Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

na Chałubińskiego to ten stary szpital i tam siedzi stara lekarka ja dobrej opini o niej nie czytałam choć była operowana tam Barmanka operował ją dr. Bieniek bo tylko on tam operuję ślicznie ma zrobione widziałam fotki:-) na Fieldorfa to nowy szpital przeniesiony obydwa są na NFZ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AnnGce Byłam na Chałubińskiego, tak operację będę miała na koszt NFZ, Donia- co do lekarki przyjmującej w poradniu na Chałubińskiego - to brak słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
gość:-) czytałam o niej już wcześniej jak sama nie wiedziałam na jaki szpital się zdecydować:-) wybrałam Łęczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Mam wielką prośbę do dziewczyn, które są po operacji na nfz lub są zakwalifikowane i czekają. Byłam u ortopedy i bardzo niemiło mnie potraktował jak powiedziałam o co chodzi. Czy mogłybyście wypisywać nazwisko lekarza, który wypisał Wam takie skierowanie i miasto w którym przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam dr Ścisłowskiego Arkadiusza przyjmuje w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Gośc Marta mi też ortopeda kategorycznie odmówił skierowania i jeszcze musiałam wysłuchać jego komentarza, jak to się babom w głowach poprzewracało. Wtedy wróciłam do lekarz rodzinnej i ona wypisała mi skierowanie do poradni chirurgi plastycznej, a do tego konowała poszłam jeszcze raz po zaświadczenie o chorobie kręgosłupa, znowu mnie opieprzył, ale zaświadczenie musiał wydać, bo kręgosłup mam przecież chory. W sumie samo zaświadczenie można wziąć prywatnie, ale stwierdziłam, że nie będę kasy na daremno wydawać, a do innego ortopedy znowu musiałabym czekać 2 miesiące. Szkoda, że wcześniej nie napisałam na forum o nazwisko lekarza bo jestem z Lublin a ktoś właśnie podał teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Dzięki za odpowiedzi, ja jestem kujawsko-pomorskiego więc trochę daleko do Lublina, ale jak nie uda mi się tutaj załatwić tych skierowań to się wybiorę, z lekarką rodzinną to w ogóle ciężko, nie wiedziała w ogóle o co chodzi i skierowała do ortopedy. Wolałam najpierw zapytać o nazwiska, bo ciężko co chwile zmieniać przychodnię, lekarzy, albo trafiać na takich ortopedów. Może da się tego oszczędzić idąc do poleconego lekarza. Jeśli nie to będę próbować do skutku.. Już kilka lat śledzę fora i zastanawiam się nad operacją, a jak już się zdecydowałam działać to trafiłam na takich lekarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez skierowanie mozecie miec od prywtnego ortopedy czy neurloga ,,, ja nigdy nie mialam problemów by placic i nie wydal skierowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Gościu pewnie, że prywatnie wydadzą Ci skierowanie, ale niestety wtedy zabieg nie będzie refundowany przez NFZ. Skierowanie musi być wydane tylko i wyłącznie przez lekarza na NFZ, wtedy operacja może być refundowana i będzie za darmo. Nie ma innej opcji. Natomiast zaświadczenie o tym, że masz chory kręgosłup może być od prywatnego, ale oczywiście pewnie lepiej jak zaświadczenie tez jest na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Dzwoniłam do tego szpitala gdzie robią operacje na nfz i pani z rejestracji mówiła, że skierowanie musi być od lekarza który wystawił je na nfz, nie refundują operacji skierowanych od prywatnego lekarza. To by było za proste.. Myślałam, żeby iść prywatnie do lekarza, który pracuje również na kontrakcie w nfz, żeby wystawił skierowanie na wizycie prywatnej z pieczątką nfz, ale nie wiem czy się tak da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Marta raczej tak się nie da. Na wizycie na NFZ lekarz wpisuje Cię do systemu i zapisuje jednostkę chorobową. kody przyjęć, zaświadczeń,zlecenia, jakie dał ci leki itp. To wszystko idzie do NFZ i musi się zgadzać, nawet godziny jego przyjęć na NFZ i prywatnie. Także musisz być na wizycie kiedy on pracuje na NFZ i musi Cię wpisać do systemu SOMED. Tak wygląda teoria i raczej nikt nie chce ryzykować, chyba że masz dobre znajomości i lekarz sam Cię potem wpisze na NFZ jak będzie pracował w publicznej placówce. Teraz wszystko można sprawdzić w systemie w kilka sekund i z tego co wiem każdy bardzo pilnuje żeby się wszystko zgadzało. Marta jak nie możesz załatwić sobie skierowania to idź do lekarza na prywatną wizytę i pogadaj z nim i umówcie się na wizytę kiedy on będzie w publicznej przychodni. Sorki , że się tak wymądrzam, ale zawodowo mam akurat do czynienia z tym całym systemem medycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
