Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
gosc Bunny. chcialabym z Toba porozmawiac telefonicznie,czy to mozliwe.? Za dwa tyg. Mam operacje na Fieldorfa. Mam kilka waznych pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Bunny dobrze czyta się takie wiadomości jak twoje tym bardziej że operacje mam mieć za 5 dni-:) szczerze to już nie mogę sie doczekać. ...robiłam sobie badania kontrolne i wyszły mi dobrze mam nadzieje że w poniedziałek będzie ok i we wtorek będzie operacja. Nawet nie wiem kiedy zlecialo mi pół roku czekania . Karmi ty też już niedługo-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia841
Bodzia to juz jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBunny
Gość nie ma problemu, podaj swojego maila, to napiszę do Ciebie i się zdzwonimy:) Dziewczyny nic się nie martwcie :) Operacja to jedna z najlepszych decyzji jaka podjęłam. Po wszystkim może być tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Bunny no właśnie żeby być już po.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscBunny podaje maila agumienna@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Cześć Dziewczyny. Ja już jestem dobę po. Jak macie pytania to piszcie. Wiem jak ważna jest każda informacja dla tych, które czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBunny
gość, wysłałam maila ;) Czekam na telefon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izar
Witaj Lenka. Opisuj wszystko po kolei. Myślę że wszystkie jesteśmy ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Na blok operacyjny szłam razem z anestezjologiem. Kazał się położyć na kozetce poprzypinali mi jakies kabelki, pożartowali i przyłożyli maseczkę. To był ulamek sekundy. Potem już nic nie wiem. Obudziłam się później na swojej sali. Po narkozie trochę mnie mdliło i miałam odruchy wymiotne. Przyszła pielegniarka dała zastrzyk i przeszlo od razu. Środki przeciwbólowe na życzenie. W nocy około 23 pierwszy raz wstałam w asyście pielęgniarki. Rano jeszcze byłam trochę słaba ale teraz juz jest ok. Szwy będą zdjęte za 2 tygodnie. Piersi widziałam jak zmieniali opatrunki. Małe, ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donia841 W Łodzi. Szpital Med Gastr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donia841 a Ty kiedy masz i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Donia841 to ja zapytałam - Lenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBunny
Lenka jaki miałaś rozmiar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Lenka ja mam w Łęcznej mam się wstawić 19 września:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bunny miałam 75J. Teraz mam coś koło C trudno mi tak na razie stwierdzić. Z lekarzem umawiałam się na średnie C. Donia841 to już niedługo. zleci szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Bunny miałam 75J. Teraz mam coś koło C trudno mi tak na razie stwierdzić. Z lekarzem umawiałam się na średnie C.  Donia841 to już niedługo. zleci szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Bodzia spakowana już? Pewnie do Łęcznej w nocy wyjedziecie albo wczesnym rankiem w poniedziałek. A w ogóle na która godzinę tam najlepiej przyjechać koło 8 rano czy wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka wiem wiem już się nie mogę doczekać a z drugiej strony nerwy jak nic czas leci niemiłosiernie:-) jak będziesz miała to podeślij zdjęcia odrazu lepiej na duszy się robi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Karmi jeszcze nie spakowalam się-:) wczoraj pakowalam synusia a ja dopiero w niedzielę jak już odwioze go na lotnisko-:(-:( a w poniedziałek myślę wyjechać tak nad ranem żeby być koło 8 na miejscu. Chyba wystarczy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenka miałaś przeszczep całkowity czy na szypule? Pytam bo też mam obecnie taki rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Gość na szypule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diewczyny co to znaczy przeszczep " na szpule"? wytlumaczcie bo za pare miesiecy mam tez operacje i nie orietuje sie nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn ze będziesz miał czucie w brodawkach a jak jest całkowity to nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to lekarz ci nie wytłumaczyl jak bylas na konsulatacji? mnie to przeraza ze idziecie pod noz czasami a nie pytacie lekarza o podstawy jak idziesz i masz juz date to chyba juz bylas konsultowana - w szpitalu nie bedzie czasu na pytanie bo czesto lekarza widzisz dopiero po lub pdczas obchodu tylko... brak czucia brodawki wiaze jeszcze sie z tym ze jak moze kiedys bedziesz miec dziecko i nie bedziesz brala leków po urodzeniu moga powstac torbiele bo mleko nie ma ujscia - dziewczyny pytajcie o wszytko lekarzy bo chyba to on powinien byc zrodlem informacji a nie internet choc kafeteria tu bardzo pomaga czytajac forum rzuca sie to ze o malo wiekszosc pyta a dopiero pozniej zaczyna myslec co i jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży proble
Ja mam 75 K.Mam ten problem od 14 roku życia a po ciąży jeszcze mi się powiększyły...To koszmar.Nie mam szansy na normalne dobranie stanika,brafitierki załamują ręce,mam odpażyny,ranki,wszytko mi się wbija i rani.Lada moment mam konsultacje w Łęcznej.Mi już nawet po porodzie lekarz powiedział że z takim ciężarem będzie mi ciężko donosić drugą ciążę(o ile będzie takowa),o karmieniu nawet nie wspomnę bo to było coś strasznego(zapalenie,brak możliwości karmienia ze względu na małą brodawkę).A najgorzej było przekonać do tego pomysłu mojego męża który lubi takie ,,kobiece kształty''.Ja jestem szczupła i co z tego? Jeżeli na górę zakładam rozmiar 44 a na dół 36/38? Czuję się jak kaleka...Normalne ubrania na mnie nie pasują.Czuję się gorsza,psychicznie zdołowana..A więc kobiety.Nie poddajcie się.Walczmy o swoje zdrowie i piękno..Duże piersi nie zawsze są estetyczne.Ja walczę o siebie od niedawna i żałuję że tak późno..Mam 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Bunny mam do Ciebie pytanie. Jak długo sączyła Ci się krew z ran? I po jakim czasie przestało Cię boleć? U mnie minie dzisiaj dopiero 3 doba od operacji więc wszystko jeszcze bardzo świeże. Po jakim czasie zaczęłaś wykonywać normalne, zwykłe czynności wokół siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBunny
Lenka ja miałam operacje w czwartek, w sobotę wyciągnęli mi dreny. W poniedziałek wróciłam do domu i juz wszystko sama robiłam oczywiście nie można nic dźwigać ani się przeciązac. I jeszcze są problemy ze spaniem na boku. Ale mycie się itd to na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×