Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Karmi kurna tak źle to wygląda wszystko???ale zadowolona jesteś tak? to jak teraz są Ci za małe to co będzie potem jak one teraz pewnie popuchnięte jak nic??? wyslij mi fotkę takich świeżynek.....:-)napewno są piękne tyle że my nauczone do tych wiszących o dlatego pewnie szok Bodzia zachwycona jak nic:-) ma boskie:-)jak kazali ci dbać teraz o opatrunki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
A z tym księdzem to niezły numer jak ja lezalam to też był ale jak weszłam z nim w dyskusje i powiedziałam swoje racje i przykłady z życia wzięte i zwatpil i szybko poszedł-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po operacji w Orłowskim - mam pytanie jak wygląda procedura zakwalifikowania na operację? Udalo mi się dodzwonic i dostałam termin na wrzesień na ROZPOZNANIE. Z tego co zrozumiałam, terminy konsultacji ( a może źle usłyszałam i chodziło o operacje???) są dopiero na przyszły rok. Czym się różni wizyta pod nazwa rozpoznania od konsultacji? Co mi da (w drodze do operacji) to rozpoznanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Donia takze szykuj sie na księdza jak bedziesz w szpitalu :) jesli chodzi o ich wygląd to faktycznie widok jest nieciekawy naprawde. Od dołu siniaki i szwy, tylko z góry ładnie to wyglada . Mi jeszcze takiego sporego pieprzyka wycięli co go mialam miedzy cyckami . Opuchliznę mam tylko na jednym cycku drugi jest juz mięciutki i wlasnie mały bo ten spuchnięty to jest większy jeszcze . Piersi mam normalnie myć codziennie pod prysznicem potem przemyć ocaniseptem i przyłożyć gaziki duże i na to biustonosz takze łatwizna . Ja bede sama to robila w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmi to super jeszcze pieprza Ci usuneli jak bedziesz mogła zrób fotkę już domu na spokojnie i poprosze a ty masz szwy jaki??? kiedy masz jechać na kontrole?? ja byłaś też mieli tylko jedne cycki w tyg do zrobienia bo kiedy na forum niewiem czy tu jakaś babka się ze mną kłóciła ze nie prawdą jest że robią jedne tygodniowo a mi tak właśnie powiedziała Wasielewska ze takie długie terminy bo jest to poważna i długa operacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Tak Donia tak jak mowisz robibsie tylko jedne cycki tygodniowo . Na karcie wypisu mam do kontroli za 7 dni . Poszłam sie zapisać do poradni i do dr nie ma miejsca za tydzien. I ona nie moze zapisać mnie bez jego zgody a jego nie ma bo jest na sympozjum ale kazała ni przyjechac i doktor jak wyrazi zgodę to mnie zapiszą ale powiedziala ze na pewno sie zgodzi jak po operacji . Szwy sa wszystkie rozpuszczalne . Ta dziewczyna co brzuch miala tez ma rozpuszczalne . Pytaj co chcesz wszystko ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Jedzenie takie sobie jak to w szpitalu;)ale nie ma tragedii. Codziennie na śniadanie i kolacje świeżutki chlebek takze jak nie pasuje dodatek to chlebek z masełkiem smakuje super . Dla mnie tego jedzenia za duzo nawet takze nie bedziesz głodowała . Mi jak obiad wybitnie nie smakował to kupiłam sobie w sklepiku pyszna drożdżówkę ach mi wtedy smakowała .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmi a jak jest po opercji dokładnie wybudzili cię na tej operacyjnej sali jeszcze czy już na normalnym łóżku na sali pooperacyjnej?wiesz którzy lekarze Cię operowali to dobrze że szwy rozpuszczlane ale popularnie się zrobiło jak Mądry nie ma miejsca a w lutym było można się na wizytę dostać odrazu:-) a jak z kawką miałaś swoją i czajnik stoi na korytarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hybrydy na stopach można mieć albo choć pomalowane paznokcie przy nogach b wiem że ręce muszą być pozmywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dostałaś zwolnienie z pasów??? i na ile zwolnienie chorobowe???pytań to ja kochana mam od groma heheeh czy topik mozna normalnie ubrać już po operacji na 2 dzień bo mam problem z rozpinaną koszulą u mnie nie mogę nigdzie kupić cholercia ale może cos znajde jeszcze mam trochę czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
