasuje a moj mail to bozena.miskiewicz@onet.pl dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Nowiutkapaninka to teraz twoj pseudonim jak najbardziej do ciebie pasuje a moj mail to bozena.miskiewicz@onet.pl dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Nowiutkapanienka czyli trzeba 2 miesiące, aby dojść do formy? Ja wczoraj dzwoniłam do Łęcznej zapytać pana doktora czy mi wystarczy to zaświadczenie od ortopedy, które mam wypisane.Bo ortopeda nie chciał słyszeć o operacji i napisał mi tak raczej skromnie bardzo na tym zaświadczeniu. Przeczytałam doktorowi treść i na szczęście wystarczy to co napisał ten gbur, bo już myślałam, że muszę iść prywatnie i załatwiać lepsze zaświadczenie. Bodzia mi się już myślenie o operacji włączyło na stałe, a wczoraj koleżanka przyniosła mi do pokazania koszulki fitnesowe, oczywiście wszystkie w biuście nie bardzo, ale były tak piękne i firmowe i za bardzo małe pieniądze... no to wzięłam 3 sztuki ,, na zaś" ;) nie mogłam się oprzeć. Chyba się popłaczę ze szczęścia jak założę taką bielutką śliczną koszulkę i będę normalnie wyglądała, bo na razie to tylko biust mi w niej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Karmi ja też odliczam dni do operacji i nie mogę się doczekać terminu myślę o tym już cały czas. Na razie nic nie kupuje ale już zbieram kasę na nową garderobę-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
różnie może być z tym dochodzeniem do siebie, ja pisze jak to u mnie wygląda, teraz skupiam się masowaniu i smarowaniu blizn. I tu jeszcze raz pytanie do tych dziewczyn po, co polecacie na blizny? Co używałyście jakie spostrzeżenia odnośnie wydajności itp. Ja na początku noscar używałam i ta forma kremu mi jakoś nie odpowiada, teraz mam bliznasil i już jestem bardziej zadowolona jest taki żelowy lepiej się nakłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa. We wtorek mam operację i prosiłabym o jakieś rady od Was. Chyba najbardziej się boję intubacji tzn wyciągania rurki z ust :) a czy któraś z Was miała podawaną krew? i jeszcze jedno pytanko mam rozmiar H jak myślicie do jakiego rozmiaru mogą mi zmniejszyć biust? Moi marzeniem jest C. Na konsutacji lekarz powiedział że wszystko będziemy ustalać przed samą operacją. Trochę się boję operacji ale z drugiej strony nie mogę się już doczekać, spełni się moje marzenie :) :) Czy mogłabym poprosić o zdejcia waszych "przemian" mój mail kamila.s3@wp.pl Dziś miałam wizytę u anestezjologa i teraz tylko czekam do wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila gdzie masz operacje? Ja we wrześniu w Łęcznej boje się bardzo narkozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operacje mam w Lubinie. Też się boję. Z kazdym dniem operacja zaczyna być coraz bardziej realna. To już za 3 dni. Mam nadzieje że dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×