gośćMarta - napisz do mnie na email, ja byłam u ortopedy bardzo pozytywnego w tej kwestii w Grudziądzu, na nfz kolejki tam nie są za długie już jednej dziewczynie z forum załatwiałam tam wizyte alime.88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
u mnie super, jeszcze trzy miesiące nie minęły a ja już zapomniałam o wielkich cyckach, smaruje je raz dziennie wieczorkiem i masaż robię, a poza tym żyje już normalnie coś tam pobiegam dużo rowerem jeżdżę, jest lepiej niż myślałam, kupiłam sobie stanik pierwszy taki jeszcze bez drutów i jest super, po przymiarkach staników różnych firm mogę powiedzieć że mam rozmiar 75 C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Karmi71 dzieki za info, tak mi sie wydawalo, bo jak byłam z córą u pediatry prywatnie to tez mówił, że mam do niego zadzwonić rano i wypisze skierowanie na dyżurze. Nowiutkapanienka dzięki za odzew, już piszę maila :) moze kiedys też będę mogła być zadowolona pierwszy raz w życiu z zakupu stanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co zrobić żeby dostać kasę na pewno z pzu życie mam jeszczę troszke czasu bo do 27.06 to może zdążę załatwić wszystko. z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi buziaki dziewczyny bądzcie dzielne trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasy nie dostaniesz za operacje - raczej za pobyt w szpitalu -zalezy od polisy ale temat byl tu nie raz poruszany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Dziewczynki a co tu tak cicho? Ja mam taką prośbę, żeby te dziewczyny , które już przeszły operację pisały nam tu co jakiś czas, jak przebiega proces gojenia dochodzenia do siebie itp, bo taka wiedza na pewno bardzo przydałaby się nam przed operacją. Ja osobiście zobowiązuje się, że jeśli szczęśliwie zostanę zoperowana to będę na bieżąco wszystko będę tutaj pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
hej dziewczyny! Ja już 19 kwietnia do szpitala a 20 operacja. Strach jest wielki ale i nadzieja...że będzie dobrze. Trzymajcie kciuki. Odezwę się po. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
gość Aga powodzenia będzie wszystko dobrze trzymam kciuki:-) też masz w Łęcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Aga powodzenia i czekamy na relację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBunny
Cześć dziewczyny! Niedługo mam operacje we Wrocławiu. Szpital im. Marciniaka. Może któraś z Was się tam operowala i mogłaby się podzielić ze mną wrażeniami?? Będę wdzięczna bo mój stres się powiększa z dnia na dzień coraz bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBunny
Cześć dziewczyny :) Jestem tu nowa i nie wiem czy się dodało moje poprzednie pytanie odnośnie szpitala we Wrocławiu . "Cześć dziewczyny! Niedługo mam operacje we Wrocławiu. Szpital im. Marciniaka. Może któraś z Was się tam operowała i mogłaby się podzielić ze mną wrażeniami?? Będę wdzięczna bo mój stres się powiększa z dnia na dzień coraz bardziej! " Dajcie znać proszę jeśli miałyście styczność ze szpitalem ni Fieldorfa i z tamtejszymi lekarzami :) Mam operacje w czwartek :) Pozdrawiam Bunny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Bunny z tego co kojarzę to pannanikt tak byla operowana w styczniu cofnij sie do tyłu byla bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Dziewczyny dziękuje za wsparcie- przyda się. Nie ukrywam, że się boję. Dam znać po...Donia- operacje mam we Wrocławiu (kliniki). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Czy ktoś wie, czy na Chałubińskiego we Wrocławiu operuje jeszcze dr. Bieniek??? Słyszałam kiedyś, że miał odejść. Proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBunny
gość Aga mam operacje dzień po Tobie :) Także tez czekam na relacje. O ile w ogóle mi zrobią. Nie mam wszystkich zaświadczeń także nie wiem co z tego będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
gosc Bunny raczej sie nie spotkamy (inne szpitale. ) postaram sie odezwac po operacji,jak dam rade i wszystko bedzie ok. Trzymam za CIebie kciuki. Pisz co i jak. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki:-) ja we wrześniu ale czas leci bardzo szybko, boję się strasznie dajcie znać juz po:-)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBunny
Dziewczyny po operacji, miałyście pomalowane paznokcie ? Zwracają na to uwagę rzeczywiście? Mam hybrydę na dłoniach i stopach, jutro wyjeżdżam i nie wiem czy dam rade ściągnąć. Nie jest to ciemny kolor tylko delikatny róż. Dajcie znać, bo jak cos to dzisiaj jeszcze jak wrócę z pracy ściągnę domowymi sposobami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×