1. Donia wybudzają na operacyjnej nie puszcza cie bez kontaktu , potem do następnego dnia na obserwacyjnej podłączona do monitora pod ścisła opieka pielęgniarki . 2.szwy wszystkie rozpuszczalne . 3. Do Mądrego sa miejsca ale jak zawsze za 2 tygodnie a konsultacja ma byc za tydzien. 4. Kawke radze zabrac swoja bo w automacie jest niedobra i zimna . Panie salowe gotują wode bez problemu . 5. Zaświadczenia o pasach juz nie dają :(. 6.koszulka rozpinana w dniu zabiegu pożądana bo jednak wszystko wtedy boli . Ja na obserwacyjnej leżałam gola tzn w bandaży a jak szlam do toalety to zakładałam ja i cieniutka bluzę z kieszonkami bo te głupie dreny z butelkami trzeba nosić. Te kieszenie bardzo sa potrzebne . Ja rano założyłam ta swoja rozpinana piżamkę i luznoutkie spodenki wszystko z bawełny i tak przeleżałam cała dobę . Dopiero potem sie umyłem i przebrałem juz w normalna koszulkę przez glowe . Od tego czasu leginsy spodenki dresy co kto woli i zwykle koszulki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam że jak szwy rozpuszczalne to będą większe blizny. Robią tak pewnie dla swojej wygody, żeby nie robić sobie kłopotów z wyciąganiem. Także liczcie się z większymi bliznami dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
No to trudno sie mowi .... Przeciez nie i tak nie poprosiłabym o zwykle szwy . Juz mi na tym tak nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Chyba mi bana niedlugo administrator zrobi na Kafe bo za duzo pisze . Od jutra juz was nie mecze ;) i zajmuje sie waszymi problemami . Dobrze ze mnie puszczają bo jutro rano do fryzjera ode glowe umyć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość skąd takie info widziałam piersi po rozpuszczalnych szwach i sa piękne wiec nie strasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisałam o kształcie piersi tylko o bliznach. Chociaż to ze piersi tam robią ładne też słyszałam od lokalnego profesora. Co do blizn to brat jest chirurgiem i od niego takie info. Nie straszę tylko mówię co wiem. Poza tym każdy dorosły człowiek podejmując jakieś decyzje powinien chyba brać pod uwagę różne wersje zdarzeń a nie przyjmować tylko jedną jemu najbardziej odpowiadającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest operacja na nfz i nie ma możliwości wyboru szwów a to ze blizny są i będą to wiemy decydując sie na tak poważna operację to nie rozumiem twojego wpisu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość metro
Donia wyluzuj dziewczyno. Najbardziej wykrzykujesz tu na tym forum i jestes strasznie męcząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Gościu bardzo dziekujemy za informacje i tyle . Blizny to i tak indywidualna sprawa jak ktos ma tendencje to i nici nie pomogą . Ja po operacji stwierdzam ze teraz mi juz na tym tak bardzo nie zalezy . Przeszłam swoje i przewartościowałam niektóre rzeczy przez ostatni tydzien . Ja juz w domku we własnym łożku leżę i oglądam tv który wydaje sie byc ogromny z nieskończona ilością kanałow . Po tym szpitalnym to mój niby zwykły byl a wydaje sie przeogromny i tyle kanałow . Ja tam całymi nocami oglądałam tv i te 8 programów juz na pamiec znam :) po powrocie najpierw ogród zwiedziłam siadłam na huśtawce i podziwiałam jak przez tydzien potrafią chwasty urosnąć i tak sobie gdybalam jaka wysokość moze osiągnąć skrzyp polny jesli przez tydzien ma prawie 20 cm;) a najbardziej z mojego powrotu ucieszył sie .... Piesek . No to dziewczynki ja tyle jutro z rana relacja z pierwszego samodzielnego opatrunku , bo z pobytu od fryzjera to chyba sobie podaruje ;) teraz dziewczyny wy zaczynacie odliczanie a my z Bodzia wspieramy i pomagamy ile sie da . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie gość dziś ma racje ja widzialam piersi gdzie kiedys zakladali na cale szwy i dziewczyna nie miala blizn teraz z wygody zakladaja rzpuszczalne w Łecznej i to prawda ja nigdy z przerostami nie mialam problemów ale niestety w mam dlugosci 4cm bliznowac i bylam nawet w klinice prywtanie pytac co tym robic bo masci mi nie pomagaja wiec nie oburzajcie sie jak ktos pisze prawde inna niz by sie chcialo uslyszec fakt pewnie to zalezy od osoby tez ale jak mowie ja nie mialam jednej w zyciu operacji ale na biuscie mam bliznowca biust mam fajny ale ciagle zakrywam bo sie wstydze a mysle czy teraz korekta blizny nie pogorszy sprawy. Po drugie nie oburzajcie sie ze sklep w Łeczej nie ma stanika jaki chcecie bo wiecie co sa szpiale gdzie wcale nie ma sklepu a jak ktos wspomnial cycki tam robia raz w tygodniu a poza tym codziennie robia inne operacje gdzie i inni sie zaopatruja. Ja osobiscie tam stanik kupilam i niespotkałam sie z niemiłym traktowaniam ba nawet mi pani zaproponowala wymiane jakby sie okazalo na oddziale ze zle wybralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc metro jeżeli jestem najbardziej męcząca i wykrzykująca nie muszę wcale sie tu udzielać mam swoje życie i operacje będę miała to ja Bodzia i karmi ostatnio podtrzymujemy forum myślałam że po to jest żeby się wypowiedzieć ale czytam ze jak ktos cos nap nie pomyśli innej laski to źle sory jeżeli kogoś urazilam nie musze mic tu pisac nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi widzisz ze nie jestem mile widziana i wypowiadająca sie jeżeli chcesz miec kontrakt ze mną daj niech Bodzia poda mi twoje namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia... Wyluzuj to tylko forum ... Wsród setek osób zawsze znajdzie sie kilka które nie bedą pałały do siebie sympatią - życie. Schowaj foszka do kieszeni i sie nie bocz :) nie warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze z tymi szfami już któraś osoba pisze. Wcześniej był temat rożnych grubości nici, teraz ich rozpuszczalności. Fakt jest faktem godzimy sie z tym ze blizny będą co nie oznacza ze, bynajmniej ja, chciałabym żeby były one jak najmniej widoczne. Zastanawiam sie czy nie można sie dogadać żeby, oczywiście odpłatnie, zrobili je w najlepszej z możliwych opcji. Macie jakąś wiedzę w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Dziewczyny dajcie spokój niech każdy sobie pisze co chce, takie prawo otwartego forum. Ty Donia siedź tu spokojnie i nigdzie nie uciekaj, bo tu jest Twoje miejsce. Dla mnie blizny nie mają wielkiego znaczenia natomiast jak dla mnie moje piersi są za małe , no może ta jedna co jest jeszcze opuchnięta to by przeszłą ale ta druga już ładnie podgojona to za mała jak dla mnie. Niby to C jest, ale jakoś nie wierzę. Na pewno w przyszłości push-up stanie się moim przyjacielem. A zrobienie opatrunku to pestka, super poszło tylko trzeba mieć wszystko elegancko przygotowane i pod ręką. Także dziewczynki spory na bok odstawiamy i nie ma co na siłę nikomu nic perswadować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi a jaki miałaś rozmiar przed ? To c - to ta opuchnięta czy ta nie opuchnięta :)? Dobrze zrozumiałam - miałaś robione na szypule, czyli powinny byc w opcji większej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Hej dziewczyny po co wprowadzać niemałą atmosferę na forum. Tak jak Donia napisała my we 3 podtrzymujemy forum i najwięcej piszemy więc dlaczego na nią ktoś naskakuje to nie w porządku-:( blizny zależą od organizmu przede wszystkim a mniej od szwów jakie są zakładane czyli czy masz tendencję do bliznowcow i jak te blizny się pielęgnuje. To jak robią w Łęcznej czyli rozpuszczalne to nie tylko dla ich wygody ale i też dla nas bo ściąganie też nie jest przyjemne. Uważam że operację robią ludzie dorośli i dostają dokumenty do podpisania gdzie wszystko jest jasno i wyraźnie napisane więc godzą się świadomie na zabieg i na wszelkie komplikacje i pozostałości po. ...a pani w sklepie gdyby byla bardziej przyjemna to by nie zaszkodzilo bo jeśli ktoś otwiera sklep to żeby sprzedawać towar i zarabiać kasę a jeśli go nie ma to nie ma utargu-proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Tak miałam robione na szypule i czucie mam także chyba tak było, ja mówię, że mam rozmiar C bo na taki rozmiar dr robił pomiary, tylko ja chyba nie byłam do końca świadoma jaki to rozmiar C. W każdym razie obwód biustu mam tak koło 90 cm, w tym pooperacyjnym biustonoszu i z cienką warstwą gazy pod spodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×